
Euro 2020 - općenito
Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88
Re: Euro 2020 - općenito
Ten toes, I done laps in the trench
And when they need more, I'm right back like I'm Trent
And when they need more, I'm right back like I'm Trent
- BosniaBoston
- Postovi: 13801
- Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
- Kontakt:
Re: Euro 2020 - općenito
Šefe nije pitanje života i smrti, polakoosvajaci551 je napisao/la: ↑08 jul 2021, 00:04Kuipers ostaje prvi kandidat za finale, vjerojatno uz Nijemce kao VAR.
Justin i ostali klaunovi slave i opravdavaju![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a ne simpatisem odvratne engleze
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim
-
jolicnikola
- Postovi: 4529
- Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
- Kontakt:
Re: Euro 2020 - općenito
da li je Čeferin Engleski Arkan? imali smo pravog Arkana sa svojim Obilićem i Banjalučkog Arkana Vicu sa Borcem
Re: Euro 2020 - općenito
Joj penala, pa baš nevjerovatno da je ono svirao jbt 
Edit: Mada objektivno jeste Engleska kvalitetnija reprezentacija, ali trebalo je ići na penale.
Edit: Mada objektivno jeste Engleska kvalitetnija reprezentacija, ali trebalo je ići na penale.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
Re: Euro 2020 - općenito
Ma gusto je bilo i u finalu 1389. Turci su se i tad izvukli sa zvukom sirene,tad su Srbi bili domacini...jolicnikola je napisao/la: ↑07 jul 2021, 23:56podsjeća me na polufinale SP u košarci prije 11 godina kad su Srbi bili pokradeni protiv Turaka, a igralo se u Istanbulu
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Euro 2020 - općenito
a niste vjerovali Perezu kad je reko da treba ugasit uefu i fifu 
Re: Euro 2020 - općenito
Al ovi forumski klauni sto su se uskurcili zbog prvog finala EP ikad.
vidi se da ne znaju kako je tamo biti.
Re: Euro 2020 - općenito
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
Re: Euro 2020 - općenito
Narod umislio da danci nesto zasluzuju zbog onog sa Eriksenom, svaka im cast na ovom SF ali nisu zasluzili da prodju.
Ten toes, I done laps in the trench
And when they need more, I'm right back like I'm Trent
And when they need more, I'm right back like I'm Trent
- osvajaci551
- Postovi: 444
- Pridružen/a: 09 jun 2021, 15:18
- Kontakt:
Re: Euro 2020 - općenito
Naravno, a i da su dobili pravedno u produžecima pa hajd.
Forza Azzurri
Raheem Sterling - igračina, a ne padavičar!
- BoixosNois1899
- Postovi: 12604
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: Euro 2020 - općenito
rishovski je napisao/la: ↑08 jul 2021, 00:09Ma gusto je bilo i u finalu 1389. Turci su se i tad izvukli sa zvukom sirene,tad su Srbi bili domacini...jolicnikola je napisao/la: ↑07 jul 2021, 23:56podsjeća me na polufinale SP u košarci prije 11 godina kad su Srbi bili pokradeni protiv Turaka, a igralo se u Istanbulu
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
-
GracanicaAA
- Moderator
- Postovi: 5169
- Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
- Kontakt:
Re: Euro 2020 - općenito
A dajBoixosNois1899 je napisao/la: ↑08 jul 2021, 00:12rishovski je napisao/la: ↑08 jul 2021, 00:09Ma gusto je bilo i u finalu 1389. Turci su se i tad izvukli sa zvukom sirene,tad su Srbi bili domacini...jolicnikola je napisao/la: ↑07 jul 2021, 23:56podsjeća me na polufinale SP u košarci prije 11 godina kad su Srbi bili pokradeni protiv Turaka, a igralo se u Istanbulu![]()
![]()
![]()
-
jolicnikola
- Postovi: 4529
- Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
- Kontakt:
Re: Euro 2020 - općenito
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”
Re: Euro 2020 - općenito
Zamisli koliko su Englezi omraženi, kad će svi neutralni navijati za Talijaneosvajaci551 je napisao/la: ↑08 jul 2021, 00:11Naravno, a i da su dobili pravedno u produžecima pa hajd.
Forza Azzurri![]()
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
-
jolicnikola
- Postovi: 4529
- Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
- Kontakt:
Re: Euro 2020 - općenito
ni ti finale gledat nećeš, pa i za tebe važi BOJKOTRaonffa je napisao/la: ↑08 jul 2021, 00:15Zamisli koliko su Englezi omraženi, kad će svi neutralni navijati za Talijaneosvajaci551 je napisao/la: ↑08 jul 2021, 00:11Naravno, a i da su dobili pravedno u produžecima pa hajd.
Forza Azzurri![]()
![]()
Re: Euro 2020 - općenito
Što neću gledati?jolicnikola je napisao/la: ↑08 jul 2021, 00:15ni ti finale gledat nećeš, pa i za tebe važi BOJKOTRaonffa je napisao/la: ↑08 jul 2021, 00:15Zamisli koliko su Englezi omraženi, kad će svi neutralni navijati za Talijaneosvajaci551 je napisao/la: ↑08 jul 2021, 00:11
Naravno, a i da su dobili pravedno u produžecima pa hajd.
Forza Azzurri![]()
![]()
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
-
jolicnikola
- Postovi: 4529
- Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
- Kontakt:
Re: Euro 2020 - općenito
pa kad se zna šta će se tad desiti
Re: Euro 2020 - općenito
Koja budala to kaze, i zasto, svega ti?
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: Euro 2020 - općenito
Ništa se još ne zna
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.








