I atmosfere.ArtVandelay je napisao/la: ↑18 nov 2020, 08:20Kada bi mogli nekako do pobjede protiv talijana, zbog samopouzdanja...
Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
-
BeHighirly
- Postovi: 482
- Pridružen/a: 04 avg 2020, 16:15
- Kontakt:
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Upravu si, ipak su talenti Rahmanovic i Tatar kompetentniji za tu pozicijuFudo je napisao/la: ↑17 nov 2020, 23:42Milosevicu??? Reci da se.salis??BeHighirly je napisao/la: ↑17 nov 2020, 23:01Vece ekipe uopste ne igraju formaciju sa 3 stopera. Tako nesto je u vecini slucajeva "mali" protiv "velikih".
Ekipa je takva da svoju sansu u ovim mecevima moze traziti u kontrama, bez prevelikog propuha u odbrani. Eh, zbog toga tipujem na 3 nazad.
Vec u nekim mecevima gdje cemo biti favoriti mozemo isprobati sa krilnim igracima, dati sansu Milosevicu, Menalu, Hoticu, itd.
Punks were punk, and ultras are ultra.“
NEW PRIMITIVES ALL OVER BAŠČARŠIJA
NO NZS. NO CPS.
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Ja ne vidim gdje to pise??? Sto generalises? Pokusavam da gledam stvari objektivno. Nisam za poziv Tatara u repku a za Rahmanovica jesam jer nam treba jedan igrac poput njega. Ja sam npr.da Osim bude selektor, to sam i ranije pisao mnogo puta, i ne gledam stvari kroz prizmu kluba, a ti bas nasao da seres sa tim imenima eto zato sto navijam za Fks.BeHighirly je napisao/la: ↑18 nov 2020, 08:53Upravu si, ipak su talenti Rahmanovic i Tatar kompetentniji za tu pozicijuFudo je napisao/la: ↑17 nov 2020, 23:42Milosevicu??? Reci da se.salis??BeHighirly je napisao/la: ↑17 nov 2020, 23:01
Vece ekipe uopste ne igraju formaciju sa 3 stopera. Tako nesto je u vecini slucajeva "mali" protiv "velikih".
Ekipa je takva da svoju sansu u ovim mecevima moze traziti u kontrama, bez prevelikog propuha u odbrani. Eh, zbog toga tipujem na 3 nazad.
Vec u nekim mecevima gdje cemo biti favoriti mozemo isprobati sa krilnim igracima, dati sansu Milosevicu, Menalu, Hoticu, itd.![]()
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
-
BeHighirly
- Postovi: 482
- Pridružen/a: 04 avg 2020, 16:15
- Kontakt:
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Da vratimo onda Lulica ili Hajrovica?Fudo je napisao/la: ↑18 nov 2020, 09:05Ja ne vidim gdje to pise??? Sto generalises? Pokusavam da gledam stvari objektivno. Nisam za poziv Tatara u repku a za Rahmanovica jesam jer nam treba jedan igrac poput njega. Ja sam npr.da Osim bude selektor, to sam i ranije pisao mnogo puta, i ne gledam stvari kroz prizmu kluba, a ti bas nasao da seres sa tim imenima eto zato sto navijam za Fks.BeHighirly je napisao/la: ↑18 nov 2020, 08:53Upravu si, ipak su talenti Rahmanovic i Tatar kompetentniji za tu poziciju![]()
Druze, mi nismo Holandija ili Italija pa da mozemo eksperimentisati sa pozivom 90 razlicitih igraca. Jednostavno moramo se vratiti u eru Cire ili Susica, i sklopiti sustav poziva ISTIH igraca, da se u sto brzem roku ukomponuju, uigraju. O tome je bas i Miralem pricao
Milosevic je definitivno kvalitetnija opcija od navedenih igraca. Cak je i Duljevic koji nema nikakvu klupsku minutazu bolja opcija od Ziljkica ili slicnih Vicinih igraca.
Punks were punk, and ultras are ultra.“
NEW PRIMITIVES ALL OVER BAŠČARŠIJA
NO NZS. NO CPS.
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Jedan je nacin da saznamo
Mi moramo uigravati igrace za buducnost, a to Danilovic jeste. Krunic, Amir, Cimirot, Danilovic i Pjanic trebaju biti igraci oko kojih ce se vrtiti ta cm-dm pozicija. Ako neko drugi iskoci u prvi plan svojim igrama dobro i jeste.
Treba poceti traziti i uigravati igrace i na ostalim pozicijama i na osnovu ponudjenog uigravati formaciju, a ne igrace prilagodjavati samo 1 formaciji (433).
I na kraju, uvjeren sam da ce Vico napraviti velike stvari u narednim godinama. I njemu je u cilju rezultat i uspjeh.
075 ❤
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Nemoj to pisati, jer ako kojim slučajem izvucemo remi ili pobijedimo iskakat će iz pastete i prozivat te.
Bez obzira što temeljiš poraz na prošle (ne) uspjehe reprezentacije.
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Gdje si temeljašDuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑18 nov 2020, 11:13Nemoj to pisati, jer ako kojim slučajem izvucemo remi ili pobijedimo iskakat će iz pastete i prozivat te.
Bez obzira što temeljiš poraz na prošle (ne) uspjehe reprezentacije.
EDIN DŽEKO!!!
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Treba neko javiti Talijanima da brani rezervni golman iz slovenske lige koji nema utakmicu u 2020 godini.
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
brzo bi se rastimala
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."
"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
A mozda se i varam pa nam Piric pokaze da mozemo racunati na njega u buducnosti.forgempp je napisao/la: ↑18 nov 2020, 11:30Gdje si temeljašDuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑18 nov 2020, 11:13Nemoj to pisati, jer ako kojim slučajem izvucemo remi ili pobijedimo iskakat će iz pastete i prozivat te.
Bez obzira što temeljiš poraz na prošle (ne) uspjehe reprezentacije., za razliku od tebe, Dino se ne provaljuje ko ti.
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Bilo bi previše.
Dovoljno je sto ce nam braniti golman bez utakmica, a igrati sumnjivi/ neiskusni bekovi.
Danilovic moze (i treba), ali samo sa jos jednim odgovornim igracem pokraj sebe, najbliže tome je Cimirot.
Svabo je to...
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Sramotno je koliko većina igrača igra bezvoljno za državni dres, mi ćemo pušiti od svake ekipe jer druge ekipe poput Sjeverne Irske idu do kraja l, bore se i vole svoj sveti dres.
Novi selektor prije svega mora imati man management sposobnosti i od krampi praviti korisne igrače. Jednostavno se mora imati drugačiji pristup kada se igrabza reprezentaciju.
U21 je sinoć iznenadila, ali to je zato što su dali 200% i išli jako u svaki duel, A selekcija ulazi u duele mlako i mlitavo.
Mujakić je sinoć pokazao neke liderske sposobnosti, mix prgavosti, ohrabrivanja saigrača i vjerovatno glavni akter u sinoćnoj pobjedi.
Kod nas nema pokretača i katalizatora.
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Jos ima obraza javljat se poslije prognoze od 5:0forgempp je napisao/la: ↑18 nov 2020, 11:30Gdje si temeljašDuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑18 nov 2020, 11:13Nemoj to pisati, jer ako kojim slučajem izvucemo remi ili pobijedimo iskakat će iz pastete i prozivat te.
Bez obzira što temeljiš poraz na prošle (ne) uspjehe reprezentacije., za razliku od tebe, Dino se ne provaljuje ko ti.
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
-
Izvanredni
- Postovi: 166
- Pridružen/a: 22 okt 2020, 19:06
- Kontakt:
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
- robertkosar
- Postovi: 3626
- Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
- Kontakt:
Re: Holandija-BiH/BiH-Italija (15.11/18/11)
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, 1993Sajo1993, 19vendetta87, adrenaline323, ANamelessGhoul, Anoniman, antetokounmpo, AzRimiRzA, Bobadilla, Bordo10, CHR, denza, DjaniTarik, eaglebvb09, farenhajt, feniksptica, FranckRibery, Goalgetter, Google Adsense [Bot], goonmo, haklamas, harko35, Helemnejse, James1987, jasmin10, JHam, Kljukusar, kovac, legendarnadruga, Lynx, Marsal, Maverick, Micron, MiranGlasnic, MundijalVibes26, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PointBlank, rossonero85, Sarun, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, tutankamon1905, Venom, Wilshere10, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 479 gostiju.





