Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la IlCapitano » 11 jul 2020, 20:39

wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 20:14
Allegri sa razlogom nema angaznam vec duzi period.
Da, odlučio da pauzira sezonu od fudbala kao i mnogi drugi treneri prije njega.
wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 20:14
Gledali bi bunker zato sto je tako igrao i Juve veci dio njegove ture tamo jedan od razloga sto je nogiran.
Ok, trebao si reći u startu da nisi gledao Juventus nego da nastavljaš s nekim mitomanijama koje se jednim pogledom na relevantne statistike dokazuju kao pogrešne.
wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 20:14
Zidaneov Real dok je bio u punoj snazi je igrao prelijep fudbal pa ljudi su barcelonu nadigrali njihovom igrom.
Kao i Allegrijev Juventus u punoj snazi. Poenta je da filozofski ne odstupa puno ili ikako od ovog što recimo zamjeraš Allegriju npr. Dapače, on i Allegri su izuzetno slični treneri.
wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 20:14
Conte zadnji trofej u Celziju ali i ta ekipa nije bila toliko defanzivna kao recimo neke joseove jedino u gostima protiv nekih jacih ekipa.
Šta je onda problem? Allegri je za najofanzivnijeg Contea Guardiola lično.
wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 20:14
Sta je to Valverde uradio vrijedno pomena u Barsi sa najboljim igracem svih vremena osim sto ih je unazadio.
Preuzeo drugoplasiranu ekipu i uzeo dvije titule zaredom? Vidiš kako koristiš duple aršine za 'takve' i 'onakve' trenere. 'Takvi' trebaju čuda raditi sa nižerazrednim ekipama da bi im se dao kredit, a neki drugi imaju spremne izgovore za apsolutno sve.
wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 20:14
Bayern igra lijep Fudbal Liverpool City I Barsa i Real zele da to igraju.
Bayern ga nije igrao pod Kovačem i opet su osvajali. Vidjećemo Flicka na većem uzorku.

Nije pitanje šta žele nego šta imaju. Pričaš o pojedinim trenerima u prošlom vremenu, a ne možeš nabrojati više od 2 'ofanzivna' trenera koji redovno uzimaju trofeje u top ekipama.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 11 jul 2020, 20:40

CityCity je napisao/la:
11 jul 2020, 20:31

Pa valjda je Lampard gledao prošle godine utakmice Chelsea ako ne lično onda snimke i na osnovu toga je trebao da sagleda situaciju i angažuje pomoćnika koji će raditi sa odbranom da to ne bude baš toliko loše.Ovako ima Morrisa koji je bio igrač sredine kao što je bio i on i nije mu od pomoći u pozicioniranju odbrane.
pa misliš da oni već nemaju nekoga ko je zaduzen za te stvari

realnost je takva da je ova odbrana taraba prije svega, pogledajte gresku recimo rudigera u petercu, treba li pomocnik kako se lopta izbacuje iz peterca?

ja se nadam da pored havertza i lijevog beka imaju plan i za štopera, ne jednog nego dva, ovo što sad imamo je na nivou arsenala, jedino što ne ispadaju klaunovi kao ovi arsenalovi, ali na kraju se na isto svede.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 11 jul 2020, 20:43

S ovakvim idiotima u odbrani ni Ferguson ne bi mogao puno toga uraditi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9308
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 11 jul 2020, 20:47

IlCapitano je napisao/la:
11 jul 2020, 20:39
wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 20:14
Allegri sa razlogom nema angaznam vec duzi period.
Da, odlučio da pauzira sezonu od fudbala kao i mnogi drugi treneri prije njega.
wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 20:14
Gledali bi bunker zato sto je tako igrao i Juve veci dio njegove ture tamo jedan od razloga sto je nogiran.
Ok, trebao si reći u startu da nisi gledao Juventus nego da nastavljaš s nekim mitomanijama koje se jednim pogledom na relevantne statistike dokazuju kao pogrešne.
wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 20:14
Zidaneov Real dok je bio u punoj snazi je igrao prelijep fudbal pa ljudi su barcelonu nadigrali njihovom igrom.
Kao i Allegrijev Juventus u punoj snazi. Poenta je da filozofski ne odstupa puno ili ikako od ovog što recimo zamjeraš Allegriju npr. Dapače, on i Allegri su izuzetno slični treneri.
wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 20:14
Conte zadnji trofej u Celziju ali i ta ekipa nije bila toliko defanzivna kao recimo neke joseove jedino u gostima protiv nekih jacih ekipa.
Šta je onda problem? Allegri je za najofanzivnijeg Contea Guardiola lično.
wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 20:14
Sta je to Valverde uradio vrijedno pomena u Barsi sa najboljim igracem svih vremena osim sto ih je unazadio.
Preuzeo drugoplasiranu ekipu i uzeo dvije titule zaredom? Vidiš kako koristiš duple aršine za 'takve' i 'onakve' trenere. 'Takvi' trebaju čuda raditi sa nižerazrednim ekipama da bi im se dao kredit, a neki drugi imaju spremne izgovore za apsolutno sve.
wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 20:14
Bayern igra lijep Fudbal Liverpool City I Barsa i Real zele da to igraju.
Bayern ga nije igrao pod Kovačem i opet su osvajali. Vidjećemo Flicka na većem uzorku.

