Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
-
Kontakt:
Post
Postao/la DuljevinhoHaraldo » 14 okt 2020, 22:06
Hvala ti Džeko na svemu ali vrijeme je za rastanak!
⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
-
Omark
- Postovi: 2534
- Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
- Lokacija: Dolina
-
Kontakt:
Post
Postao/la Omark » 14 okt 2020, 22:06
Zundo je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:05
AirRamiz je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:04
Zundo je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:01
Amir Hadžiahmetović je najgori vezni igrač u historiji reprezentacije Bosne i Hercegovine.
bolji od cimirota koji ne vidi na dalje od pet metara zato i dodaje samo do sebe
Hadžiahmetović ne može biti bolji ni od mene i tebe, a kamoli nekog profesionalnog fudbalera.
Igra li cimirot?
-
AirRamiz
- Postovi: 1393
- Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la AirRamiz » 14 okt 2020, 22:06
vala je i ovaj krunic nedorecen...prosjek mrtvi
-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 14 okt 2020, 22:06
Ah pa da debeli Gojak mora igrati J*** mu mamicu
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
Kamuflazn
- Postovi: 1943
- Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kamuflazn » 14 okt 2020, 22:07
Ovaj naš i"igrač" broj 6 izdahno oko 25e minute. Nije se stigo vratiti niti jednom.
Bajević ublehaš, ostao u radin 00im.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić
LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!
-
Vucevich
- Postovi: 11553
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 14 okt 2020, 22:07
JonSnow je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:05
Kako ću uživat u trpanju ove Poljske na EP, i u suzama rumenog poljskog seljaka iz Bayerna.
Makar su na evropskom prvenstvu.
-
ElCartel11
- Postovi: 13439
- Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la ElCartel11 » 14 okt 2020, 22:07
DuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:06
Hvala ti Džeko na svemu ali vrijeme je za rastanak!
Dosadan si
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
-
samocelik
- Postovi: 4577
- Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
- Lokacija: Uzavreli Grad
-
Kontakt:
Post
Postao/la samocelik » 14 okt 2020, 22:07
Na Bilinom polju i ne treba da igraju ovako loše ekipe.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!
-
FRANK RIBERY
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la FRANK RIBERY » 14 okt 2020, 22:07
Treba zabraniti Zeljinim klocevima da igraju za repku.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".
-
Zundo
- Postovi: 3463
- Pridružen/a: 07 jun 2020, 16:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zundo » 14 okt 2020, 22:08
Omark je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:06
Zundo je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:05
AirRamiz je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:04
bolji od cimirota koji ne vidi na dalje od pet metara zato i dodaje samo do sebe
Hadžiahmetović ne može biti bolji ni od mene i tebe, a kamoli nekog profesionalnog fudbalera.
Igra li cimirot?
Igra, ali isto ko da i ne igra, i on i Hadžiahmetović
,,Volim svoga šampiona kao oči svoje".
SAMO SARAJ'VO
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 14 okt 2020, 22:08
Hoce li se nastaviti vrijedjanje kriminalaca u novembru protiv Italije???
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
dejavu
- Postovi: 3009
- Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
- Lokacija: Sa
-
Kontakt:
Post
Postao/la dejavu » 14 okt 2020, 22:08
cimirot najgori na terenu
nasa noc traje danima
https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g
-
let3
- Postovi: 31826
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 14 okt 2020, 22:09
Vrebac je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:02
Ljudi prigovaraju Sehicu hahahahhaha
A ko mu to prigovara, osim jednog maloumnika ?
Šehić odbranio dosad 5-6 šuteva, uz onako ocajnu odbranu na streljani je citavo vrijeme.
-
HeraklitMracni
- Postovi: 4894
- Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la HeraklitMracni » 14 okt 2020, 22:09
Ne bitno kako brani , al kada vidim Sehica na golu jednostavno osjecam se lose ... Ili dokaz koliko smo pali da nam je Sehic najbolji golman , a kad se sjetim Kjosevskog da je neko gurao

-
AirRamiz
- Postovi: 1393
- Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la AirRamiz » 14 okt 2020, 22:09
Zundo je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:05
AirRamiz je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:04
Zundo je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:01
Amir Hadžiahmetović je najgori vezni igrač u historiji reprezentacije Bosne i Hercegovine.
bolji od cimirota koji ne vidi na dalje od pet metara zato i dodaje samo do sebe
Hadžiahmetović ne može biti bolji ni od mene i tebe, a kamoli nekog profesionalnog fudbalera.
veceras podijelio vise dugih pasova nego cimirmot u karijeri.
komentarisanje bilo koga poslije cvrvenog i rasula je izlisno. cimirot prodaje jos od Kipra i Izraela. mora se amir puno pure najest da ga nadmasi u beskorisnosti
-
exampLe.
- Postovi: 526
- Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la exampLe. » 14 okt 2020, 22:10
Koliko smo jadna nacija dokazuje to da se navijacki prepiremo na temu iz kojih klubova (Zeljo, Sarajevo) igraju gori igraci za reprezentaciju.

-
Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Chapman1886 » 14 okt 2020, 22:10
DamirT je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:08
Hoce li se nastaviti vrijedjanje kriminalaca u novembru protiv Italije???
možda nas dinina pudlica preseli u ovaj vroclav niko ih ne vrijeđa tamo čak im i plješću
NFS SJEVERNE KOREJE

https://****.com - [url=https://****.com/girl/monika-reed-125.html]Monika Reed[/url] [url=https://****.com/girl/baby-riley-56.html]Baby Riley[/url] [url=https://****.com/girl/miso-lexii-27.html]Miso Lexii[/url] [url=https://****.com/girl/melissa-109.html]Melissa[/url] [url=https://****.com/girl/ali-cruz-vip-93.html]Ali Cruz VIP[/url] - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://****.com] Hidden Dating Profile [/url]
-
denimb
- Postovi: 1155
- Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la denimb » 14 okt 2020, 22:10
Opaaa prijeti Cipetic
-
kontrasviju
- Postovi: 2051
- Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la kontrasviju » 14 okt 2020, 22:10
Vrebac je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:02
Ljudi prigovaraju Sehicu hahahahhaha
Ne prigovara mu niko normalan, samo jedna seljačina koja će ga nažalost po njega morati gledati na golu reprezentacije dok se ne oprosti

1921
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, adrenaline323, ajaca, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bing [Bot], Bobadilla, boki86, Brazzzoo123, CHR, Cwirek, DeeWa, denza, Elddar, ExEsPerac, Faraon iz Visokog, feniksptica, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, harko35, husrefbeg, InatSilniBosanski, jasmin10, karajlo, KockarVicin007, kovac, lakilone, legendarnadruga, Lynx, Marsal, Micron, MokraKifla, MostarReds22, PeppermintSA, prijeratni mangup, rishovski, Riziko, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, tiketoke, Vanja8, Venom, visarionovich, Wisey i 466 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []