FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 31799
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 19:08

⚠ Bartomeu opet "kupuje vrijeme", navodi "Catalunya Radio".

UPDATE 18:23 - Marçal Lorente navodi da će Ronald Koeman potpisati dvogodišnji ugovor, da Bartomeu neće odstupiti, ali će prijevremenih izbora biti - tek u martu 2021.
Dakle, Koeman je kupovina vremena, to je svrha njegovog dovođenja, kakav crni rebuilding tima. Na brzinu ga nafato i da mu garant dobru platu, da ovaj odyebe i Holandiju.
Pacov je sa njim kupio još pola godine vremena, do Marta je siguran.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13405
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 17 avg 2020, 19:11

leorey je napisao/la:
17 avg 2020, 17:28
ReX je napisao/la:
17 avg 2020, 17:08
slika

He he..
Vidi dizelasa nezamjenjivog samo 28M, sta ono rece Rajaz da ga u ovom trenutku prodajemo, stajali bi svi u redu i nudili po 200M :urnebes:

Bi, ali
nije 2011 :rol:
Ova slika samo dokazuje vrijednost Busquetsa.

32 godine, post-korona period i košta ko najbolja 9-ka u historiji kluba.

Bolje da nisi citirao.

ANamelessGhoul
Postovi: 1394
Pridružen/a: 10 apr 2020, 04:08
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ANamelessGhoul » 17 avg 2020, 19:12

Bartomeuu J*** sve po spisku. A s druge strane ni Messi se nije javno oglasio i to je pravi pickasti potez. Ter stegen i Pique su barem nesto napisali, a kapiten suti ko pickica.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5815
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 17 avg 2020, 20:02

Samo je steta sto nema publike na stadionu, da J**+ mater manekenima.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12598
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2020, 20:17



To je to otprilike šta su danas dogovorili. Abidal ostaje, čak ni on neće nogu dobiti. :rol:

Sljedeća sezona će i definitivno biti teži debakl od ove.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
leorey
Postovi: 14108
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 avg 2020, 20:18

Kad ljudi shvate da nije do trenera, bit ce im lakse.
27.10.2020

let3
Postovi: 31799
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 20:26

leorey je napisao/la:
17 avg 2020, 20:18
Kad ljudi shvate da nije do trenera, bit ce im lakse.
100% istina :thumbup:

Izvinjavam se Ernestu, ako ovo cita :mrgreen: :D

Avatar
Riziko
Postovi: 6085
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 17 avg 2020, 20:31

Mogli su vala i Nermina Bašića dovesti, dati čovjeku par miliona da se ne mješa u svoj pps'o.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Derdiyok
Postovi: 18382
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 17 avg 2020, 20:36

Da mi je samo jedan mjesec. Treba poslati CV.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

admin
Site Admin
Postovi: 11930
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la admin » 17 avg 2020, 20:39

Diskusije mozete nastaviti ovdje:

viewtopic.php?f=115&t=15212

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []