Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
Cristante kapiten, povrijedi se on pa predaje traku Manciniju. 
Re: Edin Džeko
link??
Re: Edin Džeko
Bogotac
-
Swanfilter
- Postovi: 841
- Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Pokenjo se ko vidra, prvo po Fonseki, a onda i po forumskoj balavurdiji ...
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Najveci bosnjak ikad.
Ten toes, I done laps in the trench
And when they need more, I'm right back like I'm Trent
And when they need more, I'm right back like I'm Trent
Re: Edin Džeko
Ovaj kup kao bitan za Romu 
Re: Edin Džeko
Babo 
Re: Edin Džeko
'Ta će Džeko, Majoneza je očito bolji. Nego ajte forumski štakori malo o Amri, kostobranima i djeci.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
Re: Edin Džeko
Braga je jadna ekipica ribara, ovdje bi se Specija prosetala 
- KrajisnikBosnjak
- Postovi: 3487
- Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Babuka mjesec dana bez utakmice, prva prilika i odma gol. 
Re: Edin Džeko
Udje Majoral pred kraj, odma ga zakuca 
Re: Edin Džeko
Bilo teze promasiti 
Re: Edin Džeko
Džeko postao najbolji strijelac Rome svih vremena u Evropskoj ligi
Bio je to njegov 13. gol u takmičenju koje se nekada zvalo Kup UEFA i prestigao je legendarnog Nijemca Rudija Völlera, koji je dugi niz godina držao rekord s 12 golova.
- Beduin
- Postovi: 19510
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
On je samo malo NE PISMEN.
I da, @babino misljenje je bitno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: Edin Džeko
Edin ponovo na klupi, doista nejasna odluka Fonsece, mene Mayoral nije oduševio, a pogledao sam svaku utakmicu Rome ove sezone.
Mayoral je naravno agilan, brz i fleksibilan, ali se nikada nije pokazao na jednoj "malo većoj" utakmici (Cluj, Young Boys, Crotonj, Spezia, Verona i Braga), od ovih ekipa najbolja je Verona. Ali ukoliko uđete na neki romin forum, pa čak i na stranicama simpatizera Rome vidi se ogromno svršavanje na Mayorala, po meni bez ikakvog smisla.
Fonseca onako solidan trener, sa luzerskim mentalitetom, ali baš čudna stvar našao se kao i Koeman da trenira strogoću na jednom od najvažnijig igrača ekipe, tako da iskreno smatram da bi Edinu bilo najbolje da na kraju sezone pokupi kofere i ode igrati, pa što da ne i u neku egozotičnu ligu.
A Roma ukoliko planira Mayorala naredne sezone (a to je očigledno ukoliko trener ostane Fonseca) promovirati u prvog napadača, neće se dobro provesti, jer je to jedan tipični igrač bez damu, a već je pokazao da nije neka gol-mašina, već i njemu treba nekoliko prilika da postigne gol (još jedan njegov ogromni nedostatak je (ne)doprinos odbrani i sredini terena, što je Romina boljka još od perioda kada je ekipu napustio Rudiger).
Mayoral je naravno agilan, brz i fleksibilan, ali se nikada nije pokazao na jednoj "malo većoj" utakmici (Cluj, Young Boys, Crotonj, Spezia, Verona i Braga), od ovih ekipa najbolja je Verona. Ali ukoliko uđete na neki romin forum, pa čak i na stranicama simpatizera Rome vidi se ogromno svršavanje na Mayorala, po meni bez ikakvog smisla.
Fonseca onako solidan trener, sa luzerskim mentalitetom, ali baš čudna stvar našao se kao i Koeman da trenira strogoću na jednom od najvažnijig igrača ekipe, tako da iskreno smatram da bi Edinu bilo najbolje da na kraju sezone pokupi kofere i ode igrati, pa što da ne i u neku egozotičnu ligu.
A Roma ukoliko planira Mayorala naredne sezone (a to je očigledno ukoliko trener ostane Fonseca) promovirati u prvog napadača, neće se dobro provesti, jer je to jedan tipični igrač bez damu, a već je pokazao da nije neka gol-mašina, već i njemu treba nekoliko prilika da postigne gol (još jedan njegov ogromni nedostatak je (ne)doprinos odbrani i sredini terena, što je Romina boljka još od perioda kada je ekipu napustio Rudiger).
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Online
Trenutno korisnika/ca: AlenHalilovic, Bosnjo22, cutura, dark44, dedo26, ebi46, emir79, Helemnejse, lumani, Micron, Rio12345, Shevko, trunks1946 i 109 gostiju.



