SK 1 HD. Willian gol slobodnjak. Ovako je i nas mire prije 5-6 godina, nevjerovatno koliko je nazadovao, sad tesko i da je top 20 u evropi, a kamol u svijetu mozda top 30 sto se tife slobodnjaka
Boli Serifa qrac veceras je njegovih 100 k KM minimalno..moze se zajebavati do kraja godine
Ovdje mu za pjesmu zalijepe 5000 eura na čelo
jos covjek pjeva za svoju dusu, rasplaka se ko malo dijete:-)
on bas voli onu svoju zenicanku i sina, celikovca:-)
Nisam znao da mu je zena nasa, sin čelikovac znaci..
Mogli bi sta pogurati fond za spas Čelika haj al cujem da su skrti barem na takvom glasu..
I Dzaferovic i sincina su Čelikovci ali kad je to IN, sada ih kao ne interesuje nogomet hhehe
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Sve Bosnji smeta. Popio koju, zapjevao sa Serifom papak i krkan, da je klanjao aksam, nabio fes na glavu i zikrio bio bi bosnji gori od bin ladena.
Zato je Miralem tamo gdje jeste, a Bosnjo istresa frustracije po forumu.
Sta smo dozivili, kupi te Barsa, postanes najskuplji BiH igrac svih vremena,a ustvari ti bolan propadas, jos ti godina ostala fudbala a ti pojma nemas. Propao kaze. Kupila te Barsa ko pojacanje, u zenitu karijere, ali propao. E kako si grohno Miraleme sine kukala ti majka .
Zivio Bosnjo
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".
SK 1 HD. Willian gol slobodnjak. Ovako je i nas mire prije 5-6 godina, nevjerovatno koliko je nazadovao, sad tesko i da je top 20 u evropi, a kamol u svijetu mozda top 30 sto se tife slobodnjaka
Pjanić nije prvi izbor za slobodnjake u Juventusu i zato je ta cifra pala, al' opet je zabio priličan broj slobodnjaka u Juventusu...
Sve Bosnji smeta. Popio koju, zapjevao sa Serifom papak i krkan, da je klanjao aksam, nabio fes na glavu i zikrio bio bi bosnji gori od bin ladena.
Zato je Miralem tamo gdje jeste, a Bosnjo istresa frustracije po forumu.
Raniji komentari nemaju veze s vjerom i nevjerom vec isključivo s profesionalizmom.
Ovo sto je Pjanic uradio je seljakluk samo takav i to zbog vise razloga. Nit ih zelim navoditi niti ima potrebe...ko hoce razumjet ce. Ko nece pisat ce kao i ti i to je to.
Ma ja,a inace njega boli ku rac sta pise i misli napaceni Bosnjo po ss. ba forumu.
Sve je nama "seljakluk ",a nema goreg naroda na dunjaluku, pogotovo kada pricamo o profesionalizmu.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".
Ma ja,a inace njega boli ku rac sta pise i misli napaceni Bosnjo po ss. ba forumu.
Sve je nama "seljakluk ",a nema goreg naroda na dunjaluku, pogotovo kada pricamo o profesionalizmu.
sta ti pametujes, u jednom postu pises da postis, a u drugom psujes ajete magarac jedan
normalno da je neprofesionalno slaviti odlazak iz kluba u kojem jos igras, u toku sezone, ali kako to jedan levat kao sto si ti moze znati
Sampionski, profesionalan i gospodski potez Pjanica.
Momentum za proslavu i putovanje za deset.
Način da se zahvališ još aktuelnom poslodavcu za deset.
I na kraju, lokacija i odabir žanra muzike za deset.