Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
JonSnow
- Postovi: 5426
- Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la JonSnow » 08 okt 2020, 23:30
Finska, Grčka, Armenija i sad ovi otočki nehljebi.
Kako smo samo nisko pali.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
-
Donnie Darko
- Postovi: 24784
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
-
Kontakt:
Post
Postao/la Donnie Darko » 08 okt 2020, 23:30
trebao je šehić branit svi znamo da ga bega ne bi skinuo da se 20 penala puca
-
YaSSaL
- Postovi: 2673
- Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la YaSSaL » 08 okt 2020, 23:30
Balji je stvarno zao.
-
denimb
- Postovi: 1155
- Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la denimb » 08 okt 2020, 23:30
Dabogda pomrli sa Viscom svi, kuci ga vodite sad!!!
Dusko picka si obicna!!!!
-
AA23
- Postovi: 15302
- Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
- Lokacija: Where the legends are born.
-
Kontakt:
Post
Postao/la AA23 » 08 okt 2020, 23:30
leorey je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:29
Hahahaahahahaha ko sto sam i rekao
Kakvi mentalni luzeri hahahahaha
Dodju ljudi u Zenicu i izbace te na penale.
Ko da bi prosli Slovacku/Irsku ahahhaha
Grbavica jarane ne Zenica
-
AlfredNobel
- Postovi: 9426
- Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la AlfredNobel » 08 okt 2020, 23:30
Hahahahahahahahahahahahahahahah smiješno je ovo sve, evo već šeatu godinu. Kakvu atmosferu oko repke su ubili, ne vjerujem, sprdnja i amaterizam čisti.
Nosi ova dva kloca mater im ebem, dosadni do boga.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka
-
Torres_9
- Postovi: 6951
- Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Torres_9 » 08 okt 2020, 23:30
Jbo vas otac
Talibani iz turske penal ne znaju opucati, joj visca oprostio se dbg vise
-
al...
- Postovi: 3565
- Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la al... » 08 okt 2020, 23:30
Hvala i laku noć... gledajte ovo i sa bolje strane, bar ćete biti pošteđeni bahinih i baljinih bravura
-
harixs
- Postovi: 1751
- Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la harixs » 08 okt 2020, 23:30
Popisam se na Princa, Viscu, Sehica i na Grbavicu. Eto Toliko
Mrš, mater vam konobari vas uzeše.
A i Na Bahu se popišam ono patriotski
Zadnja izmjena:
harixs, dana/u 08 okt 2020, 23:33, ukupno mijenjano 1 put.
-
holyman
- Postovi: 8934
- Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la holyman » 08 okt 2020, 23:30
J*** li vam majku
NEMA NAZAD
-
redbull93
- Postovi: 9359
- Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la redbull93 » 08 okt 2020, 23:31
yebo li im baza bez poraza sve, sve su oni ovo krivi. Od sad sa vicom samo u banjaluci igramo. Mame im ga nabijem svima od reda. JEDINI KRIVCI SU LJUDI U SAVEZU!
U normalnim drzavama kad ne uspijes otici na jednom prvenstvo das ostavku, samo u nas **** zasjednu i krcme sve redom. Od mene dosta i ovo sto sam ih pratio.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!
-
Omark
- Postovi: 2534
- Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
- Lokacija: Dolina
-
Kontakt:
Post
Postao/la Omark » 08 okt 2020, 23:31
AA23 je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:30
leorey je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:29
Hahahaahahahaha ko sto sam i rekao
Kakvi mentalni luzeri hahahahaha
Dodju ljudi u Zenicu i izbace te na penale.
Ko da bi prosli Slovacku/Irsku ahahhaha
Grbavica jarane ne Zenica
Ma haj uvijek možemo ustav promijeniti na mjesec
-
Baader
- Postovi: 2477
- Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Baader » 08 okt 2020, 23:31
Epska je misterija kako je Višća uspio u profesionalnom fudbalu. Ja ne pamtim ovakvu prevaru od igrača, a da se nešto ko priča o njemu, da neko računa na njega. Smijurija teška.
-
90minut
- Postovi: 5118
- Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la 90minut » 08 okt 2020, 23:31
Drape je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:29
Za mene je ovo kraj sa praćenjem.
JA SE PRESTAO NERVIRATI IMA 5 GODINA JOŠ OD SVJETSKOG SAD SE SAMO SMIJEM, KOLIKO SMO MI KAO LJUDI MENTALNI PATULJCI BILI U SVAKOM SUKOBU TAKO SU I ONI NA TERENU ISTI MENTALNI PATULJCI.

-
aqarius
- Postovi: 4024
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la aqarius » 08 okt 2020, 23:31
Ja ne znam o kakvim šansama priča Balja i Baho.. pa osim gola nismo imali ništa.. kakve su to prilike ako se nešto traljne, pa možda uđe, možda ne..
-
soccerfan
- Postovi: 9890
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 08 okt 2020, 23:31
Mars Visca obje noge do kuce polomio!!! Ko ga zovne, ubiti ga treba!!! Stoko neuracunljiva nikad u repki ne zaigro!

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
alex1991
- Postovi: 2865
- Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la alex1991 » 08 okt 2020, 23:31
AA23 je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:30
leorey je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:29
Hahahaahahahaha ko sto sam i rekao
Kakvi mentalni luzeri hahahahaha
Dodju ljudi u Zenicu i izbace te na penale.
Ko da bi prosli Slovacku/Irsku ahahhaha
Grbavica jarane ne Zenica
Leo je uvijek tu, da i u teskim trenucima razveseli svojom glupošću

Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..
-
Pogba
- Postovi: 21268
- Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
- Lokacija: USA
Post
Postao/la Pogba » 08 okt 2020, 23:31
YaSSaL je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:30
Balji je stvarno zao.
Nema riječi kaže.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
#MaxOUT
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, Bordo10, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, D97, DeeWa, denza, DzaniMehmet, Elddar, exampLe., Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, husrefbeg, jestamaji, karajlo, KockarVicin007, Micron, MundijalVibes26, Nah1ddd, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, rishovski, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, Vanja8, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Wlad55 i 494 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []