FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Hercegovac_do_groba
Postovi: 63
Pridružen/a: 06 dec 2009, 20:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hercegovac_do_groba » 10 avg 2020, 08:18

To da Astana ima vece Evropsko iskustvo vazilo je ranije. Ova Zvezda ima tri sezone u nizu gdje od prvog kola kvalifikacija prolazila sve redom. A ono sto je bitno je da u ekipi ima dosta igraca koji su bili deo tih utakmica pocev od Borjana pa Rodic, Degenek, Milunovic, Gobeljic, Ben i jos igraca da ne nabrajam sada svakog. Ono sto je fakt da jr bivsi trener dosta promjenio mentalitet ekipe. Ne ulaze u meceve tipican za balkance, u fazonu lako cemo a licno mislim da Zvezda sada ima jaci tim nego prethodne tri godine. Ali dok ne vidim Stankovica u Evropi i kako to ide ne moze se nista 100% tvrditi. Cisto igracki Zvezda je od Astane jaca za klasu, bukvalno ne vidim koji igrac Astane bi bio u 11 u Zvezdi. Jedino napadac Sotirou posto je to pozicija gdje su nam svi napadaci van forme a pojacanje jos nije doslo, a valjda ce doci Makeda. Pominju se Prijovic i Bane Ivanovic al ja mislim da oni cekaju kraj kvalifikacija i da bi to bila pojacanja za grupe LS. Kao Marin sto je dosao.
Opet kazem siguran sam da je za vas najbolji par Dinamo Brest - Astana. Bjelorusi nisu neki tim, ove godine nema sanse da ponove sezonu i uzmu titulu, a s obzirom da su domacini i da su u takmicarskoj formi vise od Astane mogu da ih izbace. Bukvalno 50-50% je taj dvomec.

Avatar
ledesma
Postovi: 5039
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 10 avg 2020, 08:24

Hercegovac_do_groba je napisao/la:
10 avg 2020, 08:18
To da Astana ima vece Evropsko iskustvo vazilo je ranije. Ova Zvezda ima tri sezone u nizu gdje od prvog kola kvalifikacija prolazila sve redom. A ono sto je bitno je da u ekipi ima dosta igraca koji su bili deo tih utakmica pocev od Borjana pa Rodic, Degenek, Milunovic, Gobeljic, Ben i jos igraca da ne nabrajam sada svakog. Ono sto je fakt da jr bivsi trener dosta promjenio mentalitet ekipe. Ne ulaze u meceve tipican za balkance, u fazonu lako cemo a licno mislim da Zvezda sada ima jaci tim nego prethodne tri godine. Ali dok ne vidim Stankovica u Evropi i kako to ide ne moze se nista 100% tvrditi. Cisto igracki Zvezda je od Astane jaca za klasu, bukvalno ne vidim koji igrac Astane bi bio u 11 u Zvezdi. Jedino napadac Sotirou posto je to pozicija gdje su nam svi napadaci van forme a pojacanje jos nije doslo, a valjda ce doci Makeda. Pominju se Prijovic i Bane Ivanovic al ja mislim da oni cekaju kraj kvalifikacija i da bi to bila pojacanja za grupe LS. Kao Marin sto je dosao.
Opet kazem siguran sam da je za vas najbolji par Dinamo Brest - Astana. Bjelorusi nisu neki tim, ove godine nema sanse da ponove sezonu i uzmu titulu, a s obzirom da su domacini i da su u takmicarskoj formi vise od Astane mogu da ih izbace. Bukvalno 50-50% je taj dvomec.
Boli me ba qrac za taj državni projekat, smanjite malo strasti za tim projektom koji je dužan i Bogu i narodu.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
feniksptica
Postovi: 15648
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 10 avg 2020, 08:30

Je l to nemaju interneta pa kasni predstavljanje pojacanja il sta
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
THEC
Postovi: 4496
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 10 avg 2020, 08:32

Ma Zvezda je potencijalno najjaci protivnik i tu nema price ,njih bi bilo dobro izbjeći, pa Ludogorec, a Astana i Qarabag su tu negdje s tim sto sam primjetio zadnjih sezona ili barem prosle, Astana je kuci dobro igrala dok je u gostima bila poprilično losa ,pa i Batea su razbili poslije nas kuci sa 3-0 da bi se spasavali u revansu gdje su 2-0 izgubili ,tako da nisam siguran da ce Bresta proci uopste ali kako god i ko god da bude, mi moramo proci prvo pretkolo i tu ne smije biti kiksa ni po koju cijenu, a onda sta bude, bude, u eventualnom drugom pretkolu smo autsajderi svakako pa nije problem ispasti, samo naravno da ne bude ne daj Bože kakve blamaze a opet ne bi trebalo
Pyro is not a crime !

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 10 avg 2020, 08:34

Ja zvezdu ne bih samo iz jednog razloga, zato sto su oni igrali nastavak lige poslije korone a evo i pocela je njihova liga kad i nasa.. Dakle u formi su, po0lako fataju jaku formu gdje bi im mi bili odlican ispit...

Bilo bi dobro dobiti nekoga kod koga jos nije pocela liga...

Hercegovac_do_groba
Postovi: 63
Pridružen/a: 06 dec 2009, 20:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hercegovac_do_groba » 10 avg 2020, 08:47

Karabag je zadnji mec odigrao 8.marta.
@ledesma Eto te kao da za Partizan navijas, dtzavni projekat bla bla. I Zvezda i Partizan funkcionisu kao javna preduzeca. Kad ima para ta ista drzava izvlaci novac kada para nema upumpavaju da prezivi. Koliki je novac usao u Zvezdu zadnje 3 godine smesno je pricati o dugu, normalna uprava bi zavrsila u plusu. Trenutno tu se novac izvlaci, na platnom spisku je i kurta i murta, jesno 50+ igraca, ugovori astronomski gdje se mnogi ugradjuju. Al to je tako kada novca ima.

Bordolav
Postovi: 289
Pridružen/a: 04 avg 2019, 13:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordolav » 10 avg 2020, 09:03

Idemo korak po korak, ne interesuje me koje u drugom
pretkolu, jer velika ce biti borba protiv ovih drvosjeca iz
Velsa! Jos se igra samo jedno tekma.
Jer nedo BOG ne ocekivanog negativnog rezultata, svi ce mo se pobiti medjusobno
Mudro, tiho i pametno i tad smo najaci

Avatar
Napapijri
Postovi: 4632
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 10 avg 2020, 09:06

Ja se nadam da nasi ne razmisljaju o drugom/trecem pretkolu kao mi ovdje, inace cemo se napatiti sa ovim Velsanima. Korak po korak, molim vas. Nadam se dolasku nekog napadaca jos danas.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

mirzatele
Postovi: 11999
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 10 avg 2020, 09:19

Moja želja je Ludogorec

Avatar
THEC
Postovi: 4496
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 10 avg 2020, 09:24

Napapijri je napisao/la:
10 avg 2020, 09:06
Ja se nadam da nasi ne razmisljaju o drugom/trecem pretkolu kao mi ovdje, inace cemo se napatiti sa ovim Velsanima. Korak po korak, molim vas. Nadam se dolasku nekog napadaca jos danas.
Ma oni o Tuzli trebaju razmisljati a mi mozemo pisati i razmisljati o čemu hocemo, niko nam ne brani :mrgreen:
Pyro is not a crime !

Avatar
zlo87
Postovi: 3298
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 10 avg 2020, 09:36

E sta procitah sve i ostah ziv. Kolektivni oprastanje mi je bas dirljivo. :ljepota: Nadajmo se da je u subotu bio sam los dsn, napadac nam treba sto prije i da nije bio los dan. U evropi korak po korak, nek ih Rahman izdara fino i ds prodjemo bez problema.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 10 avg 2020, 09:47

Bordo sedmica na youtube stavit djecaci
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 10 avg 2020, 09:48

Evo Haris Dilaver slobodan :rol:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 10 avg 2020, 10:08

Samo remont ekipe treba da ide jer nismo dobili Mladost i naravno treba Hadzija da ode :rol: :rol: :rol:

amypitar
Postovi: 8821
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 10 avg 2020, 10:15

Meni jedini mali minus Hadziji i Vinku je kasnjenje sa napadacem i bekom.
Mislio sam da je to vrijeme proslo, i da ce se ekipa kompletirati do pocetka prvenstva, kako to rade ozbiljni klubovi.
Opravdanje je korona, i cekanje da izleti neki dobar igrac.
Po meni o 2 kolu LS i ne trebamo bas puno misliti opet se zalijecemo.
Daj da prodjemo Welsane pa cemo o Zvezdi i drugim kubovima.
Velika je steta sto pojacanja nisu stigla do Welsana, u 2 kolu nam je svejedno i sa njima i bez male su nam šanse.Nismo ni svjesni kakvu sansu imamo, sad kad je trebala uprava dati gas, sve karte baciti na Welsane mi smo tu zakazali.
Sad dolazimo u situaciju da molimo boga da Ahmo izdrzi 90 minuta,da nam drugi najbolji fudbaler Sucic nece biti spreman.Da se ne daj boze neki bek povredi itd.
Improvizacije ne prolaze u Evropi.

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 10 avg 2020, 10:25

Ovdje samo gledat ko je najjaci te cemo i dobit. U prvom pretkolu smo izvukli od one tri ekipe najjacu, ljudi nemaju sta izgubit igraju rasterećeno tako da je to najgori protivnik. Valjalo bi prvo njih proci pa razmisljat dalje al jbg danas je izvlacenje pa ne mozemo da ne mislimo.
Ako je Zvezda najjaci protivnik onda njih izvlacimo 100%.
Qarabag se pojacao u odnosu na poslu sezonu ali su jos uvjek tu neki igraci koji su poprilično stari i nekako mi i dalje oni djeluju najslabije i siguran sam da njih necemo izvuc. Astana mi je nekako poslije Qarabaga a onda Ludogorec i po meni imamo vece sanse protiv nego Zvezdu da izvucemo, jer zvezda je nekako u usponu a dok su ove tri ekipe u fazi neke vrste stagnacije ili mozda cak i u nekom padu. A zvezda nam otvara neke teme koje nisu fudbal a nama to ne treba i zbog toga ih bas ne bih volio.
Posto uefa nas prati i spijunira nastimat ce nam Zvezdu garant osim ako Vico i Begic sta ne zavrse :D
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

amypitar
Postovi: 8821
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 10 avg 2020, 10:28

Historicar je napisao/la:
10 avg 2020, 09:48
Evo Haris Dilaver slobodan :rol:
Dva puta otisao vani jos se brze vratio.
Igrao za raspale klubove Celik Vitez, Mladost.Ima 30 godina, sve se samo kaze.

Avatar
THEC
Postovi: 4496
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 10 avg 2020, 10:29

Ma brate ne zelim podcijeniti Velšane ali o čemu mi pričamo, negdje citam njima pola ekipe bukvalno ima druge poslove mimo fudbala, dakle poluprofesionalna ekipa i o kakvim mi iskoracima pricamo ako se bojimo takve ekipe, pri tome od marta su odigrali samo jednu prijateljsku utakmicu i to nedavno, Crewe ih dobilo 3-1, naravno da ne smijemo misliti da ce nam se naguziti ali isto tako ako nam treba jos pojacanja da bi njih prosli, **** ti i nas i naš fudbal, prosle godine se sa Bateom nosis u obje tekme bez pola ekipe, nema apsolutno nikakvog opravdanja za eventualni neuspjeh a do tog potencijalno drugog pretkola se mogu dovesti pojacanja, eto ako taj Pejovic dodje on je vec spreman da upadne odmah u ekipu a za napadaca ce mozda trebati malo vise vremena da udje u optimalnu formu no ako je iole do sebe drzao Handzic mu ne moze biti konkurencija
Zadnja izmjena: THEC, dana/u 10 avg 2020, 10:35, ukupno mijenjano 1 put.
Pyro is not a crime !

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 10 avg 2020, 10:33

morto pisi mene za 0:5 protiv velsana i protiv tuzle 3:1 odmah sad
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 10 avg 2020, 10:39

Znaci, ukoliko bi mi bili domacini, sigurno ne igramo u Bosni.
Sad nzm kakva je situacija sa Welsom, da li su oni na ovoj zelenoj listi koronasa ?

Al bih volio da kod Amidze tana igramo, na njegovom stadionu :D Kako bi nas ugostili, ko da smo njihovi :D


Senzacionalni slovenski prvak Celje jučer je saznao da će u 1. pretkolu Lige prvaka igrati s Dundalkom.

Celjani će s irskim prvakom igrati sljedeće sedmice, a ždrijebom je odlučeno da će oni biti domaćini. No, utakmica se neće igrati na stadionu Z'dežele nego će Celje ugostiti Irce u mađarskom Ujpestu.

Naime, Irska u pandemiji korona virusa nije uvrstila Sloveniju na takozvanu zelenu listu zemalja, što znači da bi nogometaši Dundalka po povratku u Irsku morali biti u dvosedmičnoj samoizolaciji. Stoga je u dogovoru s UEFA-omodlučeno da će se ova utakmica igrati u Ujpestu na stadionu Szusza Ferenc.

Podsjetimo, ekipa Celja, za koju nastupa bivši mladi reprezentativac BiH Advan Kadušić, u nevjerovatnoj završnici slovenskog prvenstva u predzadnjem kolu izbilo na je lidersko mjesto da bi prvu titulu osvojilo u zadnjem kolu remijem s Olimpijom (2:2) koja mu je bila izravni konkurent.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Antikloc, napoleon72, tutankamon1905, Venom i 82 gosta.