Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
46
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
32
17%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 192

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EC3 » 18 feb 2021, 12:09

Kontrasili je napisao/la:
18 feb 2021, 12:02
Semper je napisao/la:
18 feb 2021, 11:05
Nedim Kadric unazad par godina najbolji odbrambeni igrac PL .
Amir Bostan, najbolji napadacki bek PL, igrac poteza.
Amar Korkaric, moderni srednji bek, nosi breme slavnog oca.
Torlakovic, sin velikog Orhana Torlakovica, nisam ga pratio ove godine jer igra u Gradaccu. Ako bude upola kao otac bice veliki igrac.
To su cetri momka koja moraju imati mjesta u reprezentaciji, nadam se da ce Sahmanov sin biti pomcni trener u reprezentaciji jer radi jako dobar posao u Iskri i on bi u dogledno vrijeme mogao postati novi selektor ako nastavi ovako raditi i educirati se.
Evo druze citam sta si napisao i pokusavam se suzdrzat da ne napisem nista sto nece postovati neki kodeks normalnog razgovora. Jedino sto donekle pije vode jeste za malog Torlakovica, mali je definitivno potencijal i vidjet cemo gdje ce dalje poslije Gradacca(jedini razlog sto nije pozvan je sto igra u 1.ligi). Ovo ostalo sto si napisao, pomislio sam na sekundu da pricamo o Mikkel Hansenu, Zarabecu itd. Cuj igrac poteza, Korkaric moderni srednji bek?! Opisi igraca su ti ne katastrofalni, nego porazavajuci. Imao bi jos puno toga da kazem, al poslije tvog post-a tesko nalazim rijeci od zbunjenosti.
Semper trola na svim temama, samo što najbolje poznaje rukomet :D nemoj to shvatati ozbiljno.
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Avatar
ljubuski
Postovi: 133
Pridružen/a: 19 okt 2010, 19:41
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ljubuski » 18 feb 2021, 16:22

Čestitke Obrvanu na izborničkoj funkciji, nadam se da ćemo bit zadovoljni odabirom igrača, igrom i rezultatima. Obrvan nije bio izbornik Hrvatske iz jednostavnog razloga jer ne titra jajca debelom gobcu

Avatar
ljubuski
Postovi: 133
Pridružen/a: 19 okt 2010, 19:41
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ljubuski » 18 feb 2021, 16:28

A što se tiče igračkog kadra nadam se da će novi izbornik uvesti malo svježe krvi.
Moj prijedlog je igrač kojeg sam posebno obožavao dok je igrao u Izviđaču, to je Ante Grbavac, ima top u rukama igra lijevog beka trenutno igra u Mađarskoj,

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 18 feb 2021, 16:37

ljubuski je napisao/la:
18 feb 2021, 16:28
A što se tiče igračkog kadra nadam se da će novi izbornik uvesti malo svježe krvi.
Moj prijedlog je igrač kojeg sam posebno obožavao dok je igrao u Izviđaču, to je Ante Grbavac, ima top u rukama igra lijevog beka trenutno igra u Mađarskoj,
Grbavac trenutno igra u drugoj bundesligi za ekipu TSV Bayer Dormagen

ovisnik
Postovi: 1127
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 18 feb 2021, 16:41

Trigger, kao vrsni poznavalac rukomenta je svojim postom obuhvatio sve igrače koji bi mogli biti u krugu potencijalnih reprezentativaca, nažalost mislim da to nije dovoljno za ozbiljniji iskorak i da bez naturalizovanih igrača top kvalitete/moguće je naći takve/ na pozicijama lijevog beka i lijevog krila, nećemo daleko stići. Ostale pozicije su nam solidno popunjene, na nekima, kao što su golman i pivot imamo i nadprosječan kvalitet, ali ove dvije pozicije posebno škripe. Obrvan je dokazani trener, daleko iskusniji i kvalitetniji od Šumana, sigurno je da će ubrzati igru i dati šansu novim igračima, ali bez pravog igrača na lijevom krilu i posebno lijevom beku, teško možemo do pravih rezultata pod čim podrazumjevam redovno učešće na velikim takmičenjima i borbu za drugi krug.
Zadnja izmjena: ovisnik, dana/u 18 feb 2021, 16:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ljubuski
Postovi: 133
Pridružen/a: 19 okt 2010, 19:41
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ljubuski » 18 feb 2021, 16:43

ham19 je napisao/la:
18 feb 2021, 16:37
ljubuski je napisao/la:
18 feb 2021, 16:28
A što se tiče igračkog kadra nadam se da će novi izbornik uvesti malo svježe krvi.
Moj prijedlog je igrač kojeg sam posebno obožavao dok je igrao u Izviđaču, to je Ante Grbavac, ima top u rukama igra lijevog beka trenutno igra u Mađarskoj,
Grbavac trenutno igra u drugoj bundesligi za ekipu TSV Bayer Dormagen
Da, isprike na grešci, hvala na ispravci

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EC3 » 18 feb 2021, 16:49

ovisnik je napisao/la:
18 feb 2021, 16:41
Trigger, kao vrsni poznavalac rukomenta je svojim postom obuhvatio sve igrače koji bi mogli biti u krugu potencijalnih reprezentativaca, nažalost mislim da to nije dovoljno za ozbiljniji iskorak i da bez naturalizovanih igrača top kvalitete/moguće je naći takve/ na pozicijama lijevog beka i lijevog krila, nećemo daleko stići. Ostale pozicije su nam solidno popunjene, na nekima, kao što su golman i pivot imamo i nadprosječan kvalitet, ali ove dvije pozicije posebno škripe. Obrvan je dokazani trener, daleko iskusniji i kvalitetniji od Šumana, sigurno je da će ubrzati igru i dati šansu novim igračima, ali bez pravog igrača na lijevom krilu i posebno lijevom beku, teško možemo do pravih rezultata pod čim podrazumjevam redovno učešće na velikim takmičenjima i borbu za drugi krug.
Kakva je procedura naturalizacije takvih igrača? Vjerovatno moraju imati neku vezu sa nasom drzavom, u domaćem prvenstvu nema niti jedan takav koji bi svojom kvalitetom unaprijedio igru naše reprezentacije.
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

ovisnik
Postovi: 1127
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 18 feb 2021, 17:04

EC3 je napisao/la:
18 feb 2021, 16:49
ovisnik je napisao/la:
18 feb 2021, 16:41
Trigger, kao vrsni poznavalac rukomenta je svojim postom obuhvatio sve igrače koji bi mogli biti u krugu potencijalnih reprezentativaca, nažalost mislim da to nije dovoljno za ozbiljniji iskorak i da bez naturalizovanih igrača top kvalitete/moguće je naći takve/ na pozicijama lijevog beka i lijevog krila, nećemo daleko stići. Ostale pozicije su nam solidno popunjene, na nekima, kao što su golman i pivot imamo i nadprosječan kvalitet, ali ove dvije pozicije posebno škripe. Obrvan je dokazani trener, daleko iskusniji i kvalitetniji od Šumana, sigurno je da će ubrzati igru i dati šansu novim igračima, ali bez pravog igrača na lijevom krilu i posebno lijevom beku, teško možemo do pravih rezultata pod čim podrazumjevam redovno učešće na velikim takmičenjima i borbu za drugi krug.
Kakva je procedura naturalizacije takvih igrača? Vjerovatno moraju imati neku vezu sa nasom drzavom, u domaćem prvenstvu nema niti jedan takav koji bi svojom kvalitetom unaprijedio igru naše reprezentacije.
EHF ima prilično fleksibilna pravila, mora proteći 3 godine od poslednjeg nastupa za neku reprezentaciju, poznati su primjeri našeg Šarića i Rutenke koji su promjenili 3 reprezentacije, mnogi su igrali za dvije/Šterbik, Stefan Vujić, Perez.... kod nas recimo Dado Anušić, Mirko Alilović, mislim i Ereš prešli u Hrvatsku /, ako je potrebno, za igrače sa prostora bivše Jugoslavije uvjek se može naći neki djed, pradjed, baba da su iz BiH. U vrijeme Seada Hasanefendića kao selektora, bilo je dosta naturalizovanih igrača Radončić, Martinović, Počuća, Krasavac... , kod Rađe Vule Stojanović i Veselinov, u našoj poratnoj istoriji ponajbolji igrači uz Prcea, Terzića, Tahirovića i Maglajliju su bili upravo naturalizovani, Zoka Martinović, Damir Radončić i Vule Stojanović. U rukometu, naturalizacija igrača je česta pojava, pogotovo kod reprezentacija srednje kvalitete i ne znam zašto bi mi bježali od toga, kada nam se to u prošlosti pokazalo kao dobar potez i kada među našim potencijalnim igračima nemamo adekvatan kvalitet.

Fagus501
Postovi: 509
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 18 feb 2021, 17:05

ljubuski je napisao/la:
18 feb 2021, 16:43
ham19 je napisao/la:
18 feb 2021, 16:37
ljubuski je napisao/la:
18 feb 2021, 16:28
A što se tiče igračkog kadra nadam se da će novi izbornik uvesti malo svježe krvi.
Moj prijedlog je igrač kojeg sam posebno obožavao dok je igrao u Izviđaču, to je Ante Grbavac, ima top u rukama igra lijevog beka trenutno igra u Mađarskoj,
Grbavac trenutno igra u drugoj bundesligi za ekipu TSV Bayer Dormagen
Da, isprike na grešci, hvala na ispravci
Sve sto je Hrvaska otjerala Nuic,Vegar,Herceg može kod nas daj i tog Antu nebil naso bolji klub.Bolji je igrač od većine naši bekova ali bolje Dat nekom šansu iz premjer lige daje valjao nebi ga Hrvaska odrekla.Bolji puno igrač samo na drugoj poziciji to meni tu trenutno nemamo boljeg Marko Davidovic igra u Bukureštu bolji od Perića puno

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 18 feb 2021, 17:12

EC3 je napisao/la:
18 feb 2021, 16:49
ovisnik je napisao/la:
18 feb 2021, 16:41
Trigger, kao vrsni poznavalac rukomenta je svojim postom obuhvatio sve igrače koji bi mogli biti u krugu potencijalnih reprezentativaca, nažalost mislim da to nije dovoljno za ozbiljniji iskorak i da bez naturalizovanih igrača top kvalitete/moguće je naći takve/ na pozicijama lijevog beka i lijevog krila, nećemo daleko stići. Ostale pozicije su nam solidno popunjene, na nekima, kao što su golman i pivot imamo i nadprosječan kvalitet, ali ove dvije pozicije posebno škripe. Obrvan je dokazani trener, daleko iskusniji i kvalitetniji od Šumana, sigurno je da će ubrzati igru i dati šansu novim igračima, ali bez pravog igrača na lijevom krilu i posebno lijevom beku, teško možemo do pravih rezultata pod čim podrazumjevam redovno učešće na velikim takmičenjima i borbu za drugi krug.
Kakva je procedura naturalizacije takvih igrača? Vjerovatno moraju imati neku vezu sa nasom drzavom, u domaćem prvenstvu nema niti jedan takav koji bi svojom kvalitetom unaprijedio igru naše reprezentacije.
U rukometa u kojem je dozvoljena promjena sportskog državljanstva nakon tri godine ne igranja za prethodnu selekciju.
Ne moraju imati nikakvu 'vezu' sa državom za koju namjeravaju igrati - vidi pod: Danijel Šarić > Katar.

PS:
Apsolutno se slažem da bi nam , itekako, trebao 'naturalizovani' vrstan polivaletan rukometaš (danas je takvih znatan broj, jer sve je manje 'klasičnih' lijevi bekova na 'račun' desnih bekova koji ostaju većinom 'klasični') i to na poziciji lijevog i srednjeg beka. Krilo se može 'napraviti' i od domaćih igrača
Bosno moja poharana....

Avatar
Semper
Postovi: 2727
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Semper » 18 feb 2021, 17:26

Novi selektor bazu igraca treba traziti u hrvatskoj komponenti . Dosta je tu igraca koji nemaju kvalitet za Hrvatsku a za nas su kvalitet. Ako pozove Delica na lijevo krilo je odmah napredak da ne gledam vise Ovcinu koji ni u nasoj ligi nista ne pokazuje.

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Jusko00 » 18 feb 2021, 17:32

Nama treba dobar srednji bek i bilo bi dobro probati dovesti Lovru Jotica iz Vardara,iako je bio na nekim spiskovima kod hrvata nema teorije da u skorije vrije dobije ozbiljne minute u dresu hrvatske pored Karacica Cindrica i Duvnjaka.Mi trenutno nemamo srednjeg beka koji moze zabit gol sa 9 ili 10 metara.Triger je pisao da treba probat vratiti neke igrace pod nasu zastavu i ja bih tu dodao jos Vistoropa i Mijatovica

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 18 feb 2021, 17:44

@ Trigger , slažem se sa vama u većini postova , jedino da malo u vezi Mehmedovića i ja prokomentarišem :)
On u Gračanici više ne igra krilo , igra beka i često zabije 7-8 golova , ali istina zna i podbaciti , ima veoma čudan šut jer puca odma bez zadrške i to je golmanima veoma teško za braniti jer nevide loptu.
Možda ste zaključili da samo ulazi na 6 (tako zabio St Petersburgu) , ali puca on i sa 9 bez problema , što se tiče Reprezentacije trenutno ne vjerujem da će se na njeg računati , ali za godinu - dvije nije isključeno.
Na 23:40 zabija sa 9 (tu je zabio 7-8 sigurno)

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 18 feb 2021, 17:59

no rules je napisao/la:
18 feb 2021, 17:44
@ Trigger , slažem se sa vama u većini postova , jedino da malo u vezi Mehmedovića i ja prokomentarišem :)
On u Gračanici više ne igra krilo , igra beka i često zabije 7-8 golova , ali istina zna i podbaciti , ima veoma čudan šut jer puca odma bez zadrške i to je golmanima veoma teško za braniti jer nevide loptu.
Možda ste zaključili da samo ulazi na 6 (tako zabio St Petersburgu) , ali puca on i sa 9 bez problema , što se tiče Reprezentacije trenutno ne vjerujem da će se na njeg računati , ali za godinu - dvije nije isključeno.
Na 23:40 zabija sa 9 (tu je zabio 7-8 sigurno)
Da, znao sam da će se diskusija 'svesti' na Mehmedovića kojeg sam posebno eleborirao u svom postu.
pročitajte taj dio o Mehmedoviću više puta, pa ćete nadam se doći do zaključka šta mi je bila 'namjera' - nikako 'omalovažavanje'!
Da, navodiš Mehmedovićevu 'bekovsku statistiku' ali protiv kojih (kvaliteativno jakih) klubova?
Upravo utakmica sa St Petersburgom je pravi pokazatelj - 'jak' protivnik (ništa posebno u europskim okvirima) i na takvim utakmicama se može vidjeti kvalitet i mogućnosti igrača. Možda je, po mišljenju navijača, Mehmedović imao 'loš dan', ali i dalje tvrdim: on nije za bekovsku poziciju (pogotovo: lijevi bek) i za njegovo dobro bi bilo bolje da je ostao na krilu (deficitarna pozicija u reprezentaciji i bh.rukometu) a zašto - sve sam napisao.
Ne znam razlog zašto je Doborac tu 'popustio', ali mogu pretpostaviti...
Iz tog razloga, kada igrač sam sebe 'upropasti', sam i napisao što sam napisao, kao i to da nije kasno da 'dođe pameti' i uz naporan rad bude vrsno lijevo krilo, inače ostaće prosječan ligaški igrač, a bio je 'prva opcija' za naše krilo budućnosti. - moje mišljenje.
Bosno moja poharana....

EdinjoBos
Postovi: 1402
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 18 feb 2021, 18:17

Jusko00 je napisao/la:
18 feb 2021, 17:32
Nama treba dobar srednji bek i bilo bi dobro probati dovesti Lovru Jotica iz Vardara,iako je bio na nekim spiskovima kod hrvata nema teorije da u skorije vrije dobije ozbiljne minute u dresu hrvatske pored Karacica Cindrica i Duvnjaka.Mi trenutno nemamo srednjeg beka koji moze zabit gol sa 9 ili 10 metara.Triger je pisao da treba probat vratiti neke igrace pod nasu zastavu i ja bih tu dodao jos Vistoropa i Mijatovica
jasam u mojim prijasnjim postovima bas na jotica i mislio, a i mijatovica sam spominjao...znaci od mene potpis!

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 18 feb 2021, 18:34

Trigger ,
nema se šta svoditi na Mehmedovića diskusija ... U mlađim selekcijama igrao samo beka , duplo korisniji na beku od krila , vi tvrdite nema od njeg beka i to je to , završena diskusija ;) , što se tiče krila od Mehmedćehajića se mnogo više očekuje na toj poziciji...

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EC3 » 18 feb 2021, 18:43

Trigger je napisao/la:
18 feb 2021, 17:12
EC3 je napisao/la:
18 feb 2021, 16:49
ovisnik je napisao/la:
18 feb 2021, 16:41
Trigger, kao vrsni poznavalac rukomenta je svojim postom obuhvatio sve igrače koji bi mogli biti u krugu potencijalnih reprezentativaca, nažalost mislim da to nije dovoljno za ozbiljniji iskorak i da bez naturalizovanih igrača top kvalitete/moguće je naći takve/ na pozicijama lijevog beka i lijevog krila, nećemo daleko stići. Ostale pozicije su nam solidno popunjene, na nekima, kao što su golman i pivot imamo i nadprosječan kvalitet, ali ove dvije pozicije posebno škripe. Obrvan je dokazani trener, daleko iskusniji i kvalitetniji od Šumana, sigurno je da će ubrzati igru i dati šansu novim igračima, ali bez pravog igrača na lijevom krilu i posebno lijevom beku, teško možemo do pravih rezultata pod čim podrazumjevam redovno učešće na velikim takmičenjima i borbu za drugi krug.
Kakva je procedura naturalizacije takvih igrača? Vjerovatno moraju imati neku vezu sa nasom drzavom, u domaćem prvenstvu nema niti jedan takav koji bi svojom kvalitetom unaprijedio igru naše reprezentacije.
U rukometa u kojem je dozvoljena promjena sportskog državljanstva nakon tri godine ne igranja za prethodnu selekciju.
Ne moraju imati nikakvu 'vezu' sa državom za koju namjeravaju igrati - vidi pod: Danijel Šarić > Katar.

PS:
Apsolutno se slažem da bi nam , itekako, trebao 'naturalizovani' vrstan polivaletan rukometaš (danas je takvih znatan broj, jer sve je manje 'klasičnih' lijevi bekova na 'račun' desnih bekova koji ostaju većinom 'klasični') i to na poziciji lijevog i srednjeg beka. Krilo se može 'napraviti' i od domaćih igrača
Mislio sam da mora igrati u domaćem prvenstvu da bi stekao pravo nastupa. Ako se dobro sjećam još iz vremena RK Bosna da je Valentin Anisimov trebao igrati za našu reprezentaciju pa je to propalo. Bruno Kozina? Rodjen je u Derventi a igra na poziciji srednjeg beka gdje osim Perića nemamo izbora. Sta mislite o njemu?
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EC3 » 18 feb 2021, 18:49

EdinjoBos je napisao/la:
18 feb 2021, 18:17
Jusko00 je napisao/la:
18 feb 2021, 17:32
Nama treba dobar srednji bek i bilo bi dobro probati dovesti Lovru Jotica iz Vardara,iako je bio na nekim spiskovima kod hrvata nema teorije da u skorije vrije dobije ozbiljne minute u dresu hrvatske pored Karacica Cindrica i Duvnjaka.Mi trenutno nemamo srednjeg beka koji moze zabit gol sa 9 ili 10 metara.Triger je pisao da treba probat vratiti neke igrace pod nasu zastavu i ja bih tu dodao jos Vistoropa i Mijatovica
jasam u mojim prijasnjim postovima bas na jotica i mislio, a i mijatovica sam spominjao...znaci od mene potpis!
Ako misliš na Srdjana Mijatovića njega bi i mogli privoliti da igra za nas a Jotić je nerealna opcija.
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1321
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la InatSilniBosanski » 18 feb 2021, 19:45

EC3 je napisao/la:
18 feb 2021, 18:49
EdinjoBos je napisao/la:
18 feb 2021, 18:17
Jusko00 je napisao/la:
18 feb 2021, 17:32
Nama treba dobar srednji bek i bilo bi dobro probati dovesti Lovru Jotica iz Vardara,iako je bio na nekim spiskovima kod hrvata nema teorije da u skorije vrije dobije ozbiljne minute u dresu hrvatske pored Karacica Cindrica i Duvnjaka.Mi trenutno nemamo srednjeg beka koji moze zabit gol sa 9 ili 10 metara.Triger je pisao da treba probat vratiti neke igrace pod nasu zastavu i ja bih tu dodao jos Vistoropa i Mijatovica
jasam u mojim prijasnjim postovima bas na jotica i mislio, a i mijatovica sam spominjao...znaci od mene potpis!
Ako misliš na Srdjana Mijatovića njega bi i mogli privoliti da igra za nas a Jotić je nerealna opcija.
Jortic nosi Vardara u zadnje vrijeme kida momak, terorisao je Pick Szeged zadnje vrijeme mada i to je realno da je on u Hrvatskoj realbo 3 ili 4 opcija kod nas bi bio prva
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
ASD
Postovi: 26274
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ASD » 18 feb 2021, 19:55

Gledao sam Hamidovića protiv RNL. Dao mislim 4 gola. Mogao bi ispasti od njeg solidan igrač.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.