Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 15 nov 2020, 21:14
Vladan Danilović je rođen u Foči 27. jula 1999.godine. Za Borac u Premijer ligi je nastupio 56 puta a 2. oktobra 2020. godine je predstavljen kao novi igrač portugalskog Nacionala. U21 reprezentativac BiH koji je debitirao i za A tim. Danilović je box-to-box vezni igrač koji igra jako agresivno i pokušava se izboriti za svaku loptu.
-
Hasansas1978
- Postovi: 394
- Pridružen/a: 08 jan 2017, 23:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hasansas1978 » 15 nov 2020, 21:20
Momku svaka cast ali dzaba nama i 100 ovakvih momaka ili 100 talenata tipa Messija kad su u Savezu **** od ljudi koji ce sutra umjesto ovog Danila sto se dokazao i otisao u Portugalsku ligu forsirati nekog kloca sto se iz Sarajeva ili Zelje steli da se proda u super jaku tursku ligu...
-
Profesor
- Postovi: 3697
- Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Profesor » 15 nov 2020, 22:17
Korektna utakmica momka. Bravo.
-
MrPink
- Postovi: 1296
- Pridružen/a: 23 mar 2020, 16:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la MrPink » 15 nov 2020, 22:24
Nije se prepao što je jako bitno. Na njemu je da se nametne u klubu pa onda može biti karika u repci.
-
aqarius
- Postovi: 4023
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la aqarius » 15 nov 2020, 22:28
Kako je ušao igra je i počela ličiti na nešto. Baš sam ga pratio po terenu i mislim da je imao jedno loše dodavanje.. sasvim solidan
-
Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
-
Kontakt:
Post
Postao/la Beduin » 15 nov 2020, 22:42
Ko ga je pratio u nasoj ligi uvjerio se o kakvom se talentu radi, nije tek tako otisao u Portugal. Ako se bude pravilno razvijao kao igrac i imao minutazu u klubu nasa reprezentacija ce biti na velikom dobitku sa ovim momkom.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
-
gruezi
- Postovi: 3789
- Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la gruezi » 15 nov 2020, 23:03
aqarius je napisao/la: ↑15 nov 2020, 22:28
Kako je ušao igra je i počela ličiti na nešto. Baš sam ga pratio po terenu i mislim da je imao jedno loše dodavanje.. sasvim solidan
Kao i ostala prekijerligaska svita...dodaj loptu bilo kome I bilo gdje samo da nije kod njega.....nazalost besic je I sa slomljenom nogom nas najbolji dm..zalosno sto je tako jer I on mrtva **** ali to je to
-
Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
-
Kontakt:
Post
Postao/la Beduin » 15 nov 2020, 23:45
gruezi je napisao/la: ↑15 nov 2020, 23:03
aqarius je napisao/la: ↑15 nov 2020, 22:28
Kako je ušao igra je i počela ličiti na nešto. Baš sam ga pratio po terenu i mislim da je imao jedno loše dodavanje.. sasvim solidan
Kao i ostala prekijerligaska svita...dodaj loptu bilo kome I bilo gdje samo da nije kod njega.....nazalost besic je I sa slomljenom nogom nas najbolji dm..zalosno sto je tako jer I on mrtva **** ali to je to
A inace si ga pratio kako igra u PLBiH?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
-
ANTIFA !
- Postovi: 3769
- Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la ANTIFA ! » 15 nov 2020, 23:49
Dobar je bio, vidi se da ima šlifa. Definitivno zasluzuje minutazu, pa cemo mu onda suditi.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !
-
forgempp
- Postovi: 6684
- Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la forgempp » 16 nov 2020, 00:44
Sta reci? Momak koji je nosio Borac vec duze vrijeme. Ko je gledao Borac-Rio Ave, Vladan je doslovno pojeo sredinu terena i izdominirao sve vezne skupa Rio Avea. Briljantnu partiju je tada odigrao, zaista se uvijek činio veoma nadmoćan u našoj ligi.
Fizički veoma snažan, veoma dobar pas, kreativac, pored svih dobrih napadačko orijentisanih kvaliteta ili bolje reći, organizacionih kvaliteta u igri, veoma je dobar defanzivno, baš kao što neko spomenu, pravi box to box igrač.
Mislim da može izrasti u jednog standardnog prvotimca reprezentacije, naravno sad je sve do njega, potencijal zaista ima.
Malo srece u novom klubu, uz puno rada i truda i dobit cemo stalnog i kvalitetnog clana prvih 11 repke za narednih 10-15g

Rafa Nadal!
EDIN DŽEKO!!!
-
Justin
- Postovi: 11675
- Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
- Lokacija: Ellicott City
-
Kontakt:
Post
Postao/la Justin » 16 nov 2020, 03:21
Solidan. On i Rahmanovic pokazali da ima kvaliteta u domacoj ligi.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
-
Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
-
Kontakt:
Post
Postao/la Beduin » 16 nov 2020, 09:08
I onda ti dodje neko poput ovog @Gruezi i pametuje a da ga nije ni pogledao u zivotu kako igra.
Isto kao sto ja nisam pratio svedjane pa ih nisam ni komentarisao dok nisu poceli igrati za nas i dadnem sud samo na osnovu vidjenog.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
-
Jackk
- Postovi: 2117
- Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la Jackk » 16 nov 2020, 12:09
forgempp je napisao/la: ↑16 nov 2020, 00:44
Fizički veoma snažan, veoma dobar pas, kreativac, pored svih dobrih napadačko orijentisanih kvaliteta ili bolje reći, organizacionih kvaliteta u igri, veoma je dobar defanzivno, baš kao što neko spomenu, pravi box to box igra
Bruda, jel ti pišeš o Thomasu Parteyu ili o Daniloviću? Imal neku manu ovaj Danilović?
Nemam ništa protiv momka ali brate daj malo ohanite.
Kod nas se ljudi dižu samo da ih više zaboli kad ljuljnu na zemlju.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović
'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”
-
DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
-
Kontakt:
Post
Postao/la DuljevinhoHaraldo » 16 nov 2020, 12:14
Jackk je napisao/la: ↑16 nov 2020, 12:09
forgempp je napisao/la: ↑16 nov 2020, 00:44
Fizički veoma snažan, veoma dobar pas, kreativac, pored svih dobrih napadačko orijentisanih kvaliteta ili bolje reći, organizacionih kvaliteta u igri, veoma je dobar defanzivno, baš kao što neko spomenu, pravi box to box igra
Bruda, jel ti pišeš o Thomasu Parteyu ili o Daniloviću? Imal neku manu ovaj Danilović?
Nemam ništa protiv momka ali brate daj malo ohanite.
Kod nas se ljudi dižu samo da ih više zaboli kad ljuljnu na zemlju.
Zalijetanje je Bosnjina primarna osobina. Dobar je bio kad je usao ali treba se malo smiriti.
⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 16 nov 2020, 12:35
Drago mi je sto je dobio priliku ali bih volio da protiv Italije zaigra od 1.minute...ono sinoc je bilo ok, ali za neki sud treba još minuta. Raduje sto je mlad i sto postoji nada u uspjeh. Istina je da je Nizozemska posljednjih 20-30 minuta igrala pod rucnom i cuvala snagu za Poljsku.
Zbog ovih nekih novih i gledam zadnje utakmice reprezentacije. Nadam se da ce i Hasic dobiti makar pola sata.
-
DrFilgud
- Postovi: 7821
- Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la DrFilgud » 16 nov 2020, 12:38
Fakat malo treba odvadit. Odigro pola sata, ušo na 3-0 za Holandjane.
Ne vidjeh ništa spektakularno, prednost je što dečko ima 21 godinu i može napraviti iskorak.
-
AirRamiz
- Postovi: 1393
- Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la AirRamiz » 16 nov 2020, 12:48
volio bih ga vidjeti umjesto cimirota...ziheraskije i malokrvnije ne moze...a mislim da je jaci u duelu, i agilniji prema naprijed.
-
DrFilgud
- Postovi: 7821
- Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la DrFilgud » 16 nov 2020, 12:51
Ja bi mu dao šansu protiv Italije od početka.
Cimirot je srednja žalost i treba tražit boljeg igrača. Možda pročepi Danilovića.
-
MrPink
- Postovi: 1296
- Pridružen/a: 23 mar 2020, 16:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la MrPink » 16 nov 2020, 13:17
DrFilgud je napisao/la: ↑16 nov 2020, 12:51
Ja bi mu dao šansu protiv Italije od početka.
Cimirot je srednja žalost i treba tražit boljeg igrača. Možda pročepi Danilovića.
Volio bih vezni red Danilović-Pjanić-Gojak protiv Italije.
-
DrFilgud
- Postovi: 7821
- Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la DrFilgud » 16 nov 2020, 13:23
Krunić i Gojak teško mogu igrat skupa. Gojak je spor ko puž, Krunić nije kakav defanzivno.
Uz Pjanića koji puno trči, ali je pretanak u duelima, teško možemo igrat protiv jakih reprezentacija.
To nas je sinoć koštalo golova i šansi. S takvim veznim redom se ne može igrati protiv Holandije, još kad se doda nezalaganje...
cimirot....pjanić....danilović
višća......prevljak....krunić/gojak
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, ArtemisFowl, atomac123, AzRimiRzA, b00t, Bing [Bot], Bobadilla, Bosnjo22, Brokula, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, Drum, Elddar, ELDIABLO20, emir79, enobarca, FerdinandF, Frankie, Fudo, Google [Bot], GrbavicaHrammm, Guest1945, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kljukusar, KockarVicin007, komax, kovac, Kylian, lakilone, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, Markinhio, marlostanf1eld, Marokanci58, Marsal, Marsiano, Micron, Mocvara1991, MostarNeretva, Ozymandias, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, s4mke, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Soba, StevieG8, Sveti, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, VivaLaStella, Wilshere10, Xaniesta, Zaxon, Zglavkar i 402 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []