BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Princ sa ku.rca mog
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Jarane i ti očekuješ svašta od fudbalera/pjevača.aqarius je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:31Hebo majku što me Baljić može izuti iz cipela nevjerovatno. Frajer apsulutno ništa pametno ne zna reći osim, treba nam pobjeda, heejj gubimo, igrač manje a on ko da je samo pitanje trenutka kada ćemo okrenuti, ko da je kontra Gibraltar a mi igeača više... de bolan odigrajte hrabro.. i časno pognute.. ovo je odmah od crvenog bila pušiona
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Al' realno prelijepa akcija, šteta bi bilo da je promašio.
FORZA MILAN !
- SoulEclipsee
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
- ArtVandelay
- Postovi: 1173
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
seha igrac utakmice
https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Ne prdi sad Djeko kriv by glupi bosnjoal... je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:30Joj što nas ovaj Edin zadnjih par tekmi handri... crvrni protiv poljaka, “onaj” nastup protiv iraca, generalno izdanja u Romi već neko vrijeme. Jarane, OK propao ti transfer, malo depra, malo umor, ali daj, dozovi se. Znam da će mnogi imati drugo mišljenje, ali vrijeme je za selektora koji neće imati pardona da ovo klupira. **** lave, imaš kredit kod raje - zasluženo, ali si bogami u zadnje vrijeme uteg oko vrata.
Trazili ste dobili ste gospodo PRINC prc prc prc PRINC strucnjak prc prc prc cipelic prc prc
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Citirajte
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."
"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
- Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, AlphonseKauders, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, BarbareZeljin, Bing [Bot], boki86, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CAGarfia, CHR, CrvenoCrnaArmija, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, deda, DeeWa, delko, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, InatSilniBosanski, Iniesta12, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, Matterhorn22, mercurial, Micron, Mocvara1991, MostarNeretva, nebeskasila, NeRi_K, NEZALAGANJE, omanovski, pama, Paromlinac, Pensioner26, Principatus, RajvoSa89, RaZuti, rishovski, rossonero85, rukometubih23, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, TefalTava, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Wlad55, worchester, Xaniesta, xinxee, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 848 gostiju.







