Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Machak
- Postovi: 3454
- Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Machak » 07 dec 2020, 20:45
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine će u kvalifikacijama za Mundijal u Kataru 2022. godine igrati u
grupi D sa:
- Francuskom
- Ukrajinom
- Finskom
- Kazahstanom
Raspored utakmica BiH:
Finska - BiH (24.3.2021)
BiH - Francuska (31.3.2021)
Francuska - BiH (01.9.2021)
BiH - Kazahstan (07.9.2021)
Kazahstan - BiH (09.10.2021)
Ukrajina - BiH (11.10.2021)
BiH - Finska (13.11.2021)
BiH - Ukrajina (16.11.2021)
Zadnja izmjena:
Machak, dana/u 11 jan 2021, 11:54, ukupno mijenjano 3 puta.
Mjau !
-
slusalica
- Postovi: 1618
- Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la slusalica » 07 dec 2020, 20:59
Kad cemo raspored znati?
tz tz tz tz tz tz
-
Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Chapman1886 » 07 dec 2020, 20:59
Pose.rem i njih i njihovu grupu
https://****.com - [url=https://****.com/girl/monika-reed-125.html]Monika Reed[/url] [url=https://****.com/girl/baby-riley-56.html]Baby Riley[/url] [url=https://****.com/girl/miso-lexii-27.html]Miso Lexii[/url] [url=https://****.com/girl/melissa-109.html]Melissa[/url] [url=https://****.com/girl/ali-cruz-vip-93.html]Ali Cruz VIP[/url] - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://****.com] Hidden Dating Profile [/url]
-
Hasansas1978
- Postovi: 394
- Pridružen/a: 08 jan 2017, 23:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hasansas1978 » 07 dec 2020, 21:03
evo kad sam malo bolje razmislio skonto sam ovo. Ako bude recimo ovako:
Francuska - BIH. 2-0
BIH - Francuska 1-1
Ukraina - BIH 2-1
BIH - Ukraina 1-0
Finska. - BIH 0-1
BIH - Finska. 2-0
Kazakstan - BIH 0-1
BIH - Kazakstan 2-0
Sa ovim rezultatima uz predpostavku da Francuska u obe tekme dobije Ukrainu, ili da se to i ne desi, da onda recimo Ukraina kiksa ili protiv Finske ili protiv Kazakstana, mi idemo za drugu poziciju.
I jos nesto. Mi imamo bolje veze i saradnju sa Francuskom nego li Ukraina. Prije ce nama pustiti taj bod ili tri boda nego Ukraini. Tu bi ove nase klemponje ko Susic, Vahid H, Hadzibegic, Bazdarevic i slicno trebali malo lobirati...
-
DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
-
Kontakt:
Post
Postao/la DuljevinhoHaraldo » 07 dec 2020, 21:08
Hasansas1978 je napisao/la: ↑07 dec 2020, 21:03
evo kad sam malo bolje razmislio skonto sam ovo. Ako bude recimo ovako:
Francuska - BIH. 2-0
BIH - Francuska 1-1
Ukraina - BIH 2-1
BIH - Ukraina 1-0
Finska. - BIH 0-1
BIH - Finska. 2-0
Kazakstan - BIH 0-1
BIH - Kazakstan 2-0
Sa ovim rezultatima uz predpostavku da Francuska u obe tekme dobije Ukrainu, ili da se to i ne desi, da onda recimo Ukraina kiksa ili protiv Finske ili protiv Kazakstana, mi idemo za drugu poziciju.
I jos nesto. Mi imamo bolje veze i saradnju sa Francuskom nego li Ukraina. Prije ce nama pustiti taj bod ili tri boda nego Ukraini.
Tu bi ove nase klemponje ko Susic, Vahid H, Hadzibegic, Bazdarevic i slicno trebali malo lobirati...
Hoće, poslat će nam Francuzi i bačvu vina, ugledan je Bosanski narod u svijetu, pustit će nam Francuzi.
⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 07 dec 2020, 21:08
Ukrajina ce Francuskoj minimum 3 boda uzeti, tako da su nam sanse za 2. poziciju jako malene.
-
Machak
- Postovi: 3454
- Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Machak » 07 dec 2020, 21:13
Kako vam se da bilo kakve prognoze davati, dovoljno je pogledati kakav nam je savez, oni nam prvi ne zele dobro jer nemaju kad od bavljenja sobom, nemamo selektora a u najavi je da ce opet biti promasaj, i opet na kraju nemamo igace, jedni te isiti Dzeko - Pjanic - Kolosinac, ostalo je jadno, nemamo osvježenja po pitanju igraca, i ope sve to radi nemara saveza i svih oko reprezenacije.
Zadnja izmjena:
Machak, dana/u 07 dec 2020, 21:14, ukupno mijenjano 1 put.
Mjau !
-
Tekashi
- Postovi: 17041
- Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 07 dec 2020, 21:13
Ko plitak potok.
-
Hasansas1978
- Postovi: 394
- Pridružen/a: 08 jan 2017, 23:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hasansas1978 » 07 dec 2020, 21:16
Machak je napisao/la: ↑07 dec 2020, 21:13
Kako vam se da bilo kakve prognoze davati, dovoljno je pogledati kakav nam je savez, oni nam prvi ne zele dobro jer nemaju kad od bavljenja sobom, nemamo selektora a u najavi je da ce opet biti promasaj, i opet na kraju nemamo igace, jedni te isiti Dzeko - Pjanic - Kolosinac, ostalo je jadno, nemamo osvježenja po pitanju igraca, i ope sve to radi nemara saveza i svih oko reprezenacije.
Grijesis.. Ne znam koiko je ali znam da je jako puno para u igri sa eventualnim plasmanom na SP ili barem u baraz, ako nista oni su iz Saveza vec to dozivjeli. Znat ce oni napraviti atmosferu da se pokusa ponovo. Misle oni na sebe prvo.
-
slusalica
- Postovi: 1618
- Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la slusalica » 07 dec 2020, 21:21
Hasansas1978 je napisao/la: ↑07 dec 2020, 21:16
Machak je napisao/la: ↑07 dec 2020, 21:13
Kako vam se da bilo kakve prognoze davati, dovoljno je pogledati kakav nam je savez, oni nam prvi ne zele dobro jer nemaju kad od bavljenja sobom, nemamo selektora a u najavi je da ce opet biti promasaj, i opet na kraju nemamo igace, jedni te isiti Dzeko - Pjanic - Kolosinac, ostalo je jadno, nemamo osvježenja po pitanju igraca, i ope sve to radi nemara saveza i svih oko reprezenacije.
Grijesis.. Ne znam koiko je ali znam da je jako puno para u igri sa eventualnim plasmanom na SP ili barem u baraz, ako nista oni su iz Saveza vec to dozivjeli. Znat ce oni napraviti atmosferu da se pokusa ponovo. Misle oni na sebe prvo.
Nemamo kvalitet, jarane. Ni igracki a pogotovo ne logisticki. Olaksaj sebi i ne zamajavaj se da imamo sansi.
tz tz tz tz tz tz
-
Machak
- Postovi: 3454
- Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Machak » 07 dec 2020, 21:24
Pocetna tacka je savez, svi znamo ko je tamo i kako stoje stvari.
Samo pogledajte ligaski fudbal u BiH, sve selekcije, pa i infrasturkturu.
Mjau !
-
QUARTERBACK
- Postovi: 12666
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
-
Kontakt:
Post
Postao/la QUARTERBACK » 07 dec 2020, 21:25
bice zelje su jedno mogucnosti drugo svu noc sam lupo se vuko i cugo
-
Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
-
Kontakt:
Post
Postao/la Beduin » 07 dec 2020, 21:26
DuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑07 dec 2020, 21:08
Hasansas1978 je napisao/la: ↑07 dec 2020, 21:03
evo kad sam malo bolje razmislio skonto sam ovo. Ako bude recimo ovako:
Francuska - BIH. 2-0
BIH - Francuska 1-1
Ukraina - BIH 2-1
BIH - Ukraina 1-0
Finska. - BIH 0-1
BIH - Finska. 2-0
Kazakstan - BIH 0-1
BIH - Kazakstan 2-0
Sa ovim rezultatima uz predpostavku da Francuska u obe tekme dobije Ukrainu, ili da se to i ne desi, da onda recimo Ukraina kiksa ili protiv Finske ili protiv Kazakstana, mi idemo za drugu poziciju.
I jos nesto. Mi imamo bolje veze i saradnju sa Francuskom nego li Ukraina. Prije ce nama pustiti taj bod ili tri boda nego Ukraini.
Tu bi ove nase klemponje ko Susic, Vahid H, Hadzibegic, Bazdarevic i slicno trebali malo lobirati...
Hoće, poslat će nam Francuzi i bačvu vina, ugledan je Bosanski narod u svijetu, pustit će nam Francuzi.
Jos i raklet ce nam pristaviti da se nazderemo.
Nego, ja bih bio prezadovoljan 3. mjestom, da ispromovisemo neke mladje igrace i stvaramo jak kolektiv i atmosferu za naredni Euro, vratimo povjerenje navijacima i znatno popravimo poziciju na FIFA-inoj rang listi. Ujedno da odigramo solidno i u Ligi Nacija gdje cemo imati protivnike relativno srazmjerne nasoj kvaliteti.
Samo nemoj baraza opet, zgadi mi se pomisao na to usrano odigravanje istoga.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
-
Hasansas1978
- Postovi: 394
- Pridružen/a: 08 jan 2017, 23:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hasansas1978 » 07 dec 2020, 21:27
pa realno nemamo kvalitet ali imamo materijal da napravi podvig, ali pod uslovom da igraju sa preko 100% svojih mogucnosti. Ali nazalost nemamo ni trenutni ambijent jer niko od igraca ne igra ni sa 50% kapaciteta i treba mnogo promjena da oni prebace tih 100%..
-
BoixosNois1899
- Postovi: 12612
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la BoixosNois1899 » 07 dec 2020, 21:29
Neka odigraju za ovaj napaćeni narod i siguran sam da plasman neće izostati
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
-
DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
-
Kontakt:
Post
Postao/la DuljevinhoHaraldo » 07 dec 2020, 21:33
BoixosNois1899 je napisao/la: ↑07 dec 2020, 21:29
Neka odigraju za ovaj napaćeni narod i siguran sam da plasman neće izostati
Satraše se da odigraju za narod. Džeko Pjanić i kompanija su nas odveli u provaliju svojim zahebacijama.
Prošli ciklus, historijski, ali eto malo šigicanja nije na odmet, lahko ćemo mi na EURO. Ta će hokejaši, grci, jermeni
Da ne spominjem sramoćenje protiv Irske gdje je Džeko bio toliko kriminalan da se trebao na licu mjesta oprostiti.
Zadnja izmjena:
DuljevinhoHaraldo, dana/u 07 dec 2020, 21:38, ukupno mijenjano 1 put.
⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
-
slusalica
- Postovi: 1618
- Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la slusalica » 07 dec 2020, 21:46
i to sa Supicem, Nadarevicem, Muratovicem, Jahicem i Pandzom.
Svaka cast momcima, ali....
e to je ' a propo' moje price da nama treba ambijent, karizma, napaljivanje i nesto cemo i uraditi sa onim sto imamo. Ok, ta Belgija je na nivou Norveske sada, ne mijenja poentu.
Jos kako vidjoh ovu 3-5-2.
‐----------------------------seha--------------------------
----ahmed--------------sunja------------hadzikaduna
cipeta-------------loncar--------cimi-----------------kolasinac
---‐‐------------------------pjanic----------
----------------------dzeko----------visca

Zadnja izmjena:
slusalica, dana/u 07 dec 2020, 21:51, ukupno mijenjano 1 put.
tz tz tz tz tz tz
-
Machak
- Postovi: 3454
- Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Machak » 07 dec 2020, 21:51
DuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑07 dec 2020, 21:33
BoixosNois1899 je napisao/la: ↑07 dec 2020, 21:29
Neka odigraju za ovaj napaćeni narod i siguran sam da plasman neće izostati
Satraše se da odigraju za narod. Džeko Pjanić i kompanija su nas odveli u provaliju svojim zahebacijama.
Prošli ciklus, historijski, ali eto malo šigicanja nije na odmet, lahko ćemo mi na EURO. Ta će hokejaši, grci, jermeni
Da ne spominjem sramoćenje protiv Irske gdje je Džeko bio toliko kriminalan da se trebao na licu mjesta oprostiti.
Realno kada covjek pogleda sta smo mi prokockali, izgubili i to na kakav nacin, kakvim zalaganjem i igrom nasim igraca, zaista je suvisno bilo sta reci.
Savez pocetna tacka svega, nista se nije promjenilo tamo aposlutno nista.
Mjau !
-
1921boy
- Postovi: 7413
- Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la 1921boy » 07 dec 2020, 21:53
**** kako igraju pobijedit će Francusku a izgubiti od Kazakstana
Brko iz druge galaksije!
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, ArtemisFowl, Atlanta, atomac123, bavariapivo, BIHpatriota, Bosnjo22, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, delko, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, feniksptica, GrbavicaHrammm, HariTz, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, invincible1921, jasmin10, JimmyPage, KockarVicin007, kovac, LeCoq, Lynx, Majstorinho, MaroonBjelave, Matterhorn22, PeppermintSA, RajvoSa89, ristagrad, rossonero85, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, soccerfan, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, Xaniesta i 347 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []