Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Tekashi
- Postovi: 17041
- Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 29 apr 2021, 21:52
Koji debili jbt hahaha
-
Alminjo99
- Postovi: 4045
- Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la Alminjo99 » 29 apr 2021, 21:56
Voli ga Edin zabiti na Old Traffordu.
Rezultat je trend, ideal je vječan!
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 29 apr 2021, 22:17
Diawara i Villar, kakva iznosenja lopte, ovo je negledljivo.

Ne znam da su imali ijedno tacno dodavanje. Uz veliku dozu srece ovdje mogu otici neporazeni, sa ovakvom sredinom tesko da mogu nesto.
-
adisice
- Postovi: 1823
- Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
- Lokacija: Soba
-
Kontakt:
Post
Postao/la adisice » 29 apr 2021, 22:23
Kako je ovakva roma dosla do polufinala...katastrofa
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 29 apr 2021, 22:27
neko se jos uvijek nada da ovi luzeri mogu osvojiti ovo takmicenje hihi
-
harden
- Postovi: 21971
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la harden » 29 apr 2021, 22:28
Ne moze Dzeko zabiti koliko oni mogu primiti

" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
Alipasino
- Postovi: 9007
- Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Alipasino » 29 apr 2021, 22:29
Kao sto sam reko krece potop.
-
313
- Postovi: 1291
- Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la 313 » 29 apr 2021, 22:35
Luzeri
Walk on
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 29 apr 2021, 22:36
na stranu sto su komedija od ekipe, vodjena ovim klovnom sa klupe, ali ovo ne moze biti penal ni na bhpl pasnjacima:-)
glavni se moze i zayebati ali da var ovo potvrdi, komedija.
-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 29 apr 2021, 22:37
Jel moguće da je ovo svirao kao penal?!
Frajer promašio loptu, Smalling nije nikako ometao Cavanija i opet svira lik...ovaj kontakt poslije promašaja je totalno nebitan u ovoj situaciji.
Ponovit će im se kradja kao i protiv Liverpoola prije par godina u 1/2, samo ako se približe prolazu u revanšu.
-
Ghuraba
- Postovi: 6125
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 29 apr 2021, 22:38
babino je napisao/la: ↑29 apr 2021, 22:27
neko se jos uvijek nada da ovi luzeri mogu osvojiti ovo takmicenje hihi
Ova Roma bi se u EPL borila za opstanak.

-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 29 apr 2021, 22:40
hurem je napisao/la: ↑29 apr 2021, 22:37
Jel moguće da je ovo svirao kao penal?!
Frajer promašio loptu, Smalling nije nikako ometao Cavanija i opet svira lik...ovaj kontakt poslije promašaja je totalno nebitan u ovoj situaciji.
Ponovit će im se kradja kao i protiv Liverpoola prije par godina u 1/2, samo ako se približe prolazu u revanšu.
kakav bolan prolaz:-)
smalling je rijetko vidjena prevara od igraca, doduse 90% ih je takvih u romi:-)
-
Harise
- Postovi: 2705
- Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Harise » 29 apr 2021, 22:40
Ova utakmica meni posijeca na Liverpool 2019 kada su bili u pola finale u Ligu Prvaka i jedva ispali, a tolko su blizu Finale bili. Razlika je da ovo Europa Liga...
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 29 apr 2021, 22:41
Ghuraba je napisao/la: ↑29 apr 2021, 22:38
babino je napisao/la: ↑29 apr 2021, 22:27
neko se jos uvijek nada da ovi luzeri mogu osvojiti ovo takmicenje hihi
Ova Roma bi se u EPL borila za opstanak.
ne znam za to ali znam da sutra ne bi velez dobili u vrapcicima:-)
gledaj ti teleceg pogleda ovog nazovi strucnjaka u smijesnoj kapi:-)
-
Raonffa
- Postovi: 25961
- Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la Raonffa » 29 apr 2021, 22:46
Roma bi teško prošla United i u najjačem sastavu, ali realno večeras su igrali bez Mancinija, Pedra + još su im se trojica uspjela povrijediti u toku meča.
To bi syebalo i jače ekipe od Rome.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 29 apr 2021, 22:49
Raonffa je napisao/la: ↑29 apr 2021, 22:46
Roma bi teško prošla United i u najjačem sastavu, ali realno večeras su igrali bez Mancinija, Pedra + još su im se trojica uspjela povrijediti u toku meča.
To bi syebalo i jače ekipe od Rome.
kakav pedro bolan, lik im bitan ko pjanic barceloni:-)
roma ne igra fudbal vec godinu dana:-)
-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 29 apr 2021, 22:49
babino je napisao/la: ↑29 apr 2021, 22:40
hurem je napisao/la: ↑29 apr 2021, 22:37
Jel moguće da je ovo svirao kao penal?!
Frajer promašio loptu, Smalling nije nikako ometao Cavanija i opet svira lik...ovaj kontakt poslije promašaja je totalno nebitan u ovoj situaciji.
Ponovit će im se kradja kao i protiv Liverpoola prije par godina u 1/2, samo ako se približe prolazu u revanšu.
kakav bolan prolaz:-)
smalling je rijetko vidjena prevara od igraca, doduse 90% ih je takvih u romi:-)
Govorim hipotetički...kao onda kada ih je Slovenac pokrao u Rimu gdje je Roma vrlo lahko mogla proći da je sudija odradio svoj posao kako treba. Evo i večeras ih je ovaj slomio s nepostojecim penalom.
Smalling je jedan od boljih stopera koje je Roma imala zadnjih godina ali nije imao sreće s povredama ove sezone tako da mu fali kontinuiteta.
Naravno da je sa 6:2 pa i 5:2 sve gotovo.
Zadnja izmjena:
hurem, dana/u 29 apr 2021, 22:51, ukupno mijenjano 1 put.
-
Fanatico89
- Postovi: 132
- Pridružen/a: 15 mar 2021, 22:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fanatico89 » 29 apr 2021, 22:50
Edin je nas volim ga, Ali Cavani je klasa za njega. Kretanje pasovi itd itd...Klasa
-
KrajisnikBosnjak
- Postovi: 3487
- Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la KrajisnikBosnjak » 29 apr 2021, 22:51
Ubiše ih k'o mraz paprike... Ovo je tobejarabi u sred Ramazana pornjava.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, AmorVincitOmnia, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, bh22, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, DanijelTZ, darker10, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, emir79, exampLe., ExBlueone, farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GIBRA, Google [Bot], GrbavicaHrammm, guillermo, Hajdeee, haklamas, HariTz, Hazre, husrefbeg, Iniesta12, James1987, Jet2Holiday, JimmyPage, Jurica95, Kaunas, Kljukusar, lakilone, Lavcina, legendarnadruga, Majestic-12 [Bot], Majstorinho, Markinhio, marlostanf1eld, Micron, MiranGlasnic, MostarNeretva, Nakata, Napapijri, nebeskasila, Paromlinac, PeppermintSA, Pitar6785, Principatus, prisonbreak, Rio12345, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89 i 799 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []