Ne moze Dedic u prvih 11 trenutno nikako.Momak ima 1 sezonu seniorskog fudbala.Mada je i to pitanje jer u Lieferingu sve djeca igrajuSanaBosna je napisao/la: ↑13 okt 2020, 07:17Ovo je za mene barem najbolji, najlogicniji sastav, Dedic i Kolasinac Kao wing backs jer mi trenutno imamo sranje od krila.
Kadusic niti Cipetic nisu bolji igraci od Dedica, eto smjene generacije.
Kad moze Pandev jos uvjek igrati za Makedoniju moze i Dzeko, barem ocekujem jos jedan ciklus ili dva maksimalno od njega.
Mi moramo prilogoditi sastav s kojim igracima imamo, nemoze uvjek 4-2-3-1 ili 4-4-2.
Eto od 2008 do 2014 imali smo beton od napada, sada sa ovom novom generacijom imacemo beton od odbrane.
Za mene Sanicanin mi se jako dopao kao igrac, nece on jos dugo ostati u Vojvodini a evo i Danilovic presao u Portugal.
5-3-2 za sad
--------------------------------Sehic----------------------------------
------Hadzikadunic--Ahmedhodzic--Sanincanin--
Dedic---------------------------------------------------Kolasinac
--------------------------------Pjanic-------------------------------
----------------------Krunic-----------Gojak---------------------
----------------Demirovic----------------Dzeko----------------
BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Svaki dan ovde pročitam po jednog novog igrača koji bi trebao igrati umjesto tog i tog
'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
- NeumjesanTip
- Postovi: 755
- Pridružen/a: 12 feb 2020, 17:18
- Lokacija: Tuzla
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
R.I.P. Mamba
-
Hasansas1978
- Postovi: 394
- Pridružen/a: 08 jan 2017, 23:20
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Golman : Sehic
Odbrana : Todorovic, Hadzikadunic, Sanincanin, Kolasinac(kapiten)
Sredina : Medunjanin, Pjanic, Krunic, Lulic
Napad: Dzeko, Ibisevic
Rezerve (samo koje bi trebale)
Golman : Piric
Odbrana: Ahmedhodžić, i jos ko ima
Sredina i napad: Gojak, Cimirot , Djuric, Prevljak, Tatar
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Kadusic---------Hadzikadunic---------Ahmedhodzic----------Nastic
------------------Pjanic------------------Cimirot----------------------------
Tatar------------------------Gojak-------------------------Hajradinovic
------------------------------Dzeko----------------------------------------
-
Swanfilter
- Postovi: 841
- Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Ahmedhodzic i Hadzikadunic su starteri 100 %.
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Pa kad si se skoro registrovao, kako ces znati.
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Nije njemu red bull dzaba dao profesionalni ugovor.
Tuta Petrov
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Svašta trpi tastatura.
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Sehic
Anel-Dennis-Sanicanin
Gazibegovic Pjanic Gojak Danilovic Kolasinac
Krunic
Dzeko
Klupa: Hasic, Demirovic, Bicakcic, Kovacevic, Serbecic, Hadziahmetovic, Gigovic(obavezno po njega krenut)Dedic, Turkes, Serbecic itd
Najbitnije naci mladog trenera, volio bi Marinovica, Bjelicu ili nesto
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Cim su njega austrijanci svrstali u top 3 najveca talenta nemas tu sta vise pricati.
Mogu samo misliti kakav je pritisak bio na Amara i roditelje u zadnje vrijeme pogotovo da promjeni misljenje i da zaigra za Austriju, odnosno kakve su im sve zelje bili spremni da ispune samo da obuce austrijanski dres.
-
Hasansas1978
- Postovi: 394
- Pridružen/a: 08 jan 2017, 23:20
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
E sad si tek nayebo.Hasansas1978 je napisao/la: ↑13 okt 2020, 13:12Ko Lewandowskog nagazi i udesi ga, moj je buduci idol u reprezentaciji! Uzasno mrzim tog precijenjenog igraca tako da od utakmice najvise bih volio malo varnica i da mu neko postrno uleti i udesi ga...
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Citao sam negdje to isto. Navijaci red bulla isto kazu jedannod tri najveca talenata samo steta sto ne igra za njih. Znaju oni koji je to potencijal. Mozemo biti sretni da imamo amara i jusufa. Sa svedama mogu ciniti odbranu iduci deset godina. Kad gledas onaj video odma vidis razliku modernog beka i ovi smotani koji nam igraju u a-repki.ReX je napisao/la: ↑13 okt 2020, 13:10Cim su njega austrijanci svrstali u top 3 najveca talenta nemas tu sta vise pricati.
Mogu samo misliti kakav je pritisak bio na Amara i roditelje u zadnje vrijeme pogotovo da promjeni misljenje i da zaigra za Austriju, odnosno kakve su im sve zelje bili spremni da ispune samo da obuce austrijanski dres.
Tuta Petrov
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, AndreWilliams, antetokounmpo, AzRimiRzA, BarbareZeljin, bh22, Blizzard, Bordo10, Brazzzoo123, Brokula, CAGarfia, CantonaBIH, CHR, DzaniMehmet, Elddar, enobarca, exampLe., farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, Google [Bot], GrbavicaHrammm, Iniesta12, invincible1921, JimmyPage, Kljukusar, kouadio, kovac, legendarnadruga, LenyYoro15, mercurial, Micron, MokraKifla, MundijalVibes26, Napapijri, nebeskasila, Pensioner26, PointBlank, rishovski, Rule_hz, SanaBosna, Shevko, Sheyi, Smaja, StevieG8, Sveti, SWOT, Vanja8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wolffire i 452 gosta.