Nije pitanje šta žele nego šta imaju. Pričaš o pojedinim trenerima u prošlom vremenu, a ne možeš nabrojati više od 2 'ofanzivna' trenera koji redovno uzimaju trofeje u top ekipama.
A vidim svi ga traze.
Ljudi doveli Sarrija samo da ne gledaju vise patnju od igre lika koji je po osvajanju trofeja nedokazan.
Uzeo dvije titule u kakvoj konkurenciji? Real godinama bio fokusiran na LP a onda propao totalno odlaskom Ronalda ostale da ne spominjem.
Barsa igrala uzasan fudbal da ne spominjem brukanja u LP od Rome i Liverpoola gubis se.
Pa sto je otisao Kovac buraz ahahhaah ne vjerujem.
Liverpool 2 godine za redom u finalu LP real isto svojom igrom dominirao jedan Ajax sa 0 budzetom se tukao svake godine dok nisu sve prodali.
Covjek radi projekat u Celziju kopiraju se trenutno dvije najjace ekipe i to je to.
Liverpoolu je trebalo 4 godine cityu malo manje uz puno veca ulaganja tako da samo strpljenja nemojte se zalijetati.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2635
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 11 jul 2020, 20:49

Problem kod zume,kristansena je sto podlegnu pod pritisak,oni izlaze na teren u grcu,plase se i na kraju sve sjebu,a nema ko da ih pokrije posto su i bekovi tanki,ridiger je jednostavno glup u nekim situacijama, ja sam uvek gotivio onog stopera bilbao martineza mislim da bi sa njim bili dosta bolji u odbrani,a niko ga ne spominje,ne verujem ni da bi nam ga skupo naplatili posto su nas odrali za kepu.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 11 jul 2020, 20:49

slika

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9308
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 11 jul 2020, 21:00

ZOGLI je napisao/la:
11 jul 2020, 20:49
Problem kod zume,kristansena je sto podlegnu pod pritisak,oni izlaze na teren u grcu,plase se i na kraju sve sjebu,a nema ko da ih pokrije posto su i bekovi tanki,ridiger je jednostavno glup u nekim situacijama, ja sam uvek gotivio onog stopera bilbao martineza mislim da bi sa njim bili dosta bolji u odbrani,a niko ga ne spominje,ne verujem ni da bi nam ga skupo naplatili posto su nas odrali za kepu.
I meni to nije jasno sva trojica nekakve boze sacuvaj greske prave makar jedan da je kvalitetan.
Da ne spominjem sto nijedan se ne zna proderti dovesti odbranu u red karakter im je nula.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9308
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 11 jul 2020, 21:04

I learned a lot of things. It will be a long answer. I didn't hear them because Sheffield United had more voice and personality and that reflected in the way they played.
Frank.
slika

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2635
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 11 jul 2020, 21:06

@example,haha takva protekcija donosi trojke uglavnom :)

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 11 jul 2020, 21:35

wadethegreat je napisao/la:
11 jul 2020, 21:04
I learned a lot of things. It will be a long answer. I didn't hear them because Sheffield United had more voice and personality and that reflected in the way they played.
Frank.
slika
100 miliona odmah iskesirati za ovog

Avatar
tm1987vtz
Postovi: 439
Pridružen/a: 28 avg 2017, 11:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la tm1987vtz » 11 jul 2020, 21:59

Nadam se da grijesim ali kupovina ovog Koulibalija mi se cini kao panic buy sto ljudi kod nas mogu prepoznati i mogu nas oderati cifrom i jos ne vjerujem da bi se iskazao bolje od Rudigera. Ono sto hocu da kazem je da Koulibali nije level van Dijka i ne bi unio tu razliku u odbranu kakvu je Dijk liverpoolu donio. I + ne vidim tog stopera na trzistu koji trenutno realno vrijedi 80+ miliona. Manchester je primjer takodjer. Dovedose Maguirea i nije to to i dalje.
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH!

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 11 jul 2020, 22:01

tm1987vtz je napisao/la:
11 jul 2020, 21:59
Nadam se da grijesim ali kupovina ovog Koulibalija mi se cini kao panic buy sto ljudi kod nas mogu prepoznati i mogu nas oderati cifrom i jos ne vjerujem da bi se iskazao bolje od Rudigera. Ono sto hocu da kazem je da Koulibali nije level van Dijka i ne bi unio tu razliku u odbranu kakvu je Dijk liverpoolu donio. I + ne vidim tog stopera na trzistu koji trenutno realno vrijedi 80+ miliona. Manchester je primjer takodjer. Dovedose Maguirea i nije to to i dalje.
sta predlazes, da kupimo van dijka onda ?

Avatar
tm1987vtz
Postovi: 439
Pridružen/a: 28 avg 2017, 11:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la tm1987vtz » 11 jul 2020, 22:02

Naravno da je on nemoguca opcija ali hajde reci mi ti stopera koji bi bio nas van dijk
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH!

Avatar
TheShed
Postovi: 1715
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheShed » 11 jul 2020, 22:08

Kad smo već kod novog sponzora i rezultata sa brojem tri za nas ili protivnike da napišem prognozu za sljedeće dvije utakmice:

Chelsea - Norwich 3:0
Man Utd - Chelsea 3:0

:mrgreen:

Avatar
tm1987vtz
Postovi: 439
Pridružen/a: 28 avg 2017, 11:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la tm1987vtz » 11 jul 2020, 22:20

I jos nesto, da pitam ove protivnike Lamparda sadasnje, sta su ocekivali od njega na pocetku sezone?
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH!

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 11 jul 2020, 23:03

tm1987vtz je napisao/la:
11 jul 2020, 22:02
Naravno da je on nemoguca opcija ali hajde reci mi ti stopera koji bi bio nas van dijk
pa nema, ali čitam šta pišeš kao da ima takav na tržištu. kulibali nije novi van dijk, ali nije ni neko novo ili neprovjereno ime. svakako da bi nam on dobrodošao, samo ne znam da li će on ikad otići iz napolija, kad nije do sad.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9308
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 12 jul 2020, 00:41

Koulibaly je kvalitet. Nema trenutno stopera kao Van dijk al sumnjam i da ima puno boljih opcija od Koulibalija. Nama prije svega treba jedan grmalj jedan bully jedan mudonja na stoperu. Neko ko ce dici nivo ostalih oko sebe ko ce maltretirati protivnicke napadace. Mislim da bi on to mogao. Mozda skauting Celzija ima nekoga drugog u planu ali ja bih volio Koulibalija. Mislim da bi se odmah podigao nivo odbrane. Ono sto brine je sto mi mozda moramo komplet odbranu renovirati. Rudiger, Danac i Zouma su ocajni nekonstantni nikako da jedan od njih veze par dobrih tekmi. Dovoljno govori da je Zouma u toj grupi najbolji. Dakle na tu trojicu se ne moze racunati mada uz jednog vrhunskog stopera mozda bi jedan od ove trojice bio dobar. Ona Alonso, Emerson i Azpi vise ne mogu igrati za Chelsea. To je vec ukupno 4 igeaca koja treba dovesti s tim da ce jedan stoper sigurno otici mozda cak i dva. Jamesu dajem sansu mislim da ima potencijala samo se neke stvari u odbrani moraju srediti. Iako izgleda ko bik momak je jako mlad. Od Tomorija ocekujem dosta ali mali je zelen. Dakle jedan ili dva vrhunska stopera nam trebaju plus startni lijevi bek rezervni lijevi bek i startni ILI rezervni desni bek. To je previse igraca za dovoditi u jednom prelaznom roku plus to sve treba uigrati. Ovo je sve posljedica nerada uprave godinama unazad jer nije bilo neke vizije sve panic buy do pabic buya samo smo se krpili. Mislim da moramo makar jednog stopera ili beka rijesiti uskoro da ne bi opet se hvatali za glavu pred kraj prelaznog roka jer realno bas ima posla za odraditi u odbrani. Dobro je sto imamo toliko balvana u ekipi da kada ih sve prodamo bice nekih finih para.

Avatar
soxx
Postovi: 13640
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 12 jul 2020, 02:04

Ma nama bi jedan tarkowski, mings, ake il sta vec bio upgrade kakve debile imamo a kamo li kulibali

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la camparinho » 12 jul 2020, 07:31

Koulibalya sam gledao jednom ove sezone jer mi je napoli jako dosadan z gledati, ali covjek je u prvoj minuti odradio ono sto kod nas niko nije evo dvije godine. Okrece duvan zapata stopera desnog i krece prema golu a Koulibaly ulijece klizeci i izbija loptu haman u kontru svojim. Znaci mudonja, zna sta radi i nije levat.
Clutch city be safe rage hard!

Avatar
tm1987vtz
Postovi: 439
Pridružen/a: 28 avg 2017, 11:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la tm1987vtz » 12 jul 2020, 09:56

U pravu si wade haman sve u odbrani treba mijenjati i to je previse posla za jedan prelazni rok i nije realno prodati sestoricu i dovesti novu sestoricu. Ali jedan stoper vrhunski i lijevi bek se MORAJU dovesti ako ista hocemo da izgledamo ozbiljno i konkurisemo sa napadom kakav cemo vec imati naredne godine. Takodjer, po meni vrlo bitan potez i logican Lamparda bi bio da pridoda Terryija svom strucnom stabu.
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH!

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.