FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

mirzatele
Postovi: 12007
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 20 sep 2020, 23:37

Kad ističe posudba Besimu ? Užasan je, najveća šansa za Budućnost je njegovo igranje.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 20 sep 2020, 23:39

JavierBosnia je napisao/la:
20 sep 2020, 23:30
Za Buducnost

Dzafic
Hodzic Serbecic Dupovac Pidro
Milicevic Mustedanagic
Tatar Susic Salcin
Ahmetovic


:D
Zinedin ne bi dobio priliku sve da igramo protiv onog Azota što će Željkana tarabit u četvrtak. :lol:

@Mortem, daj novu anketu o tome da li da se forumašu Škori zabrani pisanje na ovoj temi, te da ga uputimo na opšte diskusije sa ostalim navijačima Željkana i Edina Silajdžića! :sick:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
maltahz
Postovi: 62
Pridružen/a: 29 jan 2018, 19:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maltahz » 20 sep 2020, 23:40

Pozdrav bordo momci nisam odavno bio tu. Idemo u grupnu fazu EL!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 20 sep 2020, 23:41

Ova pobjeda mi je mnogo popravila utisak i raspoloženje... Razmišljam da je realnost da se osvoji titula ove godine. Zamislite, tri godine zaredom prvaci. Snovi se polako ostvaruju... Mislim da ako osvojimo pet titula zaredom da ćemo se po svakom aspektu totalno izdvojiti i finansijski i po koeficijentu i postati klub u koji će rado dolaziti mnogo bolji igrači u odnosu na naše konkurente... :) Samo da je proći Budućnost i potući se sa Celticom. Iznenađenja su moguća, vjerujmo!
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

mirzatele
Postovi: 12007
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 20 sep 2020, 23:41

Kako sam ja tužan kad Haris Handžić uđe u igru. Igrač koji uđe u 80-oj minuti i djeluje umoran i trom kao da je drugi produžetak a on igra od prve minute. Bukvalno bi korisnije bilo uvesti neko dijete od 16 godina, makar bi trčao i vršio pritisak na protivničke igrače a Handžić uđe da prohoda i izgubi 5-6 lopti.

Avatar
BICA
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 avg 2014, 14:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BICA » 20 sep 2020, 23:51

Da se hoce pidro malo dohavizat,da vrati staru formu bilo bi super...al ovako mislim da je salcin messi na toj poziciji za njega

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 20 sep 2020, 23:52

Ma samo, da je proci Buducnost vec par sezona nismo igrali play off sto je za ovakav klub slabo :kafa:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

kraljlavova
Postovi: 567
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 20 sep 2020, 23:57

BICA je napisao/la:
20 sep 2020, 23:51
Da se hoce pidro malo dohavizat,da vrati staru formu bilo bi super...al ovako mislim da je salcin messi na toj poziciji za njega
Bolji je pidro na beku od salcina za klasu

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 21 sep 2020, 00:00

mirzatele je napisao/la:
20 sep 2020, 23:37
Kad ističe posudba Besimu ? Užasan je, najveća šansa za Budućnost je njegovo igranje.
Vjerujem u čudo, da ce se Miličević oporaviti do četvrtka.

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3273
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 21 sep 2020, 00:02

mirzatele je napisao/la:
20 sep 2020, 23:37
Kad ističe posudba Besimu ? Užasan je, najveća šansa za Budućnost je njegovo igranje.

Vratit ce se Besim u pravu formu sta vam je, vec bi ga otjerali neki nakon par losih utakmica.

Prosle godine nas najbolji igrac, dajte mu vremena al slazem se slabo igra nema sta al pomalo brate mili vratio se iz nezgodne povrede :salut:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 21 sep 2020, 00:03

Pejović vam je još jedan primjer da igrača prvo treba sačekati da zaigra, pa onda suditi, odnosno ne donositi zaključke po CV-ju.

Samo mi je drago što su vam u te face ispiišali i Vinko, i Jela, i Oremuš, lagano i Sušić. Drago mi je što je sve došlo na svoje kako je i zamišljeno od strane SŠ, odnosno tačno kad je planirano i tempirano. Opet hajvani izletili pred rudu nakon kola-dva i opet se obrukali i izblamirali. Kako je lijepo vidjeti to sve nakon određenog vremena, a još ljepše je kad te nazivaju raznim imenima kad si pozitivan i strpljiv. Samo nastavite, a ovim što se pojave čoporski nakon kiksa i brže bolje se razbježe kad se zareda četvrta uzastopna pobjeda uz odlične igre se nayebem mame. Sve to treba ispratiti i uručiti ban.

@ajdo
Može, kako ne može.. Evo i dalje momčina koja je gnusno vrijeđala Jeleškovića tvrdi da 'i dalje nismo dovoljno fizički spremni'. Samo me zanima na osnovu čega se to vidi, samo me interesuje kako se raja razumije u to. Valjda lupaju jedno te isto, pa kad se malo povučeš, nisi spreman. Kad staneš na loptu, eno ostali bez daha. Kad te protivnik malo stisne jer ne možeš kontrolisati tekmu svih 95 minuta, eno već pali amateri. Smiješno.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6437
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 21 sep 2020, 00:03

skoroalen je napisao/la:
20 sep 2020, 23:37
JavierBosnia je napisao/la:
20 sep 2020, 23:30
Za Buducnost

Dzafic
Hodzic Serbecic Dupovac Pidro
Milicevic Mustedanagic
Tatar Susic Salcin
Ahmetovic


:D
Skidaj taj potpis, ima ovdje jedan poeta, ako gotiviš Džeku odvede te u WC i ubije Boga u tebi.
Moze mi vala i popusit kad me vec u WC odvede
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 21 sep 2020, 00:16

JavierBosnia je napisao/la:
21 sep 2020, 00:03
skoroalen je napisao/la:
20 sep 2020, 23:37
JavierBosnia je napisao/la:
20 sep 2020, 23:30
Za Buducnost

Dzafic
Hodzic Serbecic Dupovac Pidro
Milicevic Mustedanagic
Tatar Susic Salcin
Ahmetovic


:D
Skidaj taj potpis, ima ovdje jedan poeta, ako gotiviš Džeku odvede te u WC i ubije Boga u tebi.
Moze mi vala i popusit kad me vec u WC odvede
:rol: :rol: :rol: :salut:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Samozdravlje
Postovi: 7786
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 21 sep 2020, 00:16

Historicar je napisao/la:
20 sep 2020, 19:42
Uh kako ce ovi dani do Buducnosti biti euforični.

Ma neka ce vala smo i zasluzili, nakon godina patnje.
SAMI PROTIV SVIH. :njanjanja: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

ajdohordas
Postovi: 3892
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 21 sep 2020, 00:24

AlfredNobel je napisao/la:
21 sep 2020, 00:03
Pejović vam je još jedan primjer da igrača prvo treba sačekati da zaigra, pa onda suditi, odnosno ne donositi zaključke po CV-ju.

Samo mi je drago što su vam u te face ispiišali i Vinko, i Jela, i Oremuš, lagano i Sušić. Drago mi je što je sve došlo na svoje kako je i zamišljeno od strane SŠ, odnosno tačno kad je planirano i tempirano. Opet hajvani izletili pred rudu nakon kola-dva i opet se obrukali i izblamirali. Kako je lijepo vidjeti to sve nakon određenog vremena, a još ljepše je kad te nazivaju raznim imenima kad si pozitivan i strpljiv. Samo nastavite, a ovim što se pojave čoporski nakon kiksa i brže bolje se razbježe kad se zareda četvrta uzastopna pobjeda uz odlične igre se nayebem mame. Sve to treba ispratiti i uručiti ban.

@ajdo
Može, kako ne može.. Evo i dalje momčina koja je gnusno vrijeđala Jeleškovića tvrdi da 'i dalje nismo dovoljno fizički spremni'. Samo me zanima na osnovu čega se to vidi, samo me interesuje kako se raja razumije u to. Valjda lupaju jedno te isto, pa kad se malo povučeš, nisi spreman. Kad staneš na loptu, eno ostali bez daha. Kad te protivnik malo stisne jer ne možeš kontrolisati tekmu svih 95 minuta, eno već pali amateri. Smiješno.
Glupo je o tome i diskutovati više ali eto bilo je jače od mene pa sam ispustio iz sebe sve to.
Ne vjerujem da su pojedinci glupi, nego su jednostavno bezobrazni pa izmišljaju sve i svašta samo da bi pokušali opravdat svoje izjave koje su u najmanju ruku degutantne.
Najsretniji bih bio kada bi pojedinci shvatili neke stvari poslije ovih dobrih mečeva... Ali evo prvi poraz u ligi i pisat će se sve to gore što sam već naveo, jer smo jednostavno takvi (pojedinci), takav mentalni sklop koji je gotovo pa nemoguće promjeniti.
Svi bi sve mogli i znali bolje ali sa tuđim milionima, a kluba vodili nisu ni na socer manageru.
Ali eto sve kod nas može, oni koji su najviše tjerali i negodovali sad su najglasniji u slavlju, tako to ide kod nas, standard.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8176
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 21 sep 2020, 00:25

Javier = stari simpatizer male plave qurve.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 21 sep 2020, 00:30

Slag na tortu bi bio napadac, medjutim izvjesno je da nema nista od toga.
NEMA NAZAD

Avatar
Hztesanj
Postovi: 1234
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hztesanj » 21 sep 2020, 00:32

A realno kod nas svaku utakmicu drugi igrac zasija, i to je to sto se tiče premier lige tilt...
Hajmo pričati o ekipi Budućnost Podgorica?
Jesu li krkani da li bi moglo biti povreda nedaj Boze?
12. igrač kluba iz Titove 38b

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 21 sep 2020, 00:33

ajdohordas je napisao/la:
21 sep 2020, 00:24
AlfredNobel je napisao/la:
21 sep 2020, 00:03
Pejović vam je još jedan primjer da igrača prvo treba sačekati da zaigra, pa onda suditi, odnosno ne donositi zaključke po CV-ju.

Samo mi je drago što su vam u te face ispiišali i Vinko, i Jela, i Oremuš, lagano i Sušić. Drago mi je što je sve došlo na svoje kako je i zamišljeno od strane SŠ, odnosno tačno kad je planirano i tempirano. Opet hajvani izletili pred rudu nakon kola-dva i opet se obrukali i izblamirali. Kako je lijepo vidjeti to sve nakon određenog vremena, a još ljepše je kad te nazivaju raznim imenima kad si pozitivan i strpljiv. Samo nastavite, a ovim što se pojave čoporski nakon kiksa i brže bolje se razbježe kad se zareda četvrta uzastopna pobjeda uz odlične igre se nayebem mame. Sve to treba ispratiti i uručiti ban.

@ajdo
Može, kako ne može.. Evo i dalje momčina koja je gnusno vrijeđala Jeleškovića tvrdi da 'i dalje nismo dovoljno fizički spremni'. Samo me zanima na osnovu čega se to vidi, samo me interesuje kako se raja razumije u to. Valjda lupaju jedno te isto, pa kad se malo povučeš, nisi spreman. Kad staneš na loptu, eno ostali bez daha. Kad te protivnik malo stisne jer ne možeš kontrolisati tekmu svih 95 minuta, eno već pali amateri. Smiješno.
Glupo je o tome i diskutovati više ali eto bilo je jače od mene pa sam ispustio iz sebe sve to.
Ne vjerujem da su pojedinci glupi, nego su jednostavno bezobrazni pa izmišljaju sve i svašta samo da bi pokušali opravdat svoje izjave koje su u najmanju ruku degutantne.
Najsretniji bih bio kada bi pojedinci shvatili neke stvari poslije ovih dobrih mečeva... Ali evo prvi poraz u ligi i pisat će se sve to gore što sam već naveo, jer smo jednostavno takvi (pojedinci), takav mentalni sklop koji je gotovo pa nemoguće promjeniti.
Svi bi sve mogli i znali bolje ali sa tuđim milionima, a kluba vodili nisu ni na socer manageru.
Ali eto sve kod nas može, oni koji su najviše tjerali i negodovali sad su najglasniji u slavlju, tako to ide kod nas, standard.
1. Prirodni glupani
2. Fudbalske neznalice
3. Raznorazne interesdžije/botovi
4. Ljudi isfrustrirani životom
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
hamsik
Postovi: 948
Pridružen/a: 14 jun 2020, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hamsik » 21 sep 2020, 00:34

zagorski je napisao/la:
20 sep 2020, 22:13
egocentrik je napisao/la:
20 sep 2020, 20:25
Jel i dalje neko misli da Dzafic moze biti jedinica
Jgg, ja i dalje mislim. Samo mu treba vise utakmica da ude u rutinu i stekne samopouzdanje. Mozda je moja procjena losa, ali kontam da je solidan golman.
On nam treba biti 3 golman... Kakva smo 2 gola ptimili to je smješno ostali su svi brh jedino mi je on tu loš moje mišljenje
FKS

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bordo10, pitartz i 21 gost.