BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
HeraklitMracni
- Postovi: 4894
- Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
-
ZkaoZenica
- Postovi: 151
- Pridružen/a: 22 nov 2019, 15:48
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
- legenda reala
- Postovi: 32104
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
-
BordoArmy88
- Postovi: 3251
- Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
-
HeraklitMracni
- Postovi: 4894
- Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Zar je moguće bit brži od svjetla?
- Donnie Darko
- Postovi: 24784
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Nemoj zajebavat’HeraklitMracni je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:29Eno Baho pijan ko stoka , kaze razbit ce nekom glavu , valjda bez posla ostao ...
Fakat?
-
BordoArmy88
- Postovi: 3251
- Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
-
HeraklitMracni
- Postovi: 4894
- Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Kome to nije ocigledno, slip je.legenda reala je napisao/la: ↑14 okt 2020, 22:29Jos kad novi selektor Cviko postane pa natrpa citavu prvu postavu menadzerskih igraca
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
cipetic je takodjer zavrsio s pricom...ove dvije utakmice su ga skroz ogolile.
jos jednom cestitke maminju kojk je izmuzo sest milja za panja gojaka
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
-
HeraklitMracni
- Postovi: 4894
- Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
U Hrasnom
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Online
Trenutno korisnika/ca: Alucard, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, bordobijeli, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, Kylian, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, Micron, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RaZuti, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 580 gostiju.




