BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- ArtVandelay
- Postovi: 1172
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Ko diro kavaz prc prc popij koju za smirenje hahahahahahaha kako ste smijesni fol navijaci hahahahaha prc prc prc PRINC prc prc
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Napad Ahmetovic -DzekoBosniaBoston je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:46Ovdje najveca zelja da se napravi ekipa Željesarajevo. Da vidimo ratobornog Rahmanovica i maestra Ermina Zeca![]()
![]()
![]()
![]()
- Donnie Darko
- Postovi: 24784
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Bolje imat pizdu Sehica da ide grlit van Dijka kad mu ovaj gurne saigraca. Mogao ga je jos malo i po yayima pocesat.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Što se mene tiče to je dovoljno.
Žrtvovat još jednog da Levatdovskom izvali zube, pa platio bi da to vidim.
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Jedi ****Pale je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:47Ko diro kavaz prc prc popij koju za smirenje hahahahahahaha kako ste smijesni fol navijaci hahahahaha prc prc prc PRINC prc prc
SAMO SARAJ'VO
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
PRINC je supstio ovu rep na dno sa svojom kurcoboljom.
Steta sto ukopa ovu djecu iz Svedske.
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Svabo je to...
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Zato ovaj žohar denchi i oblijeće po forumu, čeka hoćel Papar ući u igru.BosniaBoston je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:46Ovdje najveca zelja da se napravi ekipa Željesarajevo. Da vidimo ratobornog Rahmanovica i maestra Ermina Zeca![]()
![]()
![]()
![]()
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Pa daj mu sansu ubost ce i on negde partiju daj novi cipelica ovaj je jak ko muha cc prc prc PRINC sa Potoka
- legenda reala
- Postovi: 32104
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Zeljo i Sarajevo su rak rana naseg reprezentativnog fudbalaBosniaBoston je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:40Ma ja, samo daj nasu ligu. Vidimo koliko je Zeljina skola(iako Zelju volim vise od svog zivota) naskodila repki sad treba tu jos dodat i nusporizvode “Akademije” da upotpuni cirkus
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Sreca pa ne gledam.
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
- SoulEclipsee
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Pustite ga da se provaljujeDuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:49Zato ovaj žohar denchi i oblijeće po forumu, čeka hoćel Papar ući u igru.BosniaBoston je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:46Ovdje najveca zelja da se napravi ekipa Željesarajevo. Da vidimo ratobornog Rahmanovica i maestra Ermina Zeca![]()
![]()
![]()
![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, al87, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, bh22, BIHpatriota, boki86, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, Cwirek, D97, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, fukara87, GG3, Goalgetter, greenwood, Grk1234, Hajdeee, HalaMadrid, HariTz, Hazre, IgmanskiVukovi, Iniesta12, invincible1921, James1987, jasmin10, JimmyPage, KockarVicin007, komax, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, Lekqqq1921, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Matterhorn22, mercurial, Micron, miguelramos, nebeskasila, omanovski, Paromlinac, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, Wilshere10, Wlad55, xinxee, Zgemboo89, Zglavkar i 911 gostiju.







