FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jun 2021, 19:16

1921boy je napisao/la:
13 jun 2021, 19:13
Nadam se da će barem momci iz 1921 udruženja objaviti video sa skupštine, snimali su jučer.
Moze ba CNN objaviti video. Nista oprati ne moze Cernicu i ekipicu. Organizovali Skupstinu na tribinama, brat na brata udarao, samo da preuzmu najvece tijelo kluba. Obecavali sve i svasta, sta su dali Zelji. Goru Upravu nego sto jwće bila. Pa i Badzaka su uspjeli skloniti.

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 944
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 13 jun 2021, 19:18

Kako se ovi lešinari upale po potrebi...

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 13 jun 2021, 19:24

Dejan1921 je napisao/la:
13 jun 2021, 19:05
plavousrcu je napisao/la:
13 jun 2021, 19:01
MrkiMedo je napisao/la:
13 jun 2021, 18:54
Al zamisli ti ono sad ima obraz Emira napasti. Stvarno ste jadovi jadni
Kakav ba Emir. PR klasicni, zakotrljo vam pricu oko NO i vi se upecali ko orade. Gdje su ljudi sa lovom u UO. Sta su radili Cernica i ekipa. Pljuvali svim silama bivsi UO i onda mu juce dali novi mandat. Vas tacno treba samo sprdati, niste nizasta drugo nego za sprdanje.
Sa ovim oko Cernice se slažem. Ljudi su nadigli Manijake, medije da dodju na pozicije, dali intervju naveli bruku stvari na kraju niti jednu nisu odradili. I sad se vade na tri člana NO. Premalo s obzirom koliko se njihova aktivnost najavljivala.
Zar nisu oni predlozili ovog direktora General Logistic i jos dvije kvalitetne osobe za upravu? Mislim to je fin korak. Ne moze se ocekivati da ljudi imaju magicni stap.

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 13 jun 2021, 19:26

Tristan10 je napisao/la:
13 jun 2021, 19:24
Dejan1921 je napisao/la:
13 jun 2021, 19:05
plavousrcu je napisao/la:
13 jun 2021, 19:01


Kakav ba Emir. PR klasicni, zakotrljo vam pricu oko NO i vi se upecali ko orade. Gdje su ljudi sa lovom u UO. Sta su radili Cernica i ekipa. Pljuvali svim silama bivsi UO i onda mu juce dali novi mandat. Vas tacno treba samo sprdati, niste nizasta drugo nego za sprdanje.
Sa ovim oko Cernice se slažem. Ljudi su nadigli Manijake, medije da dodju na pozicije, dali intervju naveli bruku stvari na kraju niti jednu nisu odradili. I sad se vade na tri člana NO. Premalo s obzirom koliko se njihova aktivnost najavljivala.
Zar nisu oni predlozili ovog direktora General Logistic i jos dvije kvalitetne osobe za upravu? Mislim to je fin korak. Ne moze se ocekivati da ljudi imaju magicni stap.
Sve te tri osobe su trebale biti Nadzorni odbor. Za upravu nisu našli nikoga.

Avatar
1921boy
Postovi: 5822
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 13 jun 2021, 19:33

Svi oni da su htjeli dobro Želji dogovorili bi se, ta trojica bi ušla u NO, ovi ostali koji su imali plan ušli bi u UO, gospoda kojoj je izglasano neprovjerenje se povukla i svi bi bili zadovoljni. Imali bi dobar i sposoban UO isto tako i NO i mogli bi poduzeti daljnje korake u stabilizaciji i kreiranju ekipe, dovođenju igrača i izboru trenera !

Ali moramo prvo rastalit pomoćni pa onda stabilizacija !

Pešto, Čengić, Džindo = persona non grata !

MojaMalenkost
Postovi: 2355
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 13 jun 2021, 19:34

drzgemboadislic je napisao/la:
13 jun 2021, 19:18
Kako se ovi lešinari upale po potrebi...
Ma panika ih spucala jer su svjesni da se malo zakotrljalo u smjeru u kojem lesinari nisu ocekivali.. Jos malo i postace ocajni. Skupina ojebina da prodaje zeljinu imovinu.. Jasta ce..
Pročepit će negdje.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 13 jun 2021, 19:39

plavousrcu je napisao/la:
13 jun 2021, 19:16
1921boy je napisao/la:
13 jun 2021, 19:13
Nadam se da će barem momci iz 1921 udruženja objaviti video sa skupštine, snimali su jučer.
Moze ba CNN objaviti video. Nista oprati ne moze Cernicu i ekipicu. Organizovali Skupstinu na tribinama, brat na brata udarao, samo da preuzmu najvece tijelo kluba. Obecavali sve i svasta, sta su dali Zelji. Goru Upravu nego sto jwće bila. Pa i Badzaka su uspjeli skloniti.
E kako si ti lud :tokralju: ma boli te **** samo **** raju

manijakdv
Postovi: 173
Pridružen/a: 27 feb 2009, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la manijakdv » 13 jun 2021, 19:44

Cijeli dan čekam da se javi konačno neko od skupštinara. Evo ja ću iako to nije popularno u ovom trenutku nimalo.
Sebe smatram Željinim bolesnikom, neko ko je uvijek bio samo afirmativan na ovom forumu. U svom Donjem Vakufu sam dočekivao razne uprave, trenere, Misketovce, Amarovce i ine i sa svima ostao u dobrim odnosima. Kao član skupštine a ujedno i vlasnik jedne male firme, osjećao sam se sretnim i biti sponzorom kluba na jedan skroman način, svjestan da je to samo kap u moru u odnosu na ono što klub treba. Toliko u uvodu...
Jučerašnja skupština je prva na koju sam krenuo iz Vakufa bez imalo optimizma. Svi smo mi imali informaciju nakon višednevnih razgovora predsjednika i potpredsjednika skupštine sa raznim potencijalnim kandidatima, da niko novi, niko "treći" ne želi ući u klub. Rečeno nam je da imamo jednu jedinu opciju i tako je i bilo. Svi smo mi navijali za Zubana i co& ali nažalost odustali su. Zašto-ne znam. Nakon što je izglasano nepovjerenje prošlom sazivu UO, izglasali smo skoro isti UO iako dramatično oslabljen bez dva ključna čovjeka. Bilo je prijedloga da se imenuje krizni štab kao da imamo svo vrijeme ovoga svijeta iako smo mi u krizi već odavno. Vodeći se logikom da pripreme trebaju startati, da je bolje da pred igrače stane neko a ne niko, dajem svoj glas novom UO i predsjedniku.
Nakon toga kreće cirkus od strane predsjednika skupštine. Daje riječ ljudima koji trebaju postati novi Nadzorni odbor iako ni riječi nije bilo o tome. Formalno pravno, za imenovanje novog NO je potrebno prvo tražiti izvještaj i izglasati nepovjerenje starom NO pa tek onda birati novo rukovodstvo. Zašto je preskočena procedura, ne znam, vrlo lako se to moglo postići regularnim putem.
U biti, vrlo mi je žao tih novih ljudi koje su, po mom mišljenju, izigrali rukovodeći ljudi skupštine a ne ostali. Nuđeno im je nakon toga da uđu u Upravni umjesto u Nadzorni odbor tako da ta priča kako neko ne želi časne, poštene, neutralne ljude pada u vodu.
Priča da je Amar Osim izabrao ove ljude kako bi dokrajčio Želju je isto tako smiješna, čovjek ni sekunde nije učestvovao u njihovom izboru niti je imalo oduševljen njihovim izborom.
Nakon puna 4 sata skupštine, šaljem poruku mom drugu Nedi da odoh nazad za Vakuf pojma nemajući da će biti pauza a kamoli ne znajući da kasnije neće biti kvoruma. To mi je najkrivlje na sebe, pogriješio sam što sam napustio skupštinu.
Po povratku u Vakuf, čitam famozni FB post koji nije tačan, žao mi je što je došao od mojih najboljih drugova u skupštini pogotovo jer odavno imamo interni dogovor da ne šaljemo u javnost suvišno, žao mi je što ga je preuzeo moj Nedo, potpredsjednik skupštine iako to nije smio nikako uraditi. Potpredsjednik skupštine se ne smije svrstavati ni na jednu stranu. Žao mi je što je 16 došlo na rub srama, na javni linč a nisu to, ljudi moji, nikakvi dušmani Želje nego ljudi su ostali tu među rijetkima. Pomažu koliko ko može.

P.S. nisam uopšte među tih 16, bio sam suzdržan iako je to potpuno nebitno. Svaki član skupštine ima pravo glasati svojom savjesti a bez da bude predmet javnog linča.
Nemam ništa protiv opoziva cijele skupštine i izbora novih organa. Nemojte, života vam, da neko mog Želju mora tijelom braniti od Željovaca... Izvinjavam se na dužini posta.

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Omark » 13 jun 2021, 19:49

E al ga okreči ovaj, nevjerovatno.

Ja mu ništa be vjerujem, samo MojaMalenkost istina je!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jun 2021, 19:51

manijakdv je napisao/la:
13 jun 2021, 19:44
Cijeli dan čekam da se javi konačno neko od skupštinara. Evo ja ću iako to nije popularno u ovom trenutku nimalo.
Sebe smatram Željinim bolesnikom, neko ko je uvijek bio samo afirmativan na ovom forumu. U svom Donjem Vakufu sam dočekivao razne uprave, trenere, Misketovce, Amarovce i ine i sa svima ostao u dobrim odnosima. Kao član skupštine a ujedno i vlasnik jedne male firme, osjećao sam se sretnim i biti sponzorom kluba na jedan skroman način, svjestan da je to samo kap u moru u odnosu na ono što klub treba. Toliko u uvodu...
Jučerašnja skupština je prva na koju sam krenuo iz Vakufa bez imalo optimizma. Svi smo mi imali informaciju nakon višednevnih razgovora predsjednika i potpredsjednika skupštine sa raznim potencijalnim kandidatima, da niko novi, niko "treći" ne želi ući u klub. Rečeno nam je da imamo jednu jedinu opciju i tako je i bilo. Svi smo mi navijali za Zubana i co& ali nažalost odustali su. Zašto-ne znam. Nakon što je izglasano nepovjerenje prošlom sazivu UO, izglasali smo skoro isti UO iako dramatično oslabljen bez dva ključna čovjeka. Bilo je prijedloga da se imenuje krizni štab kao da imamo svo vrijeme ovoga svijeta iako smo mi u krizi već odavno. Vodeći se logikom da pripreme trebaju startati, da je bolje da pred igrače stane neko a ne niko, dajem svoj glas novom UO i predsjedniku.
Nakon toga kreće cirkus od strane predsjednika skupštine. Daje riječ ljudima koji trebaju postati novi Nadzorni odbor iako ni riječi nije bilo o tome. Formalno pravno, za imenovanje novog NO je potrebno prvo tražiti izvještaj i izglasati nepovjerenje starom NO pa tek onda birati novo rukovodstvo. Zašto je preskočena procedura, ne znam, vrlo lako se to moglo postići regularnim putem.
U biti, vrlo mi je žao tih novih ljudi koje su, po mom mišljenju, izigrali rukovodeći ljudi skupštine a ne ostali. Nuđeno im je nakon toga da uđu u Upravni umjesto u Nadzorni odbor tako da ta priča kako neko ne želi časne, poštene, neutralne ljude pada u vodu.
Priča da je Amar Osim izabrao ove ljude kako bi dokrajčio Želju je isto tako smiješna, čovjek ni sekunde nije učestvovao u njihovom izboru niti je imalo oduševljen njihovim izborom.
Nakon puna 4 sata skupštine, šaljem poruku mom drugu Nedi da odoh nazad za Vakuf pojma nemajući da će biti pauza a kamoli ne znajući da kasnije neće biti kvoruma. To mi je najkrivlje na sebe, pogriješio sam što sam napustio skupštinu.
Po povratku u Vakuf, čitam famozni FB post koji nije tačan, žao mi je što je došao od mojih najboljih drugova u skupštini pogotovo jer odavno imamo interni dogovor da ne šaljemo u javnost suvišno, žao mi je što ga je preuzeo moj Nedo, potpredsjednik skupštine iako to nije smio nikako uraditi. Potpredsjednik skupštine se ne smije svrstavati ni na jednu stranu. Žao mi je što je 16 došlo na rub srama, na javni linč a nisu to, ljudi moji, nikakvi dušmani Želje nego ljudi su ostali tu među rijetkima. Pomažu koliko ko može.

P.S. nisam uopšte među tih 16, bio sam suzdržan iako je to potpuno nebitno. Svaki član skupštine ima pravo glasati svojom savjesti a bez da bude predmet javnog linča.
Nemam ništa protiv opoziva cijele skupštine i izbora novih organa. Nemojte, života vam, da neko mog Želju mora tijelom braniti od Željovaca... Izvinjavam se na dužini posta.
Hvala ti brate. Znam ko si i znam kolika je tvoja i ljubav tvoje porodice prema nasem Zelji. Hvala ti u ime svih nas koji zivimo i volimo Zelju.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 13 jun 2021, 19:53

Dejan1921 je napisao/la:
13 jun 2021, 19:05
plavousrcu je napisao/la:
13 jun 2021, 19:01
MrkiMedo je napisao/la:
13 jun 2021, 18:54
Al zamisli ti ono sad ima obraz Emira napasti. Stvarno ste jadovi jadni
Kakav ba Emir. PR klasicni, zakotrljo vam pricu oko NO i vi se upecali ko orade. Gdje su ljudi sa lovom u UO. Sta su radili Cernica i ekipa. Pljuvali svim silama bivsi UO i onda mu juce dali novi mandat. Vas tacno treba samo sprdati, niste nizasta drugo nego za sprdanje.
Sa ovim oko Cernice se slažem. Ljudi su nadigli Manijake, medije da dodju na pozicije, dali intervju naveli bruku stvari na kraju niti jednu nisu odradili. I sad se vade na tri člana NO. Premalo s obzirom koliko se njihova aktivnost najavljivala.
Pogubio totalno konce tijekom skupštine,počeo prozivati skupštinare kako niko ništa ne radi(ima ih realno bruku,ali)Čovjek mu objasni da je zadnjih dva mjeseca uvalio u klub 200.000KM,još par ih se javilo.
Na silu i van skupštinskih procedura i zakonskih okvira hoće da nadopuni/promjeni NO,znači sigurno jedini organ koji nije zglazao,da se to desi treba tražiti izvještaj pa izglasavati.
Ovog Nasufa gurnuše u neobrano grožđe,syebo se čovjek.
Sve što su u zadnje vrijeme dogovarali/dogovorili sa ljudima koji mogu pomoći,su u srijedu navečer ispalili.Tad se znalo da neće biti promjena u UO,da niko neće da se bavi klubom iako su nam bacali spinove da neće da uđu u klub radi tog i tog.Svima poznata priča.Znači nije jučer nego u srijedu je propalo.
Lično predsjednik skupštine je prodložio Hasanbegovića za predsjednika UO.
I taj Emir ga podržao.
I onda sinoć krenuše spinovi,počeše ljudima na obraz udarati samo zato što su se držali zakonskih okvira,metu im na glavu staviše.
Sram i stid da bude pojedince,i da dodam,prvi koji su napustili skupštinu su bili predstavnici našeg navijačkog tijela.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

MojaMalenkost
Postovi: 2355
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 13 jun 2021, 19:54

Haj idite vise molim vas.. Nemojte vise nista raditi. Ubi taj vas rad Zelju.. Kakvi vi zeljovci. Obicni klimaci glavama.. Sram da vas bude.. Cuj otisao sa skupstine, pa mu kao posle bilo krivo.. Samo idite svi do jednog.. Naci ce se neko da i vas 16 zamijeni..
Pročepit će negdje.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jun 2021, 19:56

plavousrcu je napisao/la:
13 jun 2021, 12:43
mavi je napisao/la:
13 jun 2021, 12:26
plavousrcu je napisao/la:
13 jun 2021, 11:23
Samo istina, ona je nasem Zelji sada najpotrebnija. Sedam ljudi ukljucujuci Badzaka bilo se spremno uhvatiti u borbu sa problemima. Imali plan, milion zive love i trebalo im je povjerenje Skupstine. Sve su obavijestili prvog covjeka najveceg organa kluba koji nije krio odusevljenje. Nekoliko dana kasnije mijenja plocu i na nagovor mozete pogadjati koga u Konjicu na sastanku informise Badzaka da neće imati povjerenje Skupstine ukoliko uz njih sedam ne bude jos osam "njihovih" clanova Uprave. Naravno, sve pod krinkom borbe za bolje sutra kluba, a drugim rijecima zele kontrolu. Ljudi donose pare, plan, program, a da im osam PR magova odredjuje sta i kako sa parama, planom i programom. Logicno da sedmorka odustaje i prepusta osmorici da vode klub. Ostalo je krecenje, supljiranje i spinovanje. Samo istina.
Istina...
Naravno da jeste. Radi ovih molera, satro veterena, svaku stranicu cu ovaj post ostavljati. Istina je jedna, ne mogu biti dvije i treba da se zna.
Samo istina, ima Zeljovaca kojima je Zeljo bitan. Istina!!!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jun 2021, 19:57

MojaMalenkost je napisao/la:
13 jun 2021, 19:54
Haj idite vise molim vas.. Nemojte vise nista raditi. Ubi taj vas rad Zelju.. Kakvi vi zeljovci. Obicni klimaci glavama.. Sram da vas bude.. Cuj otisao sa skupstine, pa mu kao posle bilo krivo.. Samo idite svi do jednog.. Naci ce se neko da i vas 16 zamijeni..
Sta je trovacu. Covjek za razliku od tebe, PR-a, Cernice i ekipice godinama sponzorise klub. Ne odgovara vam istina. Samo istina!

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Omark » 13 jun 2021, 19:58

MojaMalenkost je napisao/la:
02 maj 2021, 21:32
E pa dok je Amar u klubu imena nece biti. Al haj, ja cu zavrsiti sa svojom pricom..
Ta navijač iz Donjeg Vakufa zna šta je ljubav prema klubu, objasnit će mu MojaMalenkost, karikatura spremna za vreću faxa pisati najveće gluposti koje je ovaj pdf iznjedrio.

Elme mi, u pravu si!

MojaMalenkost
Postovi: 2355
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 13 jun 2021, 19:59

Lesinari brzo vam je pedala, pa i tim sto se slomise od posla koji je Zelju doveo tu gdje je sad..
Pročepit će negdje.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jun 2021, 20:02

MojaMalenkost je napisao/la:
13 jun 2021, 19:59
Lesinari brzo vam je pedala, pa i tim sto se slomise od posla koji je Zelju doveo tu gdje je sad..
U pravu si :rol: :rol: :rol:

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 13 jun 2021, 20:02

UBIPITAR je napisao/la:
13 jun 2021, 19:53
Dejan1921 je napisao/la:
13 jun 2021, 19:05
plavousrcu je napisao/la:
13 jun 2021, 19:01


Kakav ba Emir. PR klasicni, zakotrljo vam pricu oko NO i vi se upecali ko orade. Gdje su ljudi sa lovom u UO. Sta su radili Cernica i ekipa. Pljuvali svim silama bivsi UO i onda mu juce dali novi mandat. Vas tacno treba samo sprdati, niste nizasta drugo nego za sprdanje.
Sa ovim oko Cernice se slažem. Ljudi su nadigli Manijake, medije da dodju na pozicije, dali intervju naveli bruku stvari na kraju niti jednu nisu odradili. I sad se vade na tri člana NO. Premalo s obzirom koliko se njihova aktivnost najavljivala.
Pogubio totalno konce tijekom skupštine,počeo prozivati skupštinare kako niko ništa ne radi(ima ih realno bruku,ali)Čovjek mu objasni da je zadnjih dva mjeseca uvalio u klub 200.000KM,još par ih se javilo.
Na silu i van skupštinskih procedura i zakonskih okvira hoće da nadopuni/promjeni NO,znači sigurno jedini organ koji nije zglazao,da se to desi treba tražiti izvještaj pa izglasavati.
Ovog Nasufa gurnuše u neobrano grožđe,syebo se čovjek.
Sve što su u zadnje vrijeme dogovarali/dogovorili sa ljudima koji mogu pomoći,su u srijedu navečer ispalili.Tad se znalo da neće biti promjena u UO,da niko neće da se bavi klubom iako su nam bacali spinove da neće da uđu u klub radi tog i tog.Svima poznata priča.Znači nije jučer nego u srijedu je propalo.
Lično predsjednik skupštine je prodložio Hasanbegovića za predsjednika UO.
I taj Emir ga podržao.
I onda sinoć krenuše spinovi,počeše ljudima na obraz udarati samo zato što su se držali zakonskih okvira,metu im na glavu staviše.
Sram i stid da bude pojedince,i da dodam,prvi koji su napustili skupštinu su bili predstavnici našeg navijačkog tijela.
Žao mi je svega zbog Želje, zbog nas sviju, ali meni barem se činilo da su se uhvatili posla koji uopšte nisu u stanju da iznesu do kraja. Najavio milion stvari, nije ispoštovao osnovno, da preko zvanične obavijesti ljude oko osnovnih stvari, nego nam Memić na presu najavi skupštinu.
Ono što je meni u svemu najgore je kako dalje. Ja iskreno ne vidim izlaz iz ove situacije. Sa ovim ljudima u klubu nikako.

Vanadij
Postovi: 1170
Pridružen/a: 22 feb 2020, 21:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vanadij » 13 jun 2021, 20:02

plavousrcu je napisao/la:
13 jun 2021, 19:51
manijakdv je napisao/la:
13 jun 2021, 19:44
Cijeli dan čekam da se javi konačno neko od skupštinara. Evo ja ću iako to nije popularno u ovom trenutku nimalo.
Sebe smatram Željinim bolesnikom, neko ko je uvijek bio samo afirmativan na ovom forumu. U svom Donjem Vakufu sam dočekivao razne uprave, trenere, Misketovce, Amarovce i ine i sa svima ostao u dobrim odnosima. Kao član skupštine a ujedno i vlasnik jedne male firme, osjećao sam se sretnim i biti sponzorom kluba na jedan skroman način, svjestan da je to samo kap u moru u odnosu na ono što klub treba. Toliko u uvodu...
Jučerašnja skupština je prva na koju sam krenuo iz Vakufa bez imalo optimizma. Svi smo mi imali informaciju nakon višednevnih razgovora predsjednika i potpredsjednika skupštine sa raznim potencijalnim kandidatima, da niko novi, niko "treći" ne želi ući u klub. Rečeno nam je da imamo jednu jedinu opciju i tako je i bilo. Svi smo mi navijali za Zubana i co& ali nažalost odustali su. Zašto-ne znam. Nakon što je izglasano nepovjerenje prošlom sazivu UO, izglasali smo skoro isti UO iako dramatično oslabljen bez dva ključna čovjeka. Bilo je prijedloga da se imenuje krizni štab kao da imamo svo vrijeme ovoga svijeta iako smo mi u krizi već odavno. Vodeći se logikom da pripreme trebaju startati, da je bolje da pred igrače stane neko a ne niko, dajem svoj glas novom UO i predsjedniku.
Nakon toga kreće cirkus od strane predsjednika skupštine. Daje riječ ljudima koji trebaju postati novi Nadzorni odbor iako ni riječi nije bilo o tome. Formalno pravno, za imenovanje novog NO je potrebno prvo tražiti izvještaj i izglasati nepovjerenje starom NO pa tek onda birati novo rukovodstvo. Zašto je preskočena procedura, ne znam, vrlo lako se to moglo postići regularnim putem.
U biti, vrlo mi je žao tih novih ljudi koje su, po mom mišljenju, izigrali rukovodeći ljudi skupštine a ne ostali. Nuđeno im je nakon toga da uđu u Upravni umjesto u Nadzorni odbor tako da ta priča kako neko ne želi časne, poštene, neutralne ljude pada u vodu.
Priča da je Amar Osim izabrao ove ljude kako bi dokrajčio Želju je isto tako smiješna, čovjek ni sekunde nije učestvovao u njihovom izboru niti je imalo oduševljen njihovim izborom.
Nakon puna 4 sata skupštine, šaljem poruku mom drugu Nedi da odoh nazad za Vakuf pojma nemajući da će biti pauza a kamoli ne znajući da kasnije neće biti kvoruma. To mi je najkrivlje na sebe, pogriješio sam što sam napustio skupštinu.
Po povratku u Vakuf, čitam famozni FB post koji nije tačan, žao mi je što je došao od mojih najboljih drugova u skupštini pogotovo jer odavno imamo interni dogovor da ne šaljemo u javnost suvišno, žao mi je što ga je preuzeo moj Nedo, potpredsjednik skupštine iako to nije smio nikako uraditi. Potpredsjednik skupštine se ne smije svrstavati ni na jednu stranu. Žao mi je što je 16 došlo na rub srama, na javni linč a nisu to, ljudi moji, nikakvi dušmani Želje nego ljudi su ostali tu među rijetkima. Pomažu koliko ko može.

P.S. nisam uopšte među tih 16, bio sam suzdržan iako je to potpuno nebitno. Svaki član skupštine ima pravo glasati svojom savjesti a bez da bude predmet javnog linča.
Nemam ništa protiv opoziva cijele skupštine i izbora novih organa. Nemojte, života vam, da neko mog Želju mora tijelom braniti od Željovaca... Izvinjavam se na dužini posta.
Hvala ti brate. Znam ko si i znam kolika je tvoja i ljubav tvoje porodice prema nasem Zelji. Hvala ti u ime svih nas koji zivimo i volimo Zelju.
Znaci raspad sistema, tesko da sezonu privedemo kraju

Avatar
Cunami87
Postovi: 289
Pridružen/a: 18 mar 2021, 12:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cunami87 » 13 jun 2021, 20:05

MojaMalenkost je napisao/la:
13 jun 2021, 19:59
Lesinari brzo vam je pedala, pa i tim sto se slomise od posla koji je Zelju doveo tu gdje je sad..
Kome,imenuj,ko su lesinari,dokaz,crno na bijelo,eto te ko PR,Emir mozes biti ti!
💙Željo mi te volimo,kako god završio💙

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: mavi i 24 gosta.