Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Avatar
rodjak
Postovi: 2271
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la rodjak » 01 nov 2020, 18:01

lakrdija u najavi sljedece kolo u BL,Zeljo ce biti sljedeca zrtva :yawn: (jos samo da vidim koga ce odrediti da dijeli "pravdu ")

zrinjski se jucer provuce na racun individualne kvalitete Bilbije inace se branili sa svim igracima u svom 16-tercu,nisu 5 puta centar presli i kaze Ziza izdominirali ih :crazy: .Ja da sam navijac zrinjskog ja bi se stidio onakve kukavicke igre (a oni se ko nesto hvale)gdje se brane ko Zepa citavu utakmicu sa omjerom posjeda lopte oko 30% prema 70%(nekad i vise od toga)i milon kornera i to na svom terenu,pa momci niste igrali protiv Bayerna nego Rodjenih jebote,izadjite malo iz jazbine :zviz:

Svaka cast Bilbiji moram reci da je majstor,iz nicega on poentira 2 puta maestralno pored nasih kloceva u odbrani :problem:

Idemo dalje porazi su sastavni dio fudbala,zadovoljan sa svime iz ove utakmice osim rezultata a i to ce se uskoro promjeniti,proces stvaranja jakog kluba je dug i ne ide nista preko noci a mi smo na dobrom putu.

FORZA VELEZ LJUBAVI MOJA
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
samirr
Postovi: 8894
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 01 nov 2020, 18:18

Zip je napisao/la:
01 nov 2020, 18:16
Ljudima nastimana titulu i izgube istu, jos masa sudija zavrsi na hladjenju zbog gresaka u korist plavih, i ono nesta brani :tokralju:

Ovo je u rangu ko kad sda brani Asima Sarajlica :bow:
Da nisam pratio tu sezonu rekao bi sudije im ukrale titulu a u stvarnosti oni ih drzali do zadnjeg kola u borbi za istu - realno...
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Beli98
Postovi: 1331
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beli98 » 01 nov 2020, 18:29

svrakino1921 je napisao/la:
01 nov 2020, 17:01
Samo da ne smijene Vladu pvih 7 dana
Do utakmice sa nama
Ako bude Vladex na klupi mi imamo veliku sansu
Čuvajte se vi sudija i njihove krađe.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 01 nov 2020, 18:42

vlakanje je napisao/la:
01 nov 2020, 18:00
Steven11 je napisao/la:
01 nov 2020, 16:42
Ma kako misle biti sampioni sa Brtanom i Vojnovicem? Evo nek se jave forumasi iz BL. Samo neki argument za takvo nesto...Odlaskom Danilovica, Borac je izgubio kljuc u sredini. Meleg tek treba da se dokaze tu, da li je ili nije dostojna zamjena. Adut Borca su ovi ofanzivci, Zakaric,, Ziljkic, Vranjes i mozda Lukic ako se bude razvijao dobro... ali kompletan tim, sa veznim redom kakvog imaju ne moze biti sampion ni sa sudijama niti protiv ovakvog Sarajeva. Pri tome, i Zeljo i Zrinjski su trenutno jaci od njih.
apsolutno. svjesni su ljudi toga. zuti da je tu, mirne duse bi se moglo reci da je evropa tu.
danas je to mogao da vidi i onaj ko je dijelio jagodicevo misljenje. nema tu sta da se filozofira i izmislja, cilj jeste evropa i sve preko je vladino pumpanje.
vidjelo se protiv slobode, sanse sto smo napravili su bile preko bokova. nije da nije bilo sansi danas, jeste za razliku od one sramote u bn. da bi i pomislio o tituli, moras da pobjedjujes, tj da ne gubis bodove od radnika, slobode...
utakmica danas takva, ko prvi dadne gol, najvjerovatnije i odnosi bodove.
Pa vidjelo se to na ovim gostovanjima. Danilovic je bas dobro igrao tu playmaker rolu, sad je ostala praznina. Pri tom dodaj da Vranjes ne igra kao lani, a bgm ne trci nesto i ne trudi se...Sve je na Zakaricu, Ziljkicu i ovom napadacu koji se tek razvija. Dobri su i stoper Jovanovic i golman Pavlovic, barem je kod vas dobar. Govorimo o igracima, tako da kazem boljima, od prosjeka. Ovaj dvojac Brtan i Vojinovic je neadekvatan za visoke ambicije. Trener je upitan takodje... Vi bolje pratite, al evo Zakaric izlazi koji se trudio i ima snage, ostaje Vranjes koji hoda po terenu i ima neku slobodu da igra koju hoce poziciju, tako mi se cini. On ocito ima dobar kredit plus nema zamjenu.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16175
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 01 nov 2020, 18:48

Beli98 je napisao/la:
01 nov 2020, 18:29
svrakino1921 je napisao/la:
01 nov 2020, 17:01
Samo da ne smijene Vladu pvih 7 dana
Do utakmice sa nama
Ako bude Vladex na klupi mi imamo veliku sansu
Čuvajte se vi sudija i njihove krađe.
U pravu si

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 01 nov 2020, 19:04

Beli98 je napisao/la:
01 nov 2020, 18:29
svrakino1921 je napisao/la:
01 nov 2020, 17:01
Samo da ne smijene Vladu pvih 7 dana
Do utakmice sa nama
Ako bude Vladex na klupi mi imamo veliku sansu
Čuvajte se vi sudija i njihove krađe.
Historija kaze da je mnogo vise sudija suspendovano za lose sudjenje u korist Zeljeznicara nego Borca. Ispravite me ako grijesim.

Ja saljem poruku Banjalucanima da se paze sudija u ovom mecu, osim ako ne sudi Gigovic. Veca je ovo bagra od Vice i co...
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 01 nov 2020, 19:15

:facepalm: Ponovo prepucavanja :crazy: pa jel vam ikad dosadi?
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5456
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Antipolitika3 » 01 nov 2020, 19:24

UstanikSBII je napisao/la:
01 nov 2020, 19:15
:facepalm: Ponovo prepucavanja :crazy: pa jel vam ikad dosadi?
Pusti budale nego hoce u srijedu igrati vasi covidasi i jesu li se oporavili? :mrgreen:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16175
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 01 nov 2020, 19:28

F.K.Zeljeznicar ima 16 trofeja u svojoj historiji

Ne bojimo se nikoga

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 01 nov 2020, 19:33

Antipolitika3 je napisao/la:
01 nov 2020, 19:24
UstanikSBII je napisao/la:
01 nov 2020, 19:15
:facepalm: Ponovo prepucavanja :crazy: pa jel vam ikad dosadi?
Pusti budale nego hoce u srijedu igrati vasi covidasi i jesu li se oporavili? :mrgreen:
Koliko se priča svi su negativni. Valjda je testiranje u utorak pa vidjet ćemo sve.
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8125
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 01 nov 2020, 19:52

rodjak je napisao/la:
01 nov 2020, 18:01
lakrdija u najavi sljedece kolo u BL,Zeljo ce biti sljedeca zrtva :yawn: (jos samo da vidim koga ce odrediti da dijeli "pravdu ")

zrinjski se jucer provuce na racun individualne kvalitete Bilbije inace se branili sa svim igracima u svom 16-tercu,nisu 5 puta centar presli i kaze Ziza izdominirali ih :crazy: .Ja da sam navijac zrinjskog ja bi se stidio onakve kukavicke igre (a oni se ko nesto hvale)gdje se brane ko Zepa citavu utakmicu sa omjerom posjeda lopte oko 30% prema 70%(nekad i vise od toga)i milon kornera i to na svom terenu,pa momci niste igrali protiv Bayerna nego Rodjenih jebote,izadjite malo iz jazbine :zviz:

Svaka cast Bilbiji moram reci da je majstor,iz nicega on poentira 2 puta maestralno pored nasih kloceva u odbrani :problem:

Idemo dalje porazi su sastavni dio fudbala,zadovoljan sa svime iz ove utakmice osim rezultata a i to ce se uskoro promjeniti,proces stvaranja jakog kluba je dug i ne ide nista preko noci a mi smo na dobrom putu.

FORZA VELEZ LJUBAVI MOJA
Mi gajimo stil igre atletico madrida, a zizovic je nas diego simeone iz rogatice. Ko vam je kriv sto ste se zajunili pa popusili tri komada.
goveđigulašmajka

admin
Site Admin
Postovi: 12027
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la admin » 01 nov 2020, 19:55

Sarajevo vs Zeljeznicar, tamo nastavite...moze i Prepucavanje.

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4899
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Chapman1886 » 01 nov 2020, 20:04

jel feđa dudić dobio otkaz??
Samo Sloboda | COYG

Avatar
feniksptica
Postovi: 15623
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la feniksptica » 01 nov 2020, 20:06

Kriv Zrinja sto se branio i tako pobijedio. Eno grci vracaju pehar i medalje.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 01 nov 2020, 20:13

Admine, tanka je linija izmedju ove dvije teme. Ovo je PL opcenito, i tu su i Sa i Zeljeznicar. Okej ako se nakupi vise postova, ali imaj u vidu da je naredni mec upravo derbi i samim tim i najaktuelniji, te da je najvise forumasa iz ova dva tabora. Mora biti vise ovih postova. Ispravi ako grijesim. Jedino je upitno sta je prepucavanje a sta pl opcenito, tu mozes lakse selekciju napraviti a ne ovo.

Morao si opomenuti prije ako se pretjeruje sa temom Sa vs Zeljo, a ne pred derbi.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

admin
Site Admin
Postovi: 12027
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la admin » 01 nov 2020, 20:19

Steven11 je napisao/la:
01 nov 2020, 20:13
Admine, tanka je linija izmedju ove dvije teme. Ovo je PL opcenito, i tu su i Sa i Zeljeznicar. Okej ako se nakupi vise postova, ali imaj u vidu da je naredni mec upravo derbi i samim tim i najaktuelniji, te da je najvise forumasa iz ova dva tabora. Mora biti vise ovih postova. Ispravi ako grijesim. Jedino je upitno sta je prepucavanje a sta pl opcenito, tu mozes lakse selekciju napraviti a ne ovo.

Morao si opomenuti prije ako se pretjeruje sa temom Sa vs Zeljo, a ne pred derbi.
Slazem se, samo nekoliko likova s obje strane bar jednom u mjesecu krene sa vec milion puta ispricanom pricom. Nazalost, zavrsi se uvijek na tenkisti i psihologu. Meni ne smeta da i ovdje ima one fine zajebancije, prcanja. Ponekad, ne uvijek jer za to ima tema. Ali, vidjeli ste juce recimo na sta je licila tema. Nije problem Sarajevo i Zeljeznicar ili Zrinjski i Velez. Naprotiv, ja cesto citam jer ne pratim toliko da znam sta se desava.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16175
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 01 nov 2020, 20:24

@Denchi
Postavi onu svoju tabelu
Vrijeme je

nekoIzMostara
Postovi: 4183
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la nekoIzMostara » 01 nov 2020, 20:26

Chapman1886 je napisao/la:
01 nov 2020, 20:04
jel feđa dudić dobio otkaz??
Duda je dobio sta je trebao do sada dobiti, izmedu ostalog i laksi trening sa Slobodom odradio prije 15-tak dana :bih:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sviuodbranu » 01 nov 2020, 20:52

vlakanje je napisao/la:
01 nov 2020, 18:00
Steven11 je napisao/la:
01 nov 2020, 16:42
Ma kako misle biti sampioni sa Brtanom i Vojnovicem? Evo nek se jave forumasi iz BL. Samo neki argument za takvo nesto...Odlaskom Danilovica, Borac je izgubio kljuc u sredini. Meleg tek treba da se dokaze tu, da li je ili nije dostojna zamjena. Adut Borca su ovi ofanzivci, Zakaric,, Ziljkic, Vranjes i mozda Lukic ako se bude razvijao dobro... ali kompletan tim, sa veznim redom kakvog imaju ne moze biti sampion ni sa sudijama niti protiv ovakvog Sarajeva. Pri tome, i Zeljo i Zrinjski su trenutno jaci od njih.
apsolutno. svjesni su ljudi toga. zuti da je tu, mirne duse bi se moglo reci da je evropa tu.
danas je to mogao da vidi i onaj ko je dijelio jagodicevo misljenje. nema tu sta da se filozofira i izmislja, cilj jeste evropa i sve preko je vladino pumpanje.
vidjelo se protiv slobode, sanse sto smo napravili su bile preko bokova. nije da nije bilo sansi danas, jeste za razliku od one sramote u bn. da bi i pomislio o tituli, moras da pobjedjujes, tj da ne gubis bodove od radnika, slobode...
utakmica danas takva, ko prvi dadne gol, najvjerovatnije i odnosi bodove.
Bodovi se ne gube protiv Radnika, Krupe, Olimpica i td a sto se Slobode tice pomislio bi covjek da nikada izgubili u Tuzli niste. Protiv Slobode niko bodove na Tusnju upisati ne moze unaprijed. Pricate o svojim prilikama kao da smo mi jednom po golu opucali a ono vile su vas pronosale i Sloboda se takodje propisno ispromasivsla, plus precka jednom....
Kako god, Borac ima odlicnu ekipu, i najgoreg trenera u ligi. Toliko
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54756
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 01 nov 2020, 20:56

Bosnausrcu9 je napisao/la:
01 nov 2020, 20:50
šta je ba ovo, otkud ovolike dvice na Slobodu? Nismo loši, ali nismo baš favoriti u DK. Nije Mladost loša uopšte.
Ja x opalio, šta ja znam :mrgreen:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, stanaaa i 17 gostiju.