RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA
Re: RSD Velež Mostar
Cestitke Velezu imate dobru ekipu volio bi vas gledati u Evropi. 
Sloboda ili ništa.
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
Re: RSD Velež Mostar
Bravo Rođeni! Bravo Feđa!
Teska utakmica, treba malo glavu odmoriti.
Teska utakmica, treba malo glavu odmoriti.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...
-
fudbalfudbal
- Postovi: 2648
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Popili su mi krv moju, sa svojim soliranjem. Radovac odigrao utakmicu ispod prosjeka, Omar Pršeš najbolja izmjena. Amin +3!
Ti si naša ljubav jedina!
-
VelezovoDijete
- Postovi: 320
- Pridružen/a: 27 feb 2021, 16:56
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Samo Feđa Dudić !!!!

- OldFashioned
- Postovi: 6028
- Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
BRAvo, napokon srušena neugodna tradicija i dodatno približavanje cilju.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.
Re: RSD Velež Mostar
Ne moze covjek biti nezadovoljan nakon osvojena 3 boda na vrucem terenu, srusenom tradicijom i konacno pobjedom na Tusnju, ali...
Da je moglo i trebalo bolje - jeste!
Takticko nadmudrivanje je ipak Fedjina uza specijalnost i ponovo je pobijedio. Ali isto tako moglo se sve okrenuti na drugu stranu da Kjosevski nije odbranio ono Saidovo jedan na jedan. Takodjer, mozemo zahvaliti i strucnom stabu Slobode sto su izveli Huseinovica u kljucnim trenucima utakmice, iako mislim da ni oni sami ne znaju zbog cega su to uradili.
Brandao je ponovo razocarao. Ne znam koji mu je vise klinac, ali s njim se nesto mora rijesiti, kako u glavi tako i na terenu. Ovako ne ide. Vidi se da igra preko neke stvari i da mu je svejedno, za razliku od Prsesa koji je i u onih 20-ak minuta sto je odigrao pokazao da je pravi profesionalac jer je odigrao srcano i borbeno protiv kluba koji voli i u kojem je ponikao.
Da moja raja iz Tuzle ne pomisli kako sam zaboravio na Sabriju - nisam! Sudjenje ispod prosjeka, kao i uvijek kad Sabrija sudi jer on jednostavno nije dorastao zvanju premijerligaskog sudije. Za penal nisam siguran, ali eto...dosudjen je i sta mozemo. Da nije bio penal, bio bi gol iz igre prije ili kasnije jer Velez je u svakom slucaju bio bolji protivnik u ovom susretu, sto i statistika pokazuje. Iskljucenja su opravdana i plod su gluposti igraca (dobro, mozda Sale jos uvijek ne konta zbog cega je dobio i prvi karton, a kamoli drugi
).
Pitanje za nekoga ko prati raspored i Bergerove tablice - kolika je mogucnost da se u narednom kolu sastanu Velez i Sloboda? Nesto je komentator spominjao da bi Sloboda mogla narednu utakmicu igrati na gostujucem terenu sa petoplasiranom ekipom.
Da je moglo i trebalo bolje - jeste!
Takticko nadmudrivanje je ipak Fedjina uza specijalnost i ponovo je pobijedio. Ali isto tako moglo se sve okrenuti na drugu stranu da Kjosevski nije odbranio ono Saidovo jedan na jedan. Takodjer, mozemo zahvaliti i strucnom stabu Slobode sto su izveli Huseinovica u kljucnim trenucima utakmice, iako mislim da ni oni sami ne znaju zbog cega su to uradili.
Brandao je ponovo razocarao. Ne znam koji mu je vise klinac, ali s njim se nesto mora rijesiti, kako u glavi tako i na terenu. Ovako ne ide. Vidi se da igra preko neke stvari i da mu je svejedno, za razliku od Prsesa koji je i u onih 20-ak minuta sto je odigrao pokazao da je pravi profesionalac jer je odigrao srcano i borbeno protiv kluba koji voli i u kojem je ponikao.
Da moja raja iz Tuzle ne pomisli kako sam zaboravio na Sabriju - nisam! Sudjenje ispod prosjeka, kao i uvijek kad Sabrija sudi jer on jednostavno nije dorastao zvanju premijerligaskog sudije. Za penal nisam siguran, ali eto...dosudjen je i sta mozemo. Da nije bio penal, bio bi gol iz igre prije ili kasnije jer Velez je u svakom slucaju bio bolji protivnik u ovom susretu, sto i statistika pokazuje. Iskljucenja su opravdana i plod su gluposti igraca (dobro, mozda Sale jos uvijek ne konta zbog cega je dobio i prvi karton, a kamoli drugi
Pitanje za nekoga ko prati raspored i Bergerove tablice - kolika je mogucnost da se u narednom kolu sastanu Velez i Sloboda? Nesto je komentator spominjao da bi Sloboda mogla narednu utakmicu igrati na gostujucem terenu sa petoplasiranom ekipom.
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar
-
fudbalfudbal
- Postovi: 2648
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Ukoliko završimo 2:
1. Velež – Olimpik
2. Sarajevo – Velež
3. Velež – Krupa
4. Velež – trećoplasirana ekipa
5. Četvrtoplasirana – Velež
6. Velež – petoplasirana ekipa
7. Borac – Velež
8. Velež - Tuzla City
9. Sloboda – Velež
10. Velež – Mladost
11. Radnik - Velež
Ukoliko završimo 3:
1. Velež – Radnik
2. Olimpik – Velež
3. Velež – Sarajevo
4. Drugoplasirana ekipa – Velež
5. Velež – Krupa
6. Velež – četvrtoplasirana ekipa
7. Petoplasirana ekipa – Velež
8. Velež – Borac
9. Tuzla City – Velež
10. Velež - Sloboda
11. Mladost – Velež
Ukoliko završimo 4:
1. Velež – Mladost
2. Radnik – Velež
3. Velež – Olimpik
4. Sarajevo – Velež
5. Velež – drugoplasirani
6. Trećoplasirani – Velež
7. Velež – Krupa
8. Velež – petoplasirani
9. Borac - Velež
10. Velež - Tuzla City
11. Sloboda – Velež
Ukoliko završimo 5:
1. Velež – Sloboda
2. Mladost - Velež
3. Velež - Radnik
4. Olimpik – Velež
5. Velež – Sarajevo
6. Drugoplasirani – Velež
7. Velež – trećoplasirani
8. Četvrtoplasirani - Velež
9. Velež – Krupa
10. Velež – Borac
11. Tuzla – Velež
1. Velež – Olimpik
2. Sarajevo – Velež
3. Velež – Krupa
4. Velež – trećoplasirana ekipa
5. Četvrtoplasirana – Velež
6. Velež – petoplasirana ekipa
7. Borac – Velež
8. Velež - Tuzla City
9. Sloboda – Velež
10. Velež – Mladost
11. Radnik - Velež
Ukoliko završimo 3:
1. Velež – Radnik
2. Olimpik – Velež
3. Velež – Sarajevo
4. Drugoplasirana ekipa – Velež
5. Velež – Krupa
6. Velež – četvrtoplasirana ekipa
7. Petoplasirana ekipa – Velež
8. Velež – Borac
9. Tuzla City – Velež
10. Velež - Sloboda
11. Mladost – Velež
Ukoliko završimo 4:
1. Velež – Mladost
2. Radnik – Velež
3. Velež – Olimpik
4. Sarajevo – Velež
5. Velež – drugoplasirani
6. Trećoplasirani – Velež
7. Velež – Krupa
8. Velež – petoplasirani
9. Borac - Velež
10. Velež - Tuzla City
11. Sloboda – Velež
Ukoliko završimo 5:
1. Velež – Sloboda
2. Mladost - Velež
3. Velež - Radnik
4. Olimpik – Velež
5. Velež – Sarajevo
6. Drugoplasirani – Velež
7. Velež – trećoplasirani
8. Četvrtoplasirani - Velež
9. Velež – Krupa
10. Velež – Borac
11. Tuzla – Velež
Ti si naša ljubav jedina!
Re: RSD Velež Mostar
U svakom slucaju, ne bi trebalo biti problema ni u narednom kolu.
Hvala legendo
Hvala legendo
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar
-
Jsjsjsjsjs
- Postovi: 423
- Pridružen/a: 20 jul 2020, 22:58
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Iskreno zaslužena pobjeda. Rođeni su htjeli više pobjedu. Da je moglo bolje, moglo je i to puno. Ideja sa Ovčinom na desnom beku više ne radi. Vidilo se da nam je falio onaj vezni koji je više orijentiran ka defanzivni nego napadu. Dva štopera su nam tobe jarabi. Da li iko zna gdje je taj Bjelica? Bilo je dosta izgubljenih lopti. Radovac ispod prosjeka, Lija pored onog šuta ništa. Da li je bio penal ne znam. Mada mi više liči kao da nije bio. Ali crveni su zasluženo. E sad viditi kako će se završiti ovo kolo. Pa onda narednog vikenda po pobjedu.
AGRESIVNO ROĐENI!

AGRESIVNO ROĐENI!
-
fudbalfudbal
- Postovi: 2648
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Nema novog stopera, neće doći. Zvonić je okej, dobio je žuti nije dodirnuo protivničkog igrača. Trebalo bi se žaliti na njegov žuti karton da se poništi.Jsjsjsjsjs je napisao/la: ↑13 mar 2021, 20:05Iskreno zaslužena pobjeda. Rođeni su htjeli više pobjedu. Da je moglo bolje, moglo je i to puno. Ideja sa Ovčinom na desnom beku više ne radi. Vidilo se da nam je falio onaj vezni koji je više orijentiran ka defanzivni nego napadu. Dva štopera su nam tobe jarabi. Da li iko zna gdje je taj Bjelica? Bilo je dosta izgubljenih lopti. Radovac ispod prosjeka, Lija pored onog šuta ništa. Da li je bio penal ne znam. Mada mi više liči kao da nije bio. Ali crveni su zasluženo. E sad viditi kako će se završiti ovo kolo. Pa onda narednog vikenda po pobjedu.
AGRESIVNO ROĐENI!![]()
Chesmedjiev je uzasan, ispada, ne prati liniju, ostaje iza odbrane, pasovi nerezonski. Danas naš najgori igrač na terenu. Ispadao i kada je trebao i kada nije
Ti si naša ljubav jedina!
-
Mostarac45
- Postovi: 1190
- Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Danas je zvona opet krenuo sa onim svojim izljecanjima pa je zuti dobio treba bjelicu potpisat
Re: RSD Velež Mostar
Oba su losi stoperi i skloni kiksevima, bizarnim ispadanjima u igri.
Tako da jos veca pohvala Feđi zbog rezultata koje imamo, ali nece nam biti lako izboriti takmicenje u Evropi sa ovakvim rosterom konkretno na stoperskim pozicijama.
Tako da jos veca pohvala Feđi zbog rezultata koje imamo, ali nece nam biti lako izboriti takmicenje u Evropi sa ovakvim rosterom konkretno na stoperskim pozicijama.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !
-
killafrommanilla
- Postovi: 4329
- Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Hocemol kopat postove Musa u kojima govoris sve najbolje o Dudicu
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
-
fudbalfudbal
- Postovi: 2648
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Radović moguće da će pauzirati iduće kolo, poslije toga idu reprezentacije..
Ti si naša ljubav jedina!
-
Jsjsjsjsjs
- Postovi: 423
- Pridružen/a: 20 jul 2020, 22:58
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Sada pogledao objavu o Cviji. I mislim da će te se složiti sa mnom .
Haris Ovčina je trebao biti nešto kao što je Obren Cvijanović sada.
Haris Ovčina je trebao biti nešto kao što je Obren Cvijanović sada.
-
1922VFC1981
- Postovi: 1626
- Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Dobro je.. 3 boda su tu
Ko sto Fedja rece, psihicki prelosi bili. Sa dva igraca vise smo izgledali kao izgubljeni.
Idemo dalje momci.
Ko sto Fedja rece, psihicki prelosi bili. Sa dva igraca vise smo izgledali kao izgubljeni.
Idemo dalje momci.
#musvdg
Re: RSD Velež Mostar
Ja sam se nadao da ćemo povratkom Češmedzieva konačno imati stabilnu obranu.
Nakon današnje utakmice, nekako sam uvjeren da smo se olako rješili Bihorca i Čivića.
Češmedziev igra zabrinjavajuce lose. Svi parametri su izuzetno losi.
Posto je izgledno da od novog stopera nema nista, bojim se da ćemo brzo posustati.
Brinu povrede Zeljkovica, sad evo i Radovica.
Šta se desava sa Brandaom?
Nakon današnje utakmice, nekako sam uvjeren da smo se olako rješili Bihorca i Čivića.
Češmedziev igra zabrinjavajuce lose. Svi parametri su izuzetno losi.
Posto je izgledno da od novog stopera nema nista, bojim se da ćemo brzo posustati.
Brinu povrede Zeljkovica, sad evo i Radovica.
Šta se desava sa Brandaom?
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...
Re: RSD Velež Mostar
BRAVO ROĐENI ! LJEPOTA ZA OČI POGLEDAT' TABELU 
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
VelezovoDijete
- Postovi: 320
- Pridružen/a: 27 feb 2021, 16:56
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Nisam nikad a rekao loše protiv Feđe, od go*ana pravi čovjek pitu već godinu ipo.killafrommanilla je napisao/la: ↑13 mar 2021, 20:54Hocemol kopat postove Musa u kojima govoris sve najbolje o Dudicu![]()
Dok je Feđa tu za rezultate ne brinem, taman da nas dvojica uđemo u 18, nešto bi bilo od nas !
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
