Amar Rahmanović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
belosevic28
- Postovi: 9727
- Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
- Lokacija: trEbina
- Kontakt:
Re: Amar Rahmanović
P.S. Ispricavam se hariZi peracu guzova, i on se upali
- Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
- Kontakt:
Re: Amar Rahmanović
- feniksptica
- Postovi: 19114
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Amar Rahmanović
BOT (ponude u inbox)
Re: Amar Rahmanović
-
belosevic28
- Postovi: 9727
- Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
- Lokacija: trEbina
- Kontakt:
Re: Amar Rahmanović
Re: Amar Rahmanović
Pun sebe
Re: Amar Rahmanović
Tuta Petrov
-
belosevic28
- Postovi: 9727
- Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
- Lokacija: trEbina
- Kontakt:
Re: Amar Rahmanović
HariZa kad zavrsis s pranjem guzova, napisi neke post über tema.
Re: Amar Rahmanović
Tuta Petrov
-
belosevic28
- Postovi: 9727
- Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
- Lokacija: trEbina
- Kontakt:
Re: Amar Rahmanović
- Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
- Kontakt:
Re: Amar Rahmanović
-
belosevic28
- Postovi: 9727
- Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
- Lokacija: trEbina
- Kontakt:
Re: Amar Rahmanović
Ali najjaci su ovi kojima su toliko nabijeni kompleksi pa ih preko Rahmanovica iskaljuju tako sto ga opisuju kao da je pozvan igrač iz kantonalne hahahahaha.
EDIN DŽEKO!!!
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Amar Rahmanović
Za poziciju koju Rahmanović igra ne posjeduje dovoljno tehničke sposobnosti da bi bio ozbiljan igrač na evropskoj i regionalnoj sceni.
Nije poenta pričat priče kad neko već odigra, poenta je unaprijed predvidjeti šta će se desiti a bit će vjerovatno najgori debitant reprezentacije.
Izvininjavam se svima (holyman, forgempp, GIS) za mišljenje ali tako ja to gledam, nije fer da na temi Gojaka i Demirovića pisem koliko su limitirani a da se ovdje pravim blesav. Kriterij moraju biti reprezentativni, tj. prvi drugi šešir standardi.
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: Amar Rahmanović
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Re: Amar Rahmanović
PoštenoDuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑10 nov 2020, 15:42Rahmanović je sirovina igrač, tradicionalno sirovina igrači su bivali najbolji igrači lige. Igrači poput Mujakića, Krpića i Rahmanovića su takvi primjeri.
Za poziciju koju Rahmanović igra ne posjeduje dovoljno tehničke sposobnosti da bi bio ozbiljan igrač na evropskoj i regionalnoj sceni.
Nije poenta pričat priče kad neko već odigra, poenta je unaprijed predvidjeti šta će se desiti a bit će vjerovatno najgori debitant reprezentacije.
Izvininjavam se svima (holyman, forgempp, GIS) za mišljenje ali tako ja to gledam, nije fer da na temi Gojaka i Demirovića pisem koliko su limitirani a da se ovdje pravim blesav. Kriterij moraju biti reprezentativni, tj. prvi drugi šešir standardi.
- imekorisnicko
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Amar Rahmanović
Šta znači sirovina igrač? Naveo si 3 potpuno različita igrača kao primjere.DuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑10 nov 2020, 15:42Rahmanović je sirovina igrač, tradicionalno sirovina igrači su bivali najbolji igrači lige. Igrači poput Mujakića, Krpića i Rahmanovića su takvi primjeri.
Za poziciju koju Rahmanović igra ne posjeduje dovoljno tehničke sposobnosti da bi bio ozbiljan igrač na evropskoj i regionalnoj sceni.
Nije poenta pričat priče kad neko već odigra, poenta je unaprijed predvidjeti šta će se desiti a bit će vjerovatno najgori debitant reprezentacije.
Izvininjavam se svima (holyman, forgempp, GIS) za mišljenje ali tako ja to gledam, nije fer da na temi Gojaka i Demirovića pisem koliko su limitirani a da se ovdje pravim blesav. Kriterij moraju biti reprezentativni, tj. prvi drugi šešir standardi.
Čak ni Sarić koji ni u slabijem Sarajevu nije bio najbolji igrač nije najgori debitant. Meni je npr. kao katastrofalan u sjećanju ostao lijevi bek Pavlović koji je u tom trenutku igrao negdje u serie A.
Kriteriji ne mogu biti nikakvi prvi,drugi šešir univerzalni. Kriterij određuje konkurencija u određenom trenutku na određenoj poziciji.
Re: Amar Rahmanović
Ne bih se bas slozio u vezi tehnicke sposobnosti, on je preko 190cm i ima odlicnu tehniku, ali psiha ga je prvenstveno kostala da ne napravi vise.DuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑10 nov 2020, 15:42Rahmanović je sirovina igrač, tradicionalno sirovina igrači su bivali najbolji igrači lige. Igrači poput Mujakića, Krpića i Rahmanovića su takvi primjeri.
Za poziciju koju Rahmanović igra ne posjeduje dovoljno tehničke sposobnosti da bi bio ozbiljan igrač na evropskoj i regionalnoj sceni.
Nije poenta pričat priče kad neko već odigra, poenta je unaprijed predvidjeti šta će se desiti a bit će vjerovatno najgori debitant reprezentacije.
Izvininjavam se svima (holyman, forgempp, GIS) za mišljenje ali tako ja to gledam, nije fer da na temi Gojaka i Demirovića pisem koliko su limitirani a da se ovdje pravim blesav. Kriterij moraju biti reprezentativni, tj. prvi drugi šešir standardi.
Ali isto tako treba biti realan pa reci da ako je iko ikad zasluzio poziv iz Premijer Lige, to je ovaj trenutni Rahmanovic. Pozivi za Corluku ili npr Zeljkovica su nerealni (i jos par njih, mogu staviti i Tatara u ovu grupu jer je vec krenuo opadati s formom, a davno sam rekao da je on igrač koji je radi forme i trenutka trenutno na ovom nivou, nazalost jer bih ja kao navijac FKS volio da je stalni kalibar za repku, ali nije), ali s obzirom na situaciju moze proci.
I daleko je on od sirovina igrača, mozda za prije nekad i to SAMO sa psihickog aspekta, ali Rahmanovic poslije Buducnosti nije zuti karton dobio, a kamo li sta drugo.
I puno više udaraca i prekršaja on primi nego što ih zada.
Ubjedljivo najvise "fasuje" na utakmicama jer je dobar tehnicar, to su komentarisali i oni na Podcast Opsajdu, zanimljiva dva covjeka za slusat
Par slikica:



EDIN DŽEKO!!!
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, Bordo10, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, D97, DeeWa, denza, DzaniMehmet, Elddar, exampLe., Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Google Adsense [Bot], Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, husrefbeg, jasmin10, jestamaji, karajlo, KockarVicin007, Lynx, Micron, MundijalVibes26, Nah1ddd, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, rishovski, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, Vanja8, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Wlad55 i 497 gostiju.


