BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Na kolac sutra laganini pa za El Prat.
Totalni smo antitalenti za sport.
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
A iskreno se bojim sta nam slijedi sa Vicom (Dodikovim), generalno kad je BH fudbal u pitanju.
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Nisu klubovi nego (pojedine skupine) navijaci!!legenda reala je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:50Zeljo i Sarajevo su rak rana naseg reprezentativnog fudbalaBosniaBoston je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:40Ma ja, samo daj nasu ligu. Vidimo koliko je Zeljina skola(iako Zelju volim vise od svog zivota) naskodila repki sad treba tu jos dodat i nusporizvode “Akademije” da upotpuni cirkus
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
A radi cega da mu izbija zube?
-
JerryLouis
- Postovi: 436
- Pridružen/a: 21 mar 2013, 16:10
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
- Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Sad smo katasrofa a tek cemo biti ! Na zalost, tuzno.
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Vise necemo vidjet prvenstva
Svabo je to...
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Vala Dzeko isto kao i da ne igra ima evo dvije godine.Volim ga ko brata,ali previse se.re sa qurcoboljom.Ako neces igrat oprosti se i cao.Dzaba uzimas mjesto nekom mladjem koji ce se bar boriti i trcati.On 65% utakmice prehoda
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Aferim
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
A Hodjic diiamant seljeDuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:49Zato ovaj žohar denchi i oblijeće po forumu, čeka hoćel Papar ući u igru.BosniaBoston je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:46Ovdje najveca zelja da se napravi ekipa Željesarajevo. Da vidimo ratobornog Rahmanovica i maestra Ermina Zeca![]()
![]()
![]()
![]()
- ArtVandelay
- Postovi: 1172
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Da je bio bilo ko drugi od Bošnjaka Ahmedhodžića prošao bi maksimalno s žutim. Da je u pitanju reprezentativac bilo koje druge reprezentacije.
Englezi su stara gov.na i ne mrzi ih pola svijeta bez razloga.
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
jadni li smo ako nemamo bolje
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Sjetimo se Armenije, Kipra, Finske
Volim te Bocno
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
- BosniaBoston
- Postovi: 13805
- Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, BarbareZeljin, bavariapivo, Beli98, bh22, boki86, bordobijeli, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, D97, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, Enigmaa, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, fukara87, GIBRA, Goalgetter, greenwood, Grk1234, HariTz, Hazre, IgmanskiVukovi, Iniesta12, invincible1921, James1987, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, Kylian, lakilone, Lavcina, legendarnadruga, Lekqqq1921, Lynx, MacArsla, Majstorinho, MaroonBjelave, Marsal, Matterhorn22, mercurial, Micron, miguelramos, Mocvara1991, MokraKifla, MostarNeretva, Napapijri, nebeskasila, Paromlinac, PeppermintSA, RajvoSa89, Rio12345, rossonero85, s4mke, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, Wisey, Zgemboo89, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 979 gostiju.








