Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 24 mar 2021, 21:07
I njihova i naša odbrana pucaju na svaki dobar potez, tri gola su već mogla pasti.
-
Justin
- Postovi: 11675
- Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
- Lokacija: Ellicott City
-
Kontakt:
Post
Postao/la Justin » 24 mar 2021, 21:07
Lovric zabio.

Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
-
TheTruth34
- Postovi: 2753
- Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la TheTruth34 » 24 mar 2021, 21:08
Malo smo došli sebi... Ovaj Šveđanin meni zaigrao ne bi nikad više, kakva panjina..
-
JonSnow
- Postovi: 5426
- Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la JonSnow » 24 mar 2021, 21:09
Gojakov fubalski IQ je negdje između Borisa Pandže i bukovog panja.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
-
J1897
- Postovi: 4733
- Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la J1897 » 24 mar 2021, 21:10
Po komentarima ovdje covjek bi pomislio da gubimo s 3 razlike
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
-
Kaunas
- Postovi: 13513
- Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kaunas » 24 mar 2021, 21:10
JonSnow je napisao/la: ↑24 mar 2021, 21:09
Gojakov fubalski IQ je negdje između Borisa Pandže i bukovog panja.

15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
hordasDoboj
- Postovi: 1962
- Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la hordasDoboj » 24 mar 2021, 21:11
Ima li kakav pouzdan stream u pp. Hvala
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.
-
User14
- Postovi: 11314
- Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
- Lokacija: Hercegovina
-
Kontakt:
Post
Postao/la User14 » 24 mar 2021, 21:11
J1897 je napisao/la: ↑24 mar 2021, 21:10
Po komentarima ovdje covjek bi pomislio da gubimo s 3 razlike
Welcome to Bosnia
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)
U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.
GOJKO VUKOVIC!
-
soccerfan
- Postovi: 9882
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 24 mar 2021, 21:11
Kaunas je napisao/la: ↑24 mar 2021, 21:10
JonSnow je napisao/la: ↑24 mar 2021, 21:09
Gojakov fubalski IQ je negdje između Borisa Pandže i bukovog panja.

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
Kaunas
- Postovi: 13513
- Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kaunas » 24 mar 2021, 21:11
OnlyLeft22 je napisao/la: ↑24 mar 2021, 21:11
J1897 je napisao/la: ↑24 mar 2021, 21:10
Po komentarima ovdje covjek bi pomislio da gubimo s 3 razlike
Welcome to Bosnia
Ocekivala raja 0-3 do poluvremena
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
Kapetan
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kapetan » 24 mar 2021, 21:12
ima li gdje prenos na netu ?
-
coelho41
- Postovi: 15715
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la coelho41 » 24 mar 2021, 21:12
Svaki igrač na desnom krilu nam je Višća
-
Machak
- Postovi: 3454
- Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Machak » 24 mar 2021, 21:12
Mjau !
-
Meraak1921
- Postovi: 3278
- Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Meraak1921 » 24 mar 2021, 21:12
Jel moguce Miro sta si fulio
-
AshburtonG
- Postovi: 6320
- Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la AshburtonG » 24 mar 2021, 21:12
Je li moguce sta ljudi fulaju?
-
AA23
- Postovi: 15302
- Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
- Lokacija: Where the legends are born.
-
Kontakt:
Post
Postao/la AA23 » 24 mar 2021, 21:12
Pa nije Oliver Kahn na drugoj strani, hajde ba dvije šanse već imali odlične
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 24 mar 2021, 21:12
Ovdje se radovalo što će braniti ovaj golman

-
Finn
- Postovi: 10057
- Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
- Lokacija: SA
-
Kontakt:
Post
Postao/la Finn » 24 mar 2021, 21:13
Yebes ga, igramo nekako brze. Nema tu kvaliteta, ali ima neke zelje nakon dosta dugo.
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, boki86, Bosnjo22, CHR, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, delko, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, feniksptica, Frankie, Fudo, GG3, GrbavicaHrammm, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Iniesta12, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, klasik, KockarVicin007, LeCoq, Lynx, marlostanf1eld, mercurial, Micron, omanovski, PeppermintSA, rossonero85, rukometubih23, SanaBosna, Shevko, Sheyi, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, xinxee i 268 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []