Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Hajdeee
- Postovi: 6355
- Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hajdeee » 14 okt 2020, 21:55
Postajemo novi Luxemburg, Malta, Farski otoci.
- FKS -
-
adal
- Postovi: 1269
- Pridružen/a: 09 nov 2011, 16:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la adal » 14 okt 2020, 21:55
u 90 min treba lewandovskog pokupit da ne ustane 5 mijesec
Prvo sam reko Zeljo pa tek onda Mati !!!!
-
ANTIFA !
- Postovi: 3769
- Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la ANTIFA ! » 14 okt 2020, 21:56
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !
-
sonpenn
- Postovi: 3516
- Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la sonpenn » 14 okt 2020, 21:56
Kako lijepe akcije poljaka, svaka im cast, iskreno.
Sarajevo ljubavi moja.
-
Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Chapman1886 » 14 okt 2020, 21:56
LEWAAAA
https://****.com - [url=https://****.com/girl/monika-reed-125.html]Monika Reed[/url] [url=https://****.com/girl/baby-riley-56.html]Baby Riley[/url] [url=https://****.com/girl/miso-lexii-27.html]Miso Lexii[/url] [url=https://****.com/girl/melissa-109.html]Melissa[/url] [url=https://****.com/girl/ali-cruz-vip-93.html]Ali Cruz VIP[/url] - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://****.com] Hidden Dating Profile [/url]
-
AirRamiz
- Postovi: 1393
- Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la AirRamiz » 14 okt 2020, 21:56
lose drzanje zadnje linije...kad imas igraca manje treba vise rizikovat sa ofsajd zamkama
-
denimb
- Postovi: 1155
- Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la denimb » 14 okt 2020, 21:56
Sve sam mislio da vise ovakve scene sa reprezentacijom u zivotu necu docekati...J*** te zivote i fudbal.
Zadnja izmjena:
denimb, dana/u 14 okt 2020, 21:56, ukupno mijenjano 1 put.
-
Vucevich
- Postovi: 11553
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 14 okt 2020, 21:56
Rekordni poraz nam je 5-0 protiv Argentine, danas bi mogao biti novi rekord.
-
DamirT
- Postovi: 30966
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 14 okt 2020, 21:56
Veceras ce past kolaci da se lakse preboli debakl
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
ArtVandelay
- Postovi: 1173
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la ArtVandelay » 14 okt 2020, 21:56
YEBEM TI ŽENO MAJKU
ŠTA SMO TO URADILI PA DA OVAKO PATIMO
Zadnja izmjena:
ArtVandelay, dana/u 14 okt 2020, 21:56, ukupno mijenjano 1 put.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
-
JonSnow
- Postovi: 5426
- Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la JonSnow » 14 okt 2020, 21:56
**** vam bog mater. IStu stvar vam rade po peti put. Pa izađi na njega konju glupi, zatvori taj pas.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
-
dejavu
- Postovi: 3009
- Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
- Lokacija: Sa
-
Kontakt:
Post
Postao/la dejavu » 14 okt 2020, 21:56
Kolasinac pobjego od Lewe

nasa noc traje danima
https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g
-
Mig_Mig
- Postovi: 13170
- Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mig_Mig » 14 okt 2020, 21:57
E princu sa neretve prevaro jedna.
Max Allegri
-
Tristan10
- Postovi: 5183
- Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tristan10 » 14 okt 2020, 21:57
Igra li smo dobro do penala, ima li smo neke sanse. Lopta je dobro kotrljala po sredini pa onda na krila. Samo je Dzeko bio totalno van sebe od pocetka same utakmice. Poslije crvenog kartona je tesko nesto komentarisati i analizirati kad sve pada u vodu.
-
legenda reala
- Postovi: 32105
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
-
Kontakt:
Post
Postao/la legenda reala » 14 okt 2020, 21:57
kakva prevara je ovaj Kolasinac,pa bolje i bez beka nego s ovakvim bekom, ljudi mu prolaze iza leda kako hoce
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la Wandelanoite » 14 okt 2020, 21:57
E moj Sehicu neznalico ponovo na petercu ti covjek daje gol, a lopta putuje vjecnost. Fujjjjj.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
-
ReX
- Postovi: 9115
- Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la ReX » 14 okt 2020, 21:57
Sto je najgore da ce poslije utakmice kriminalci izac i reci "steta, zbog crvenog smo izgubili", i tako ce sve pasti u vodu.
@igrajlopte 🐦
-
atomac123
- Postovi: 1644
- Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la atomac123 » 14 okt 2020, 21:58
Vucevich je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:56
Rekordni poraz nam je 5-0 protiv Argentine, danas bi mogao biti novi rekord.
Samo sto je to bilo protiv Argentine a ovo protiv mrtve Poljske
TŽV!
-
Probisvjet
- Postovi: 11306
- Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
- Lokacija: Kazan mahala
-
Kontakt:
Post
Postao/la Probisvjet » 14 okt 2020, 21:58
Loncara daj za preokret.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, alacious, ANamelessGhoul, AzRimiRzA, Beduin, bh22, Bing [Bot], boki86, CAGarfia, CHR, dariolovrinovic00, FerdinandF, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, Helemnejse, husrefbeg, invincible1921, izdzezveubrazil, kenanktkt, klasik, kouadio, lakilone, Lavcina, LenyYoro15, myself, Napapijri, Pensioner26, Proximic, Shevko, Sheyi, SN1996BIHAC, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TripleThreat, Wisey, Wolffire, Zeko87, Zgemboo89, Zglavkar i 318 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []