UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
5 izmjena
-
Swanfilter
- Postovi: 841
- Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
- Kontakt:
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.
- Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
- Kontakt:
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
Napisao sam se kladim se.. jbg.. profulo hhaha
- RollingPaper
- Postovi: 4397
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
-
Swanfilter
- Postovi: 841
- Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
- Kontakt:
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
Kontam sve, al on mora znati da je isto tako ovoj ekipi sve. I ako se ne zeli bas blamirati sa ovom grupom polovnjaka + Pjanic, mora zapeti ....StevieG8 je napisao/la: ↑04 sep 2020, 21:05Jbg covjek ne postaje mladji, prijateljska je utakmica i s obzirom na godine mora pametno trositi resurse.Swanfilter je napisao/la: ↑04 sep 2020, 21:03Bez obzira. I upravo kod tih stvari je mlak. Kada ima svoj dan ove stvari suvereno odrađuje i bez obzira ko i koliko ih na leđima ...
- invincible1921
- Postovi: 11426
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: UEFA Nations League | Italija - BIH / BiH - Poljska (4.9 / 7.9)
Džeko najbolji na terenu...
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, 19vendetta87, 231983, adrenaline323, ajaca, ANamelessGhoul, antetokounmpo, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, boki86, Brazzzoo123, Brokula, Burberry46, CAGarfia, CHR, darker10, denza, Elddar, enobarca, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Fudo, Google Adsense [Bot], Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Imamkarbarum, Jadnimi, jasmin10, karajlo, kinder_jaje, KockarVicin007, lakilone, LenyYoro15, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsiano, Micron, MokraKifla, Paromlinac, Pensioner26, RajvoSa89, RaZuti, rishovski, rukometubih23, SanaBosna, Shevko, smajke, SWOT, unavita, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wlad55, Zaxon, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 465 gostiju.






