Moderatori/ce: TaRgEt_ ,Monolog ,ribery ,_dreamer_ ,insider
Hajdeee
Postovi: 6355 Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:
Post
Postao/la Hajdeee » 14 okt 2020, 21:28
Bolja ekipa ona iz Zenice.
- FKS -
JonSnow
Postovi: 5426 Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:
Post
Postao/la JonSnow » 14 okt 2020, 21:28
Najgore od svega što ovi poljski invalidi misle da su neka sila, a na EP neće gola zabit.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
DamirT
Postovi: 30963 Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 14 okt 2020, 21:28
Jedini razlog zbog cega mu Sanicanin stalno igra je taj da ga se sto prije proda.Momak je zalutao u reprezentaciju.Bas je on bolji od Hadzikadunica.Ovaj mladji,igra u boljem klubu i ligi.Prosineckom favorit Saric,ovom Sanicanin
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Tekashi
Postovi: 17041 Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 14 okt 2020, 21:29
JonSnow je napisao/la: ↑ 14 okt 2020, 21:28
Najgore od svega što ovi poljski invalidi misle da su neka sila, a na EP neće gola zabit.
+1 smijesna reprezentacija
Zadnja izmjena:
Tekashi , dana/u 14 okt 2020, 21:29, ukupno mijenjano 1 put.
Vrebac
Postovi: 2926 Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:
Post
Postao/la Vrebac » 14 okt 2020, 21:29
Harika je napisao/la: ↑ 14 okt 2020, 21:27
ANTIFA ! je napisao/la: ↑ 14 okt 2020, 21:26
Ko je ostao u liniji Hadziahmetovic ili?
Cipetic
Denis
Derdiyok
Postovi: 18386 Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:
Post
Postao/la Derdiyok » 14 okt 2020, 21:29
truts je napisao/la: ↑ 14 okt 2020, 21:27
Sad će kapiten povuć ekipu. Zagalamit, zatražit loptu i **** im majke!!
VIDEO
® GONGASHI POWERHOUSE ®
denimb
Postovi: 1155 Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
Kontakt:
Post
Postao/la denimb » 14 okt 2020, 21:29
Nije lik dobar nikako, ovo mu je najgora utakmica u karijeri...od kako mu je propao transfer u Juventus boli ga izgleda kita za sve.
miky_hz
Postovi: 22532 Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:
Post
Postao/la miky_hz » 14 okt 2020, 21:29
Pitanje samo sa koliko razlike,ali ok sta ocekivati pocnes utakmicu sa jednim ofanzivnim igracem ,i kontat dat ces gol.Nemoze to majstore.
3 do kraja.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Chapman1886
Postovi: 4699 Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:
Post
Postao/la Chapman1886 » 14 okt 2020, 21:29
hebo levandovskog čuvaj džeku
https://****.com - [url=https://****.com/girl/monika-reed-125.html]Monika Reed[/url] [url=https://****.com/girl/baby-riley-56.html]Baby Riley[/url] [url=https://****.com/girl/miso-lexii-27.html]Miso Lexii[/url] [url=https://****.com/girl/melissa-109.html]Melissa[/url] [url=https://****.com/girl/ali-cruz-vip-93.html]Ali Cruz VIP[/url] - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://****.com] Hidden Dating Profile [/url]
Virtu4l
Postovi: 59795 Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 14 okt 2020, 21:29
Šehić je već godinama naš najbolji igrač.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
PeppermintSA
Postovi: 3509 Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:
Post
Postao/la PeppermintSA » 14 okt 2020, 21:29
JonSnow je napisao/la: ↑ 14 okt 2020, 21:28
Najgore od svega što ovi poljski invalidi misle da su neka sila, a na EP neće gola zabit.
Šta smo onda mi?
NEZALAGANJE
Postovi: 16556 Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:
Post
Postao/la NEZALAGANJE » 14 okt 2020, 21:29
Kockoglavi je napisao/la: ↑ 14 okt 2020, 21:25
Jbt koji mentoli pa pljuju po Pjanicu ako je iko valjao u ove dvije predhodne tekme to su on i Krunic
+1
Drape
Postovi: 9764 Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 14 okt 2020, 21:30
Kako se Džeko uopšte našao na poziciji zadnjeg veznog da izgubi loptu.
fks74
Postovi: 13465 Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 14 okt 2020, 21:30
Cipetić gori čak i od Višće.
Alminjo99
Postovi: 4051 Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:
Post
Postao/la Alminjo99 » 14 okt 2020, 21:30
Potop.
Rezultat je trend, ideal je vječan!
sljivo
Postovi: 13815 Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:
Post
Postao/la sljivo » 14 okt 2020, 21:30
ništa, samo brojati razliku
al...
Postovi: 3565 Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:
Post
Postao/la al... » 14 okt 2020, 21:30
Joj što nas ovaj Edin zadnjih par tekmi handri... crvrni protiv poljaka, “onaj” nastup protiv iraca, generalno izdanja u Romi već neko vrijeme. Jarane, OK propao ti transfer, malo depra, malo umor, ali daj, dozovi se. Znam da će mnogi imati drugo mišljenje, ali vrijeme je za selektora koji neće imati pardona da ovo klupira. **** lave, imaš kredit kod raje - zasluženo, ali si bogami u zadnje vrijeme uteg oko vrata.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 , addebisi , AnelMid , Beduin , Bing [Bot] , Bordo10 , Brazzzoo123 , CHR , dedo26 , farenhajt , fukareSjever , Goalgetter , GrbavicaHrammm , HariTz , Iniesta12 , JimmyPage , klasik , Lavcina , LjutaPaprika , MundijalVibes26 , myself , omanovski , oneday , ovisnik , Pensioner26 , Rule_hz , s4mke , Shevko , Sheyi , SHZ82 , signalidunapark , soccerfan , StevieG8 , TefalTava , TETRAPAK , Tracy3McGrady , TripleThreat , tutankamon1905 , Wilshere10 , Wisey , Wolffire , Zgemboo89 , Zglavkar i 335 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []