Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
leorey
- Postovi: 14108
- Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la leorey » 14 okt 2020, 21:50
Pjana brat pametan vec mislima u vjecnoj Barceloni.
Na kolac sutra laganini pa za El Prat.
Totalni smo antitalenti za sport.
27.10.2020
-
Machak
- Postovi: 3454
- Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Machak » 14 okt 2020, 21:50
Ja cekam decembar i izvacenje grupa za nove kvalifikacije - protivnike, a onda sa kojim selektorom i igracima ulazimo u iste vidjet cemo.
A iskreno se bojim sta nam slijedi sa Vicom (Dodikovim), generalno kad je BH fudbal u pitanju.
Mjau !
-
holyman
- Postovi: 8934
- Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la holyman » 14 okt 2020, 21:51
NEMA NAZAD
-
ReX
- Postovi: 9115
- Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la ReX » 14 okt 2020, 21:51
legenda reala je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:50
BosniaBoston je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:40
Ma ja, samo daj nasu ligu. Vidimo koliko je Zeljina skola(iako Zelju volim vise od svog zivota) naskodila repki sad treba tu jos dodat i nusporizvode “Akademije” da upotpuni cirkus
Zeljo i Sarajevo su rak rana naseg reprezentativnog fudbala
Nisu klubovi nego (pojedine skupine) navijaci!!
@igrajlopte 🐦
-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 14 okt 2020, 21:51
JonSnow je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:48
Omark je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:45
Rahmanović bi samo unio jedan lakat u lice poljacima i onda bismo imapi dva igrača manje
Što se mene tiče to je dovoljno.
Žrtvovat još jednog da Levatdovskom izvali zube, pa platio bi da to vidim.
A radi cega da mu izbija zube?
-
JerryLouis
- Postovi: 436
- Pridružen/a: 21 mar 2013, 16:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la JerryLouis » 14 okt 2020, 21:52
Daj Denija Milosevica, ne kontam zasto njega ne uvodi

-
Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Chapman1886 » 14 okt 2020, 21:52
brukamo se
https://****.com - [url=https://****.com/girl/monika-reed-125.html]Monika Reed[/url] [url=https://****.com/girl/baby-riley-56.html]Baby Riley[/url] [url=https://****.com/girl/miso-lexii-27.html]Miso Lexii[/url] [url=https://****.com/girl/melissa-109.html]Melissa[/url] [url=https://****.com/girl/ali-cruz-vip-93.html]Ali Cruz VIP[/url] - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://****.com] Hidden Dating Profile [/url]
-
Machak
- Postovi: 3454
- Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Machak » 14 okt 2020, 21:52
StevieG8 je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:50
Cist faul danak neiskustvu, igrac manje i tu je kraj. Sve nakon toga ne vrijedi analizirat. Tek ce pojedinci vidjet koji je ovo jad kad odu Dzeko i Pjanic.
Sad smo katasrofa a tek cemo biti ! Na zalost, tuzno.
Mjau !
-
JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
-
Kontakt:
Post
Postao/la JohnCleese » 14 okt 2020, 21:52
StevieG8 je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:50
Cist faul danak neiskustvu, igrac manje i tu je kraj. Sve nakon toga ne vrijedi analizirat. Tek ce pojedinci vidjet koji je ovo jad kad odu Dzeko i Pjanic.
Vise necemo vidjet prvenstva
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 14 okt 2020, 21:53
StevieG8 je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:50
Cist faul danak neiskustvu, igrac manje i tu je kraj. Sve nakon toga ne vrijedi analizirat. Tek ce pojedinci vidjet koji je ovo jad kad odu Dzeko i Pjanic.
Vala Dzeko isto kao i da ne igra ima evo dvije godine.Volim ga ko brata,ali previse se.re sa qurcoboljom.Ako neces igrat oprosti se i cao.Dzaba uzimas mjesto nekom mladjem koji ce se bar boriti i trcati.On 65% utakmice prehoda
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
JonSnow
- Postovi: 5426
- Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la JonSnow » 14 okt 2020, 21:53
Evander je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:51
JonSnow je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:48
Omark je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:45
Rahmanović bi samo unio jedan lakat u lice poljacima i onda bismo imapi dva igrača manje
Što se mene tiče to je dovoljno.
Žrtvovat još jednog da Levatdovskom izvali zube, pa platio bi da to vidim.
A radi cega da mu izbija zube?
Ne volim ga.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
-
truts
- Postovi: 1976
- Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la truts » 14 okt 2020, 21:53
Svaka akcija večeras nam je na nivou one protiv Danske za drugi go.
Aferim
-
Pale
- Postovi: 402
- Pridružen/a: 22 sep 2020, 19:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pale » 14 okt 2020, 21:53
DuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:49
Zato ovaj žohar denchi i oblijeće po forumu, čeka hoćel Papar ući u igru.
A Hodjic diiamant selje
-
ArtVandelay
- Postovi: 1173
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la ArtVandelay » 14 okt 2020, 21:53
Ono crvenog vidilo nije.
Da je bio bilo ko drugi od Bošnjaka Ahmedhodžića prošao bi maksimalno s žutim. Da je u pitanju reprezentativac bilo koje druge reprezentacije.
Englezi su stara gov.na i ne mrzi ih pola svijeta bez razloga.
Zadnja izmjena:
ArtVandelay, dana/u 14 okt 2020, 21:54, ukupno mijenjano 1 put.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
-
AirRamiz
- Postovi: 1393
- Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la AirRamiz » 14 okt 2020, 21:53
NovaBh se nakon veceras mora zahvaliti Balji na saradnji...lik je ocajan. veze nema s fudbalom. kaze mozda ce hadziahmetovic na stopera
jadni li smo ako nemamo bolje
-
hroni
- Postovi: 1201
- Pridružen/a: 10 nov 2009, 15:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la hroni » 14 okt 2020, 21:54
Dobro je ovo
Sjetimo se Armenije, Kipra, Finske
Volim te Bocno
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 14 okt 2020, 21:54
StevieG8 je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:50
Cist faul danak neiskustvu, igrac manje i tu je kraj. Sve nakon toga ne vrijedi analizirat. Tek ce pojedinci vidjet koji je ovo jad kad odu Dzeko i Pjanic.
Da umjesto Džeke večeras igra Ubiparip još bi držali nulu.
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la Wandelanoite » 14 okt 2020, 21:55
Trpajjjjjjjjjjj SDA-sarajevska prcija na koljenima
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
-
BosniaBoston
- Postovi: 13806
- Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la BosniaBoston » 14 okt 2020, 21:55
Trpajjjjjjjj
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim
-
leorey
- Postovi: 14108
- Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la leorey » 14 okt 2020, 21:55
Puni Lewa levate, brojimo do 5 veceras
27.10.2020
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, ANamelessGhoul, antetokounmpo, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, bhfanatic14, Bing [Bot], boki86, Brokula, CAGarfia, CHR, darker10, denza, enobarca, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Fudo, Hajdeee, HalaMadrid, HariTz, Imamkarbarum, Jadnimi, jasmin10, karajlo, kinder_jaje, KockarVicin007, kouadio, LenyYoro15, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsiano, Micron, MokraKifla, NeRi_K, Paromlinac, Pensioner26, Proximic, RajvoSa89, RaZuti, rishovski, rukometubih23, SanaBosna, Shevko, smajke, Soba, SWOT, unavita, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wlad55, Zaxon, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 461 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []