Euro 2020 - općenito
Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88
- alan_kardec
- Postovi: 12783
- Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
- Lokacija: Crazy North
- Kontakt:
Re: Euro 2020 - općenito
Još se debil buni 
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović
RIP Adis Selmanović
Re: Euro 2020 - općenito
Slava Ukrajini!
Re: Euro 2020 - općenito
Ovo su ligamenti vjerovatno, sto je opet sest mjeseci najmanje. Start za suspenziju od nekoliko utakmica.
Now the old king is dead! Long live the king!
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
Re: Euro 2020 - općenito
Start za doživotnu zabranu prilaska terenu.
Mada, ovima treba zabraniti pristup terenu samo zbog "filozofije" pristupa fudbalu.
Mada, ovima treba zabraniti pristup terenu samo zbog "filozofije" pristupa fudbalu.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Re: Euro 2020 - općenito
Ode 
Majku **** divljacku!
Majku **** divljacku!
Re: Euro 2020 - općenito
Nisu pokidani vjerovatno, ne bi on mogao ustati da ih je pokidao, a i nema toliko bolnu grimasu jer je to strasna povreda i jako bolna.
Ovo mi vise lici na istegnuce kriznih koje sam i ja imao prije par godina, mjesec-dva i on je opet ko nov.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Euro 2020 - općenito
Danielsson poznati krkan.
Sve najbolje zelim ovom ukrajincu, steta..
Sve najbolje zelim ovom ukrajincu, steta..
@igrajlopte 🐦
Re: Euro 2020 - općenito
Ne moze brat stati na nogu,tj niti oslonuti se,steta ligamenti sigurno stradali
Re: Euro 2020 - općenito
Joj patnje Tito dragi izbacite ih i jedne i druge.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Re: Euro 2020 - općenito
Kakav start romantičara iz Švedske
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Euro 2020 - općenito
Sto se poklase ovi, idu hendikepirani na engleze, to ce biti lagan plijen.
I da su citavi bilo koji englezi bi to nasamarali, a ovako im olaksali posao.
I da su citavi bilo koji englezi bi to nasamarali, a ovako im olaksali posao.
Zadnja izmjena: qaa18, dana/u 29 jun 2021, 23:19, ukupno mijenjano 1 put.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: Euro 2020 - općenito
Kakva su telad ovi Šveđani, ovo je grehota pustit u četvrtfinale. Ni ovi nisu bolji, al barem igraju lopte.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase
Re: Euro 2020 - općenito
Hajmo Ukrajinci!!!
Re: Euro 2020 - općenito
Jedino sa ovakvim mrtvilom i mogu nesto protiv Engleza
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Euro 2020 - općenito
Bosnjaci trebaju malo manje da svrsavaju na Madjarsku, Ukrajinu i ostale istocne zemlje. Kakvu bolan loptu igraju? Nakon crvenog, jeste poceli su nesto da se dodavaju jer se ovi skroz povukli. Ali su do tog crvenog trebali gubiti 3-1 minimum. U drugom nisu pogledali prema golu. Pa cak i nakon vodecog gola NISTA nisu stvorili. Da Bog sacuva.
S tim receno, prava krkanska utakmica sto jest jest.
@igrajlopte 🐦
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.







