AS Roma

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Manuel
Postovi: 8242
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 05 okt 2020, 04:06

Surreal je napisao/la:
04 okt 2020, 14:33
Ode i Kluviert, pa ko će igrati ljudi dragi??!!! :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Ma nek ide vala. Nikad mi nije bilo draze nego sto smo njega poslali na posudbu. Samo ne mogu nikako prezaliti Undera.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Surreal
Postovi: 7801
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 05 okt 2020, 14:43

Ne znam šta će se desiti do 00:00, ali po svemu sudeći - zamjena za Kluvierta će biti Perotti, jer legendi ne odgovara ugovor koji mu nudi Fener.
Smalling izgleda isto neće doći, ništa ni od ElSha.
Prekrasno hahahahaha, na klupi što se tiče odbrane će biti premoćni Jesus i Fazio, a zamjene za Pedra i Mikija su Perotti i C. Perez
Gasi mješalicu, motaj kablove.
Fuj!
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Denno
Postovi: 3880
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 05 okt 2020, 22:05

Smalling bratina odbio sve što se nudilo i ostao istrajan, 15mil i bonusi, sve u 4 rate :salut:

Šteta za Faraona, radovao sam se njegovom povratku. Šteta također što je još uvijek smeća ostalo (Olsen/Lopes, Jesus, Fazio, Santon, Cristante, Pastore), šteta što se ne naplatiše Under, Kluivert i NZonzi ali bit će dogodine nadam se.
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 05 okt 2020, 22:46

Smalldini je spasio ovaj prelazni rok koji je na momente djelovao apsolutno izgubljeno, ali u zadnjim sekundama (bukvalno!?) ipak dobija prolaznu ocjenu. Čak bih se usudio reći da u određenim linijama formacije izgledamo bolje u odnosu na prethodnu sezonu, dok smo u drugim segmentima definitivno ostali nedorečeni i morali smo uraditi bolji posao.

Štoperi i vice Džeko izgledaju sasvim solidno na papiru dolascima Kumbulle i Borje koji su talentovani momci, Albanac pogotovo. Međutim, golmanska pozicija je još uvijek nedefinisana jer Mirante je prvi izbor zasad, ali ostaje pitanje da li je to privremeno ili stalno rješenje? Ko je prvi izbor za ovu sezonu, a ko je od njih dvojice golman za kup utakmice? Takođe ta pozicija desnog beka ostaje pod upitnikom jer prosto ne mogu da svarim činjenicu da je u 2020. godini Bruno Peres prvi izbor, legitimne zamjene su mu Santon i Karsdorp - po meni neozbiljno i neambiciozno. Dalje, gdje će igrati Pellegrini? Ako ga se planira koristiti u duplom pivotu falit će nam igrač gore iza Džeke, a ako se planira koristiti iza Džeke falit će nam igrač za dupli pivot. Sa druge strane ako ga se planira koristiti na obje te pozicije mislim da dobijamo novog Florenzija tj nekoga ko će biti prosjek na više pozicija, a odličan ni na jednoj.

2.5/5 bi bila moja konačna ocjena s tim što skidam kapu jer smo cijelu pijacu odradili bez sportskog direktora i u pola preuzimanja kluba od strane nove vlasničke garniture pa razmišljam da mi u suštini bolje od ovoga nismo ni mogli. Taj tejkover zapravo tek sad može da započne punom parom tako da bi naša najzvučnija pojačanja trebala biti ona iza scene u vidu sportskog i tehničkog direktora, generalnog menadžera i ostatka uprave.

Što se rezultatskih prognoza za ovu sezonu tiče, mislim da smo rosterom 6. ili 7. ekipa lige što znači da bismo na kraju sezone trebali ponovo završiti na mjestima koja vode u EL, a u najboljem slučaju negdje u top 4 što bi bio ogroman overachievement.

Avatar
Denno
Postovi: 3880
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 06 okt 2020, 16:51

Evil Genius II je napisao/la:
05 okt 2020, 22:46
Smalldini je spasio ovaj prelazni rok koji je na momente djelovao apsolutno izgubljeno, ali u zadnjim sekundama (bukvalno!?) ipak dobija prolaznu ocjenu. Čak bih se usudio reći da u određenim linijama formacije izgledamo bolje u odnosu na prethodnu sezonu, dok smo u drugim segmentima definitivno ostali nedorečeni i morali smo uraditi bolji posao.

Štoperi i vice Džeko izgledaju sasvim solidno na papiru dolascima Kumbulle i Borje koji su talentovani momci, Albanac pogotovo. Međutim, golmanska pozicija je još uvijek nedefinisana jer Mirante je prvi izbor zasad, ali ostaje pitanje da li je to privremeno ili stalno rješenje? Ko je prvi izbor za ovu sezonu, a ko je od njih dvojice golman za kup utakmice? Takođe ta pozicija desnog beka ostaje pod upitnikom jer prosto ne mogu da svarim činjenicu da je u 2020. godini Bruno Peres prvi izbor, legitimne zamjene su mu Santon i Karsdorp - po meni neozbiljno i neambiciozno. Dalje, gdje će igrati Pellegrini? Ako ga se planira koristiti u duplom pivotu falit će nam igrač gore iza Džeke, a ako se planira koristiti iza Džeke falit će nam igrač za dupli pivot. Sa druge strane ako ga se planira koristiti na obje te pozicije mislim da dobijamo novog Florenzija tj nekoga ko će biti prosjek na više pozicija, a odličan ni na jednoj.

2.5/5 bi bila moja konačna ocjena s tim što skidam kapu jer smo cijelu pijacu odradili bez sportskog direktora i u pola preuzimanja kluba od strane nove vlasničke garniture pa razmišljam da mi u suštini bolje od ovoga nismo ni mogli. Taj tejkover zapravo tek sad može da započne punom parom tako da bi naša najzvučnija pojačanja trebala biti ona iza scene u vidu sportskog i tehničkog direktora, generalnog menadžera i ostatka uprave.

Što se rezultatskih prognoza za ovu sezonu tiče, mislim da smo rosterom 6. ili 7. ekipa lige što znači da bismo na kraju sezone trebali ponovo završiti na mjestima koja vode u EL, a u najboljem slučaju negdje u top 4 što bi bio ogroman overachievement.
Zbog toga sam i ja generalno zadovoljan. Sretniji bi bio da smo ove igrace na posudbi odmah naplatili ili uzeli garancije da ce se isti naplatiti kasnije, ali jbg. Na svakoj poziciji imamo maltene dva igraca, dosta ih je ispod 25g starosti. Mislim najbitnije je prvo ocistiti ekipu i rasteretiti knjige, jer ffp godine unazad nam je bio najveci neprijatelj. Prava ulaganja mozemo ocekivati kad vlasnici udju komplet u igru. Da je ovoj ekipi zdrav Zaniolo lp ne bi bila upitna :nedam: . & ovako Serie A je maraton, dosta je tu losih timova i Roma mora skupljati bodove, barem do zime se drzati, a onda ko zna. verona, juventus su prosuti bodovi, ponajvise zaslugom trenera.
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7801
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 17 okt 2020, 23:30

Svi putevi vode u Rim...
Opet ta luda nadanja, ali to i znači biti navijač jednog kluba, sutra se nadam da ćemo rutinski pomesti Benvento, a onda protiv Milana super - važna utakmica, ali ako Džeko bude Džeko sve je moguće!
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Surreal
Postovi: 7801
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 18 okt 2020, 20:55

Ma mrs, gledaj Ibaneza hahahaha
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Denno
Postovi: 3880
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 18 okt 2020, 21:00

Loše su branili, ali meni ovo djeluje kao golmanov gol. Loš je Mirante.
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7801
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 18 okt 2020, 21:11

negledljivo
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Surreal
Postovi: 7801
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 18 okt 2020, 21:21

Bravo Pedro.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 19 okt 2020, 00:53

Jedino tranzicija kontri i polukontri fercera, ostalo negledljivo samo tako
nema potpisa

Avatar
milanist
Postovi: 12256
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la milanist » 19 okt 2020, 04:58

Moze li Ibra i druzina dobiti ovu Romu, pitam za jarana :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Manuel
Postovi: 8242
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 20 okt 2020, 23:01

milanist je napisao/la:
19 okt 2020, 04:58
Moze li Ibra i druzina dobiti ovu Romu, pitam za jarana :D
Moze ali nece :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 23 okt 2020, 01:25

Al ovo što igraju je rijetko negledljiv fudbal
nema potpisa

Avatar
Surreal
Postovi: 7801
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 25 okt 2020, 19:14

Sutra protiv Milana, izuzetno važna utakmica. Prilika da uvežemo četiri pobjede, nadam se da ćemo to i uraditi.
Vrlo je važno da nam napadački trio bude motivisan.
Koliko vidim navijači Milana su nas podcijenili, ali neka...


slika
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Denno
Postovi: 3880
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 26 okt 2020, 13:13

Ne znam zaista sta da ocekujem od ove Rome. Prosle godine smo dobili samo jednu utakmicu protiv ekipa iz top4 i to tek kad je sezona vec bila rijesena. Milan sa Ibrom igra odlicno, dugo vec nisu izgubili i bod je ok. Da su zdravi i spremni Smalling i Zaniolo, ocekivanja bi bila mnogo veca.
embrace the chaos

Avatar
Denno
Postovi: 3880
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 26 okt 2020, 21:36

Vezni red 0, ako ovako nastavimo izgubit cemo. Pellegrini prosjek igrac, ali respekt jer trazi tu loptu i nudi se, pokusava igrati. Sta je sa Veretoutom, inace igrac koji dobija mnoge hvalospjeve od navijaca, nevidljiv na terenu vecinom. Da sam trener izvadio bih i njega i Karsdorpa na poluvremenu.
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7801
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 28 okt 2020, 13:22

Pa imamo poprilično lijep niz dobrih rezultata, u principu nismo poraženi od početka sezone (ukoliko ne računamo onu smijuriju protiv Verone).
Forza Roma! :ljepota:

slika
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 28 okt 2020, 23:58

Al pazi ti logike florencija slat na posudbe a na desnoj strani ti ostaju bruno, karsdorp i santon....pa bogtijadan ako je ijedan imalo bolji od florencija u bilo kojem segmentu ja sam lud.
nema potpisa

Avatar
Denno
Postovi: 3880
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 29 okt 2020, 20:37

Admir_Sa je napisao/la:
28 okt 2020, 23:58
Al pazi ti logike florencija slat na posudbe a na desnoj strani ti ostaju bruno, karsdorp i santon....pa bogtijadan ako je ijedan imalo bolji od florencija u bilo kojem segmentu ja sam lud.
Santon je defanzivno najbolji i najodgovorniji, iz tog razloga igra cesto. Bruno je omiljen kod trenera i pomocnika, pa jedno hiljadu puta viknu Bruno tokom utakmice, jos sad kad nema publike odlicno se moze cuti :rol:
embrace the chaos

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.