Motaj motaj nisi za nista drugo da dodam ovako da je Djeko srusen kmecio bi za crvenim hvala lp
BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
-
fudbalfudbal
- Postovi: 2646
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Engleski komentatori se smiju za crveni..
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Evander je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:09Nije svirao sto je zadnji igrac u odbrani, nego jer je srusen sa ledja igrac u izglednoj sansi. Levandovsko sam izlazio na golmana.Amarinho je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:05Nije morao.
Zadnji covjek vise nije crveni.
https://www.joe.ie/uncategorized/foulin ... nce-399749
Ali nisam iznenadjen da lik ne zna pravila
Dajte ba malo objektivnosti. Pojedini, koliko godinama imate?
Crveni cist kao suza.
Aj lika pa bar OTVORI LINK STO SAM POSLAO
According to reports, the UEFA Executive Committee has handed down a new set of orders to refs in Europe.
Taking down the last man or denying a goal scoring opportunity will no longer be a red card offence, according to a new mandate from the UEFA Executive Committee. Spanish newspaper AS are reporting that the group met in Bilbao on 12th December, and decided that the punishment was too excessive. The official UEFA report states that they reiterated their desire to see it changed, but AS report that Platini has already given the refs new instructions.
Sta nije jasno?????????????
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Ne
Stajali smo previsoko sa dva spora stopera
Crveni je posljedica
- moj uzor-S.G
- Postovi: 4172
- Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Daleko naj naj bolji
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
evo ne znam
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Evo sad imate 3 pozadi i bice autobus 90 min
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, BIHpatriota, Bing [Bot], boki86, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, D97, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, denza, Drum, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, Frankie, fukara87, GG3, Goalgetter, GrbavicaHrammm, greenwood, Grk1234, Hajdeee, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, husrefbeg, IgmanskiVukovi, Iniesta12, invincible1921, James1987, JimmyPage, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, Lekqqq1921, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Matterhorn22, mercurial, Micron, miguelramos, Mocvara1991, nebeskasila, omanovski, Paromlinac, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, sagitarius, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wlad55, xinxee, Zgemboo89, Zglavkar i 861 gost.





