Spisak ce bit kad im se digne ku.rac
Ivaylo Petev
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ivaylo Petev
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Ivaylo Petev
Re: Ivaylo Petev
Golmani: Ibrahim Šehić (Konyaspor), Nikola Vasilj (Zorya Lugansk), Kenan Pirić (NK Maribor).
Odbrana: Branimir Cipetić (NK Lokomotiva), Darko Todorović (HNK Hajduk Split), Sead Kolašinac (FC Schalke 04), Eldar Ćivić (Ferencvárosi TC), Anel Ahmedhodžić (Malmö FF), Denis Hadžikadunić (FK Rostov), Siniša Saničanin (FK Vojvodina), Marko Mihojević (Göztepe).
Vezni red: Amir Hadžiahmetović (Konyaspor), Stjepan Lončar (HNK Rijeka), Miralem Pjanić (FC Barcelona), Amer Gojak (Torino FC), Gojko Cimirot (Standard Liège), Rade Krunić (AC Milan), Amar Rahmanović (Konyaspor), Miroslav Stevanović (Servette FC), Haris Duljević (Nîmes Olympique).
Napad: Edin Džeko (AS Roma), Edin Višća (Istanbul Basaksehir FK), Luka Menalo (HNK Rijeka), Ermedin Demirović (SC Freiburg), Smail Prevljak (KAS Eupen).
-
killafrommanilla
- Postovi: 4329
- Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
- Kontakt:
Re: Ivaylo Petev
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
Re: Ivaylo Petev
Sloboda do groba
Re: Ivaylo Petev
- Dejan Malinović
Re: Ivaylo Petev
-
bordobijeli
- Postovi: 18312
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Ivaylo Petev
Re: Ivaylo Petev
pozivi menalu i rahmanovicu su tu i tamo (znaci ni plus ni minus)
plus su pozivi duljevicu, stevanovicu i demirovicu
upitnici ostaju oko gigovica, lovrica
Re: Ivaylo Petev
Najkriticnija pozicija ce nam vjerovatno biti RB sa dva igraca iz HNL-a ali stas kad boljih nema.
Re: Ivaylo Petev
Ma kod nas se prvih 11 mijenja silom prilika,tako da ostali nisu ni bitni toliko,lijepo je vidjeti da je pozvao nove nade Demirovica i Prevljaka... mislim da polako treba razmisljat da igramo u buducnosti sa 2 napadaca.. Dzeko je jos mozda ove kvalifikacije tu i eventualno na prvenstvu...bordobijeli je napisao/la: ↑11 mar 2021, 13:44Pa realno to je to, uvijek ima neko nezadovoljan al ovo je najbolje sto imamo. Recimo moga je umjesto Rahmanovica biti neko drugi ili umjesto Pirica al u konačnici to ne mjenja nista specijalno.
Re: Ivaylo Petev
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
- feniksptica
- Postovi: 19111
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Ivaylo Petev
BOT (ponude u inbox)
Re: Ivaylo Petev
Gazibegović, Sušić, nije da boljih nema, ali hajde.miky_hz je napisao/la: ↑11 mar 2021, 13:47Dobar spisak,to je to najbolje sto imamo,ako djeluje lose djeluje iz tog razloga sto bolje nemamo,to nam je sto nam je.Nije niko zakinut da kazes negdje da razvaljuje pa da kazes nije ga pozvao a trebao je.
Najkriticnija pozicija ce nam vjerovatno biti RB sa dva igraca iz HNL-a ali stas kad boljih nema.
Re: Ivaylo Petev
Kaže menagere da su momci na treningu dobro radili u zadnjih mjesec dana,nema veze što što ne igraju
-
bordobijeli
- Postovi: 18312
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Ivaylo Petev
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Ivaylo Petev
Kad vide ovako nekog novog igraca pa ga se uhvate ko pijan plota.TopRemove je napisao/la: ↑11 mar 2021, 13:51Gazibegović, Sušić, nije da boljih nema, ali hajde.miky_hz je napisao/la: ↑11 mar 2021, 13:47Dobar spisak,to je to najbolje sto imamo,ako djeluje lose djeluje iz tog razloga sto bolje nemamo,to nam je sto nam je.Nije niko zakinut da kazes negdje da razvaljuje pa da kazes nije ga pozvao a trebao je.
Najkriticnija pozicija ce nam vjerovatno biti RB sa dva igraca iz HNL-a ali stas kad boljih nema.
Susic vise ne igra nego sto igra, Gazibegovic ce imati prilile sigurno polako i za njega ste culi prije mjesec dana.
Todor je dobar bek, nije Dani Alves, ali u nasem sivilu je sasvim okej, ne mozemo imati 11 igraca nivoa Dzeke i Pjanica bili bi Francuska onda
Moje jedine dvije zamjerke su Piric i Mihojevic i to je sve
- feniksptica
- Postovi: 19111
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, al87, aqarius, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bobadilla, boki86, Bosanac90, Brokula, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, DanijelTZ, darker10, Drum, DzaniMehmet, eaglebvb09, Enigmaa, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, Hazre, Imamkarbarum, InatSilniBosanski, Iniesta12, karajlo, Kljukusar, KockarVicin007, kontra, kouadio, Kylian, Lavcina, LeCoq, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Matterhorn22, Micron, miguelramos, Nah1ddd, NEZALAGANJE, Ozymandias, Pensioner26, RajvoSa89, rishovski, safun79, sagitarius, SanaBosna, Sarun, Shevko, Sheyi, Smaja, soccerfan, StevieG8, tobaccos, TripleThreat, tutankamon1905, unavita, Vanja8, Venom, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, ZmajTuzla i 678 gostiju.




