U-21, U-19, U-17
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
"Klubovi nisu dozvolili dolazak Ermedinu Demiroviću, Jusufu Gazibegoviću, Amaru Dediću i Benjaminu Hadžiću. Amar Ćatić je pozitivan na korona virus, dok je Nermin Hajdarević u izolaciji zbog pozitivnih slučajeva u njegovom klubu. Osim njih Vladan Danilović je pozvan u „A“ tim.
Naknadne pozive su dobili Amar Begić (Mladost), Gabrijel Čoko (Zrinjski), Andrej Đokanović (Sarajevo), Saša Maksimović (Sloboda), Ševkija Resić (Novi Pazar, Srbija), Nedim Hadžić (Mladost) i Anes Mašić (Zrinjski)."
- ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
Ma ovu Vinkovu marionetu Starcevica nije vrijedno ni spominjati vise. Jel moguce da on nema svoji neki ideja, svoji neki planova. Poziva skoro pa sve igrace sto Vinko pozivao.
Nadati se da ce Dedic imati minutazu u skorijoj buducnosti u A timu Salzburga pa da moze preskociti ovu sprdnju od mlade selekcije.
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
Neznam koliko dugo pratis NFSBIH, ali nemoj imati prevelika ocekivanja od covjeka/ljudi koji pisu tu. Non-stop, ali bas non-stop tu budu pogresna imena, prezimena, slova Elmir umjesto Emir, Huseijnovic umjesto Husejnovic. Imena klubova. Naprimjer vidis stavili Zrinjski pored Coke a frajko igrac Posusje. Tako su stavljali Dinamo pored Hasica a momak bez kluba vise od godinu dana, i tako dalje i tako dalje. Vrlo neprofesionalno, ali hajd necemo gledati u svaki detalj.
Re: U-21, U-19, U-17
- ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Ma pratim. Neprofesionalnos teška.ReX je napisao/la: ↑01 sep 2020, 11:20Neznam koliko dugo pratis NFSBIH, ali nemoj imati prevelika ocekivanja od covjeka/ljudi koji pisu tu. Non-stop, ali bas non-stop tu budu pogresna imena, prezimena, slova Elmir umjesto Emir, Huseijnovic umjesto Husejnovic. Imena klubova. Naprimjer vidis stavili Zrinjski pored Coke a frajko igrac Posusje. Tako su stavljali Dinamo pored Hasica a momak bez kluba vise od godinu dana, i tako dalje i tako dalje. Vrlo neprofesionalno, ali hajd necemo gledati u svaki detalj.![]()
U mlađim kategorijama pogriješe za igrače, stave Sarajevo umjesto Želje ili obrnuto.
Razumljiva greška za nekog iz Bjelorusije ili Luksemburga, ali ovako.
Ja se lično nadam da je greška. Ovaj Nermin je propalitet. Nije ni za naše lige. Bio talenat ali menadžer i nesportski život ga ukopali, zato je i na Kosovu.
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
Nisu to samo slučajne greške, nego tako maskiraju spisak. Lijepse izgleda Zrinjski nego Posušje ili Dinamo umjesto "bez kluba". Bilo je tako slučajeva sa igračima sa strane, napisu Frankfurt, ali onda ispadne da nije Eintracht nego neki amateri.ReX je napisao/la: ↑01 sep 2020, 11:20Neznam koliko dugo pratis NFSBIH, ali nemoj imati prevelika ocekivanja od covjeka/ljudi koji pisu tu. Non-stop, ali bas non-stop tu budu pogresna imena, prezimena, slova Elmir umjesto Emir, Huseijnovic umjesto Husejnovic. Imena klubova. Naprimjer vidis stavili Zrinjski pored Coke a frajko igrac Posusje. Tako su stavljali Dinamo pored Hasica a momak bez kluba vise od godinu dana, i tako dalje i tako dalje. Vrlo neprofesionalno, ali hajd necemo gledati u svaki detalj.![]()
Re: U-21, U-19, U-17
Sto bi se reklo 'friziraju spisak' da bolje upakuju malverzacije ...dino-92 je napisao/la: ↑01 sep 2020, 11:38Nisu to samo slučajne greške, nego tako maskiraju spisak. Lijepse izgleda Zrinjski nego Posušje ili Dinamo umjesto "bez kluba". Bilo je tako slučajeva sa igračima sa strane, napisu Frankfurt, ali onda ispadne da nije Eintracht nego neki amateri.ReX je napisao/la: ↑01 sep 2020, 11:20Neznam koliko dugo pratis NFSBIH, ali nemoj imati prevelika ocekivanja od covjeka/ljudi koji pisu tu. Non-stop, ali bas non-stop tu budu pogresna imena, prezimena, slova Elmir umjesto Emir, Huseijnovic umjesto Husejnovic. Imena klubova. Naprimjer vidis stavili Zrinjski pored Coke a frajko igrac Posusje. Tako su stavljali Dinamo pored Hasica a momak bez kluba vise od godinu dana, i tako dalje i tako dalje. Vrlo neprofesionalno, ali hajd necemo gledati u svaki detalj.![]()
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
76 minuta seniorskog fudbala, nebesa ti ljubim
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: U-21, U-19, U-17
- ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Pa prije korone je bilo prekasno, a sad pogotovo. Još koji mjesec i biće vrijeme da se okuplja naredna generacija.
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: U-21, U-19, U-17
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, boki86, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, Frankie, Fudo, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, jasmin10, KockarVicin007, kovac, Lynx, Majstorinho, MaroonBjelave, omanovski, RajvoSa89, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta i 382 gosta.

