NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Steelman
Postovi: 2088
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 28 sep 2020, 14:11

Zmaj88 je napisao/la:
28 sep 2020, 13:47
S novim početkom za Celik i novim.momcima u UO, trebali bi pokusati i reaktivirati turnir Jasmin Hajduk.
Pitanje kapaciteta kluba. Kad klub nekad stane na zdrave noge sa organizacijom kakva dolikuje njegovoj veličini onda se može pričati o tom turniru, ali dotad je iluzorno.

Kad pričate o željama uvijek razmislite koliko je nešto trenutno moguće zbog limitiranosti kapaciteta. Ne moram objašnjavati da su kapaciteti kluba takvi kakvi jesu zbog svih problema koji su ga snašli. I onda se ljudi koji trenutno vode klub bave isključivo prioritetima. Oporavak i stabilizacija kluba je prioritet odnosno dugovi koji su prepreka za normalno funkcionisanje.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 28 sep 2020, 16:30

Steelman je napisao/la:
28 sep 2020, 14:11
Zmaj88 je napisao/la:
28 sep 2020, 13:47
S novim početkom za Celik i novim.momcima u UO, trebali bi pokusati i reaktivirati turnir Jasmin Hajduk.
Pitanje kapaciteta kluba. Kad klub nekad stane na zdrave noge sa organizacijom kakva dolikuje njegovoj veličini onda se može pričati o tom turniru, ali dotad je iluzorno.

Kad pričate o željama uvijek razmislite koliko je nešto trenutno moguće zbog limitiranosti kapaciteta. Ne moram objašnjavati da su kapaciteti kluba takvi kakvi jesu zbog svih problema koji su ga snašli. I onda se ljudi koji trenutno vode klub bave isključivo prioritetima. Oporavak i stabilizacija kluba je prioritet odnosno dugovi koji su prepreka za normalno funkcionisanje.
Svakako da nisam mislio da isti bude organizovan ove ili iduce godine. Mozda tek nekad za 3-4 godine, ali da se ima u planu

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 28 sep 2020, 17:22

:)
Zmaj88 je napisao/la:
28 sep 2020, 16:30
Steelman je napisao/la:
28 sep 2020, 14:11
Zmaj88 je napisao/la:
28 sep 2020, 13:47
S novim početkom za Celik i novim.momcima u UO, trebali bi pokusati i reaktivirati turnir Jasmin Hajduk.
Pitanje kapaciteta kluba. Kad klub nekad stane na zdrave noge sa organizacijom kakva dolikuje njegovoj veličini onda se može pričati o tom turniru, ali dotad je iluzorno.

Kad pričate o željama uvijek razmislite koliko je nešto trenutno moguće zbog limitiranosti kapaciteta. Ne moram objašnjavati da su kapaciteti kluba takvi kakvi jesu zbog svih problema koji su ga snašli. I onda se ljudi koji trenutno vode klub bave isključivo prioritetima. Oporavak i stabilizacija kluba je prioritet odnosno dugovi koji su prepreka za normalno funkcionisanje.
Svakako da nisam mislio da isti bude organizovan ove ili iduce godine. Mozda tek nekad za 3-4 godine, ali da se ima u planu
Ma kakvi seniorski turniri...Treba uz pomoc ekipe iz Kengura koja sada ima dobrog iskustva u organizaciji turnira, napraviti omladinski turnir koji ce biti finansijska inekcija klubu. Hacken ima zaradu oko milion eura godisnje na Gothia Kupu. Klub zenskog fudbala Fortuna iz Danske je prvak, i vecinu svog budzeta pokrije sa zaradom od organizacije Dana Cupa. Imamo infrastrukturu za tako nesto. Bilino, 2 terene na Kamberovicu, 2 terena na trening centru, Nemila, Tetovo...

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 28 sep 2020, 17:27

noke21 je napisao/la:
28 sep 2020, 17:22
:)
Zmaj88 je napisao/la:
28 sep 2020, 16:30
Steelman je napisao/la:
28 sep 2020, 14:11


Pitanje kapaciteta kluba. Kad klub nekad stane na zdrave noge sa organizacijom kakva dolikuje njegovoj veličini onda se može pričati o tom turniru, ali dotad je iluzorno.

Kad pričate o željama uvijek razmislite koliko je nešto trenutno moguće zbog limitiranosti kapaciteta. Ne moram objašnjavati da su kapaciteti kluba takvi kakvi jesu zbog svih problema koji su ga snašli. I onda se ljudi koji trenutno vode klub bave isključivo prioritetima. Oporavak i stabilizacija kluba je prioritet odnosno dugovi koji su prepreka za normalno funkcionisanje.
Svakako da nisam mislio da isti bude organizovan ove ili iduce godine. Mozda tek nekad za 3-4 godine, ali da se ima u planu
Ma kakvi seniorski turniri...Treba uz pomoc ekipe iz Kengura koja sada ima dobrog iskustva u organizaciji turnira, napraviti omladinski turnir koji ce biti finansijska inekcija klubu. Hacken ima zaradu oko milion eura godisnje na Gothia Kupu. Klub zenskog fudbala Fortuna iz Danske je prvak, i vecinu svog budzeta pokrije sa zaradom od organizacije Dana Cupa. Imamo infrastrukturu za tako nesto. Bilino, 2 terene na Kamberovicu, 2 terena na trening centru, Nemila, Tetovo...
:thumbup:

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 28 sep 2020, 17:28

Zmaj88 je napisao/la:
28 sep 2020, 13:53
Malo off topic, ali i ne bas. Evo kako se radilo u omladinskom pogonu. Izvinjam se na duzem postu.

https://sportsport.ba/fudbal/pogodak-iz ... ima/377058
Šehić Velid
Napadač juniorske ekipe NK VIS Simm Bau.
Rođen u Travniku 16.09.2002. godine.
Sa svoje dvije godine Velid se preselio u Zenicu, a svoju fudbalsku karijeru započeo je u zeničkom klubu Čelik kada je imao 6 godina, i ta karijera traje već 12 godina.
Nakon 4 godine treniranja prelazi u fudbalski klub Rudar u Zenici.
Od samih početaka igrao je na poziciji napadača.
Kada se klub Rudar ugasio, prešao je u OFK ZSK, takođe zenički klub.
U toku treniranja u tom klubu, Velid odlazi na fudbalski kamp koji je bio u Kosovi u organizaciji NK VIS Simm Bau, gdje su prepoznali njegov talenat.
Direktor kluba mu je ponudio da igra u njihovom klubu, što je Velid i prihvatio.
Već mjesec dana trenira i postiže dobre rezultate, a za dvije utakmice je postigao nevjerovatnih 8 golova.
Cilj u fudbalu mu je da uvijek bude što bolji igrač, da što više napreduje i da se njegiv talenat i rad u budućnosti odrazi na to da igra za reprezentaciju Bosne i Hercegovine ali i neke velike svjetske klubove.
17 golova na 9 utakmica.

Ovaj mali je ubica, živi u Crkvicama, sramotno da nikad nije dobio šansu u Čeliku. Pa kakve smo mi trenere imali u pm. Čak ni u zeničkom Rudaru nisu vidjeli ili nisu htjeli vidjeti talente koji su bolji od njihovih babinih sinova. Al zato može neki Čičak i slični. I ovaj iduće godine ode u prvi tim Visa, ljudi imaju love, i propade što se nas tiče...
Čelik Zenica 1945

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 28 sep 2020, 17:37

Neka ide.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 28 sep 2020, 18:18

Nimla_RZ je napisao/la:
28 sep 2020, 17:28
Zmaj88 je napisao/la:
28 sep 2020, 13:53
Malo off topic, ali i ne bas. Evo kako se radilo u omladinskom pogonu. Izvinjam se na duzem postu.

https://sportsport.ba/fudbal/pogodak-iz ... ima/377058
Šehić Velid
Napadač juniorske ekipe NK VIS Simm Bau.
Rođen u Travniku 16.09.2002. godine.
Sa svoje dvije godine Velid se preselio u Zenicu, a svoju fudbalsku karijeru započeo je u zeničkom klubu Čelik kada je imao 6 godina, i ta karijera traje već 12 godina.
Nakon 4 godine treniranja prelazi u fudbalski klub Rudar u Zenici.
Od samih početaka igrao je na poziciji napadača.
Kada se klub Rudar ugasio, prešao je u OFK ZSK, takođe zenički klub.
U toku treniranja u tom klubu, Velid odlazi na fudbalski kamp koji je bio u Kosovi u organizaciji NK VIS Simm Bau, gdje su prepoznali njegov talenat.
Direktor kluba mu je ponudio da igra u njihovom klubu, što je Velid i prihvatio.
Već mjesec dana trenira i postiže dobre rezultate, a za dvije utakmice je postigao nevjerovatnih 8 golova.
Cilj u fudbalu mu je da uvijek bude što bolji igrač, da što više napreduje i da se njegiv talenat i rad u budućnosti odrazi na to da igra za reprezentaciju Bosne i Hercegovine ali i neke velike svjetske klubove.
17 golova na 9 utakmica.

Ovaj mali je ubica, živi u Crkvicama, sramotno da nikad nije dobio šansu u Čeliku. Pa kakve smo mi trenere imali u pm. Čak ni u zeničkom Rudaru nisu vidjeli ili nisu htjeli vidjeti talente koji su bolji od njihovih babinih sinova. Al zato može neki Čičak i slični. I ovaj iduće godine ode u prvi tim Visa, ljudi imaju love, i propade što se nas tiče...
Sta fali Cicku, ne valja sto suti, radi, postize golove, ne znam sta vama valja i ko bi vam ugodio ublehasi
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

kinder_jaje
Postovi: 1745
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 28 sep 2020, 18:31

Glupo je govoriti "neka ide".Situacija je takva da moramo vise gledati prema svojoj djeci pogotovo ako je momak dijete Celika.
Svaki igrac koji ce pridonjeti poboljsanju trenutnog kvaliteta treba da bude dobrodosao.
Dijete je iz Zenice i nemas troskova osim te neke plate.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 28 sep 2020, 18:55

kinder_jaje je napisao/la:
28 sep 2020, 18:31
Glupo je govoriti "neka ide".Situacija je takva da moramo vise gledati prema svojoj djeci pogotovo ako je momak dijete Celika.
Svaki igrac koji ce pridonjeti poboljsanju trenutnog kvaliteta treba da bude dobrodosao.
Dijete je iz Zenice i nemas troskova osim te neke plate.
Napisao sam mu to zbog toga što namjerno mučki provocira i ubacuje malog Čička u priču, ni krivog ni dužnog, a ne što ja mislim da tako treba.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 28 sep 2020, 20:50

Convicts1988 je napisao/la:
28 sep 2020, 18:55
kinder_jaje je napisao/la:
28 sep 2020, 18:31
Glupo je govoriti "neka ide".Situacija je takva da moramo vise gledati prema svojoj djeci pogotovo ako je momak dijete Celika.
Svaki igrac koji ce pridonjeti poboljsanju trenutnog kvaliteta treba da bude dobrodosao.
Dijete je iz Zenice i nemas troskova osim te neke plate.
Napisao sam mu to zbog toga što namjerno mučki provocira i ubacuje malog Čička u priču, ni krivog ni dužnog, a ne što ja mislim da tako treba.
Ja stvarno ne znam sta neko moze imati protiv onakvog djeteta kakav je mali Davud :wtf:

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6050
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 28 sep 2020, 21:46

sta ocekujete od covjeka, koji je zdusno predlagao gasenje kluba i "osnivanje novog"...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 29 sep 2020, 00:04

firefirefirely je napisao/la:
28 sep 2020, 20:50
Convicts1988 je napisao/la:
28 sep 2020, 18:55
kinder_jaje je napisao/la:
28 sep 2020, 18:31
Glupo je govoriti "neka ide".Situacija je takva da moramo vise gledati prema svojoj djeci pogotovo ako je momak dijete Celika.
Svaki igrac koji ce pridonjeti poboljsanju trenutnog kvaliteta treba da bude dobrodosao.
Dijete je iz Zenice i nemas troskova osim te neke plate.
Napisao sam mu to zbog toga što namjerno mučki provocira i ubacuje malog Čička u priču, ni krivog ni dužnog, a ne što ja mislim da tako treba.
Ja stvarno ne znam sta neko moze imati protiv onakvog djeteta kakav je mali Davud :wtf:
Hajd da je on naso poredit sa onim Sekijevim potomcima, vec on Davuda uzeo. Naseg golgetera u kojeg su oci uprte. c..c..c. :roll:

Avatar
sagitarius
Postovi: 2137
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sagitarius » 29 sep 2020, 00:24

Ma Nimla vas prca sa svakim postom, vec godinama samo trolla na forumu, jelde Nimla brate?Volis ti Celik najvise na svijetu, volis sve ovo sto se desava trenutku oko Celika i volis svakog trenutnog igraca Celika...
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 29 sep 2020, 12:00

Jel sa Napretkom iz Kruševca u subotu ili nedelju, zna li se već ?
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
redbull93
Postovi: 14583
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 29 sep 2020, 12:43



Ide lagano
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2088
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 29 sep 2020, 13:41

Ta akcija je prilika za privrednike, dijasporu, političare, legende kluba i sve one koji imaju mogucnost da pomognu klubu i ubrzaju proces njegovog oporavka. Pa i ljude koji ovdje pišu. Prica je dobra i raste, mogucnost postoji, a dalje je do svakog individualno. Bitno je da svako moze dati svoj doprinos ako ima volju i zeli.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 29 sep 2020, 15:01

U subotu Nemila na Bilinom, a u cetvrtak Celtic, defitnitivno samo jedan je dom :D
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

HarisZe
Postovi: 1963
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 29 sep 2020, 15:08

redbull93 je napisao/la:
29 sep 2020, 12:43


Ide lagano
Vazda mi drago mjesto bilo, svaka cast za Bonaparte !!! :bow:
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

HarisZe
Postovi: 1963
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 29 sep 2020, 16:12

Evo i ALBA se oglasila i spremna da ozbiljno razgovara , jos jedan potez UO i Robijasa koji je rodio plodom SAMO ČELIK
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
redbull93
Postovi: 14583
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 29 sep 2020, 16:22

HarisZe je napisao/la:
29 sep 2020, 16:12
Evo i ALBA se oglasila i spremna da ozbiljno razgovara , jos jedan potez UO i Robijasa koji je rodio plodom SAMO ČELIK
Gdje to pise?

Vala mogli i jesu biti sponzori, kako oni tako i mittal... ima tu firmi. Od ovih firmi svaka nek bude 12 igrac isto, al sa 12.000 km tj 1000 km mjesecno. Al sacekajmo, rekli su iz kluba izbaciti ponude za marketing, doci ce vjerujem i to na red.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.