FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
sonpenn
Postovi: 3604
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 31 jul 2021, 23:16

Ali zato na istoku lik do mene od pocetka do kraja tekme hebe svakom igracu od do, izmedju ostalog je cijelo vrijeme govorio : Famino, Pavic, Hebo te Mlados', sto ne igra Oremus itd itd... I takav dodje da se istrese, a to sto veze sa vezom nema, nikom nista.
Sarajevo ljubavi moja.

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 31 jul 2021, 23:16

Hoce li se ovo Sablic izvuci bez izjave ? Ovo sta je ubleha Oruc izjavio, ne vrijedi ni citati.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23240
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 31 jul 2021, 23:17

Nije nas vala niko nadigrao ovako od Atalante,dobro smo prosli sa samo 2 razlike.


Sablica ne razumijem nikako,neznam sta rade oni na treninzima.Pa ovaj Jakirovic prvu utakmicu kad je dosao u Zrinjski je svoj rukopis stavio i do dan danas ne skrece sa toga,igraji fudbal,znaju ko sta radi,krecu se bez lopte.

Nisam zadovoljan igrom nikako,nevezano za rezultat ali nas je i Posusje nadigrali.

Mi igracki smo sigurno bolji od Zriniskog,zasto oni izgledaju kao Real Madrid za nas to je pitanje za strucni stab.Opet njima minus kao sto je bio u utakmicama ranije sto sam isto spominjao.

3 poraza zaredom na Koševu? Za to se moras potruditi
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9723
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 31 jul 2021, 23:17

UPRAVA NAPOLJE!
Samo budala moze misliti da je do Sablica, pa idioti mu nisu na obezbjedili ni priprema, a pojacanja kasne po mjesec dana, a i ti koji su tu, nisu svi u mogućnosti igrati jer kreteni nisu dug pokrili
UPRAVA NAPOLJE, SVI IZ KLUBA BAGRO NESPOSOBNA
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Nirton
Postovi: 6615
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 31 jul 2021, 23:17

Samo sabura, bit će bolje.
SAMO SARAJ'VO
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Otvoriteoci
Postovi: 130
Pridružen/a: 02 jun 2021, 01:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Otvoriteoci » 31 jul 2021, 23:18

bordobijeli je napisao/la:
31 jul 2021, 23:15
emir79 je napisao/la:
31 jul 2021, 22:50
Po ko zna koji put se upozorava kao i kod Vinka, sad i kod Sablica, unaprijed se upozorava, da su K.URČINE od trenera. Po ko zna koji put se brane ovdje dok ne zaseru do kraja, pa onda da im se otvore oči. Nevjerovatno.
Yebo ih onaj ko ih dovede u klub.
Sabro kupi prnje i spasi klub.
Uprava je krivac a ne trener, došao u rasulo, bez priprema, plata, apatija u klubu. Investitor, Uprava i botovi su krivci za ovo stanje.
To dovoljno govori kolika je dilajla kad je prihvatio te uslove.
Ma da je zlatan,ako je Sabrin izbor,ja sam protiv njega!

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zoran28 » 31 jul 2021, 23:19

sonpenn je napisao/la:
31 jul 2021, 23:16
Ali zato na istoku lik do mene od pocetka do kraja tekme hebe svakom igracu od do, izmedju ostalog je cijelo vrijeme govorio : Famino, Pavic, Hebo te Mlados', sto ne igra Oremus itd itd... I takav dodje da se istrese, a to sto veze sa vezom nema, nikom nista.
Sta te cudi, pa lik ovde pise osvrt a ne zna kako nam se preziva golman, pa ga oslovljava sa "Demirovic"
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

Golf2
Postovi: 124
Pridružen/a: 26 jun 2019, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Golf2 » 31 jul 2021, 23:20

Fanimo i Djokanovic su igraci od kojih se najvise ocekivalo, a koji su najvece razocarenje do sad. Ako ima istine da je klub odbio onu ponudu od po’ miliona €, ocito je da Fanimo iskazuje bojkot, jer je igrac manje na terenu.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 31 jul 2021, 23:20

Smjesni ste mi vi koji kontate, da ova moze uzeti u 2 tekme zaredom 6 boba :D
Ovo je odron ekipa. Zato sam trubio, da nam treba jedan kvalitetan CM. Takodje sam trubio ako ponovimo igru kao protiv Posusja, da cemo izgubiti i to se desilo. Sredine nemamo nikako i svi su slabi. A ako nemas sredine nemas ni ekipu. Sredina je sve.

Takodje sam jos prije početka ove sezone pisao, da bi bilo ekstra kad bi doveli Kaheema Parrisa koji je lani igrao u drugoj slovenskoj i vidjelo se, da je momak kvalitet. 21 godina, brz, dobar sut, prodoran odigrao par tekmi za Jamajku. Zato ga je uzeo Koper i evo momak u 3 utakmice 3 gola vec ima, izuzetna prilika je to bila da ga kasnije prodamo za dobre pare. A igra lijevo krilo sto nam je itekako falilo.

Sablica ne možemo kriviti jer mu ne igra 4,5 igraca koji bi bili u prvih 11. A ne igraju zbog uprave jer ih ne mozemo registrovati.

Kakvi su to uhljebi kod nas i kakvi amateri nevjerojatno. Da nemas ni jedan segment koji dobro radi. Znaci sportski, administracija, pr, marketing nista ni sa čim. Bože sačuvaj.

Da je meni samo znati sta radi ovaj nas sportski segment i na koju foru oni traze pojacanja. Nikako mi ne može biti jasno, da mi forumasi nadjemo bolje igrace iz dosade, nego oni koji su placeni za to da traze.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Zastone
Postovi: 1676
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 31 jul 2021, 23:20

Sramota je jedina jer mi ne mozemo otjerati sabrinu i ublehe.. ne znam sta jos trebaju sjebati da se probudimo..

FoSte95
Postovi: 12881
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 31 jul 2021, 23:21

A šta vi očekujete kada je sve ovo navrat nanos urađeno......
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
feniksptica
Postovi: 15686
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 31 jul 2021, 23:22

ElCartel11 je napisao/la:
31 jul 2021, 23:20
Smjesni ste mi vi koji kontate, da ova moze uzeti u 2 tekme zaredom 6 boba :D
Ovo je odron ekipa. Zato sam trubio, da nam treba jedan kvalitetan CM. Takodje sam trubio ako ponovimo igru kao protiv Posusja, da cemo izgubiti i to se desilo. Sredine nemamo nikako i svi su slabi. A ako nemas sredine nemas ni ekipu. Sredina je sve.

Takodje sam jos prije početka ove sezone pisao, da bi bilo ekstra kad bi doveli Kaheema Parrisa koji je lani igrao u drugoj slovenskoj i vidjelo se, da je momak kvalitet. 21 godina, brz, dobar sut, prodoran odigrao par tekmi za Jamajku. Zato ga je uzeo Koper i evo momak u 3 utakmice 3 gola vec ima, izuzetna prilika je to bila da ga kasnije prodamo za dobre pare. A igra lijevo krilo sto nam je itekako falilo.

Sablica ne možemo kriviti jer mu ne igra 4,5 igraca koji bi bili u prvih 11. A ne igraju zbog uprave jer ih ne mozemo registrovati.

Kakvi su to uhljebi kod nas i kakvi amateri nevjerojatno. Da nemas ni jedan segment koji dobro radi. Znaci sportski, administracija, pr, marketing nista ni sa čim. Bože sačuvaj.

Da je meni samo znati sta radi ovaj nas sportski segment i na koju foru oni traze pojacanja. Nikako mi ne može biti jasno, da mi forumasi nadjemo bolje igrace iz dosade, nego oni koji su placeni za to da traze.
? Vicko Lazic i mozda Oremus ?? Ko to jos spreman da uleti u prvih 11 ?
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4523
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 31 jul 2021, 23:25

Hoće li se otrijezniti hanuma i smajli šaljivdžija?
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 31 jul 2021, 23:25

Jesmo i Sablica digli u nebesa,kao da je Ferguson,jesi li cula Sabro sta misle navijaci o tebi?

Avatar
broj6
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 31 jul 2021, 23:25

Sabrina rece da je davala otkaz ali Nam nije prihvatao. STA TE SADA SPRIJECAVA UBLEHO?! ODLAZI!

NajvecaRadosti
Postovi: 6546
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 31 jul 2021, 23:26

Ma ovo se sve mora mjenjati
Poenta je u stilu igre
Milsami,Tuzla nas dobili na isti nacin
Zrinjski danas nesto slicno samo sto nas je Zrinjski x10 vise rasturio
0-7 u sutevima na gol

Brt ne okrivljujem Sablica ali u 65.minuti vadi 2 ofanzivna igraca(Bagarica i Fanimo) I uvodi veznog igraca koji je dosao prije 2 dana i igraca kojem je ovo prva utakmica poslije 10 mjeseci

Pa sta radis druze??

Sto se tice sudjenja, za 10
Neke manje greskice ali i vise nego korektno,nemam zamjerke na to

Ovo je patnja ziva
Nadam se u naredne 2 utakmice 6 bodova,ali po ovome tesko

Ja samo ne znam sta rade oni na treningu?Jel ikad vjezbaju neke akcije ili nesto?
Zna li neko nesto uraditi osim da doda prvom do sebi samo da se rijesi lopte???

Posusje bi nas isto rezultatski rasturilo samo da je znalo iskoristiti sanse

Sve dok je nama Pidro lijevi bek,mi nikoga ne mozemo dobiti

MORA SE OVO POPRAVLJATI!!!
IGRAJTE!!!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

bordobijeli
Postovi: 14305
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 31 jul 2021, 23:26

miky_hz je napisao/la:
31 jul 2021, 23:17
Nije nas vala niko nadigrao ovako od Atalante,dobro smo prosli sa samo 2 razlike.


Sablica ne razumijem nikako,neznam sta rade oni na treninzima.Pa ovaj Jakirovic prvu utakmicu kad je dosao u Zrinjski je svoj rukopis stavio i do dan danas ne skrece sa toga,igraji fudbal,znaju ko sta radi,krecu se bez lopte.

Nisam zadovoljan igrom nikako,nevezano za rezultat ali nas je i Posusje nadigrali.

Mi igracki smo sigurno bolji od Zriniskog,zasto oni izgledaju kao Real Madrid za nas to je pitanje za strucni stab.Opet njima minus kao sto je bio u utakmicama ranije sto sam isto spominjao.

3 poraza zaredom na Koševu? Za to se moras potruditi
U ovom momentu da je nama Jakirovic trener a njima Sablic isti bi rezultat bio. Nije trener problem, dublji su problemi mnogo dublji. Investitor, nesposobna uprava,totalna izgubljenost i apatija. Izgubili smo identitet kluba to jest uzela nam ga je sjeverna Koreja to jest naša uprava

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 31 jul 2021, 23:26

feniksptica je napisao/la:
31 jul 2021, 23:22
ElCartel11 je napisao/la:
31 jul 2021, 23:20
Smjesni ste mi vi koji kontate, da ova moze uzeti u 2 tekme zaredom 6 boba :D
Ovo je odron ekipa. Zato sam trubio, da nam treba jedan kvalitetan CM. Takodje sam trubio ako ponovimo igru kao protiv Posusja, da cemo izgubiti i to se desilo. Sredine nemamo nikako i svi su slabi. A ako nemas sredine nemas ni ekipu. Sredina je sve.

Takodje sam jos prije početka ove sezone pisao, da bi bilo ekstra kad bi doveli Kaheema Parrisa koji je lani igrao u drugoj slovenskoj i vidjelo se, da je momak kvalitet. 21 godina, brz, dobar sut, prodoran odigrao par tekmi za Jamajku. Zato ga je uzeo Koper i evo momak u 3 utakmice 3 gola vec ima, izuzetna prilika je to bila da ga kasnije prodamo za dobre pare. A igra lijevo krilo sto nam je itekako falilo.

Sablica ne možemo kriviti jer mu ne igra 4,5 igraca koji bi bili u prvih 11. A ne igraju zbog uprave jer ih ne mozemo registrovati.

Kakvi su to uhljebi kod nas i kakvi amateri nevjerojatno. Da nemas ni jedan segment koji dobro radi. Znaci sportski, administracija, pr, marketing nista ni sa čim. Bože sačuvaj.

Da je meni samo znati sta radi ovaj nas sportski segment i na koju foru oni traze pojacanja. Nikako mi ne može biti jasno, da mi forumasi nadjemo bolje igrace iz dosade, nego oni koji su placeni za to da traze.
? Vicko Lazic i mozda Oremus ?? Ko to jos spreman da uleti u prvih 11 ?
Vjerovatno i ova dva crnca na probi, po pricama agilniji i bolji od cijelog naseg trenutnog veznog reda.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
holyman
Postovi: 8521
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 31 jul 2021, 23:27

Nista tuga nista bol samo sabra i alkohol :njanjanja:
NEMA NAZAD

Avatar
samoSA
Postovi: 1383
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 31 jul 2021, 23:27

ElCartel11 je napisao/la:
31 jul 2021, 23:26
feniksptica je napisao/la:
31 jul 2021, 23:22
ElCartel11 je napisao/la:
31 jul 2021, 23:20
Smjesni ste mi vi koji kontate, da ova moze uzeti u 2 tekme zaredom 6 boba :D
Ovo je odron ekipa. Zato sam trubio, da nam treba jedan kvalitetan CM. Takodje sam trubio ako ponovimo igru kao protiv Posusja, da cemo izgubiti i to se desilo. Sredine nemamo nikako i svi su slabi. A ako nemas sredine nemas ni ekipu. Sredina je sve.

Takodje sam jos prije početka ove sezone pisao, da bi bilo ekstra kad bi doveli Kaheema Parrisa koji je lani igrao u drugoj slovenskoj i vidjelo se, da je momak kvalitet. 21 godina, brz, dobar sut, prodoran odigrao par tekmi za Jamajku. Zato ga je uzeo Koper i evo momak u 3 utakmice 3 gola vec ima, izuzetna prilika je to bila da ga kasnije prodamo za dobre pare. A igra lijevo krilo sto nam je itekako falilo.

Sablica ne možemo kriviti jer mu ne igra 4,5 igraca koji bi bili u prvih 11. A ne igraju zbog uprave jer ih ne mozemo registrovati.

Kakvi su to uhljebi kod nas i kakvi amateri nevjerojatno. Da nemas ni jedan segment koji dobro radi. Znaci sportski, administracija, pr, marketing nista ni sa čim. Bože sačuvaj.

Da je meni samo znati sta radi ovaj nas sportski segment i na koju foru oni traze pojacanja. Nikako mi ne može biti jasno, da mi forumasi nadjemo bolje igrace iz dosade, nego oni koji su placeni za to da traze.
? Vicko Lazic i mozda Oremus ?? Ko to jos spreman da uleti u prvih 11 ?
Vjerovatno i ova dva crnca na probi, po pricama agilniji i bolji od cijelog naseg trenutnog veznog reda.
E jes problem bit agilniji od njih

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: StarmoCity i 17 gostiju.