FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899
Re: FC Barcelona
Yebes trenera, taman da ti Mourinho i Guardiola skupa dodju, kad ces ti u 2021 istrcat na teren sa Busquetsom, Rakitic/Vidal i Albom na beku hahahhaa
27.10.2020
Re: FC Barcelona
Kako ti možeš ti znati ko će ostati od igrača u ekipi?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.
Re: FC Barcelona
Čuj zajedno pep i jozun, pa ispali bi iz lige
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Re: FC Barcelona
Ne znam tacno ko ce ostati, ali znam da ni u kojem slucaju nece otici 7-8 igraca ovo ljeto kako poneki ovdje misle. Jednostavno nije realno, pogotovo zbog svega sto se izdesavalo s virusom.
@riziko, spomenuo sam njih dvojicu jer bi jedino njihov ego mogao obuzdati i nogom nabiti iz kluba ove deduke.
27.10.2020
Re: FC Barcelona
Nicolò Schira se osvrnuo na situaciju u Barceloni i u nekoliko rečenica opisao trenutno stanje. Ovaj novinar je naveo kako Lionel Messi ni u kojem slučaju neće napustiti Barcelonu jer Argentinac to ne želi, ali da svakako traži promjene u igračkom kadru. Ono što je za očekivati je da će neki članovi uprave dobiti otkaz, a Schira smatra da će sutra klub objaviti da je Quique Setién bivši, kao i Éric Abidal.
Jedna stvar koja je sigurna je ta da će ovo ljeto doći do velikih promjena, a gore spomenuti novinar navodi da je sutrašnji dan tek početak. Vijest da Messi ostaje je prva pozitivna, a zatim slijedi dolazak nekih mladih nada, ali i odlazak igrača koji su već u poznim nogometnim godinama.
Osim svega, navodno će od naredne sezone s klupe ekipu voditi Mauricio Pochettino ili Ronald Koeman, a potonji je trenutno u vodstvu jer je ga Bartomeu već kontaktirao.
27.10.2020
- FCBLAUGRANA1987
- Postovi: 678
- Pridružen/a: 17 avg 2019, 04:59
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Glupost je pisati da sada nema vremena za neke promjene, promjene su bile obavezne i prije ove utakmice i na tome se trebalo raditi vec zadnja 2-3 mjeseca,
Pa liga kad je restartovala imali smo 2 boda prednosti a zavrsili drugi sa sedam bodova iza... to je isto katastrofa...
Nema se sta cupati “nema se vremena, liga pocinje za manje od mjesec dana”
Pa liga kad je restartovala imali smo 2 boda prednosti a zavrsili drugi sa sedam bodova iza... to je isto katastrofa...
Nema se sta cupati “nema se vremena, liga pocinje za manje od mjesec dana”
Re: FC Barcelona
Josep Maria Bartomeu bi sutra pod pritiskom igrača i ljudi iz kluba mogao podnijeti ostavku!
Izvor: "Cadena SER"
Re: FC Barcelona
Setien, Valverde i ostala buranija su dokaz da Barcu samo mogu trenirati 1. Bivsi igraci sa mudima i pedigreom ili 2. Velika trenerska imena.
Sta smo sve gledali kao trenerska imena zadnjih par godina mene je stid i sram. Rijkaard je izmislio fudbal za sviju njih kolektivno.
Sta smo sve gledali kao trenerska imena zadnjih par godina mene je stid i sram. Rijkaard je izmislio fudbal za sviju njih kolektivno.
@igrajlopte 🐦
Re: FC Barcelona
@igrajlopte 🐦
Re: FC Barcelona
"Last time they count me out, what I do Game 6?"
- anonymousHD
- Postovi: 7943
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
- Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
® GONGASHI POWERHOUSE ®
Re: FC Barcelona
Ovaj pritisak Messija na Gustavo Fringa bi mogao uraditi plodom. Mozda bi ipak mogao podnjeti ostavku prije izbora! 
@igrajlopte 🐦
Re: FC Barcelona
Odma izbore daj
Brko iz druge galaksije!
Re: FC Barcelona
Kamere su uhvatile nizozemskog stručnjaka Ronalda Koemana. On je večeras sletio u Barcelonu i već sutra bi mogao biti imenovan za novog trenera katalonskog velikana.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.








