Chicago Bulls

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 29 dec 2010, 04:12

ma Rosu ba fulaju vazda one asistencije njegove ebiga... ipak dao je 3 trice nocas od 4 pokusaja...i pored onoliko fulanja, on ipak ima 9 ast :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 29 dec 2010, 04:13

13 razlike rose 3-4 trica veceras puno bolje suta za 3 u chicagu u odnosu na gostovanja

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Furymaker » 29 dec 2010, 04:14

Dobra odbrana , +13 imamo , rose 11 asist ...

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Furymaker » 29 dec 2010, 04:17

Neka ovi alleye pokusavaju do kraja tekme , a gube 14 razlike

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 29 dec 2010, 04:22

pa solidno od Rosa nocas.. samo jedna izgubljena lopta, 18p, 12 ast, ali su mu i ispustili jedno 6-7 cistih asistencija ebiga ...dosta dobar je nocas bio...Boozer,Deng i ostali takodjer odlicni
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Furymaker » 29 dec 2010, 04:25

Igrali smi solidnu odbranu , gibson 5 blokova , deng , boozer i rose dobri i zasluzena pobjeda . Iduci netsi , pobjeda se ocekuje ...

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 29 dec 2010, 04:26

24 poena Denga i Boozera kad Deng igra onda je to lagana pobjeda Bullsa,Rose 18-12-6 s losim sutem iz igre al za 3 ,3-4
klupa dobra skok los al ipak dobili

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 29 dec 2010, 17:21

http://espn.go.com/nba/notebook/_/page/ ... ards-watch

Rose ostao drugi u utrci za MVP,da nije toliko grijesio i sutao u 3 utakmice za 3 poena 0-11 vjerovatno bi preuzeo prvo mjesto s obzirom da Dirk nije igrao skoro 2 utakmice.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 29 dec 2010, 21:25

ovaj najboji centar iz Bucksa sto ga po forumu(barem prave najboljim) postigao 4 poena i to jos Noaha nije bilo na terenu :)...mislio sam da ce nas on razvaliti ebiga, ali eto ipak je prikupio puno skokova, u odustvu Noaha :)


Da nam je izdurat ovo dok se ne vrati Noah :(....puno losije igramo kako Noaha nema, ali sto je vazno pobjedjujemo ebiga..stvarno nisam ni vjerovao da bas ovoliko nam covjek moze faliti...ebiga vjerovatno se osjecaju i sami igraci sigurnije kada je on tu...mislim da mu je ostao jos 6-7 sedmica do povratka i polahko odbrojavam te dane ili sedmice :)...samo da kazem, ja nebi dao prva dva picka za bilo koga izuzev nekog super stara...ljudi mi smo godinama bili jedna od mladjih ekipa u ligi i sad dati dva igraca koji ce mozda biti i starteri, a ujedno i mladi ipak je previse... jedan od tih pickova treba dati i jos nesto sto zele, dok u slucaju Anthony svakako da bi dao te prve pickove Gibson,Deng
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

fera
Postovi: 12870
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la fera » 29 dec 2010, 23:11

SaltCityAttack je napisao/la:ovaj najboji centar iz Bucksa sto ga po forumu(barem prave najboljim) postigao 4 poena i to jos Noaha nije bilo na terenu :)...mislio sam da ce nas on razvaliti ebiga, ali eto ipak je prikupio puno skokova, u odustvu Noaha :)


Da nam je izdurat ovo dok se ne vrati Noah :(....puno losije igramo kako Noaha nema, ali sto je vazno pobjedjujemo ebiga..stvarno nisam ni vjerovao da bas ovoliko nam covjek moze faliti...ebiga vjerovatno se osjecaju i sami igraci sigurnije kada je on tu...mislim da mu je ostao jos 6-7 sedmica do povratka i polahko odbrojavam te dane ili sedmice :)...samo da kazem, ja nebi dao prva dva picka za bilo koga izuzev nekog super stara...ljudi mi smo godinama bili jedna od mladjih ekipa u ligi i sad dati dva igraca koji ce mozda biti i starteri, a ujedno i mladi ipak je previse... jedan od tih pickova treba dati i jos nesto sto zele, dok u slucaju Anthony svakako da bi dao te prve pickove Gibson,Deng
to je ono sto sam ja pricao kad se ljetos spominjao njegov trade... noah je jako vazan za atmosferu u ekipi a i sjajan je timski igrac.
You are someone else I am still right here

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 30 dec 2010, 13:06

fera je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:ovaj najboji centar iz Bucksa sto ga po forumu(barem prave najboljim) postigao 4 poena i to jos Noaha nije bilo na terenu :)...mislio sam da ce nas on razvaliti ebiga, ali eto ipak je prikupio puno skokova, u odustvu Noaha :)


Da nam je izdurat ovo dok se ne vrati Noah :(....puno losije igramo kako Noaha nema, ali sto je vazno pobjedjujemo ebiga..stvarno nisam ni vjerovao da bas ovoliko nam covjek moze faliti...ebiga vjerovatno se osjecaju i sami igraci sigurnije kada je on tu...mislim da mu je ostao jos 6-7 sedmica do povratka i polahko odbrojavam te dane ili sedmice :)...samo da kazem, ja nebi dao prva dva picka za bilo koga izuzev nekog super stara...ljudi mi smo godinama bili jedna od mladjih ekipa u ligi i sad dati dva igraca koji ce mozda biti i starteri, a ujedno i mladi ipak je previse... jedan od tih pickova treba dati i jos nesto sto zele, dok u slucaju Anthony svakako da bi dao te prve pickove Gibson,Deng
to je ono sto sam ja pricao kad se ljetos spominjao njegov trade... noah je jako vazan za atmosferu u ekipi a i sjajan je timski igrac.
ma zato ga i nismo zeljeli vidjet da ode,svaka sampionska ekipa mora imat jednog radnika koji ce obavit prljavi posao koji se ne vidi u statistici

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 30 dec 2010, 21:09

kako ovdje slusam na radiju jutros, izgleda da cemo mi uzeti OJ Mayo sto prijen mozemo :)...ebiga ja bi im dao Gibsona i prvi pick, a nikako 2 prva picka...hocemo li mi morati onda slijedece sezone potpisati OJ Maya ?... jeli on uopste free agnet slijedece sezone ili ima jos ugovora to me interesuje
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 30 dec 2010, 21:15

SaltCityAttack je napisao/la:kako ovdje slusam na radiju jutros, izgleda da cemo mi uzeti OJ Mayo sto prijen mozemo :)...ebiga ja bi im dao Gibsona i prvi pick, a nikako 2 prva picka...hocemo li mi morati onda slijedece sezone potpisati OJ Maya ?... jeli on uopste free agnet slijedece sezone ili ima jos ugovora to me interesuje
on ti je skupa dosao s Roseom i imaju isti ugovor ,znaci tek bi ga trebali produzit za jedno godinu ili godinu i 6 mjeseci.
On ima taj Rookie ugovor i to ce mu bit prvi pravi ugovor.Gibson ,Johnson i pick,a on nece ostat u Memphisu vidi situacije gubi mjesto startera od Xaviera,on se poovrijedi i sad umjesto da stave Mayo-a oni stave Sam Younga posto je on taraba od igraca u sljedecu stave na startera Tony Alena.

To dovoljno govori koliko ga se zele rijesit i sta mislis kako to djeluje i na njeg i koja su to ponizenja.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Wolverine » 30 dec 2010, 21:18

sljedece sezone je free agent u istoj mjeri kao i rose, dakle nikako ;)

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 30 dec 2010, 21:25

ovako malo objektivno :)...... Ja iskreno mislim da bi mi sa Jecksonom bili bolja ekipa , nego sa Mayom, ali s obzirom da mi planiramo biti za dvije godine ekipa koja ce se boriti za titulu, kako najavljuju ovi ovdje, onda nam je Mayo svakako potrebni....on je dosta mladji od Jaecksona i svakako da moze napredovati, dok Jeckson lagano gubi ono sto je imao, a ujedno je svake godine sve vise blentavi ebiga....znaci meni barem jedino zbog godina nebi uzeo Jecksona prije Maya u ovom trenutku...Jeckson ipak ima iskustva i pomogo bi nam vjerovatno mnogo u ovoj sezoni i da ga potpisemo poslije na jos 2 godine nebi nas skupo kostao i mozda bi mogli dovesti jos nekog za klupe ebiga...uglavnom nadam se da nece pogrijesiti i stoji da su nam jedan i drugi u ovom trenutku potrebni......samo da ne pogrijesimo i naravno da ne propustimo priliku dovesti nekog kvalitetnog u ovu ekipu....ima li gdje Parga? :)...treba mi umjesto Bogansa u ovom trenutku :)

edit;

ima li neko xbox da igrmao malo online ovu sa Jordanom nba2k11 :)...fino ovo vidjet Jordan i comp. United Centar :)..neki dan mi se zena naljuti ja ba do 4 ujitru igrao sa ovim rodjakom sto je dole u evropi :)..napravili sebi ba ligu i igrali protiv nekakvih tamo ljudi....samo brate Rosa su lose napravili na ovoj igri :)...nece me nesto u pm...ne zakucava bas tako jednostavno kao u stvarnosti :)...i jos ovo je zanismljivo, kada je sad igrac povredjen i ne igra za svoju ekipu, takodjer ne igra i na igra i na igrici ...vidim nema mi Noaha ebote ccccccccccc :(
Zadnja izmjena: SaltCityAttack, dana/u 30 dec 2010, 21:30, ukupno mijenjano 1 put.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la don_burza » 30 dec 2010, 21:29

imam je ja buraz na PC al piraterija pa nedaju online
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 30 dec 2010, 21:32

don_burza je napisao/la:imam je ja buraz na PC al piraterija pa nedaju online

vala sa Bullsima me slabo ide, dok su mi Clipersi alternativna ekipa :)...ebiga na ovoj igrici Bullsi imaju katastrofalan sut, dok sa Clipersima imam skim da sutam, a ima se skim i zakucavat :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 30 dec 2010, 21:35

Wolverine je napisao/la:sljedece sezone je free agent u istoj mjeri kao i rose, dakle nikako ;)
Ovaj potez bi doveo do toga da Bullsi imaju petorku
Rose ___________Mayo
Deng___Noah____Boozer

Klupa:Korver,Brewer,Watson,Thomas,Asik
Ovo bi bila dobra stvar jer bi Mayo mogao i sutat a i iskreirat sebi akciju.

To s xbox je predobro ja nemam tak da nis,a Jackson ima 32 godine i kad bi isli po titulu on bi imao 34 ili 35 i bio bi rupa u ekipi,trebalo bi onda tad opet razmisljat o zamjeni ili necem da se dovede suter

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la don_burza » 30 dec 2010, 21:40

SaltCityAttack je napisao/la:
don_burza je napisao/la:imam je ja buraz na PC al piraterija pa nedaju online

vala sa Bullsima me slabo ide, dok su mi Clipersi alternativna ekipa :)...ebiga na ovoj igrici Bullsi imaju katastrofalan sut, dok sa Clipersima imam skim da sutam, a ima se skim i zakucavat :)

denever je dobar na 2k11 i OKC

al j aopet nekako igram myplayer na 2k10

svidja mi se ekipa

PG ja
SG ginobili
SF al thorton
PF griffin
C Boozer

stim kad su izmjene buzer ide na PF a jordan moris ulazi na C
na klupi ima jos hamilton i nocioni vrijedni pomena

al brate da vidis jest ludo sve
ono na kraju godine bilo puno freeagents i tako da je lebron u bulsima :D amare u clivlendu bosh osto u TOR
dirk u miami i sve izmjesano
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 30 dec 2010, 21:52

ma nemam pojma brate, ja je tek uzeo...ko ja slabo ba igram to proslo me ebiga :)...imao sam ps3 i kada sam dole isao u Bosnu ponjeo ga rodjaku i ostao mi ovaj xbox, tako da me ovi prijatelji pozocu da malo igramo call duty i eto sad malo NBA Fifu i madden ...moram ovu NBA procackat da vidim sta sve ima ...kazem ti neku noc ko budala ba do 4 ujitru igrao onaj madden 11 ustala zena treba na posao radi od 6 i trebam je jos vozit na posao :)...kaze nisi normalan..kaze 31 godina u guzici i igras igrica do 4 ujitru :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Odgovori

Natrag na “Chicago Bulls”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.