FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
harden
Postovi: 23900
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 03 apr 2021, 20:49

Cini mi se Sule najbrzi igrac danas :mrgreen:

Super obzirom da su se tek sastali, veoma bitna pobjeda, najvaznija ove sezone. Bravo Flick i ekipa, moralo se ovo na rezultat odigrati. Dosta slicna utakmica ko ona prošlogodišnja protiv BVBa cini mi se. Okrenuti se luzerima iz Pariza sad.

Jedva cekam Nagelsmanna u Bayernu.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

agentzero7
Postovi: 517
Pridružen/a: 09 mar 2016, 23:45
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la agentzero7 » 03 apr 2021, 21:03

Koja emocija i slavlje na kraju, kao da 3 godine nisu osvojili titulu, Muller posebno koja glad strasno, a Kimmich i Goretzka su stup ovog Bayerna, DNA Bayernov og kad Mullera tu ne bude.

Avatar
dirkules
Postovi: 4621
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 03 apr 2021, 21:17

ledar je napisao/la:
03 apr 2021, 20:47
Parižani izgubili derbi i pali na drugu poziciju, Neymar se htio fizički obračunavat nakon isključenja. Nedisciplinirani i loše vođeni mogli bi oni iduće sezone i propustit CL.
Jel ih to skautiraš za nas? :mrgreen:
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Goretzka » 03 apr 2021, 21:19

Ne cuju se padobranci Boixos i druzina 🤣🤣

Allikarimmi
Postovi: 49
Pridružen/a: 01 mar 2021, 11:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Allikarimmi » 03 apr 2021, 21:25

Danas je Bayern bio ko Grčka 2004. kad su svaku utakmicu dobijali po 1:0 i na kraju postali prvaci Evrope.Drago mi je da nismo primili gol,mada početkom 2.poluvremena bio je opasan presing protivnika punih 20.minuta.Igru brisi bodove piši,mora protiv PSG-a biti puno bolje ako misle u polufinale.

Avatar
Saurman
Postovi: 29585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 03 apr 2021, 21:38

slika

Ovo se ne vidi često. :D

edit:

slika
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
ledar
Postovi: 3920
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 04 apr 2021, 01:11

dirkules je napisao/la:
03 apr 2021, 21:17
ledar je napisao/la:
03 apr 2021, 20:47
Parižani izgubili derbi i pali na drugu poziciju, Neymar se htio fizički obračunavat nakon isključenja. Nedisciplinirani i loše vođeni mogli bi oni iduće sezone i propustit CL.
Jel ih to skautiraš za nas? :mrgreen:
Ako vam se slučajno i desi loš dan na AA da ne napravite željeni rezultat (u što sumnjam) uvijek ih možete natankat na Parku prinčeva, u mjesec i pol su doma već izgubili od Monaca, predzadnjeg Nantesa i evo Lillea.

Avatar
isakovich
Postovi: 1795
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 04 apr 2021, 03:39

agentzero7 je napisao/la:
03 apr 2021, 21:03
Koja emocija i slavlje na kraju, kao da 3 godine nisu osvojili titulu, Muller posebno koja glad strasno, a Kimmich i Goretzka su stup ovog Bayerna, DNA Bayernov og kad Mullera tu ne bude.
es ist eine Mentalität :opaopa:
VOLIM BAYERN

Avatar
isakovich
Postovi: 1795
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 04 apr 2021, 03:51

Ovo je bila fantastična priprema za Psg, ne primljen gol, pokazali da kad hoće i kad se taktički pripreme da znaju i defanzivno odlično odraditi posao.Prvo poluvrijeme za mene možda i najbolje odigrano ovo godine kad se uzmu u obzir svi segmenti igre.
Nekako Sane ne pokazuje to volju da bude baš jedan od ključnih da je on taj wc igrac koji donosi prevagu,al ne sumnjam u njega niti malo i smatram da će nam baš on donijeti prolaz protiv PSG sa nekom od svojih bravura.
Veseli ova nabrijanost i želja za uspjehom,danas se vesele kao da nisu osvojili BL 5 godina pa sad napravili iskorak.Kimichu treba dati kapitensku traku definitivno,dečko ima baš ono što treba da ima svaki kapital,toliko borbe želje i truda iz utakmice u utakmicu,bez trenutka da se štedi, uvijek 100% psihičkih i fizički na terenu.
VOLIM BAYERN

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Goretzka » 04 apr 2021, 12:06

Koja steta sto se nije doveo donekle kvalitetan spic kao zamjena Lewi. Ovaj Mouting mi nikako ne ulijeva povjerenje al jbg. Radije bih u navalu Comana Gnabrya i Sanea iza njih Mullera. U vezi Leon i Joshua, nazad Lucas Alaba Süle Pavard.

Promasaj su bila dovodjenja Coste Sarra i ovog Dantasa, nikako ne igraju a sumnjam da mogu neku prevagu donijeti.

Avatar
Saurman
Postovi: 29585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 04 apr 2021, 14:23

Thomas Muller je ove sezone odigrao 25 utakmica u Bundesligi i u svakoj je bio strijelac ili asistent.Zasad je na 10 golova i 15 asistencija. :cool:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

agentzero7
Postovi: 517
Pridružen/a: 09 mar 2016, 23:45
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la agentzero7 » 04 apr 2021, 14:45

Goretzka je napisao/la:
04 apr 2021, 12:06
Koja steta sto se nije doveo donekle kvalitetan spic kao zamjena Lewi. Ovaj Mouting mi nikako ne ulijeva povjerenje al jbg. Radije bih u navalu Comana Gnabrya i Sanea iza njih Mullera. U vezi Leon i Joshua, nazad Lucas Alaba Süle Pavard.

Promasaj su bila dovodjenja Coste Sarra i ovog Dantasa, nikako ne igraju a sumnjam da mogu neku prevagu donijeti.
Steta sta ne gledas Bayernove utakmice, Choupo Moting je odlicna Lewina zamjena, rijetko koji navijac ima da nije zadovoljan s njime, decko ce dobiti i novi ugovor sto govori samo za sebe dovoljno.
Pogledaj ponekad utakmicu Bayerna i kad igra on pa ces vidjeti.

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Goretzka » 04 apr 2021, 15:58

agentzero7 je napisao/la:
04 apr 2021, 14:45
Goretzka je napisao/la:
04 apr 2021, 12:06
Koja steta sto se nije doveo donekle kvalitetan spic kao zamjena Lewi. Ovaj Mouting mi nikako ne ulijeva povjerenje al jbg. Radije bih u navalu Comana Gnabrya i Sanea iza njih Mullera. U vezi Leon i Joshua, nazad Lucas Alaba Süle Pavard.

Promasaj su bila dovodjenja Coste Sarra i ovog Dantasa, nikako ne igraju a sumnjam da mogu neku prevagu donijeti.
Steta sta ne gledas Bayernove utakmice, Choupo Moting je odlicna Lewina zamjena, rijetko koji navijac ima da nije zadovoljan s njime, decko ce dobiti i novi ugovor sto govori samo za sebe dovoljno.
Pogledaj ponekad utakmicu Bayerna i kad igra on pa ces vidjeti.
Eto nek ti gledas vjerni navijac izvinjavam se. Lako je bit dostojna zamjena protiv Augsburga i Mainza, vidjet cemo ga protiv Parizana. Najgori ste mi vi ko fol realni a poslije jedne tekme bi ih pljuvali.

agentzero7
Postovi: 517
Pridružen/a: 09 mar 2016, 23:45
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la agentzero7 » 04 apr 2021, 17:03

Ja od pocetka govorim da je idealna zamjena i pri tome ostajem do kraja.
Sve sto Lewa ima to ima i Chupo Al na slabijoj razini naravno, visok, jak, dobar na lopti, dobro odigrava, covijek da odigra 5 utakmica u sezoni nece se pobunit, dapace jedan od omiljenih ličnosti u svlačionici, pri tome evo zabio je 6,7 golova ove sezone u svim natjecanjima sto je sasvim korektan ucinak s obzirom na minutazu.
Najjaci su mi likovi koji bi za rezervnog napadaca imali Aguera, Haalanda, Suareza, dajte ljudi gdje zivitr u kojem svijetu.

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Goretzka » 04 apr 2021, 17:35

Ne znam po cemu je idealna zamjena ali ok. Zasto bi se on bunio kad je presao u najbolji tim svijeta gdje kvalitetom ne zasluzuje biti. Daj meni da sjedim svaku tekmu na klupi i uzimam eure u Bayernu sto da ne?

Ne kazem da je odron od igraca ali mi smo Bayern i u svakoj tekmi idemo na pobjedu. Najbolji smo na svijetu trenutno i jako mi je ruzno cuti da sa nekakvim Moutingom napadamo PSG. Uopste mi ne ulijeva povjerenje niti mu vjerujem da moze nesto napraviti, povuci cu svoje rijeci ako me demantuje. Ovo je prava prilika da pokaze sta zna (ako zna).

Mi od one ere Mandzukica i Gomeza nemamo dva spica da valjaju i da ti je potpuno svejedno ko ce igrati. Od kako je Lewa presao kod nas ovaj drugi spic koji mu je zamjena je tu samo eto da se vodi kao napadac. Molimo Boga da se ovaj ne povrijedi i da ne bude kuku majko. Kao sad naprimjer. Hajcamo krila i dovodimo, imamo ih bruku sad, a zamjena Lewi nedostaje. Nisam nigdje rekao da smo trebali dovesti Aguera Haalanda i sl. ali se mogla naci bolja zamjena. Sto to nama ne bi drugog spica igrao neko poput Piateka, Milika npr i slicnih napadaca za koje si siguran da ce isporuciti potrebno kad dobiju sansu. A ne nekakav Choupo Motting.

agentzero7
Postovi: 517
Pridružen/a: 09 mar 2016, 23:45
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la agentzero7 » 04 apr 2021, 17:59

Je je Piatek i Milik ce ti doc da odigraju 8 utakmica u sezoni kako da ne.
Nije to bas tako lako naći, zamjena za Lewu kad dolazi odma u startu mora potpisat sezonu u kojoj ce 95 posto utakmica sjedit na klupi, tko iti malo drzi do sebe to ne zeli, Chupo je svjestan da starter moze biti samo u klubovima tipa Mainz i Arminia, u godinama je i nije mu problem biti taj covijek.

Ista situacija je u Realu gdje Benzema caruje a na klupi Diaz , u Barceloni je Braithwhite zamjena, tko ima napadaca koji je neprikosnovena 9ka uvijek ce rezerva bit neki osrednji igrac, vremena koja spominjes sa Gomezom i Mandzom su bila vremena kad se jos trazila ta 9ka sigurna, oni su se borili za tu poziciju.
Jako ne tesko dovest nekog tko zna da nece igrati, jako jako tesko.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7509
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 04 apr 2021, 21:38

Jučer je Flick dobro sve prilagodio situaciji i protivniku. Znao je da naprijed mora drugačije igrati bez Lewe i automatski mu je teže gore duže zadržati loptu, pa je malo više prepustio loptu Leipzigu i odigrao nešto defanzivnije. I ranije je Flick znao odigrati na rezultat i činjenica je da kada hoćemo, onda možemo itekako pozada biti stabilni. Ne bi ja nešto posebno zamjerao Süleu i Alabi, oni su bili u suštini dosta stabilni, ne bi ta 0 pozada inače stajala. U drugom poluvremenu je Süle malo srao u dva navrata i zamalo zakomplikovao, ali po meni jučer je to bio dobar nastup obojice.

A kada se spominje Upamecano, naravno da je on za mene bio pod muss i super je što smo ga doveli. Samo nemojmo zaboraviti da i on ima svojih ispada kao što su bile u utakmicama protiv Liverpoola i u onoj prvo protiv ManU-a (tada je napravio najmanje 3 ključne greške). Tako da ako kriteriji budu isti kao sada kod ocjenjivanja i procjenjivanja stopera, mislim da će biti povremeno kritika i na račun Upamecana naredne sezone. Bit će zanimljivo to posmatrati... :D
Da momak ima sve predispozicije za sjajnog stopera to stoji i naravno da sam prezadovoljan njegovim dolaskom, ali samo ukazujem na ovo gore... :D

Choupo ne može naravno u potpunosti zamijeniti Lewu, ali da se momak trudi i da zaslužuje pohvale za ono što je do sada pružio, to da.
I čak vjerujem da će napraviti i neku veliku stvar ove sezone pa i zabiti neki bitan pogodak ili pogodke. Nisam nešto bio prezadovoljan na početku sezone njegovim dolaskom, ali svakako da on ima šta pružiti, on to pokazuje. U usporedbi s Costom, čiji sam transfer na početku okarakterisao kao promašaj i katastrofu, Choupo je ipak druga priča. Čovjek se trudi, zna baratati s loptom, ali naravno da je s njim igra drugačija nego s Lewom, jer Choupo je više igrač za samog šesnaesterca i tamo vreba prilike. Dok su kod Poljaka drugačija kretanja i u stanju je i ranije preuzimati loptu i slično...
Zadnja izmjena: effe_sa, dana/u 04 apr 2021, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 04 apr 2021, 22:16

Goretzka je napisao/la:
04 apr 2021, 17:35
Ne znam po cemu je idealna zamjena ali ok. Zasto bi se on bunio kad je presao u najbolji tim svijeta gdje kvalitetom ne zasluzuje biti. Daj meni da sjedim svaku tekmu na klupi i uzimam eure u Bayernu sto da ne?

Ne kazem da je odron od igraca ali mi smo Bayern i u svakoj tekmi idemo na pobjedu. Najbolji smo na svijetu trenutno i jako mi je ruzno cuti da sa nekakvim Moutingom napadamo PSG. Uopste mi ne ulijeva povjerenje niti mu vjerujem da moze nesto napraviti, povuci cu svoje rijeci ako me demantuje. Ovo je prava prilika da pokaze sta zna (ako zna).

Mi od one ere Mandzukica i Gomeza nemamo dva spica da valjaju i da ti je potpuno svejedno ko ce igrati. Od kako je Lewa presao kod nas ovaj drugi spic koji mu je zamjena je tu samo eto da se vodi kao napadac. Molimo Boga da se ovaj ne povrijedi i da ne bude kuku majko. Kao sad naprimjer. Hajcamo krila i dovodimo, imamo ih bruku sad, a zamjena Lewi nedostaje. Nisam nigdje rekao da smo trebali dovesti Aguera Haalanda i sl. ali se mogla naci bolja zamjena. Sto to nama ne bi drugog spica igrao neko poput Piateka, Milika npr i slicnih napadaca za koje si siguran da ce isporuciti potrebno kad dobiju sansu. A ne nekakav Choupo Motting.
Druže nemogu se nikako složiti s tobom.
Moraš shvatiti jednu stvar,ili barem pokušati malo drugačije gledati na sklapanje ekipe koja će napadati trofeje,jako bitna stvar pore naravno kvalitete je i hemija,odnosi i harmonija u ekipi.
Nemožes ti tražiti zamjenu za Lewu i dovesti igrača koji je dovoljno dobar i zaslužuje da igra mnogo više od recimo Motinga sada kod nas.
Jednostavno lupam jedan Milik ti neće biti sretan kada udje u 87 minutu,a još važnije od toga Lewa u formi u kojoj jeste i raspoloženju kojem jeste neće nikome dati svoje minute,očigledno je d aželi da igra svaku tekmu i svaki minut.
A itekako je bitno držati svoje zvijezde sretnim i zadovoljnim.
Imali Barca zamjenu za Mesija,ili Real u Ronaldovom prajmu imao zamjenu za njega.
Jednostavno Motinga je igrač dovoljno kvalitetan i očigledno jedna jako pozitivna figura u timu,svi su ga zavoljeli,pozitivan,i nebuni se što sjedi,a kad igra odradi korektno svoj posao.
A što se tiče PSG mi njih ne napadamo sa Motingom nego sa cijelim timom koji itekako ima kvalitet da ih pobjedi,možda bi bilo lakše sa Lewom,ali i bez njega sma siguran da smo bolji
Druga stvar uopšte me nebi iznenadilo da protiv PSG zaigramo sa Ganabryem u napadu a Moting udje s klupe.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7509
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 04 apr 2021, 22:17

Usput još: Lewa se nada da može biti spreman za dvije sedmice i da bi mogao zaigrati u revanš susretu protiv Psg-a.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
ledar
Postovi: 3920
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 05 apr 2021, 12:21

Ja mislim da Choupo nije ništa lošija zamjena od Pizzara ili Wagnera, uzimajući u obzir njihovu dob kad su kod vas dolazili. Imam nekakav predosjećaj da bi on kod vas mogao odigrati važnu rolu, posebno u CL.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.