Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
svrakino1921
- Postovi: 19878
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la svrakino1921 » 28 nov 2020, 23:36
SudoHusika je napisao/la: ↑28 nov 2020, 22:35
Hoće li savez ili ove pichkurine od medija reagovati na broj gledalaca na tribinama u Banja Luci i Mostaru?
Begiću, pichkurino ona raspala izdajnička!!!
Nisi ovo trebao napisat danas
Jer citaju forum
Trebao si sacekat da prođe utakmica iduceg vikenda Borac-Sarajevo
Bit ce ih 250 na onoj centralnoj tribini u Banja Luci
To im je dodatni igrac da pobjeđuju u Banja Luci
Jer ne mogu drugacije
Vrse pritisak na sudije
Kako idu ovi rezultati Borac ce morat pobjedit Sarajevo
A to moze samo uz veliki pritisak na sudije sa 250 galamdzija na celu sa buducim predsjednikom saveza
-
braco
- Postovi: 8385
- Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la braco » 28 nov 2020, 23:37
Ali ludi Ermin ima 14 ligaških startova od prve minute otkad je došao u Želju i upisao je čak 8 golova i 5 asistencija!
Žali bože povreda. On zdrav i onaj Štilić od prošle sezone bi pravili dar mar na proljeće 2021. Još Krpić sa njima.

-
LjoZee
- Interni moderator
- Postovi: 30576
- Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la LjoZee » 28 nov 2020, 23:37
braco je napisao/la: ↑28 nov 2020, 23:37
Ali ludi Ermin ima 14 ligaških startova od prve minute otkad je došao u Želju i upisao je čak 8 golova i 5 asistencija!
Žali bože povreda. On zdrav i onaj Štilić od prošle sezone bi pravili dar mar na proljeće 2021. Još Krpić sa njima.
Igracina
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
-
MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Post
Postao/la MocMahale444 » 28 nov 2020, 23:39
braco je napisao/la: ↑28 nov 2020, 23:37
Ali ludi Ermin ima 14 ligaških startova od prve minute otkad je došao u Želju i upisao je čak 8 golova i 5 asistencija!
Žali bože povreda. On zdrav i onaj Štilić od prošle sezone bi pravili dar mar na proljeće 2021. Još Krpić sa njima.
Bas ludi Ermin

nek se pazi sad ziv bio.
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️
-
braco
- Postovi: 8385
- Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la braco » 28 nov 2020, 23:41
LjoZee je napisao/la: ↑28 nov 2020, 23:37
braco je napisao/la: ↑28 nov 2020, 23:37
Ali ludi Ermin ima 14 ligaških startova od prve minute otkad je došao u Želju i upisao je čak 8 golova i 5 asistencija!
Žali bože povreda. On zdrav i onaj Štilić od prošle sezone bi pravili dar mar na proljeće 2021. Još Krpić sa njima.
Igracina
Da, da i to samo 2 utakmice igrao full 90 minuta.
-
sarajevskiPlavi1921
- Postovi: 1362
- Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 28 nov 2020, 23:44
svrakino1921 je napisao/la: ↑28 nov 2020, 23:36
SudoHusika je napisao/la: ↑28 nov 2020, 22:35
Hoće li savez ili ove pichkurine od medija reagovati na broj gledalaca na tribinama u Banja Luci i Mostaru?
Begiću, pichkurino ona raspala izdajnička!!!
Nisi ovo trebao napisat danas
Jer citaju forum
Trebao si sacekat da prođe utakmica iduceg vikenda Borac-Sarajevo
Bit ce ih 250 na onoj centralnoj tribini u Banja Luci
To im je dodatni igrac da pobjeđuju u Banja Luci
Jer ne mogu drugacije
Vrse pritisak na sudije
Kako idu ovi rezultati Borac ce morat pobjedit Sarajevo
A to moze samo uz veliki pritisak na sudije sa 250 galamdzija na celu sa buducim predsjednikom saveza
Pa nek dobiju pogane sta je tu lose?
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!
UVIJEK UZ TEBE
-
braco
- Postovi: 8385
- Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la braco » 28 nov 2020, 23:49
Koji bi napad u rombu vi prije izveli protiv Zrinjskog?
----Ermin/Juričić--Štilić----
--------------Bekrić----------------
Ili
----Ermin--Juričić---
----------Štilić-----------
-
LjoZee
- Interni moderator
- Postovi: 30576
- Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la LjoZee » 28 nov 2020, 23:54
braco je napisao/la: ↑28 nov 2020, 23:49
Koji bi napad u rombu vi prije izveli protiv Zrinjskog?
----Ermin/Juričić--Štilić----
--------------Bekrić----------------
Ili
----Ermin--Juričić---
----------Štilić-----------
-----Ermin--Juricic----
----------Bekric--------
A ova varijanta?

"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
-
Kometa
- Postovi: 895
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kometa » 28 nov 2020, 23:58
Bekric i stilic po poluvrijeme
-
SudoHusika
- Postovi: 3933
- Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la SudoHusika » 28 nov 2020, 23:59
Tuce, očekujemo taktički masterclass.
Željezničar za život cijeli!
-
Mamba21
- Postovi: 3612
- Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mamba21 » 29 nov 2020, 00:04
Tuce igrač utakmice, gol i asistencija
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!
-
Merakk1921
- Postovi: 525
- Pridružen/a: 27 okt 2020, 14:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Merakk1921 » 29 nov 2020, 00:15
Nadam se da ce Ermina krenuti sad, itekako nam je od koristi..
Protiv Zrinjskog nam treba brz brz brz protok lopte, mislim da Bekric moze biti korisniji od Stilica, a Stilu zadnjih 30min ubaciti
-
Kova991
- Postovi: 122
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 16:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kova991 » 29 nov 2020, 00:25
LjoZee je napisao/la: ↑28 nov 2020, 23:54
braco je napisao/la: ↑28 nov 2020, 23:49
Koji bi napad u rombu vi prije izveli protiv Zrinjskog?
----Ermin/Juričić--Štilić----
--------------Bekrić----------------
Ili
----Ermin--Juričić---
----------Štilić-----------
-----Ermin--Juricic----
----------Bekric--------
A ova varijanta?
A Bekrić, Štilić, Ermin?

-
Kova991
- Postovi: 122
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 16:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kova991 » 29 nov 2020, 00:30
Kova991 je napisao/la: ↑29 nov 2020, 00:25
LjoZee je napisao/la: ↑28 nov 2020, 23:54
braco je napisao/la: ↑28 nov 2020, 23:49
Koji bi napad u rombu vi prije izveli protiv Zrinjskog?
----Ermin/Juričić--Štilić----
--------------Bekrić----------------
----Ermin--Juričić---
----------Štilić-----------
-----Ermin--Juricic----
----------Bekric--------
A ova varijanta?
A Bekrić, Štilić, Ermin?
Halali brate, vidim da si tu opciju već stavio
Ipak, koliko god mi se svidjelo kako se juričić bori, u ovom rombu više paše niži igrač s boljom kontrolom lopte i bržom promjenom smjera. Čak je i lendra u opciji ja mislim.
Ko god bio nadam se pobjedi jer nismo svjesni kakva bi ovo mogla biti prekretnica.
Mi te volimo kako god završilo!
-
braco
- Postovi: 8385
- Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la braco » 29 nov 2020, 00:38
LjoZee je napisao/la: ↑28 nov 2020, 23:54
braco je napisao/la: ↑28 nov 2020, 23:49
Koji bi napad u rombu vi prije izveli protiv Zrinjskog?
----Ermin/Juričić--Štilić----
--------------Bekrić----------------
Ili
----Ermin--Juričić---
----------Štilić-----------
-----Ermin--Juricic----
----------Bekric--------
A ova varijanta?
-
HapicaRadePaprica
- Postovi: 687
- Pridružen/a: 06 feb 2016, 12:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la HapicaRadePaprica » 29 nov 2020, 02:12
Nebi bilo interesantno da im na pocetku prvenstva pobjegnemo 10 bodova.Ovako je to interesantnije.Citav zivot sam uz Zelju i godinama ti se usadi nekakav osjecaj,intuicija...i ja sam siguran da ih na Derbiju na Grbavici uzimamo tri razlike,prestizemo na tabeli i ostajemo prvi do kraja.
-
Bajramovic1999
- Postovi: 880
- Pridružen/a: 24 jun 2020, 16:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bajramovic1999 » 29 nov 2020, 02:25
HapicaRadePaprica je napisao/la: ↑29 nov 2020, 02:12
Nebi bilo interesantno da im na pocetku prvenstva pobjegnemo 10 bodova.Ovako je to interesantnije.Citav zivot sam uz Zelju i godinama ti se usadi nekakav osjecaj,intuicija...i ja sam siguran da ih
na Derbiju na Grbavici uzimamo tri razlike,prestizemo na tabeli i ostajemo prvi do kraja.
uz nas na tribinama, nadam se

-
HapicaRadePaprica
- Postovi: 687
- Pridružen/a: 06 feb 2016, 12:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la HapicaRadePaprica » 29 nov 2020, 02:44
Bajramovic1999 je napisao/la: ↑29 nov 2020, 02:25
HapicaRadePaprica je napisao/la: ↑29 nov 2020, 02:12
Nebi bilo interesantno da im na pocetku prvenstva pobjegnemo 10 bodova.Ovako je to interesantnije.Citav zivot sam uz Zelju i godinama ti se usadi nekakav osjecaj,intuicija...i ja sam siguran da ih
na Derbiju na Grbavici uzimamo tri razlike,prestizemo na tabeli i ostajemo prvi do kraja.
uz nas na tribinama, nadam se
Derbi je krajem februara i sumnjam da ce biti gledalaca ali cemo sve to nadoknaditi u maju na proslavi titule.
-
KANA
- Postovi: 4613
- Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la KANA » 29 nov 2020, 11:40
HapicaRadePaprica je napisao/la: ↑29 nov 2020, 02:44
Bajramovic1999 je napisao/la: ↑29 nov 2020, 02:25
HapicaRadePaprica je napisao/la: ↑29 nov 2020, 02:12
Nebi bilo interesantno da im na pocetku prvenstva pobjegnemo 10 bodova.Ovako je to interesantnije.Citav zivot sam uz Zelju i godinama ti se usadi nekakav osjecaj,intuicija...i ja sam siguran da ih
na Derbiju na Grbavici uzimamo tri razlike,prestizemo na tabeli i ostajemo prvi do kraja.
uz nas na tribinama, nadam se
Derbi je krajem februara i sumnjam da ce biti gledalaca ali cemo sve to nadoknaditi u maju na proslavi titule.
Kakva buraz titula o cemu ti pricas?milion problema imamo ,moja jedina zelja da se nesto uradi na tom statutu i da konacno pocnemo praviti neki sistem da imamo zdrav klub .
-
SudoHusika
- Postovi: 3933
- Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la SudoHusika » 29 nov 2020, 11:42
@KANA buraz što kukaš toliko? Nisi prestao plakati od Borca i Slobode. Laganini jarane, k'o kakva si žena. Napiši nešto zanimljivo, konstruktivno, što samo pizdiš?
Željezničar za život cijeli!
DEBUG SSO: [] | STATUS: []