Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la TopRemove » 18 feb 2021, 19:03

Cristante kapiten, povrijedi se on pa predaje traku Manciniju. :rol:

ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ramke0203 » 18 feb 2021, 19:05

link??

Torres_9
Postovi: 6963
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Torres_9 » 18 feb 2021, 19:06

Bogotac

Swanfilter
Postovi: 841
Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Swanfilter » 18 feb 2021, 19:15

Pokenjo se ko vidra, prvo po Fonseki, a onda i po forumskoj balavurdiji ...

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Tekashi » 18 feb 2021, 19:26

:damn: Kakva lopta za Mikija

Avatar
KSG
Postovi: 2872
Pridružen/a: 25 jan 2021, 17:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la KSG » 18 feb 2021, 19:28

Najveci bosnjak ikad.
Ten toes, I done laps in the trench
And when they need more, I'm right back like I'm Trent

DonT
Postovi: 108
Pridružen/a: 12 feb 2021, 21:23
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DonT » 18 feb 2021, 19:32

Ovaj kup kao bitan za Romu :kafa:

Sensei
Postovi: 1129
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sensei » 18 feb 2021, 19:34

Babo :tokralju:

Avatar
JonSnow
Postovi: 5426
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JonSnow » 18 feb 2021, 19:38

'Ta će Džeko, Majoneza je očito bolji. Nego ajte forumski štakori malo o Amri, kostobranima i djeci.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

DonT
Postovi: 108
Pridružen/a: 12 feb 2021, 21:23
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DonT » 18 feb 2021, 19:40

Braga je jadna ekipica ribara, ovdje bi se Specija prosetala :kafa:

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3487
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 18 feb 2021, 19:43

Maestro naš bošnjački. :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

babino
Postovi: 8032
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la babino » 18 feb 2021, 19:55

DonT je napisao/la:
18 feb 2021, 19:32
Ovaj kup kao bitan za Romu :kafa:
bitan kao tvoje misljenje na forumu:-)
covjece, mi se sprdali da falis, gdje si poletio:-)

DonT
Postovi: 108
Pridružen/a: 12 feb 2021, 21:23
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DonT » 18 feb 2021, 20:14

babino je napisao/la:
18 feb 2021, 19:55
DonT je napisao/la:
18 feb 2021, 19:32
Ovaj kup kao bitan za Romu :kafa:
bitan kao tvoje misljenje na forumu:-)
covjece, mi se sprdali da falis, gdje si poletio:-)
Tvoje je bitno, da bome :kafa:

babino
Postovi: 8032
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la babino » 18 feb 2021, 20:17

DonT je napisao/la:
18 feb 2021, 20:14
babino je napisao/la:
18 feb 2021, 19:55
DonT je napisao/la:
18 feb 2021, 19:32
Ovaj kup kao bitan za Romu :kafa:
bitan kao tvoje misljenje na forumu:-)
covjece, mi se sprdali da falis, gdje si poletio:-)
Tvoje je bitno, da bome :kafa:
mislis dabome :kafa:

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Tekashi » 18 feb 2021, 20:56

Babuka mjesec dana bez utakmice, prva prilika i odma gol. :kafa:

DonT
Postovi: 108
Pridružen/a: 12 feb 2021, 21:23
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DonT » 18 feb 2021, 20:59

Udje Majoral pred kraj, odma ga zakuca :kafa:

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Tekashi » 18 feb 2021, 21:01

Bilo teze promasiti :kafa:

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Tekashi » 19 feb 2021, 15:57

Džeko postao najbolji strijelac Rome svih vremena u Evropskoj ligi

Bio je to njegov 13. gol u takmičenju koje se nekada zvalo Kup UEFA i prestigao je legendarnog Nijemca Rudija Völlera, koji je dugi niz godina držao rekord s 12 golova.
:kafa:

Avatar
Beduin
Postovi: 19510
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Beduin » 19 feb 2021, 23:58

babino je napisao/la:
18 feb 2021, 20:17
DonT je napisao/la:
18 feb 2021, 20:14
babino je napisao/la:
18 feb 2021, 19:55

bitan kao tvoje misljenje na forumu:-)
covjece, mi se sprdali da falis, gdje si poletio:-)
Tvoje je bitno, da bome :kafa:
mislis dabome :kafa:
On je samo malo NE PISMEN. :urnebes:

I da, @babino misljenje je bitno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Surreal
Postovi: 11843
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Surreal » 21 feb 2021, 19:41

Edin ponovo na klupi, doista nejasna odluka Fonsece, mene Mayoral nije oduševio, a pogledao sam svaku utakmicu Rome ove sezone.

Mayoral je naravno agilan, brz i fleksibilan, ali se nikada nije pokazao na jednoj "malo većoj" utakmici (Cluj, Young Boys, Crotonj, Spezia, Verona i Braga), od ovih ekipa najbolja je Verona. Ali ukoliko uđete na neki romin forum, pa čak i na stranicama simpatizera Rome vidi se ogromno svršavanje na Mayorala, po meni bez ikakvog smisla.

Fonseca onako solidan trener, sa luzerskim mentalitetom, ali baš čudna stvar našao se kao i Koeman da trenira strogoću na jednom od najvažnijig igrača ekipe, tako da iskreno smatram da bi Edinu bilo najbolje da na kraju sezone pokupi kofere i ode igrati, pa što da ne i u neku egozotičnu ligu.

A Roma ukoliko planira Mayorala naredne sezone (a to je očigledno ukoliko trener ostane Fonseca) promovirati u prvog napadača, neće se dobro provesti, jer je to jedan tipični igrač bez damu, a već je pokazao da nije neka gol-mašina, već i njemu treba nekoliko prilika da postigne gol (još jedan njegov ogromni nedostatak je (ne)doprinos odbrani i sredini terena, što je Romina boljka još od perioda kada je ekipu napustio Rudiger).
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []