NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 12 nov 2020, 22:54

Pa šta ćeš očekivati od ZDK kad kantonalni premijer zadnji mjesec dana provodi u kampanji u Visokom i troši kantonalne pare na projekte po općini da bi privukao građane. Mo'š mislit, lik od kantonalnog budžeta ulaže i asfaltira seoske ceste po Visokom kako bi postao načelnik. Samo govorim gdje su pare koje mi hoćemo. Dovoljno je da mu uđete na profil. A "Zeničanina" Spahiju boli k*rac svakako.
Čelik Zenica 1945

almir2018
Postovi: 2262
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 12 nov 2020, 23:15

Nimla_RZ je napisao/la:
12 nov 2020, 22:54
Pa šta ćeš očekivati od ZDK kad kantonalni premijer zadnji mjesec dana provodi u kampanji u Visokom i troši kantonalne pare na projekte po općini da bi privukao građane. Mo'š mislit, lik od kantonalnog budžeta ulaže i asfaltira seoske ceste po Visokom kako bi postao načelnik. Samo govorim gdje su pare koje mi hoćemo. Dovoljno je da mu uđete na profil. A "Zeničanina" Spahiju boli k*rac svakako.
To je to sto sam ja sinoc pisao,meni zastupnik sda u kantonalnoj skupstini kaze svjesni smo da gubimo u Zenici i te pare sto trazite procijenili smo da je bolje u Visoko,Zavidovice itd... uloziti gdje imamo neke sanse da pobijedimo a u Zenici samo mole boga da dobiju kojeg vijecnika vise u GV

Avatar
Valencia
Postovi: 5410
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 12 nov 2020, 23:49

almir2018 je napisao/la:
12 nov 2020, 23:15
To je to sto sam ja sinoc pisao,meni zastupnik sda u kantonalnoj skupstini kaze svjesni smo da gubimo u Zenici i te pare sto trazite procijenili smo da je bolje u Visoko,Zavidovice itd... uloziti gdje imamo neke sanse da pobijedimo a u Zenici samo mole boga da dobiju kojeg vijecnika vise u GV
Prijatelju, kako mozes sa tim g.o.v.n.i.m.a razgovarati uopste? To je ispod svakog ljudskog dostojanstva. Sve SDA-ovce, a nikada ih nije bilo puno, sam izopcio iz drustva. Radi se o dusmanima drzave, grada i naroda.

Eto i taj tvoj seljak, posto medju njima nema niko iz grada, bez imalo stida priznaje da ulazu samo tamo gdje mogu ostvariti povoljan izborni rezultat. Nasim novcima raspolazu kao da su njihova privatna svojina. Ja dajem platu tom seljaku, kosti mu se raspale. To su MOJE pare.

Zapitajte se ljudi sta radite. Od te stoke na ulici treba glave okretati. Zivote su nam unistili. Da nije NJIHA sada bi imali normalan klub, imali bi puteve i pruge, moderne bolnice, skole i vrtice, imali bi rodbinu i prijatelje u nasem gradu.

Ne mogu vjerovati da hladnokrvno tumacite seljacko-lopovsku SDA politiku u fazonu: ulazu u Visoko jer u Zenici nemaju sanse. Pa sjeme im se zatrlo, to su nase pare. Ne mogu oni, ne bi trebali, da smo makar mrvicu normalni i razumni, usmjeravati nas novac u skladu sa stranackom politikom.

Ako sutra ne uplate novac, od Celika i Robijasa ocekujem da ih oznace kao neprijatelje Celika. To je najmanje sto treba uciniti prema zlocinackoj organizaciji.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5055
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 nov 2020, 00:40

Ma jasno je to kao dan SDA ako skonta da nema sanse nikakve u Zenici nema od uplate nista a ako budu vidjeli da bi mogli nesto uplatit ce al prije bi reko da nece i daj boze da gresimo svi u tome pa da uplate..Al definitivno ih treba oznacit kao grobare Celika i neprijatelje br 1 i na kraju to su pokazali i dokazali.
Fudo jednostavno kako vjetr puse tako i on od gsenja,stecaja,novi klub.pa do danas kako je uvjek za svetinju bio i da ga zeli vratit u vrh bh nogometa..Sta rec nego to je Fudo al kako god imat ce on nakon ovog puno glasova od navijaca Celika onih obicni koji samo gledaju rezultat i nista vise i takvih je najvise.Dugo nece mnpgi skontat ovu pricu koja je bila nazaolst jedina i prava i najbolja sa dna krenit iz razloga da nikad vise ne padnes na dno,

Avatar
Steelman
Postovi: 2088
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 13 nov 2020, 00:55

Evo moje vidjenje situacije...

Realno nije nikom u klubu ili grupi bila zelja da proziva ni Fudu ni SDA, mucno je sve to i nije to ono cime se klub treba baviti. Medjutim, i klub i grupa su prinudjen vrsiti pritisak, jer se klub bori za goli opstanak. SDA jos uvijek ima priliku ispuniti taj dio koji su obećavali UO za UIO. Fudo ovo ne bi potpisao da nije osjetio da rizikuje i da moze izgubiti vlast. SDA isto sad rizikuje da ce dozivjeti opet veliki udarac zbog Čelika. Koliko mi je drago sto je Fudo potpisao sporazum volio bih da i SDA uradi sta treba za klub, da putem ZDK izdvoji ta sredstva za UIO i da obicni ljudi koji vole klub sve te stranke uopste ne gledaju kroz prizmu kluba na izborima vec kao gradjani Zenice i da Čelik s tim vise veze nema. Njihova stvar je politika i ko ce pobijediti, a Čeliku je bitno koliko ce dugova vratiti i kako stabilizirati poslovanje. Međutim, ako SDA ovo ne rijesi sutra sebi su zabili autogol. Kampanja im se dosta zasnivala na Čelikovom imenu i brendu i ovo za UIO su koketirali da ce vidjeti da rijese i na kraju ono sto su imali kao jedinstvenu priliku i trebali uciniti za klub ipak nisu.

Da se razumijemo, jesu oni pokrenuli inicijativu u Vijecu Grada za 500k, ali sve stranke su bile za tu opciju i trcali ko ce podnijeti inicijativu, jer bi bio prozvan svako ko bi bio u kontru. Lobirali su i glasali za izmjenu zakona koji pogoduje za reprogram u parlamentu, ali prvenstveno zbog inicijative drugih klubova u tom momentu. Medjutim, treba treba priznati da izmjena zakona Čeliku odgovara. Trazili su od Grada da izdvoji 3 miliona KM za klub što je bilo politikanstvo. Volio bi svako od nas da klub dobije i vise od tog iznosa, ali nije realan zahtjev. Obecavaju da ce dati kada dodju na vlast 1 milion KM za klub sto je realno prazno obecanje ako vec ne cine nesto konkretno prije izbora osim sto vrse zloupotrebu imena kluba na svojim mitinzima. Ne mozes prosipati suplju ljudima za klub, koji je pod okriljem te stranke unisten. U sustini, kako stvari stoje nisu spremni izdvojiti ni 240 hiljada KM za UIO. I realno, ako tako ostane do izbora onda bi im to bio veliki autogol i ljudi bi ih gledali posebno nakon ovog što se izdešavalo sa sporazumom kao na neprijatelje kluba. Lopta je u njihovim nogama i na njima je da ucine svoj potez.

Licno, blaga je rijec da ne volim ni SDA ni Fudu, jer su mnogo loseg ucinili protiv kluba, politika me ne zanima, ali zelim biti objektivan i u sklopu rada za klub svi momci su uvijek davali sansu da neko ucini nesto normalno i volio bih da i SDA ucini sta je potrebno za klub te da Čelik ne bude prema bilo kome postavljen kao neprijatelj nego da svi gledaju kako da doprinesu za oporavak kluba. Na taj način kroz određeni vremenski period bilo bi moguce izvrsiti depolitizaciju kluba u smislu da se rijese krucijalni problemi koje moze samo politika rijesiti. Klub i grupa se vise ne bi morali baviti svim ovim nepotrebnim i mucnim stvarima. Prije ili kasnije, na osnovu nekih normalnih djela u interesu kluba mora se okrenuti list i ici ka naprijed. Ipak, sve dok se politicari ponasaju manipulatorski to nije moguce. Sve dok svi ti koji imaju politicku moc ne shvate da im nije u interesu hrvati se sa ovim Starcem, jer ce im se odbiti od glavu, vec da im je svima u interesu dati svoj konkretan doprinos. Svako ko pomaze klubu ce dobiti tu zahvalnost od kluba koja mnogo znaci, jer mnogo ljudi voli klub. I nadam se da ce ovi iz SDA biti mudri, kao sto je i Fudo mudro postupio, i rijesiti taj UIO kako bi klub konacno poceo graditi sa svima normalne odnose. Kad su normalni odnosi onda je manje prepreka, a napredak brzi. Takodje, ljepsa je atmosfera oko kluba, a uostalom kad pojednostavimo, cilj je da ljudi na tekme kluba dolaze da uzivaju.

Medjutim, SDA sama bira svoj put, jednom su se dobro okliznuli na Čeliku i ako zele i drugi put da izgube ikakvu sansu za konkurentnost na izborima do njih je. I ne zato sto ja to pisem nego zato sto ljudi tako u svojim glavama postavljaju sto je apsolutno normalno. Za klub je bitno da urade u njegovom interesu sto bi trebao biti i njihov interes, ali ako oni svojim izborom zele da u startu izgube bilo kakvu sansu zbog tih 240k onda neka bude tako, a klub i oni koji ga vole ce samo jos vise utvrditi svoj negativan stav prema njima. I tu njihova steta nije samo za ove izbore vec dugorocno, a tu dolaze do puno veceg problema. To im sigurno ne odgovara, ali pitanje je kako oni to vide i to je vec njihova stvar.

Svi trebaju shvatiti da je ovo partija šaha i da se Čelik bori za svoj interes, a politicari za svoj. Nazalost politicari jos uvijek ne vide da je njima uvijek u interesu pomagati klub poput Čelika i ne zloupotrebljavati ga. Valjda nekad preskoce to kokosarsko razmisljanje. Fudo se zamalo danas nasukao, a vidjet cemo da li ce SDA. Savjet im je da urade ono sto je u interesu kluba, kao sto se klub Fudi zahvalio na ucinjenom, a neposredno nakon sto je doticni prakticno bio proglasen neprijateljem kluba broj 1, tako bi se i njima zahvalio. Ipak, na njima je sta ce uciniti. Njihov je izbor da li ce gledati u interesu kluba sto je i njihov interes ako zele vec uciniti nesto normalno sto se podrazumijeva za javni interes i zajednicu ili nece mariti ni za interes kluba, a s tim ni za svoj. Niko ne moze reci da je klub ili grupa po defoltu protiv nekog, jer nije, pa tako ni protiv njih. Imaju svoj izbor i na potezu su.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

ALLSTARR
Postovi: 271
Pridružen/a: 23 jul 2019, 05:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ALLSTARR » 13 nov 2020, 07:31

Steelman je napisao/la:
13 nov 2020, 00:55
Evo moje vidjenje situacije...

Realno nije nikom u klubu ili grupi bila zelja da proziva ni Fudu ni SDA, mucno je sve to i nije to ono cime se klub treba baviti. Medjutim, i klub i grupa su prinudjen vrsiti pritisak, jer se klub bori za goli opstanak. SDA jos uvijek ima priliku ispuniti taj dio koji su obećavali UO za UIO. Fudo ovo ne bi potpisao da nije osjetio da rizikuje i da moze izgubiti vlast. SDA isto sad rizikuje da ce dozivjeti opet veliki udarac zbog Čelika. Koliko mi je drago sto je Fudo potpisao sporazum volio bih da i SDA uradi sta treba za klub, da putem ZDK izdvoji ta sredstva za UIO i da obicni ljudi koji vole klub sve te stranke uopste ne gledaju kroz prizmu kluba na izborima vec kao gradjani Zenice i da Čelik s tim vise veze nema. Njihova stvar je politika i ko ce pobijediti, a Čeliku je bitno koliko ce dugova vratiti i kako stabilizirati poslovanje. Međutim, ako SDA ovo ne rijesi sutra sebi su zabili autogol. Kampanja im se dosta zasnivala na Čelikovom imenu i brendu i ovo za UIO su koketirali da ce vidjeti da rijese i na kraju ono sto su imali kao jedinstvenu priliku i trebali uciniti za klub ipak nisu.

Da se razumijemo, jesu oni pokrenuli inicijativu u Vijecu Grada za 500k, ali sve stranke su bile za tu opciju i trcali ko ce podnijeti inicijativu, jer bi bio prozvan svako ko bi bio u kontru. Lobirali su i glasali za izmjenu zakona koji pogoduje za reprogram u parlamentu, ali prvenstveno zbog inicijative drugih klubova u tom momentu. Medjutim, treba treba priznati da izmjena zakona Čeliku odgovara. Trazili su od Grada da izdvoji 3 miliona KM za klub što je bilo politikanstvo. Volio bi svako od nas da klub dobije i vise od tog iznosa, ali nije realan zahtjev. Obecavaju da ce dati kada dodju na vlast 1 milion KM za klub sto je realno prazno obecanje ako vec ne cine nesto konkretno prije izbora osim sto vrse zloupotrebu imena kluba na svojim mitinzima. Ne mozes prosipati suplju ljudima za klub, koji je pod okriljem te stranke unisten. U sustini, kako stvari stoje nisu spremni izdvojiti ni 240 hiljada KM za UIO. I realno, ako tako ostane do izbora onda bi im to bio veliki autogol i ljudi bi ih gledali posebno nakon ovog što se izdešavalo sa sporazumom kao na neprijatelje kluba. Lopta je u njihovim nogama i na njima je da ucine svoj potez.

Licno, blaga je rijec da ne volim ni SDA ni Fudu, jer su mnogo loseg ucinili protiv kluba, politika me ne zanima, ali zelim biti objektivan i u sklopu rada za klub svi momci su uvijek davali sansu da neko ucini nesto normalno i volio bih da i SDA ucini sta je potrebno za klub te da Čelik ne bude prema bilo kome postavljen kao neprijatelj nego da svi gledaju kako da doprinesu za oporavak kluba. Na taj način kroz određeni vremenski period bilo bi moguce izvrsiti depolitizaciju kluba u smislu da se rijese krucijalni problemi koje moze samo politika rijesiti. Klub i grupa se vise ne bi morali baviti svim ovim nepotrebnim i mucnim stvarima. Prije ili kasnije, na osnovu nekih normalnih djela u interesu kluba mora se okrenuti list i ici ka naprijed. Ipak, sve dok se politicari ponasaju manipulatorski to nije moguce. Sve dok svi ti koji imaju politicku moc ne shvate da im nije u interesu hrvati se sa ovim Starcem, jer ce im se odbiti od glavu, vec da im je svima u interesu dati svoj konkretan doprinos. Svako ko pomaze klubu ce dobiti tu zahvalnost od kluba koja mnogo znaci, jer mnogo ljudi voli klub. I nadam se da ce ovi iz SDA biti mudri, kao sto je i Fudo mudro postupio, i rijesiti taj UIO kako bi klub konacno poceo graditi sa svima normalne odnose. Kad su normalni odnosi onda je manje prepreka, a napredak brzi. Takodje, ljepsa je atmosfera oko kluba, a uostalom kad pojednostavimo, cilj je da ljudi na tekme kluba dolaze da uzivaju.

Medjutim, SDA sama bira svoj put, jednom su se dobro okliznuli na Čeliku i ako zele i drugi put da izgube ikakvu sansu za konkurentnost na izborima do njih je. I ne zato sto ja to pisem nego zato sto ljudi tako u svojim glavama postavljaju sto je apsolutno normalno. Za klub je bitno da urade u njegovom interesu sto bi trebao biti i njihov interes, ali ako oni svojim izborom zele da u startu izgube bilo kakvu sansu zbog tih 240k onda neka bude tako, a klub i oni koji ga vole ce samo jos vise utvrditi svoj negativan stav prema njima. I tu njihova steta nije samo za ove izbore vec dugorocno, a tu dolaze do puno veceg problema. To im sigurno ne odgovara, ali pitanje je kako oni to vide i to je vec njihova stvar.

Svi trebaju shvatiti da je ovo partija šaha i da se Čelik bori za svoj interes, a politicari za svoj. Nazalost politicari jos uvijek ne vide da je njima uvijek u interesu pomagati klub poput Čelika i ne zloupotrebljavati ga. Valjda nekad preskoce to kokosarsko razmisljanje. Fudo se zamalo danas nasukao, a vidjet cemo da li ce SDA. Savjet im je da urade ono sto je u interesu kluba, kao sto se klub Fudi zahvalio na ucinjenom, a neposredno nakon sto je doticni prakticno bio proglasen neprijateljem kluba broj 1, tako bi se i njima zahvalio. Ipak, na njima je sta ce uciniti. Njihov je izbor da li ce gledati u interesu kluba sto je i njihov interes ako zele vec uciniti nesto normalno sto se podrazumijeva za javni interes i zajednicu ili nece mariti ni za interes kluba, a s tim ni za svoj. Niko ne moze reci da je klub ili grupa po defoltu protiv nekog, jer nije, pa tako ni protiv njih. Imaju svoj izbor i na potezu su.
Bravo majstore, sve si objasnio sta i kako :clap:

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 13 nov 2020, 09:07

Konacno dobre vijesti,cestitke momcima na izvedenom pritisku na gradsko vijece.Bez ikakvih seljakluka,bas onako kulturno.Po prvi put smo ponosni na rukovodstvo kluba i ljude koji nas predstavljaju :clap:

Jel se sad smije glasati za Fudu? Pitam za druga :urnebes:

Avatar
phillies
Postovi: 2683
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 13 nov 2020, 09:18

Fudo is aproved :rol: :rol:

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 13 nov 2020, 09:36

Danas bi prije džume trebalo sročiti kakav ofanzivan tekst prema zelenima, kako su svoju kampanju temeljili na Čeliku, kitili se šalovima kluba po skupovima, a nisu mogli da ispune jednu sitnicu koja se od njih tražila, dakle taj dug prema UiO. I naravno, proglasiti ih neprijateljima numero uno :D
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
redbull93
Postovi: 14583
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 13 nov 2020, 10:34

Kad ovo nisu sposobni sta ocekivat poslije izbora :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10202
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 13 nov 2020, 10:43

autogol je napisao/la:
13 nov 2020, 09:07
Konacno dobre vijesti,cestitke momcima na izvedenom pritisku na gradsko vijece.Bez ikakvih seljakluka,bas onako kulturno.Po prvi put smo ponosni na rukovodstvo kluba i ljude koji nas predstavljaju :clap:

Jel se sad smije glasati za Fudu? Pitam za druga :urnebes:
NARAVNO DA NE SMIJE.

Covjek koji kaze da je Bilino COVID 19, da Celik treba ugasiti i slicne stvari.

Ovo je cista politicka igra, da nisu izbori ne bi nikad potpisao. Treba nas jos 4 godine za sve je*bavati?

Pa ljudi odmah poslije izbora ce pocet sve zivo opstruirati prema Celiku..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 13 nov 2020, 10:52

Sta je sad Fudo spasitelj, jel vam to mozak otisao na pasu, ko je doveo kriminalca iz Turske, ko je obecavao Evropski Čelik, mislim da niko ne treba glasat ni za njega ni za Pivica tj SDA ako realno gledamo.
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 13 nov 2020, 10:56

Nema on šta više opstruirati, niti može s onim jučerašnjim potpisom. Već je kolega @ Steelman objasnio.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
samoposteno
Postovi: 5992
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 13 nov 2020, 10:56

dinodino2019 je napisao/la:
13 nov 2020, 10:52
Sta je sad Fudo spasitelj, jel vam to mozak otisao na pasu, ko je doveo kriminalca iz Turske, ko je obecavao Evropski Čelik, mislim da niko ne treba glasat ni za njega ni za Pivica tj SDA ako realno gledamo.
Ne dadnes glas fudi kao da si dao pivicu ili obrnuto kako hoces.....sda ne smije da izdvoji 240k sta dalje pricat zato sto sanjima citav zivot upravljaju bake i kompanija

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10202
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 13 nov 2020, 11:01

Convicts1988 je napisao/la:
13 nov 2020, 10:56
Nema on šta više opstruirati, niti može s onim jučerašnjim potpisom. Već je kolega @ Steelman objasnio.
Nema sta opstruisati? Vi niste svjesni sta pricate..

Covjek koji kaze TREBA UGASITI CELIK, da mu damo glas?

Prije 4 godine isto smo nasjeli, trebamo opet?

Osniva drugi klub sa istim bojama, da nije bilo Robije, ko zna sta hi bilo...
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5992
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 13 nov 2020, 11:04

prisonbreak je napisao/la:
13 nov 2020, 11:01
Convicts1988 je napisao/la:
13 nov 2020, 10:56
Nema on šta više opstruirati, niti može s onim jučerašnjim potpisom. Već je kolega @ Steelman objasnio.
Nema sta opstruisati? Vi niste svjesni sta pricate..

Covjek koji kaze TREBA UGASITI CELIK, da mu damo glas?

Prije 4 godine isto smo nasjeli, trebamo opet?

Osniva drugi klub sa istim bojama, da nije bilo Robije, ko zna sta hi bilo...
Nista prisone odes zaokruzis zelenog i rijesena stvar svi problemi rijeseni

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5055
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 nov 2020, 11:57

Neka glasa ko za koga zeli a niko ne moze ovaj sporazum sa gradom blokirat ko god bude gradonacelnik jer imas crno na bijelo i moozes tuzit grad i naravno dobit na sudu.
Kako god izvagas kad bi bile 2 opcije SDA IL Fudo pet bi za Fudu glasali ,Fudo se okrece kako vjetar puse al SDA nece ni tako.Sad za sad je tako a vidjet ce mo hocell uplatit porez.
Fudo ne zna ni sta prica od gasenja,stecaja Patriota pa do jucer culi smo sta je rekao ,ukratko Fudo ko Fudo nista novo i neocekibvano al ce dobit puno glasova od navijaca Celika zbog jucer ,naravn od navijaca koji nsu u ovom fazonu kao vecina ovdje nego onih najobicnijih kojih ima puno puno vise nazalost.Vole Celik ti ljudi al ne razummiju nista nit im mozes objasnite takv ce masovno glasat za njeg.

Avatar
Steelman
Postovi: 2088
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 13 nov 2020, 12:06

prisonbreak je napisao/la:
13 nov 2020, 11:01
Convicts1988 je napisao/la:
13 nov 2020, 10:56
Nema on šta više opstruirati, niti može s onim jučerašnjim potpisom. Već je kolega @ Steelman objasnio.
Nema sta opstruisati? Vi niste svjesni sta pricate..

Covjek koji kaze TREBA UGASITI CELIK, da mu damo glas?

Prije 4 godine isto smo nasjeli, trebamo opet?

Osniva drugi klub sa istim bojama, da nije bilo Robije, ko zna sta hi bilo...
Izvini druze, ali da li ti iko trazi da nekom dajes glas? Kad su ikad klub ili grupa trazili da se glasa za nekog? Prosli put jest bilo protiv SDA, jer zamalo nisu ugasili klub, ali nikad za nekog konkretno. Kaze stih...

Neka tvoja glava bude samo tvoja briga
Ne daj da joj govore, neka sama otkrije

Znaci nije jednoumlje, svako ima svoj izbor. Hoces glasati glasaj, neces glasati ne moras. Taj dio za nas je nebitan, to je njihova stvar, ali kad kao gradjanin Zenice ides glasati onda je normalno da ti je Čelik u podsvijesti kao jedna veoma bitna stavka za Zenicu i da dosta odlucuje na misljenje svakog individualno. Iako bi bilo lijepo da se desi da su svi ucinili sta treba za klub i da se ne gleda kroz tu prizmu.

Nazalost meni je zanimljivo sta je u tim glavama kod ovih iz SDA, da im je veca zelja zloupotrebljavati ime kroz kampanju, pa evo juce im je sigurno i gostovanje kod Hadzifejzovica izvuklo odredjene pare, a da nisu spremni uciniti konkretno djelo za klub prije izbora kako ih ljudi ne bi gledali opet kao neprijatelje kluba. Trazili su od Grada 3 miliona KM za klub, a tamo gdje imaju apsolutnu vecinu u ZDK ne moge izdvojiti 240 hiljada KM odnosno iznos manji 10 puta od onog sto su trazili od Grada. Nevjerovatno.

Zasto im je tesko uciniti konkretno djelo za klub? Idu i protiv svog interesa sto dovoljno govori koliko im je klub (ne)bitan odnosno samo da ga zloupotrebljavaju. Ne ocekujem da ce ovo rijesiti, ali volio bih da grijesim i da nas sve pozitivno iznenade. U suprotnom sami su sebe zigosali.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 13 nov 2020, 12:48

@zamorano, javi se :opaopa:

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
avenija
Postovi: 13854
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 13 nov 2020, 12:51

Kad je Fudo prekjučer objavljen na stranici Robijasa neprijateljem broj 1 onda su ga njegovi botovi branili a zeleni likovali.

Danas kad je SDA dozivila istu sudbinu sada likuju Fudini a zeleni brane svoje.

Pa ima li iko da mu je interes Čelika na broju 1 a ne stranka. Žalosno.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.