Juventus FC

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11441
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 29 okt 2020, 12:03

Ja recimo nikad nisam mogao shvatiti logiku da daješ igračima velike plate a onda ti zao platit vrhunskog trenera. Mi smo najbolji primjer da to tako ne treba raditi.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Saurman
Postovi: 29585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Saurman » 29 okt 2020, 12:15

Svi problemi kreću od Uprave i njihove loše transfer politike.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 29 okt 2020, 12:47

forza_juve je napisao/la:
29 okt 2020, 11:39
muxa je napisao/la:
29 okt 2020, 11:25
Ne znam jesul pokušali sa Pochettinom?
12 M kako sam ja cuo trazio, ako tome dodas platu pusacu zbog otkaza onda te izadje 20 M dok Pirlo uzima nekih 2 M.
Mah sto gore rece svemu dodje kraj pa tako i nasoj dominaciji, ali vratit cemo se opet to je sigurno. Samo malo Agnelli treba oci otvoriti i reci stop polovnjacima koji dodju djaba a uzimaju masnu platu. Po platama rekao bi covjek Juve ce popisati svakoga a realnost je da nije ni blizu. Ima tu dosta povreda, jbg De Ligt, Sandro, Chielo, Ronaldo to su standardni igraci i ako dodas tome Dybalu koji nije dugo igrao i onda ove neiskusne igrace dobijes to sto dobijes, dobijes nepovezanu ekipu. Nije malo kada ti fale 4 igraca i to kakva.
Kakav gid da je Arthur sigurno je za klasu bolji od Bentancura i Rabiota
Slazem se, ne samo da su povrede u pitanju, nego recimo Dybala i Bonucci igraju na silu, iako ocigledno nespremni. Kulusevski i Chiesa ne da nisu prosli pripreme s novim klubom, nego su baceni iz vedra neba u Ligu Prvaka i nivo fudbala koji su do sad gledali na tv-u. Ima tu dosta faktora koji Pirlu otezavaju posao, ali cinjenica je da taj posao nije odradio kako treba, tacnije, nije ga odradio onoliko dobro koliko je mogao.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Burberry46
Postovi: 4678
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 29 okt 2020, 13:06

Meni nije do poraza, to je fudbal bice ih jos.
Meni je najgore kad se ne bore i mlako odigraju. Evo od pocetka sezone muku mucimo sa trkom i zalaganjem, sve je u mjestu. Nesto se ceka.

Zalosno je jucer da nisi mogao napraviti neki pritisak 10 min makar. To nije Juve.
Ok fale bitni igraci ali opet da se ne vidi neka glad da pokusas napraviti pritisak to mi nije jasno.

Cini mi se da igraci jucer nikako nisu vjerovali da mogu nesto uraditi i pobjediti. E sad ne znam kako Pirlo motivise i sta kaze na treningu ali ocigledno je da jos to ne stima.
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

J1897
Postovi: 3985
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 29 okt 2020, 13:09

Ne imati sut na gol protiv Barcelone i to jos kuci msilil da bi svima trebalo oduzeti jedan fin dio plate... srampta
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

palladino
Postovi: 230
Pridružen/a: 30 jul 2019, 08:06
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la palladino » 29 okt 2020, 13:12

Sve dok se bude forsirala ova glupa 3-4-1-2 formacija bit će ove patnje , sinoć je Chiesu gurnuo na lijevu stranu i naravno da se nije snašao jer ne igra momak to, ofanzivni vezni ,i desni krilni napadač su njegove pozicije . Loša politika transfera je učinila to da mi nemamo rezervnog lijevog beka, svaka čast Fraboti ali ima se on još dokazivat i naigrat utakmica da bi mogao zadužit punopravno dres Juventusa. Promašili su i sa veznim igračima ,vezni red se nije poboljšao u odnosu na prošlu godinu ,tu smo bara-bara loši bili loši i ostali. Opet kažem formacija ova je mogla kad su u ekipi bili BBC + Lich na polukrilnoj poziciji koji je ginuo na obje strane terena ,pa vezni red sa Pirlom, Pogbom, Vidalom ,Marchisiom ... Ova ekipa trenutno ima domet borbe za prvaka ,i prvi puta nakon x godina da ni to nam nije sigurno. Bit će ovo duga sezona i borba sa živcima sigurno....

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la forza_juve » 29 okt 2020, 13:17

BuffonGigi je napisao/la:
29 okt 2020, 12:47
forza_juve je napisao/la:
29 okt 2020, 11:39
muxa je napisao/la:
29 okt 2020, 11:25
Ne znam jesul pokušali sa Pochettinom?
12 M kako sam ja cuo trazio, ako tome dodas platu pusacu zbog otkaza onda te izadje 20 M dok Pirlo uzima nekih 2 M.
Mah sto gore rece svemu dodje kraj pa tako i nasoj dominaciji, ali vratit cemo se opet to je sigurno. Samo malo Agnelli treba oci otvoriti i reci stop polovnjacima koji dodju djaba a uzimaju masnu platu. Po platama rekao bi covjek Juve ce popisati svakoga a realnost je da nije ni blizu. Ima tu dosta povreda, jbg De Ligt, Sandro, Chielo, Ronaldo to su standardni igraci i ako dodas tome Dybalu koji nije dugo igrao i onda ove neiskusne igrace dobijes to sto dobijes, dobijes nepovezanu ekipu. Nije malo kada ti fale 4 igraca i to kakva.
Kakav gid da je Arthur sigurno je za klasu bolji od Bentancura i Rabiota
Slazem se, ne samo da su povrede u pitanju, nego recimo Dybala i Bonucci igraju na silu, iako ocigledno nespremni. Kulusevski i Chiesa ne da nisu prosli pripreme s novim klubom, nego su baceni iz vedra neba u Ligu Prvaka i nivo fudbala koji su do sad gledali na tv-u. Ima tu dosta faktora koji Pirlu otezavaju posao, ali cinjenica je da taj posao nije odradio kako treba, tacnije, nije ga odradio onoliko dobro koliko je mogao.
Pa ja mislim da mu je sve to alibi sada i to prolazi, puno utakmica a tanak roster. Mislim da cemo tek vidjeti kada se svi vrate pa kada bude cvrsca odbrana a gore Ronaldo. Eh ako tada bude mlitavo onda se zahvalit jer svako moze ovako voditi klub
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Sade7P
Postovi: 465
Pridružen/a: 16 jul 2020, 14:53
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sade7P » 29 okt 2020, 14:29

Dok su jedni kao Capelo sokirani igrom Juventusa sinoc, drugi opet pisu i raspravljaju o Dybali.

Pa tako mnogi komentari, po tw i ostalim mrezama su takvi da se smatra da je Dybala trebao biti taj, koji ce podici igrace, zauzeti mjesto lidera u timu i da je on trebao pruziti vise, s obzirom na zadnje price i naslove u vezi njega i Paraticia.

Vecina ljudi,koji su navijaci, prate klub i utakmice kao i mi ovdje,misljenja su da je jučer bio veliki problem, sto je Dybala upadao u područje Kulua, ostavljajući Moratu vise puta samog naprijed.

U vezi s tim, AS danas pise da Zidane zeli Dybalu, naravno nama bi poslali Isca i Viniciusa

Agresti pise da je klub blizu toga da postigne dogovor sa Sarijem u vezi njegovog ugovora.

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12758
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 29 okt 2020, 15:44

Tomorrow, at 14, Chiesa will be presented
Haha, kakve su ovo igranke?! Da nam kaze kako mu je oduvijek bio san da zaigra za Juve, bla bla. Dosta vise.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1199
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ArtVandelay » 29 okt 2020, 16:33

Bi li prodali Demirala Milanu?
Narod koji podnese konačnu žrtvu za život i slobodu ne može biti poražen.

Avatar
milanist
Postovi: 12269
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la milanist » 29 okt 2020, 16:50

Imamo takvi za bacat 😁
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4050
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 29 okt 2020, 16:52

Odgledao sam milion utakmica, stotine penala napravljeni, masa glupih..ali Bernin je epski...kako samo lika poklopi... :urnebes:

Morata, Danilo i Rabiot su nesto i odigrali...

Dybala opet razocarao...neki dan mlatio sve po Torinu, da igra, a kad igra, ne igra..
Iako meni najdrazi igrac, nemam vise strpljenja da cekam..vrijeme je za rastanak.. :wave: neka mu je sretno..neka pokazuje svoj "potencijal" negdje drugo..

Pirlo ce morati da prelomi ili mu ide noga...MORA da igra najbolje igrace...i mijenja formaciju...prestane izmisljati pozicije igracima..do njega je.
Svjestan sam da za sve treba vremena, zbog toga ga ne bi tjerao...halalio bi ovu sezonu, ali pocetkom 2021 sve mora da bude puno bolje..

Kiksera istjerati...Dybala 80-100, Benta 40, Berna 30..evo 150 za 2-3 nova igraca..ako Ronaldo odluci da ide, i na platama smo ok..

Kada smo ocjenjivali prelazni rok, dao sam 2 od 10...2 zbog toga sto smo se podmladili, inace bi 0..doveli smo opet bezpotrebnih igraca koji igraju sa strane...osim zamjene sa Barcom, nikoga u sredini..
Jos mi je nejasno zasto je Pirlo trazio Chiesu?? Ne kazem da je los, ali je bio nepotreban, barem trenutno.. :hmmmmm: Brz je, pokretljiv, agresivan ali jos mu puno fali da bi igrao znacajnu ulogu u Juventusu..
Tu se trebalo dovesti top vezni igrac, a isto kosta kao i Chiesa..a Chiesu mozda tek slijedece godine..

Non stop se ****** sa tim bekovima...za moj licni ukus fali nam pravi DMC, njega spominjem godinama.. :crazy:

Arthur je bio napaljen da igra, a Pirlo mu dade nekoliko minuta..vidjelo se iz aviona cim je usao da nema nikakve motivacije, ubio mu Pirlo jos prije utakmice...to se tako ne radi.. :nene:

Brat Morata zabija.. :thumbup: samo neka zabija, pa makar iz offsida..nadoci ce..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 29 okt 2020, 17:00

Sade7P je napisao/la:
29 okt 2020, 14:29
Dok su jedni kao Capelo sokirani igrom Juventusa sinoc, drugi opet pisu i raspravljaju o Dybali.

Pa tako mnogi komentari, po tw i ostalim mrezama su takvi da se smatra da je Dybala trebao biti taj, koji ce podici igrace, zauzeti mjesto lidera u timu i da je on trebao pruziti vise, s obzirom na zadnje price i naslove u vezi njega i Paraticia.

Vecina ljudi,koji su navijaci, prate klub i utakmice kao i mi ovdje,misljenja su da je jučer bio veliki problem, sto je Dybala upadao u područje Kulua, ostavljajući Moratu vise puta samog naprijed.

U vezi s tim, AS danas pise da Zidane zeli Dybalu, naravno nama bi poslali Isca i Viniciusa

Agresti pise da je klub blizu toga da postigne dogovor sa Sarijem u vezi njegovog ugovora.

Pa gdje neće upadati kad ne mogu iznijeti loptu. Pregledaj snimak utakmice ako hoćeš i vidjet ćeš koliko su puta iznijeli loptu Rabio, Bentakur, Kula i Kijeza.
To sam govorio i prošlu utakmicu. Dibala prvo nije spreman 100%,ali trudi se, vraca se po loptu, kad dodje do lopte pokusava brzim pasom da trzne igrače ali.
On doda loptu kuli, kula je nazad vrati, doda kijezi on je izgubi, doda rabiou on je vrati nazad, doda bentakuru on stane i razgleda. Ljudi onaj fudbak sinoc kurcu nije valjao. Nema krivca sem cijele ekipe i trenera. Bonuci kao kapiten šuti ko pickica umjesto da podivlja na terenu da kaže hajde picke igrajte. Jok, nema od ovoga nista. Kiks uprave za veznog je strašan. Mi od ove sezone ako izborimo euro ligu bit ce top. Igrači su nam katastrofa totalna(čast pojedincima kojih ima jedno 5 od 20 igraca)
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
dinoo
Postovi: 4955
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 29 okt 2020, 17:14

Ja ne vjerujem da je rijec o motivu , pa dolazi ti barca s messijem, sta jos ti treba da se motivises?
Jednostavno melanholija koja, vjerovatno, vlada u svlacionici se odrazava na terenu.
Dodaju se sigurno na treningu vrlo uspjesno i onda dodje verona i napravi ti pritisak iz kojeg ne znas izaci i onda se osjecas ko popisan a nema vodje na terenu da to razdrma.
To jedino ronaldo moze uraditi svojim povratkom na teren.
Moze i Pirlo ali on vjerovatno gaji neki jaranski odnos s njima.
Melanholija je po meni opasnija od rezultata trenutnih.

Avatar
Pogba
Postovi: 19992
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 29 okt 2020, 19:08

ArtVandelay je napisao/la:
29 okt 2020, 16:33
Bi li prodali Demirala Milanu?
Da bilo kog navijača, a i vjerovatno Agnellia pitaš ko nije na prodaju, Demiral, Woj i De Ligt od svih bi bili na toj listi.

Budući najbolji stoperi svijeta, Turčin je neko ko će provesti cijelu karijeru tu, u to sam siguran.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 30 okt 2020, 10:38

Ja nisam bio za povratak Morate, stavise drago mi je bilo prvi put kad je otisao. Nisam fan njegovog karaktera, previse je bio primadona i u proslom mandatu je znao biti bolesno sebican i odvratan na terenu. Isto tako imao je promasaja sto je malo koji napadac u Juventusu.

Mozda se varam, mozda je to samo na pocetku, ali cini mi se da je ipak ovo neki drugi Alvaro Morata u odnosu na prosli boravak ovdje. Puno jace ulazi u duele, kretnje je jos dodatno popravio, cak i finis nogom izgleda bolje. Imam neki osjecaj da ako se stvari poprave kod nas ove sezone, da bi se mogao nadavati golova.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 30 okt 2020, 11:29

Alvaro kod nas je bio jedan od najkompletnijih napadaca. Sve je imao, ama bas sve. Jedina mrlja je bila ona saga sa djevojkom kad je mentalno pao, pa nas te sezone Zaza brat morao vuci pored svih napadaca.

Njemu treba zdrava sredina, gdje nema prevelikog pritiska i ocekivanja od njega. On je fenomenalan dodatak nekom top igracu kao sto je Tevez ili recimo sad Dybala. Da je on prva i jedina opcija u napadu tada bih i ja bio skeptican jer mislim da nije tip Leve koji ce sam nositi golove. Ali kao dodatak je fantazija :bow:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 30 okt 2020, 12:45

Duhovi se uzburkavaju, naveliko pocinje prica o povratku Allegrija.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
muxa
Postovi: 11441
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 30 okt 2020, 13:01

Jbt lik u prvom mandatu bruku zicera fulio, sad pogađa sve živo al ga VAR j*be :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Pogba
Postovi: 19992
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 30 okt 2020, 14:33

muxa je napisao/la:
30 okt 2020, 13:01
Jbt lik u prvom mandatu bruku zicera fulio, sad pogađa sve živo al ga VAR j*be :)
Pitam se da li ste uopće Moratu gledali u Juventusu?
Morata u Juventusu je promašio plafon 4-5 zicera što svaki napadač promaši, i to je najveći koji ja uopće pamtim onaj protiv Seville kad smo trebali biti prvi u grupi, razvalili ih i izgubili golom Llorentea i zato smo izvukli Bayern kasnije ako se ne varam, a sjećamo se te tekme.

Znači za sve promašaje i kompilacije promašaja Morate postoje npr one od najboljeg napadača svijeta Lewandovskog u Borussiji npr. ili bilo kog drugog napadača. Samo je akcenat neznalica iz nekog razloga na Morati.

Tzv. fule najviše potenciraju EPL fanovi i Realovi, kao da je po 10 godina proveo tamo. Usput, u Realu je nakon Juventusa odigrao fantastičnu sezonu pa opet bio prodat poslije. Mislim, sad imaju Viniciusa ili koga već koji valjda ne može more s broda potrefiti.
U Juventusu je bio fantastičan, a i danas je, plus što je stabilniji s glavom. Milion puta smo ovdje pričali kako je trebao ostati i da mu je to baš greška bila, kao i Pogbina.


Umjesto što ste opsjednuti trollovima de se podsjetite.

Ne mogu objasniti koliko sam sretan što je došao, a ne Suarez, Dzeko, Cavani ili bilo ko drugi. :cool:
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 30 okt 2020, 14:40, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.