Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
-
Kontakt:
Post
Postao/la DuljevinhoHaraldo » 29 avg 2020, 21:11
Drape je napisao/la: ↑29 avg 2020, 21:05
U prvoj postavi Slobode je U19 igrač Osmić i četiri U21 igrača: Tomašević, Maskimović, Beganović i Kurtalić. U Širkom dva U21 igrača: Mateo Marić i golman Zlomislić koji je dobio crveni karton.

⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
-
Jusko00
- Postovi: 596
- Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Jusko00 » 29 avg 2020, 21:23
Tamaseviceva prirodna pozicija je lijevo krilo ali u nedostatku kvalitetnog rijesenja na lijevom beku Crnogorac je primoran da ga vrati nazad i to sad zasad odrađuje dobro .Ja vjerujem da je među 4,5 najbrzih igraca u ligi i to je i veceras pokazao.Samo nekad zna bit nedisciplinovan i to ga je vjerovatno kostalo sto nije uspio da se zadrzi u Austriji
-
Drape
- Postovi: 9764
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 30 avg 2020, 01:54
Svi igrači Hajduka su testirani i pozitivan je samo Todorović a Mujakić je u preventivnoj samoizolaciji jer su cimeri. Ako ne bude on mogao igrati, već ne može ni Besim, ne možemo pozvati ni dvojicu Šveđana, igrati ćemo protiv Velsa bez 4 najbolja U21 stopera Bosne i Hercegovine.
-
Harise
- Postovi: 2705
- Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Harise » 30 avg 2020, 02:44
Armin Gigovic je 2002 godište i najvjerovatnje ce igrati za u21 od Svedske trebali ga što prije pozvati u našu A selekciju! Pozicija je vezni red u Helsingborgu. Za sad je vezan za Genoa i Anderlechtom oko 3 milijona eura bi trebao biti njegov prelazak.
Amel Mujanic je 2001 godište i trenutno kapiten za u19 od Svedske i igra prvi tim od Malmö FF. Igra veznom redu i komentariso sliku od Ahmedhodzica na Instagramu za
Emin Hašic je 2003 godište igra u BK Häcken u19 i trenutno igra za u17 od Svedske i igra na štopersku poziciju.
Amar Dzevlan je 2003 godište i prešao od Hammbary u Eintracht Frankfurtu, njegova pozicija je golman i brani za u17 od Svedske i za u19 od Elntrachta...

-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 30 avg 2020, 13:31
Drape je napisao/la: ↑29 avg 2020, 21:05
U prvoj postavi Slobode je U19 igrač Osmić i četiri U21 igrača: Tomašević, Maskimović, Beganović i Kurtalić. U Širkom dva U21 igrača: Mateo Marić i golman Zlomislić koji je dobio crveni karton.
Moram reći da se u ligi kao u19 igrači računaju igrači rođeni 2002. godine i mlađi. Osmić je 2001. godište i on je senior.
Igrači u21 se računaju igrači rođeni 1999. godine i mlađi.
Sloboda je imala 5 igrača u21, široki brijeg nije niti jednog.
-
Drape
- Postovi: 9764
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 30 avg 2020, 13:42
ASD je napisao/la: ↑30 avg 2020, 13:31
Drape je napisao/la: ↑29 avg 2020, 21:05
U prvoj postavi Slobode je U19 igrač Osmić i četiri U21 igrača: Tomašević, Maskimović, Beganović i Kurtalić. U Širkom dva U21 igrača: Mateo Marić i golman Zlomislić koji je dobio crveni karton.
Moram reći da se u ligi kao u19 igrači računaju igrači rođeni 2002. godine i mlađi. Osmić je 2001. godište i on je senior.
Igrači u21 se računaju igrači rođeni 1999. godine i mlađi.
Sloboda je imala 5 igrača u21, široki brijeg nije niti jednog.
Bitno je kako se računa za reprezentacije, a igrač rođen 1998. godine može igrati za U21 tim i rođen 2001. godine za U19 tim.
-
Vucevich
- Postovi: 11553
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 30 avg 2020, 13:44
Drape je napisao/la: ↑30 avg 2020, 13:42
Bitno je kako se računa za reprezentacije, a igrač rođen 1998. godine može igrati za U21 tim i
rođen 2001. godine za U19 tim.
Ne može.
-
Drape
- Postovi: 9764
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 30 avg 2020, 13:50
Vucevich je napisao/la: ↑30 avg 2020, 13:44
Drape je napisao/la: ↑30 avg 2020, 13:42
Bitno je kako se računa za reprezentacije, a igrač rođen 1998. godine može igrati za U21 tim i
rođen 2001. godine za U19 tim.
Ne može.
Europsko U19 prvenstvo 2020. godine je trebalo biti u julu, ali je odgođeno. Na njemu će igrači rođeni 2001. godine imati pravo nastupa, kao što bi imali i igrači BiH da se plasirala.
-
Vucevich
- Postovi: 11553
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 30 avg 2020, 13:52
Drape je napisao/la: ↑30 avg 2020, 13:50
Vucevich je napisao/la: ↑30 avg 2020, 13:44
Drape je napisao/la: ↑30 avg 2020, 13:42
Bitno je kako se računa za reprezentacije, a igrač rođen 1998. godine može igrati za U21 tim i
rođen 2001. godine za U19 tim.
Ne može.
Europsko U19 prvenstvo 2020. godine je trebalo biti u julu, ali je odgođeno. Na njemu će igrači rođeni 2001. godine imati pravo nastupa, kao što bi imali i igrači BiH da se plasirala.
Ispali smo iz kvalifikacija u prvom krugu, dakle nije bitno. Neće opet juniorska reprezentacija igrati utakmicu u kojoj igrači 2001 godišta imaju pravo nastupa
-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 30 avg 2020, 19:23
Muratović i Šošić igrali za Hajduk B od prve minute.
-
Drape
- Postovi: 9764
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 30 avg 2020, 21:01
Darko nije prenio virus na Nihada
Očito je da će u reprezentativnoj stanci Vukas morati dodatno raditi i na prekidima, no pitanje je kad i kako, kad su mu igrači do srijede slobodni, a nakon toga oni koji bi nominalno trebali podnijeti najveći teret u obrambenom skoku, stoperi Dimitrov, Ismajli, Vušković i Mujakić, putuju na obaveze svojih reprezentacija.
-
klasik
- Postovi: 4425
- Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la klasik » 30 avg 2020, 21:45
Jusko00 je napisao/la: ↑29 avg 2020, 20:58
Odlucno prvo poluvrijeme mladog lijevog beka Slobode Tomasevica..postigao je prelijep gol,s obzirom da je 1999 godiste jos jedna opcije za bocnog igraca u mladoj reprezentaciji
Nisam siguran da ima nase drzavljanstvo, vidim da je nastupao za mladje selekcije Srbije
-
Drape
- Postovi: 9764
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 31 avg 2020, 02:54
Mogao bi Zuka srediti profil Mahmiću na transfermarktu, nema ni slike, ni cijene. Sa 16 godina je debitovao za Čelik u Premijer ligi a ove sezone sa 17 odigrao sve utakmice po 90 minuta za Mladost. Pet godina je mlađi od stopera U21 reprezentacije Šerbečića, godinu i četiri mjeseca od Švicarca Bećira.
Liče li

-
Unknown2
- Postovi: 9065
- Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown2 » 31 avg 2020, 12:28
"Fudbaleru našeg tima, Saši Maksimoviću, upućen je naknadni poziv od selektora Slobodana Starčevića u U 21 reprezentaciju Bosne i Hercegovine.
Poziv u reprezentaciju je dobio i Amar Beganović", istakli su iz FK Sloboda.
Ne moj ti zvati Djokanovica

-
DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
-
Kontakt:
Post
Postao/la DuljevinhoHaraldo » 31 avg 2020, 12:30
Zukanovic je napisao/la: ↑31 avg 2020, 12:28
"Fudbaleru našeg tima, Saši Maksimoviću, upućen je naknadni poziv od selektora Slobodana Starčevića u U 21 reprezentaciju Bosne i Hercegovine.
Poziv u reprezentaciju je dobio i Amar Beganović", istakli su iz FK Sloboda.
Ne moj ti zvati
Djokanovica
Pa pozvan je?
⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
-
Unknown2
- Postovi: 9065
- Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown2 » 31 avg 2020, 12:35
DuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑31 avg 2020, 12:30
Zukanovic je napisao/la: ↑31 avg 2020, 12:28
"Fudbaleru našeg tima, Saši Maksimoviću, upućen je naknadni poziv od selektora Slobodana Starčevića u U 21 reprezentaciju Bosne i Hercegovine.
Poziv u reprezentaciju je dobio i Amar Beganović", istakli su iz FK Sloboda.
Ne moj ti zvati
Djokanovica
Pa pozvan je?
Ja sam zaboravio da su novi igraci dobili poziv. my bad
@ Drape
Ako znas igraca nek se meni javi ako hoce sliku.
-
Drape
- Postovi: 9764
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 31 avg 2020, 18:08
Bradonjić na lijevom krilu dva puta zatvorio u defanzivi a u napadu zaobilazi čuvare kao Neymar. Je li on inače ovakav ili samo ovih 5 minuta

-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 31 avg 2020, 18:12
Drape je napisao/la: ↑31 avg 2020, 18:08
Bradonjić na lijevom krilu dva puta zatvorio u defanzivi a u napadu zaobilazi čuvare kao Neymar. Je li on inače ovakav ili samo ovih 5 minuta
Zna momak lopte ali mu je najveći problem po meni snaga. Nekako je slabašan.
-
Drape
- Postovi: 9764
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 01 sep 2020, 08:46
Spisak se skroz promjenio.
Golmani: Kovačević (Sarajevo), Kanurić (Sered), Zlomislić (Široki Brijeg).
Odbrana: Mujakić (Hajduk), Milojević (Borac), Sadiku (Zrinjski), Leon Barišić (Osijek II), Beganović (Sloboda), Pidro (Sarajevo), Čoko (Zrinjski).
Vezni red: Đokanović (Sarajevo), Ćavar (Frankfurt), Kovač (Čukarički), Mustedanagić (Sarajevo), Marić (Široki Brijeg), Begić (Mladost), Maksimović (Sloboda), Salčin (Sarajevo), Resić (Novi Pazar), Bradonjić (Radnik), Savić (Čukarički).
Napad: Lukić (Borac), Rondić (Slovan Liberec), Hadžić (Mladost), Mašić (Zrinjski).
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 01 sep 2020, 09:53
Nek je on pozvao Coku,najveceg menadzerskog igraca.Momak igra za Posusje u Prvoj ligi FBiH...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, addebisi, AnelMid, Atlanta, Beduin, Bing [Bot], Bordo10, Brazzzoo123, CHR, Cwirek, dedo26, farenhajt, feniksptica, Goalgetter, GrbavicaHrammm, HariTz, Iniesta12, klasik, Lavcina, LjutaPaprika, myself, omanovski, oneday, ovisnik, Pensioner26, Proximic, Rule_hz, Shevko, Sheyi, SHZ82, signalidunapark, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, Tracy3McGrady, TripleThreat, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey, Wolffire, Zgemboo89, Zglavkar i 348 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []