BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
- Donnie Darko
- Postovi: 24784
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Sramotna predstava.
- SoulEclipsee
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
- Probisvjet
- Postovi: 11306
- Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
- Lokacija: Kazan mahala
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
SAMO SARAJ'VO
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Nije da ne mogu vec ne zele selektori da pozovu ako nemas menadzera iza sebe. Tatar na klupi a ovaj isprdak Visca igra, najbesmisleniji reprezentativac svih vremena, igra ovaj Hadziahmet a npr Djokanovic koji je jedno 68 puta bolji igrac nije ni pozvan, Rahman koji igra bez respekta i koji bi unjeo drskost u vezni red nije ni pozvan a pozivaju se neki Loncari pizde materine itd itd.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
BahahahahahahahahahahahauahahaKaunas je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:37Nije da ne mogu vec ne zele. Tatar na klupi a ovaj isprdak Visca igra, najbesmisleniji reprezentativac svih vremena, igra ovaj Hadziahmet a npr Djokanovic koji je jedno 68 puta bolji igrac nije ni pozvan, Rahman koji igra bez respekta i koji bi unjeo drskost u vezni red nije ni pozvan a pozivaju se neki Loncari pizde materine itd itd.
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Popi popi koju bice ti lakse trazili ste dobili ste gospodo dedera PRC PRC PRINC prrrr brrrrmmmmmmmmm brmmmmmmmmmmmm
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
E kad su ostali sa igracem više, poljaci su nam se navalili na kosti, zakucali nas na 30 metara od Šehića, oblijetali okolo dok nije procepilo, sad je lako trpati jbg.
jbm li ti Pawsonu pleme bezobrazno
- ArtVandelay
- Postovi: 1173
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Trebali bi svi reprezentativci i stručni štab izvršiti zajednički harakiri, da ih više ne gledamo, nosio đavo.'
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
- ElCartel11
- Postovi: 13439
- Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Sreca pa imaju nas u skupini inace bi se oprostiti od A divizije.
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Kaunas je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:37
Nije da ne mogu vec ne zele. Tatar na klupi a ovaj isprdak Visca igra, najbesmisleniji reprezentativac svih vremena, igra ovaj Hadziahmet a npr Djokanovic koji je jedno 68 puta bolji igrac nije ni pozvan, Rahman koji igra bez respekta i koji bi unjeo drskost u vezni red nije ni pozvan a pozivaju se neki Loncari pizde materine itd itd.
https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
I pored svega 11 na 11 bi ih uzeli i sa njima u timu
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
- NEZALAGANJE
- Postovi: 16550
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Uz sve postovanje Djokanovicu, ali druze moj Danilovica NEMA!!! Najjaci veznjak u ligi sto je i potvrdio transferom, a tek 21 godina!!Kaunas je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:37Nije da ne mogu vec ne zele selektori da pozovu ako nemas menadzera iza sebe. Tatar na klupi a ovaj isprdak Visca igra, najbesmisleniji reprezentativac svih vremena, igra ovaj Hadziahmet a npr Djokanovic koji je jedno 68 puta bolji igrac nije ni pozvan, Rahman koji igra bez respekta i koji bi unjeo drskost u vezni red nije ni pozvan a pozivaju se neki Loncari pizde materine itd itd.
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
01001101 01110010 01110011 00100000 01101010 01100101 01100010 01100101 01101101 00100000 01110100 01101001 00100000 01101101 01100001 01110100 01100101 01110010 00100000 01110101 00100000 01110101 01110011 01110100 01100001Pale je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:38Popi popi koju bice ti lakse trazili ste dobili ste gospodo dedera PRC PRC PRINC prrrr brrrrmmmmmmmmm brmmmmmmmmmmmm
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, aqarius, AzRimiRzA, b00t, bh22, Bobadilla, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, Brokula, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., Frankie, GrbavicaHrammm, greenwood, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, jasmin10, JimmyPage, karajlo, KockarVicin007, lakilone, LeCoq, ludilompredozirani, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Mocvara1991, MostarNeretva, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, SanaBosna, Sarun, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wlad55, Zaxon i 346 gostiju.









