BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Ahahahahahahahahahhahahahaha
Proradice ova postava protiv nekog jednog dana
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Druže sada nisu pali psihički nego čisto kvalitativno. Igrač manje i Pjana van, jednostavno nema igrača koji može nekim potezom, slobodnhakom, podvaljenom loptom nešto napraviti. Nama su sada kreatori Cimi i Hadžiahmetović.. sve jasno, sada baš nema kvaliteta.Donnie Darko je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:37Ako ne uspored poljaci ovo će hladno izać na petardu. Ne mogu da vjerujem koliko smo se predali i psihički propali nakon crvenog, kao da igramo protiv Njemačke iz 2014.
Sramotna predstava.
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Sta ce on galamiti gubi loptu, dobijemo crveni, gubi loptu dobijemo prvi gol...jedino na njega neko da zagalami...DamirT je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:35Bas me interesuje hoce li Dzeko sta reci u svlacionici ili ce oboriti glavu u zemlju ko noj.Realno covjek nema nikakvu odliku lidera.Nit zna zagalamit na nekoga,a nit hoce da igra.Vidi se da vec dugo vremena igra ko preko qurca,ono samo da odigra pa bilo kako
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
E ovo mi nikad nije bilo jasno. Umjesto da se pozovu drcni igraci koji igraju bez pardona i koji mogu makar ratobornoscu donijeti novu dimenziju u ekipi pozivaju se kojekakve primadone.Kaunas je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:37Nije da ne mogu vec ne zele selektori da pozovu ako nemas menadzera iza sebe. Tatar na klupi a ovaj isprdak Visca igra, najbesmisleniji reprezentativac svih vremena, igra ovaj Hadziahmet a npr Djokanovic koji je jedno 68 puta bolji igrac nije ni pozvan, Rahman koji igra bez respekta i koji bi unjeo drskost u vezni red nije ni pozvan a pozivaju se neki Loncari pizde materine itd itd.
Nisam fudbalski strucnjak, ali ako se neko dobro razumije nek mi odgovori. Zar nije bolje pozvati manje kvalitetnog igraca i staviti ga na njegovu prirodnu poziciju, ili pozvati igraca koji je kvalitetniji (mada se i taj kvalitet u zadnje vrijeme vidi samo na ciframa po transfermarkt.com) i gurati ga tamo gdje se ocigledno ne snalazi
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Crveni, nema govora!
"Ta ce Poljaci"
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."
"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
NIsam uspio upecat ko je taj sretni dobitnik?
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Trule zemlje.
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Ko?
SAMO SARAJ'VO
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Cimirot mi je ok igrac, trci ,dobro se krece i dobro iznosi loptu.
Sanicanin je isto Ok igrac bolje nego gledat nekog Veterana sa 35god
Krunic klasa
Cipetic uzasan...
-
killafrommanilla
- Postovi: 4329
- Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
-
NDemirovic
- Postovi: 21
- Pridružen/a: 16 maj 2018, 18:11
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Nemoj, bolan, sta ti je njegova mati kriva!Husika je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:3901001101 01110010 01110011 00100000 01101010 01100101 01100010 01100101 01101101 00100000 01110100 01101001 00100000 01101101 01100001 01110100 01100101 01110010 00100000 01110101 00100000 01110101 01110011 01110100 01100001
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Ako je start na loptu, nije crveni. Ako je start na igrača, onda je crveni.
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Ma pusti budale.killafrommanilla je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:44Rahmanovic, djokanovic . . . . . . . jel realno sta se pise
Što nije pozvan Cimirot
-
Swanfilter
- Postovi: 841
- Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
SAMO SARAJ'VO
- BosniaBoston
- Postovi: 13806
- Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
-
HeraklitMracni
- Postovi: 4894
- Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, al87, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bing [Bot], Bobadilla, boki86, Bosanac90, Brokula, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, DanijelTZ, dariolovrinovic00, Drum, DzaniMehmet, eaglebvb09, Elddar, Enigmaa, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, Google [Bot], GrbavicaHrammm, greenwood, guillermo, haklamas, HariTz, harko35, Hazre, Imamkarbarum, InatSilniBosanski, Iniesta12, jasmin10, karajlo, Kljukusar, KockarVicin007, kouadio, LeCoq, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Matterhorn22, Micron, miguelramos, Nah1ddd, nebeskasila, NEZALAGANJE, Ozymandias, Paromlinac, Pensioner26, RajvoSa89, rishovski, safun79, SanaBosna, Sarun, Scholl, Shevko, Sheyi, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, tobaccos, TripleThreat, tutankamon1905, unavita, Vanja8, Venom, Wilshere10, Wisey, Zeko87, Zgemboo89 i 690 gostiju.





