FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
DAVID VILLA
Postovi: 1391
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la DAVID VILLA » 19 jan 2011, 23:53

Kraj utakmice...nazalost smo izgubili,ali ova utakmica nije bitna toliko,prolazimo ionako...Zao mi je sto smo prekinuli "seriju" pobjedjivanja...nema veze sljedece utakmice pobjedjujemo...sve od reda 8-) :D
Chelsea <3
Barcelona <3
Čelik <3
DAVID VILLA kralj!

Avatar
Leader
Postovi: 616
Pridružen/a: 04 jan 2011, 19:53
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Leader » 19 jan 2011, 23:53

Ja sam klasa optimist, pa gledam drugačije od većine. Koliko god ne željeli, kad tad se morao zaustaviti ovaj rekordni niz neporaženosti (28 utakmica) - zakon viskoih brojeva ;) Znao sam da će Barça do kraja ove sezone kad tad negdje izgubiti i odigrati loše, nisam očekivao da će do kraja sezone gdje se još ima odigrati 20ak utakmica u svim natjecanjima ostati neporažena. Tako da je meni ovaj poraz i loša igra bila neizbježna, pa je bilo samo pitanje kada i gdje će kixati FCB ove sezone. Zbog toga mi je drago što se taj kix dogodio večeras, jer je poraz bezbolan. 'Glavnom da se kix nije dogodio u Primeri, gdje je svaki bod bitan.

Što se igre tiče, Betis je već sada pokazao da su spremni za Primeru, gdje im i je inače mjesto. Primera će biti bogatija s Betisom (tradicija, stadion). Ako Pep može išta pozitivno izvući iz igre, onda je to što se pokazalo da je Milito propalitet (na ljeto se treba s njim pozdraviti), a Bojan stangira dosta, trebao bi Pep s njime popričati malo, još ima nade za njega, jer je mlad. Iskreno, meni je laknulo kada je Leo fulao 11-erac, jer bi se odmah javili FCB hajteri kako je Barceloni poklonjen penal bez kojeg bi možda Betis na kraju i prošao. :cry:

Sve u svemu, čestitke igračima Betisa i baš mi je drago što ćemo ih sljedeće sezone gledati u Primeri!

Na red su došli i FCB hajteri nakon 11.9. prošle godine, uživajte dok još možete :mrgreen: jer se Barça nakon poraza diže. Sjetite se samo što se dogodilo nakon poraza od Herculesa ;)
EL MEJOR CLUB DEL SIGLO XXI FUTBOL CLUB BARCELONA.

HISTORIA CONTINUA...

Avatar
arapinho1
Postovi: 164
Pridružen/a: 03 sep 2008, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la arapinho1 » 19 jan 2011, 23:53

DOJAVA SA KVOTOM 6,5 POGODJENA !!! BETIS-BARSELONA 3-1 !!
Pa haj sad vi,Ovo sam dobio od nekog lika koji to prodaje i na kraju stavi koja je to tekma bila :?
Sumnjivo da Bog kaze :geek:
"Nikad neću, majko, bez Bosne živjeti,Bosnu ću služiti, za Bosnu umr'jeti.Neću nikad k'o vazal nikom služiti,Ja sam bosanski sin i njen ću ostati!

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 20 jan 2011, 00:02

Sumljivo bi bilo da su svemirci,da su od metala napravljeni,da igraju na daljinski,da su programirani da dobijaju sve protivnike 5-0 onda bi bilo sumljivo...ovako se nekad vratis u realnost i shvatis da i u Barceloni igraju ljudi kao sto igraju ljudi takodjer i u drugim klubovima mada znam tesko je to shvatiti da su i ovo i ono ljudi i da je to isto,al eto kako rekoh nisu neka programirana bica pa da je toliko cudno kad se izgubi
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
don_burza
Postovi: 4475
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la don_burza » 20 jan 2011, 00:06

arapinho1 je napisao/la:
DOJAVA SA KVOTOM 6,5 POGODJENA !!! BETIS-BARSELONA 3-1 !!
Pa haj sad vi,Ovo sam dobio od nekog lika koji to prodaje i na kraju stavi koja je to tekma bila :?
Sumnjivo da Bog kaze :geek:



mogu i ja na kraju staviti sta hoces da ti pogodim i izmjene i broj kornera i orecke stative

sta god treba
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Ad0
Postovi: 672
Pridružen/a: 20 avg 2010, 19:12

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Ad0 » 20 jan 2011, 00:44

Ma svaka im cast..nema sta zasluzeno!
DRŽAVA ŽELJO!
FC BARCELONA! "Mes Que Un Club"
★Champions League 1991–92, 2005–06, 2008–09, 2010–11★
Lionel Messi Ballon d'Or ★2009,2010,2011★!

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3202
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Scof1eld » 20 jan 2011, 00:53

ja vas ne kontam.. ovo nije poraz.. ovo je pobjeda 6 3 i tacka...

ako cemo ovako gubit u LP a prolazit', niko se nece zalit' ;)
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 2852
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la VolimLiverpool » 20 jan 2011, 00:55

Ovu noć što prije morate zaboraviti.Drugoligaš 3:1 i to sa Messiem u ekipi,ali bilo je vrijeme da izgubite.
You'll never walk alone.

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4556
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Emir_ZENICA » 20 jan 2011, 00:59

Kup,sve je to lova.Pobjedili 5:0 na svom,sad igrat malo za lovu i izgubiti ,isto je i Real uradio sa Levanteom ;)
A C A B !

Avatar
Mandrak
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mandrak » 20 jan 2011, 01:06

Znaci, Almeria koja je pregažena u gostima 8-0 je naredni protivnik u kupu.

Kakanj
Postovi: 58
Pridružen/a: 05 nov 2010, 10:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kakanj » 20 jan 2011, 01:15

Mandrak je napisao/la:Znaci, Almeria koja je pregažena u gostima 8-0 je naredni protivnik u kupu.
znaci finale..da protiv almerije igramo samo 1 utakmicu..ne bi se moglo sa sigurnoscu reci da prolazimo..ali 2 utakmice..sigurno prolazimo

Ovaj poraz ce ispastati racing..zalim sto sad ne igramo s hercuulesom..ali jedva cekam :P :D

Avatar
schweinsteiger
Postovi: 2935
Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la schweinsteiger » 20 jan 2011, 03:17

Mandrak je napisao/la:Znaci, Almeria koja je pregažena u gostima 8-0 je naredni protivnik u kupu.
Steta sto Almeria nece doc' Realu,da ispadnu u polufinalu :lol: :lol: :lol:
#miasanmia

Avatar
Romariooo
Postovi: 6815
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 jan 2011, 08:21

Ne znam zasto su se neki podsmijavali kad sam govorio da nam treba napadac, vidjeli smo i sinoc, bojan je katastrofa, ubjedljivo najlosiji igrac ove sezone, i ne da ne napreduje,vec momak ocigledno nazaduje u svojoj igri. Samo da izguramo sezonu bez povreda, a sledece ljeto ga treba posalti na neku posudbu, ili cak i prodati, jer ocigledno je da ovako od njeg nema hljeba, katastrofa, koliko je klub ulagao u njega i pazilo se na njegov razvoj, bolji igrac ispao bi Pelak da je igrao u ovako velikom kubu uz toliku podrsku. Bojan definitivno vise nije ni za zamjene.

Treba nam jedan klasican spic, koji ce nekad igrati nekad biti na klupi, mozda bi dobro bilo da smo nekog vec doveli i u januaru, nekog starog asa, kao sto smo prije nekoliko sezona doveli Larsona
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Leader
Postovi: 616
Pridružen/a: 04 jan 2011, 19:53
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Leader » 20 jan 2011, 10:27

Neke je Barcelona razmazila u toj mjeri da su neki pomislili da su vanzemaljci a ne ljudi. Ono, pobjede s 2 ili više razlike, minimum 70% posjed lopte se podrazumijeva samo od sebe. Utakmice su tek služile da se nabije gol razlika, i da igrači poprave statistiku, ako Leo ne zabije barem jedan gol, odmah je loš :cry: :| :roll:

Zbog toga mi je drago da nas je sinoćnja utakmica podsjetila da su i igrači Barcelone samo ljudi od krvi i mesa kao i mi, i da se i oni trebaju dobro oznojiti za bod, a kamoli za pobjedu. Ništa ne ide samo od sebe, kao što su neki razmaženi pomislili.

Što se CdR tiče, slijedi Almeria koja je pregažena 8:0 u La Ligi, i mislim da u 2 utakmice ne bi prolaz trebao biti upitan, uz sve dužno poštovanje Andalužanima. Utakmice su na rasporedu 26.1 - 2.2.

Ali prije toga u subotu u Primeri na Camp Nou stiže Racing Santander, malo statistike:

29.08.2010 Racing Santander FC Barcelona Primera División 0:3
20.02.2010 FC Barcelona Racing Santander Primera División 4:0
22.09.2009 Racing Santander FC Barcelona Primera División 1:4
01.02.2009 Racing Santander FC Barcelona Primera División 1:2
13.09.2008 FC Barcelona Racing Santander Primera División 1:1
20.01.2008 FC Barcelona Racing Santander Primera División 1:0
26.08.2007 Racing Santander FC Barcelona Primera División 0:0
11.02.2007 FC Barcelona Racing Santander Primera División 2:0
17.09.2006 Racing Santander FC Barcelona Primera División 0:3
09.04.2006 Racing Santander FC Barcelona Primera División 2:2

Moglo bi se reći da su mušterije FCB. slika Trebat će se dobro oznojiti za nova 3 boda protiv 14. plasiranog u La Ligi, to je sada svima jasno nakon Betisa.
EL MEJOR CLUB DEL SIGLO XXI FUTBOL CLUB BARCELONA.

HISTORIA CONTINUA...

Avatar
losmi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 12 jan 2010, 17:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la losmi » 20 jan 2011, 10:43

Ma ajde sta pricate gluposti,svi koji su gledali sinoc,znaju o cemu pricam,pa igraci Barceloni nisu bukvalno pruzili nikakav otpor,Totalno ih nije zanimala utakmica,videlo se u drugom poluvremenu,kad ih je pep opomenuo zbog 3 gola da su se malo uozbiljilji,krenuli su sa svojom igrol ali jedno 30 %,drzali su loptu u posedu,tako da betis nije mogao da pridje golu,e sada,da je messi pogodio iz penala,sigurno bi se jurio X , al ovako ih je bolelo uvo sto gube.
Da im ovo nista ne znaci,pokazace mec sa Rasingom,i kao sto kaze Leader :,,Svaki niz mora se nekad prekinuti" ,tako je da dobro sto smo ga prekinuli u ovako ne vaznoj utakmici.
MVP - Messi-Villa-Pedro

Avatar
Romariooo
Postovi: 6815
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 jan 2011, 10:52

PO pravilu kad Barca neku utakm icu odigra lose, sledeca bude briljantna, tako da sve osim 5 komada ili vise u mrezi Racinga bice iznenadjenje

Dobro je da smo zabiljezili poraz sinoc, ima se iz toga sta nauciti, jedino mi nikako nije uslo u glavu zasto Pep nije poveo samo rezerve i mladje igrace pa da se oni dokazaju, al ajd
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Nail for Real
Postovi: 7209
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Nail for Real » 20 jan 2011, 11:04

Pojedini su smijesni stvarno, ne mozete da prihvatite poraz nego se izvlacite. Pa kazi lijepo, Betis bio bolji, mi nismo igrali dobro, bice bolje drugi put, nesto tako a ne nije ih zanimala utakmica :roll:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Leader
Postovi: 616
Pridružen/a: 04 jan 2011, 19:53
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Leader » 20 jan 2011, 11:34

Treba znati dozirati poraze/kixeve :mrgreen: ;)

Od kada Pep vodi FCB, igrači obično nakon kixa pokažu karakter i u narednim utakmicama zablistaju, nadajmo se da će tako biti i ovaj put. ;)
EL MEJOR CLUB DEL SIGLO XXI FUTBOL CLUB BARCELONA.

HISTORIA CONTINUA...

Andres
Postovi: 968
Pridružen/a: 22 jan 2010, 14:25
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Andres » 20 jan 2011, 11:42

vi neznate o cemu pricate fkt... barca je prosla ubjedljivo i to se gleda.... **** ovu utakmicu , ljudi bili bolji , Betis je odlicvna ekipa to sam rekao i u 1 tekmi ....Igrali sm lezerno , bez motiva , ali boze moj , bolje izgubit u ovoj nebitnoj utakmici nego kiksat protiv rasinga !Prosli smo , opusteno samo , Meni je cak sta vise i drago sto smo zianili , da se malo spuste na zemlju ....

Avatar
DAVID VILLA
Postovi: 1391
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la DAVID VILLA » 20 jan 2011, 11:58

INTERVJU: Leo Messi!

Messi dao je jedan zanimljiv intervju za " Goal.xom ". Odgovarao je na pitanja o Zlatnoj lopti, Barceloninoj igri, kao i reprezentaciji Argentine...-



Na neki način ste bili kritikovani od mnogih zbog osvajanja Zlatne lopte i ove godine. Mislite li da su neke od vaših nedavno odigranih utakmica kao npr. Utakmica protiv Betisa gdje ste postigli hatt-trick opravdale vašu nagradu, otklonile sve sumnje i nepotrebne kritike ?
" Ne, ne moram se opravdavati nikome. U toj utakmici sam uradio ono što uvijek radim, a to je da igram dobro iz utakmice u utakmicu i pomoći mojoj ekipi što više mogu. "

Mislite li da su neki ljudi i određeni mediji bili nefer prema vama ?
"Istina je da ne obraćam pažnju šta se piše u medijima. Ono što je meni bitno jeste ono što moji saigrači i prijatelji misle o meni. Zahvaljujem im se na podršci. "

Za sve one koji su vas podržavali, među kojima je i Goal.com, šta biste sada poručili ?
"Cijenim njihovu/vašu podršku i želim sa svima njima podijedliti ovu Zlatnu loptu. Lijepo je znati da postoje i drugi ljudi koji mi žele pomoći i koji me podržavaju u bilo kojem pogledu. "

Kakav je bio osjećaj kada su vas predstavili na Nou Campu pred svima vašim saigračima i navijačima kao dobitnika Zlatne lopte ?
" Bio je to prelijep trenutak. Bio sam zadovoljan što sam taj trenutak mogao podijediliti sa Xavijem, Andresom i ostalim saigračima. Mislim da su navijači shvatili pouku Zlatne lopte, da je ona nagrada za sve. "

Šta je potrebno da bi Barcelona nastavila sa ovako uspješnom igrom ?
"Vjerujem i znam da moramo nastaviti sa istim mentalitetom kao i do sada, moramo nastaviti sa željom da igramo jednako kao i do sada. Da bismo postigli ovu igru radili smo dugo i naporno i nadam se da ćemo tako nastaviti daleko u budućnost."

Da li je ova ekipa Barcelona dostigla svoj limit ?
"Nadam se da ćemo nastaviti igrati dobro kao što smo to radili i prije i da ćemo osvojiti još mnogo titula. Imamo sjajnu priliku da to postignemo i radujem se što ćemo zasigurno moći uživati u našem uspjehu."

Osjećate li strah zbog mogućnosti da nešto može omesti ekipu i oduzeti pobjednički mentalitet ? Da li ste o ovome ikada razgovarali unutar svlačionice ?
"Mi vjerujemo u sebe i radimo naporno, tako da samo razmišljamo na pozitivan način. Svjesni smo da se to može dogoditi i da će se to nekada sigurno dogoditi, ali ne volimo pričati o tome."

Sljedećeg mjeseca se nastavlja Liga prvaka. Kako gledate na utakmicu protiv Arsenala ? Koga smatrate za Barceloninog najvećeg suparnika za osvajanje Lige prvaka ?
"Utakmica koja nas očekuje će biti vrlo teška, jer igramo protiv ekipe Arsenala, koja je opasna ekipa sa izvanrednim igračima. Kako god, mi očekujemo prolaz u naredni krug takmičenja. Ako uspijemo u tome, onda ćemo razmišljati o narednim protivnicima i koliko su opasni. U svakom slučaju očekuje nas težak ispit u narednom kolu Lige prvaka."

Kako gledate na budućnost vaše reprezentacije ? Šta je potrebno Argentini da postane opet uspješna na Copa Americi ?
"Igramo dobro i imamo sjajnu priliku. To je prilika da osvjetlamo obraz naše reprezentacije, odbranimo njene boje i pokažemo se na Copa Americi u najboljem svjetlu, što će sigurno odbradovati cijelu naciju."

Pošto se mi zovemo Goal.com, sve intervjue volimo završiti sa pitanjem – koji je vaš najdraži gol koji ste ikada postigli ?
"Pored svih golova koje sam postigao, najdraži i onaj gol kojeg ću se najviše sjećati je gol koji sam postigao glavom u finalu Lige prvaka protiv Manchester Uniteda. Mislim da je to bio jako bitan gol za mene i za Barcelonu i istina je da imam prelijepa sjećanja na taj pogodak."

A najbolji gol u historiji za vas ?
"Iskreno, trenutno razmišljam samo o jednom."
Chelsea <3
Barcelona <3
Čelik <3
DAVID VILLA kralj!

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []