Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Slobodas
- Postovi: 3578
- Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la Slobodas » 08 okt 2020, 23:40
Dušan Bajević pi cka.sa Neretve
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
-
Omark
- Postovi: 2534
- Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
- Lokacija: Dolina
-
Kontakt:
Post
Postao/la Omark » 08 okt 2020, 23:40
Bbake je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:39
Povedi nas popularni Robi!
Vidi se malo bijelog
-
Orhan
- Postovi: 390
- Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Orhan » 08 okt 2020, 23:40
QUARESMA 18<<< je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:36
sta kaze na zadnji penal iraca, ide ova preko gola.
ljudina je hladno zakuca ispod precke
Od 15 min morao sam smanjit tv na 0, ne mogu ih brate slusat da me ne bi sta opalilo...
Husein-kapetan Gradaščević
Ivan Mijačević
Stjepan Šiber
-
nickiZe88
- Postovi: 343
- Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la nickiZe88 » 08 okt 2020, 23:41
JonSnow je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:38
nickiZe88 je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:37
Zelja reprezentativaca je urodjena plodom, treba po Sarajevu kad je najbitnija tekma malo hodati, i dzeki i visci udovoljiti jer pobogu oni su rodjeni na grbavici. Nemojte ni sad u Zenicu dolazit mater vam vasu smrdljivu.
Moraš ih razumjet brate, loša je trava, a ni ponuda kolača nije nešto.
A dobro si, na Bilinom je losa trava, zato su oni igrali na ovom, zaboravio sam skroz
Nadam se da su bar uzivali u Sarajevu za ovo vremena, umrli od bureka i kolaca !
-
hz1987
- Postovi: 2292
- Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la hz1987 » 08 okt 2020, 23:41
Koji nam je ovo baraz po redu? Mi u barazu ni andoru ne bi dobili.
-
hz033
- Postovi: 3183
- Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la hz033 » 08 okt 2020, 23:41
Znao sam da ce sugavica biti maler!!!!!
U novi boj ...
-
JimmyPage
- Postovi: 1754
- Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la JimmyPage » 08 okt 2020, 23:41
izaćemo jači... MRŠ
-
Maxi
- Postovi: 514
- Pridružen/a: 23 jul 2011, 00:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maxi » 08 okt 2020, 23:41
Jeb'o nas Višća. Oprosti se, molim te!
Plavo je srce u meni!
FKŽ 1921 🔵⚪
-
Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unofficialpage » 08 okt 2020, 23:41
Sramotno, cijela Evropa ide na EP osim nas. Ovo je nešto za šta svi moraju da odgovaraju od igrača do ovih glavonja u savezu. I oni igrači koji kad dođu igrati za reprezentaciju ne budu se maksimalno se posvetili reprezentaciji ne trebaju ni dolaziti, nema ručka, kafe, torte i ostalog, to radi kad si na godišnjem. Cijeli savez mora otići, ovo je najgori rezultat u historiji reprezentacije ako sad rez ne napravimo nećemo nikad. Selektor više ne smije biti nekog iz bivše Juge, ti ljudi su zaostali taktički, nisu se prebacili na moderni fudbal.
Sramotno, sramotno, sramotno.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
dinoze
- Postovi: 2365
- Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la dinoze » 08 okt 2020, 23:41
Iznenadili su me Irci ali vidimo da su upravo onako fizicki spremni kako smo pricali prije utakmice.
WTF??
-
ExBlueone
- Postovi: 1448
- Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la ExBlueone » 08 okt 2020, 23:41
sampras je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:40
Na ovoj *ebenoj Grbavici samo gosti mogu biti sretni.
Iz godine u godinu...
Inače smo u Zenici pobijedili u svim dosadašnjim baražima
-
soccerfan
- Postovi: 9891
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 08 okt 2020, 23:42
Krunic, Kolasinac, Ahmedhodzic, Pjanic- kapa do poda!!! Dzeko je legenda repke i mozda nije bio ponajbolji, ali dao je penal. Visca pokemon da ode u Tursku i vise se nevraca!
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
gigglessmoke
- Postovi: 1874
- Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la gigglessmoke » 08 okt 2020, 23:42
Uz duzno postovanje Bajevicu, hajde ti cuvaj unuke prepusti ovo nekom mladjem.
Postoji li ijedna televizija na koju se nije uvalio ovaj Baho? Svaku jbnu utakmicu moram mutirati.
Zadnja izmjena:
gigglessmoke, dana/u 08 okt 2020, 23:42, ukupno mijenjano 1 put.
-
nebeskasila
- Postovi: 3693
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la nebeskasila » 08 okt 2020, 23:42
Ne mogu jos shvatiti. Treba prespavati noc pa skontati. Zalosno sta nam se sve desava a sve sami sebi krivi. Kriv je prvi savez. Dok god su u savezu djubrad mi nikad nista postici necemo. I u jednu ruku drago mi je da smo ispali jer se lopovi nece opariti. Kad njih istjeramo a dovedemo nase legende tad cemo moci nesto ocekivati. Onaj Ajdin Hasic sa 2 utakmice bi odigrao bolje od ovog retardiranog visce
-
japa
- Postovi: 3991
- Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la japa » 08 okt 2020, 23:42
Ipak jos jaci su mi ovi sto prizivaju ublehu Safeta Susica, taj panj je imao najbolju generaciju nasu ikad i otisao jednom sretno na svjetsko na kojem ga je takticki nadmudrio strucnjak sa Nigerijskih bajramskih turnira, ispao na svjetskom i prijez adnjeg kola. Razumijem nezadovoljstvo ali Safet Susic je najveca ubleha ikad, Bajevica mozete kritikovati ali treba biti realan i pogledati igracki kadar kojim raspolaze, uostalom frajer je dobio vrlo tezak zadatak da napravi smjenu generacija i isporuci rezultat. Na Evropsko prvenstvo se nismo plasirali ni sa najboljim generacijama a sad bi ovaj kao trebao sa igracima za koje vecina ljudi koji ne prate fudbal detaljno nikada nije ni culo da ode na takmicenje na koje nisu nase najbolje generacije uspjevale da odu.
-
denimb
- Postovi: 1155
- Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la denimb » 08 okt 2020, 23:42
Dok god Visca bude dobijao poziv, ja ovo vise ne gledam, pa mjku ti nenormalno, je li to toliko novaca dao da ga ne smijes izvesti....je li selektore, igras sa igracem manje utakmicu!!!!
-
delinjo
- Postovi: 21775
- Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la delinjo » 08 okt 2020, 23:42
Mostarska legendo dobar si cova ali nemoj vise nije ovaj posao za tebe...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
-
sampras
- Postovi: 834
- Pridružen/a: 05 nov 2019, 16:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la sampras » 08 okt 2020, 23:42
ExBlueone je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:41
sampras je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:40
Na ovoj *ebenoj Grbavici samo gosti mogu biti sretni.
Iz godine u godinu...
Inače smo u Zenici pobijedili u svim dosadašnjim baražima
Inače smo u tim baražima igrali protiv **** sjeverne irske!
Zadnja izmjena:
sampras, dana/u 09 okt 2020, 00:01, ukupno mijenjano 1 put.
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, addebisi, adrenaline323, AnelMid, antetokounmpo, Atlanta, atomac123, Bordo10, Brazzzoo123, dariolovrinovic00, denza, eaglebvb09, Elddar, ExEsPerac, Goalgetter, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, Helemnejse, jasmin10, JayCatwright, JimmyPage, Kljukusar, kovac, Lavcina, legendarnadruga, LenyYoro15, Majstorinho, Maverick, mirsonetz, MokraKifla, MundijalVibes26, napapijri1987, omanovski, Pensioner26, resko1, rishovski, rossonero85, Rule_hz, s4mke, Shevko, Sheyi, signalidunapark, smajke, soxx, Sport90, StevieG8, Tracy3McGrady, trunks1946, tutankamon1905, Venom, VensanKasel, Wisey, Zglavkar i 409 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []