FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 31801
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 17:04

Evander je napisao/la:
17 avg 2020, 16:56
Pa ko da dovede novog trenera onda?
Ili mislis da je Setine trebao nastaviti?
Pa izvini jarane, zar si vec zaboravio da je upravo Barto (zajedno sa Abidalom) i doveo Setiena na klupu Barce, prije nešto više od pola godine, dao mu ugovor na dvije godine, prije mjesec dana izjavio :
13.07.2020

"Setien će voditi momčad u Ligi prvaka. Njegova namjera je voditi momčad i iduće sezone, a naša obveza je držati se ugovora koji smo potpisali," kazao je Bartomeu.
I sad ga nabio nogom. Pere se od njega.

Pa stani malo, dokad ce to ici? Da je normalan kao što nije - sam bi zajedno sa Setienom dao otkaz, ja sam ga doveo, na moju odgovornost je došao u Barcu, popušilio smo ga zajedno od Bayerna , e sad idem i ja zajedno sa njim. To bi bilo moralno, da je on takav covjek. A ne nabiti Setiena nogom, a ja cu ostati u klubu i dovoditi nove trenere :lol:
I sad, nova podvala je namjenjena svjetini - Koeman. Sad je on taj Mesija koji ce vratiti Barcu iz ambisa, kako da ne :crazy:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 17 avg 2020, 17:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
1921boy
Postovi: 7405
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la 1921boy » 17 avg 2020, 17:04

ReX je napisao/la:
17 avg 2020, 17:03
Halo ba vidis kakvi smo na desnom beku.. da ludujemo, daj bilo sta samo da je "svjeziji" ime :D Volio bi i ja Trenta ali nece skauzeri hahaha.

Ruku na srce stvarno desni bekova da valja nemozes naci u pm.. Osim Trenta sve ovo ostalo, Semedo, Carvajal, Cancelo i ostala buranija je u pet deka. Mogu biti World Class da bi iducu utakmicu ispadali non stop.
Emerson - Koemanova nada :lolno:
Brko iz druge galaksije!

Avatar
ReX
Postovi: 9115
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 17 avg 2020, 17:07

1921boy je napisao/la:
17 avg 2020, 17:04
ReX je napisao/la:
17 avg 2020, 17:03
Halo ba vidis kakvi smo na desnom beku.. da ludujemo, daj bilo sta samo da je "svjeziji" ime :D Volio bi i ja Trenta ali nece skauzeri hahaha.

Ruku na srce stvarno desni bekova da valja nemozes naci u pm.. Osim Trenta sve ovo ostalo, Semedo, Carvajal, Cancelo i ostala buranija je u pet deka. Mogu biti World Class da bi iducu utakmicu ispadali non stop.
Emerson - Koemanova nada :lolno:
Sumnjam da bi u Barci bio ista bolji od Firpa. I on je u Betisu "harao" da bi kasnije bio na nivou Cucurelle. Na kraju ispade mozda da je on neka nada, ali dadose i njega djabe hahah. Joj uprave :urnebes:

U ostalom njega zele da se rijese zbog eventualnog prihoda od transfera. Nigdje nisam procitao da je Emerson u bilo kakvim planovima.
@igrajlopte 🐦

Avatar
ReX
Postovi: 9115
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 17 avg 2020, 17:08

slika

He he..
@igrajlopte 🐦

Avatar
Riziko
Postovi: 6086
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 17 avg 2020, 17:11

Ja se nadam za početak, da će se klub kurtalisati bar 5-6 igrača.

E da, bolji je Umtiti sa jednom nogom nego Lengle, to je jasno ko dan.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
1921boy
Postovi: 7405
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la 1921boy » 17 avg 2020, 17:12

3-4 igraca ce sigurno otici iz prvih 11 i 4-5 tipa Cucurella,Emerson itd
Brko iz druge galaksije!

qaa18
Postovi: 3530
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: FC Barcelona

Post Postao/la qaa18 » 17 avg 2020, 17:19

ReX je napisao/la:
17 avg 2020, 17:08
slika

He he..
najbolja ekipa na svijetu - reče vidal, i osta da vidi.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!

Avatar
xaviesta
Postovi: 5824
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 17 avg 2020, 17:21

Evander je napisao/la:
17 avg 2020, 16:52

A da sad Barto dao otkaz, klub bi bio u jos vecim problemima. Neko mora voditi klub, a nije vrijeme za izbore, mora se cekati kraj ove godine.
Moze Barto dat otkaz a da potpredsjednik vodi klub do izbora, uostalom tako je i Barto dosao na funkciju.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 24784
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 17 avg 2020, 17:24

ReX je napisao/la:
17 avg 2020, 17:07
1921boy je napisao/la:
17 avg 2020, 17:04
ReX je napisao/la:
17 avg 2020, 17:03
Halo ba vidis kakvi smo na desnom beku.. da ludujemo, daj bilo sta samo da je "svjeziji" ime :D Volio bi i ja Trenta ali nece skauzeri hahaha.

Ruku na srce stvarno desni bekova da valja nemozes naci u pm.. Osim Trenta sve ovo ostalo, Semedo, Carvajal, Cancelo i ostala buranija je u pet deka. Mogu biti World Class da bi iducu utakmicu ispadali non stop.
Emerson - Koemanova nada :lolno:
Sumnjam da bi u Barci bio ista bolji od Firpa. I on je u Betisu "harao" da bi kasnije bio na nivou Cucurelle. Na kraju ispade mozda da je on neka nada, ali dadose i njega djabe hahah. Joj uprave :urnebes:

U ostalom njega zele da se rijese zbog eventualnog prihoda od transfera. Nigdje nisam procitao da je Emerson u bilo kakvim planovima.
A možda je jednotavno do Barce. Velik je uzorak, 95% igrača koji su došli zadnjih 4 godine izgledaju kao karine koje su zaboravile igrati fudbala preko noći. Gle čuda i Cucurella odjednom igra odlično. To ne može biti slučajno.

Avatar
leorey
Postovi: 14108
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 avg 2020, 17:28

ReX je napisao/la:
17 avg 2020, 17:08
slika

He he..
Vidi dizelasa nezamjenjivog samo 28M, sta ono rece Rajaz da ga u ovom trenutku prodajemo, stajali bi svi u redu i nudili po 200M :urnebes:

Bi, ali
nije 2011 :rol:
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 14108
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 avg 2020, 17:35

@Donnie, to ja pricam godinama ovdje. Svaki igrac kojeg dovedemo bude proglasen za fejla, a svugdje drugo haraju i budu najbolji igraci. Sto li je to tako, pitam se?

Nema nikakve sumnje da bilo kojeg igraca da prodamo, igrat ce 3 puta bolje bilo gdje drugo, sto je realno zalosno i tu nema nikakvog objasnjenja, jednostavno nemas nikakav sistem i to je to.
27.10.2020

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 24784
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 17 avg 2020, 17:42

slika

mislim da je griezmann sa ovim službeno igrao svaku poziciju ove sezone

let3
Postovi: 31801
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 17:46

xaviesta je napisao/la:
17 avg 2020, 17:21
Evander je napisao/la:
17 avg 2020, 16:52

A da sad Barto dao otkaz, klub bi bio u jos vecim problemima. Neko mora voditi klub, a nije vrijeme za izbore, mora se cekati kraj ove godine.
Moze Barto dat otkaz a da potpredsjednik vodi klub do izbora, uostalom tako je i Barto dosao na funkciju.
Upravo to. Može potpredsjednik voditi do izbora.

Ovdje raja misli da ce klub propasti ako Barto ode odmah :rol: kao nema ko drugi voditi klub osim njega :lol:
A zapravo, on ga strovalio u tešku dubiozu.

Avatar
ReX
Postovi: 9115
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 17 avg 2020, 17:49

:mrgreen: :mrgreen:
@igrajlopte 🐦

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12600
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2020, 18:08

Bartomeu will call elections for the month of March. He won't resign. [@sinconcesiones]
Znači ipak mart a ne novembar kako se spominjalo.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Chinaglia
Postovi: 28946
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Chinaglia » 17 avg 2020, 18:19

mozemo se samo nadati da stariji igraci imaju svijest o svojim mogucnostima kao npr xavi ili iniesta, koji su jos uvijek zeljeli igrati fudbal, no znali su da ne mogu vise igrati na nivou koji je potreban barceloni, pa su otisli kojekuda

neka pokazu obraz i napuste klub dostojanstveno, da ne dozvole sebi da ih klub otjera kao kerove i da navijaci pricaju svasta o njima...
Zadnja izmjena: Chinaglia, dana/u 17 avg 2020, 18:20, ukupno mijenjano 1 put.

JoeBleck
Postovi: 6010
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 17 avg 2020, 18:19

Valja otjerati ove dikobraze ,Barca da ih dzaba pusti nema klijenta kojeg ce oni sisati sa svojim platama.
Jadna majka , valja ovo potjerati.
Satro City hoce Roberta , odmah za 4milioma sa Buskecom kaparisati.2 poteza u karijeri vrijedna paznje je imao.Svugdje negdje igra a nigdje dobar.Plasljivko.

Avatar
leorey
Postovi: 14108
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 avg 2020, 18:29

Chinaglia je napisao/la:
17 avg 2020, 18:19
mozemo se samo nadati da stariji igraci imaju svijest o svojim mogucnostima kao npr xavi ili iniesta, koji su jos uvijek zeljeli igrati fudbal, no znali su da ne mogu vise igrati na nivou koji je potreban barceloni, pa su otisli kojekuda

neka pokazu obraz i napuste klub dostojanstveno, da ne dozvole sebi da ih klub otjera kao kerove i da navijaci pricaju svasta o njima...
Nemaju, imaju bogovske plate i znaju da nikad nigdje nece dobiti toliko.
27.10.2020

let3
Postovi: 31801
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 18:51

BoixosNois1899 je napisao/la:
17 avg 2020, 18:08
Bartomeu will call elections for the month of March. He won't resign. [@sinconcesiones]
Znači ipak mart a ne novembar kako se spominjalo.
Nece džukela da da otkaz. Koja je to ljubav i strast za vlašću. Klub tone, treneri lete s noge na nogu, najbolji igrac ti prijeti odlaskom, ode sve u qrc, a on i ne pomišlja da ponudi otkaz :puke:

Nada se Martu, izborima i neki cudima. Uvalio Koemana da se mediji i javnost sa njim zabave. Kakav lik jbt :tokralju:

Avatar
xaviesta
Postovi: 5824
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 17 avg 2020, 19:06

Ne nada se on nicemu, kad nece biti ni kandidat na narednim.
Don't hate what you don't understand.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []