FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
CityCity
Postovi: 1420
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 10 avg 2021, 23:23

elvirbaljic je napisao/la:
10 avg 2021, 23:17
CityCity je napisao/la:
10 avg 2021, 23:12
elvirbaljic je napisao/la:
10 avg 2021, 23:01


u svakom ugovoru jasno je definisana premija igracima za izlazak u evropu, osvajanje kup, osvajanje lige. Pored tih premija za svaku vezanu pobijedu imaju premiju, za vezane cetiri pobijede dvije kuci/dvije na strani imaju + jednu platu ( normalno da nije svima ista) Ja ti odgovorno tvrdim da su za uslove u nasoj ligi, nasi igraci jedni od najplacenijih, uz to uredno im se isplacuje. Nemogu ti iznositi cifre, visine premija jer je zabranjeno, sto statutom kluba sto iz moralnih obaveza.
Ako naši igrači znaju koliko mogu dobiti za uspjeh na kraju sezone onda OK.
100 % za svaku premiju su upoznati , mogu reci da su cifre odlicne za nase uslove. Ovaj potez sa Velezom nije samo reklama, ima tu vise "uloga" od saradnje pa nadalje, nije to samo sa Velezom ima tu jos klubova ali se neide sve javno.
Hajde da se nadamo da je to neki smisleni opravdani taktički šahovski potez žrtve figure koji će imati neke efekte kasnije na duže staze.Onako na prvu ne djeluje logično ali možda se nekad u budućnosti pokaže šta mu je cilj tj poenta.

Avatar
CityCity
Postovi: 1420
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 10 avg 2021, 23:28

tuzlac je napisao/la:
10 avg 2021, 23:21
DA MI AKOBOGDA U SUBOTU POBIJEDIMO POSUŠJE I UKNJIŽIMO TRI BODA........
Nadam se sigurnoj pobjedi.Jedino što me brine je da se povrijeđeni i nespremni igrači nekako sporo vraćaju u tim.Brkić,Efendić,Migi Mehanović pa i Karjašević nikako da dođu u puni pogon.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 avg 2021, 23:31

Tinejdžer je novi rekorder Premijer lige, simpatiše Juventus i voli ribolov: "Brojke me ne zanimaju"

Belmin Mešinović govorio za SportSport.ba.
Pravilo da minimalno jedan igrač 21 godine mora završiti meč Premijer lige otvorila je vrata mlađim fudbalerima te su neki obilato počeli koristiti priliku da pokažu svoje znanje i talenat.

10.08.21. 09:21
INTERVJU
A. Čaušević
slika
Tinejdžer je novi rekorder Premijer lige, simpatiše Juventus i voli ribolov: "Brojke me ne zanimaju"
Na otvaranju sezone Premijer lige odlično djeluje i Belmin Mešinović, krilni fudbaler Tuzla Cityja. Ovaj 19-godišnjak je minulog vikedna postao rekorder Premijer lige.

Mešinoviću je trebalo 10.2 sekundi da zatrese mrežu Leotara i tako postane strijelac najbržeg gola u historiji bh. prvenstva. S brzonogim i krilnim fudbalerom smo razgovarali o raznim temama...

Kada si saznao da si postigao najbrži gol u Premijer ligi? Šta ti je prolazilo kroz glavu?

Da budem iskren tek nakon utakmice sam saznao da se radi o najbržem pogotku u historiji PLBiH. Inače uopšte ne razmišljam o statistikama i brojkama, trudim se da budem fokusiran na svoju igru i igru svoje ekipe. Naravno, drago mi je da će i moje ime određeni period ostati upisano na jednoj tako posebnoj listi.

Odigrao si cijeli meč. Šta ti je poslije utakmice rekao trener Husref Musemić?

Husref je naravno prije svega bio zadovoljan pobjedom, što je bio i glavni cilj ekipe. Ne bih citirao riječi trenerove riječi upućene meni, samo ću reći da Husref takve stvari radi na njemu jedan svojstven i poseban način.

Sigurno je bilo mnogo čestitki kada si upalio mobitel poslije utakmice. Čija ti je najdraža?

Da, poruka je zaista bilo mnogo. Teško je izdvojiti baš onu jednu, ali sigurno bih izdvojio one od porodice i mojih prvih trenera iz škole fudbala Eurogol Živinice, gdje sam i započeo svoju fudbalsku karijeru.

Tuzla City sjajan na startu sezone, tri utakmice, tri pobjede uz odličnu igru. Šta je tajna uspjeha?

Tajna uspjeha Tuzle City je vrlo jednostavna, posvećenost. Svi u klubu imamo za cilj da iz dana u dan budemo sve bolji, samo rad i disciplina. To nam donosi dobre rezultate, iz čega proizilazi i sjajna atmosfera koja nas čini jednom porodicom.

Koga vidiš kao najveće konkurente u sezoni? Naredno kolo donosi nešto uslovno rečeno laku utakmicu jer dolazi Posušje?

Početak je sezone, još mnogo teških i zahtjevnih utakmica je pred nama. Ne bih podcjenjivao ili hvalio bilo koga, svaka nova utakmica zavisi od nas samih, a ne toliko od protivnika.

Među najmlađim si u ekipi. Od kojeg saigrača pokušavaš da pokupiš neke poteze ili naučiš nešto novo?

Veliko mi je zadovoljstvo što kao mlad igrač mogu da učim od najboljih. Mnogo je kvalitetnih igrača i sjajnih karaktera u našem timu. Ne bih nikoga posebno izdvajao, trudim se od svakoga usvojiti po nešto korisno, jer ovdje imam sjajnu priliku za to.



Ko ti je fudbalski uzor i zašto?

Pa rekao bih Cristiano Ronaldo. Prvenstveno zbog njegove discipline tokom jedne tako duge i uspješne karijere. Trudim se i sam usvojiti takvu disciplinu i radnu naviku kroz svoju fudbalsku karijeru.

Postoji li neki inostrani klub za kojeg navijaš?

Volim pratiti nogomet, često se odmaram uz utakmice. Moj omiljeni klub je Juventus, njih najčešće volim gledati.

Zašto broj 99?

Još kao dječak volio sam broj 99, nekako smatram da mi je taj broj sretan. Tako da bilo je lahko odlučiti se koji broj izabrati kada sam potpisao za Tuzlu City.

Možeš li se sjetiti na šta si potrošio svoju prvu platu od fudbala?

Što se tiče moje prve plate, ne sjećam se da sam je potrošio na neki baš poseban način, ne pridajem tome neki veliki značaj.

Kako provodiš slobodno vrijeme? Imaš li neki dodatni hobi? Igraš li možda SportSport Fantasy Premijer ligu?

Slobodno vrijeme najviše volim provoditi u prirodi, pored nekog jezera ili rijeke uz ribolov. To me opušta i daje energiju za nove izazove. Sve pohvale za SportSport.ba Fantasy Premijer ligu, odnedavno sam i u tome aktivniji i zaista sve pohvale.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 avg 2021, 23:41

CityCity je napisao/la:
10 avg 2021, 23:28
tuzlac je napisao/la:
10 avg 2021, 23:21
DA MI AKOBOGDA U SUBOTU POBIJEDIMO POSUŠJE I UKNJIŽIMO TRI BODA........
Nadam se sigurnoj pobjedi.Jedino što me brine je da se povrijeđeni i nespremni igrači nekako sporo vraćaju u tim.Brkić,Efendić,Migi Mehanović pa i Karjašević nikako da dođu u puni pogon.
MISLIM DA ĆE NA POSTAVLJENU ODBRANU POSUŠJA EFENDIĆ MORATI ZAUZETI MJESTO BEKA RADI NUKIĆA..E sad ovo sa Karjaševićem.....Kobi Morris je tu i on će igrati.U toj situaciji Čeliković može uz Grbića a Doffo konačno gore.Mehanović me odmah razočarao.No ,imamo sad širi roster, pa ako ovako nastavi eto drugog Rustemovića.
- Ne očekujem laku utakmicu za nas.Još smo mi u fazi uhodavanja.

Pozitivanstav
Postovi: 672
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 11 avg 2021, 05:24

CityCity je napisao/la:
10 avg 2021, 23:28
tuzlac je napisao/la:
10 avg 2021, 23:21
DA MI AKOBOGDA U SUBOTU POBIJEDIMO POSUŠJE I UKNJIŽIMO TRI BODA........
Nadam se sigurnoj pobjedi.Jedino što me brine je da se povrijeđeni i nespremni igrači nekako sporo vraćaju u tim.Brkić,Efendić,Migi Mehanović pa i Karjašević nikako da dođu u puni pogon.
Nema pttrebe da te brine spremnost igraca,jer tesko da ce Musemic mijenjat ekipu koja pobjedjuje,posebno protiv Posusja iako su vise nego solidna ekipa.
Vidjet cemo u jacim utakmicama,bit ce tu i kup..

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 11 avg 2021, 06:38

tuzlac je napisao/la:
10 avg 2021, 23:41
CityCity je napisao/la:
10 avg 2021, 23:28
tuzlac je napisao/la:
10 avg 2021, 23:21
DA MI AKOBOGDA U SUBOTU POBIJEDIMO POSUŠJE I UKNJIŽIMO TRI BODA........
Nadam se sigurnoj pobjedi.Jedino što me brine je da se povrijeđeni i nespremni igrači nekako sporo vraćaju u tim.Brkić,Efendić,Migi Mehanović pa i Karjašević nikako da dođu u puni pogon.
MISLIM DA ĆE NA POSTAVLJENU ODBRANU POSUŠJA EFENDIĆ MORATI ZAUZETI MJESTO BEKA RADI NUKIĆA..E sad ovo sa Karjaševićem.....Kobi Morris je tu i on će igrati.U toj situaciji Čeliković može uz Grbića a Doffo konačno gore.Mehanović me odmah razočarao.No ,imamo sad širi roster, pa ako ovako nastavi eto drugog Rustemovića.
- Ne očekujem laku utakmicu za nas.Još smo mi u fazi uhodavanja.
Dobiti crveni kod sigurnog vodstva za par minuta igre je u najmanju ruku diskutabilno. Tako iskusan igrač da napravi glupost je prvi signal da imamo igrača koji gleda svoj interes. Možda iz nezadovoljstvo što malo igra ili nečeg drugog u svakom slučaju razlog da se sa njim obavi razgovor šta dalje.

neroazzurni
Postovi: 910
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la neroazzurni » 11 avg 2021, 08:03

Raja jel se moze doci na utakmicu ono normala prije tekme kupis kartu udjes...ili samo ulaze clanske?
Nisam ove sezone jos bio, trebao bih u subotu pa ako moze odgovor
Hvala
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
CityCity
Postovi: 1420
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 11 avg 2021, 11:35

neroazzurni je napisao/la:
11 avg 2021, 08:03
Raja jel se moze doci na utakmicu ono normala prije tekme kupis kartu udjes...ili samo ulaze clanske?
Nisam ove sezone jos bio, trebao bih u subotu pa ako moze odgovor
Hvala
Može se kupiti karta na ulazu.

emir012
Postovi: 505
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 11 avg 2021, 19:57

Konacno danas uzeo clansku... slabo idem u taj dio grada...

Broj 345. Hajde ljudi - uclanjujte se, da dodjemo do 1000 - ko prije par godina... :)

neroazzurni
Postovi: 910
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la neroazzurni » 11 avg 2021, 21:05

CityCity je napisao/la:
11 avg 2021, 11:35
neroazzurni je napisao/la:
11 avg 2021, 08:03
Raja jel se moze doci na utakmicu ono normala prije tekme kupis kartu udjes...ili samo ulaze clanske?
Nisam ove sezone jos bio, trebao bih u subotu pa ako moze odgovor
Hvala
Može se kupiti karta na ulazu.
hvala
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 avg 2021, 22:14

tcity055 je napisao/la:
11 avg 2021, 06:38
tuzlac je napisao/la:
10 avg 2021, 23:41
CityCity je napisao/la:
10 avg 2021, 23:28

Nadam se sigurnoj pobjedi.Jedino što me brine je da se povrijeđeni i nespremni igrači nekako sporo vraćaju u tim.Brkić,Efendić,Migi Mehanović pa i Karjašević nikako da dođu u puni pogon.
MISLIM DA ĆE NA POSTAVLJENU ODBRANU POSUŠJA EFENDIĆ MORATI ZAUZETI MJESTO BEKA RADI NUKIĆA..E sad ovo sa Karjaševićem.....Kobi Morris je tu i on će igrati.U toj situaciji Čeliković može uz Grbića a Doffo konačno gore.Mehanović me odmah razočarao.No ,imamo sad širi roster, pa ako ovako nastavi eto drugog Rustemovića.
- Ne očekujem laku utakmicu za nas.Još smo mi u fazi uhodavanja.
Dobiti crveni kod sigurnog vodstva za par minuta igre je u najmanju ruku diskutabilno. Tako iskusan igrač da napravi glupost je prvi signal da imamo igrača koji gleda svoj interes. Možda iz nezadovoljstvo što malo igra ili nečeg drugog u svakom slučaju razlog da se sa njim obavi razgovor šta dalje.
Apsolutno.No ,ko ga je doveo nije ni čudo.Njega treba klub kazniti klupskom suspenzijom mimo ove dvije utakmice.Musemić će svakako raportirati Husiću je li ovaj pojačanje ili "seoski lola".Previše smo mi pretrpili kojekakvih promašenih momaka.Niti jedan više ne smije biti u našoj svlačionici.Mogao se barem izvinuti javno saigračima i navijačima.Adekvatan odgovor na njegov crveni karton je da ja sumnjam da je to uradio namjerno da ne bi igrao u Mostaru.I da je za to uredno nagrađen.Pa neka dokazuje da nije.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 avg 2021, 22:25

5.kolo M:tel Premijer lige BiH
FK Tuzla City- HŠK Posušje
#volimoklubvolimograd
— na lokaciji Tušanj City Stadium.

slika

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 avg 2021, 22:26

VELEŽU 100.000 KM PREMIJE ZA PLASMAN U GRUPNU FAZU

slika
10. Avgusta 2021. 1560 Pregleda
U slučaju prolaza u grupnu fazu Konferencijske lige fudbaleri Veleža dobit će premije od 100.000 KM od F.K.Tuzla City, odlučeno je na danas održanoj sjednici Upravnog odbora našeg kluba.

Nakon što su nedavno dobili premije od našeg kluba za prolaz protiv grčkog AEK-a od 20.000 KM, u našem klubu su odlučili da dodatno stimulišu Mostarce.

– Smatramo da bi prolaz u grupnu fazu bila velika stvar za bh.fudbal i najveći uspjeh našeg fudbala. Na taj način bi porastao rejting Premijer lige ali i naših klubova i fudbalera i svi bi bili na dobitku. Vjerujemo u ovu ekipu Veleža da oni mogu do tog cilja, kaže predsjednik našeg kluba Almir Husić.

Podsjetimo, Velež u četvrtak igra uzvratni meč protiv švedskog Elfsborga gdje ima aktivan rezultat (1:1), a na putu do grupne faze bio im još samo nizozemski Feyenoord.

press Služba F.K.Tuzla City

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 avg 2021, 23:09

DAJTE LJUDI APELUJTE DA SE POKOSI AMBROZIJA NA TUŠNJU.POGOTOVO NA MJESTU GDJE JE TREBALA BITI ISTOČNA TRIBINA.GROZNE SCENE.

Avatar
CityCity
Postovi: 1420
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 12 avg 2021, 00:11

emir012 je napisao/la:
11 avg 2021, 19:57
Konacno danas uzeo clansku... slabo idem u taj dio grada...

Broj 345. Hajde ljudi - uclanjujte se, da dodjemo do 1000 - ko prije par godina... :)
Interesantno je da određeni broj ljudi radije plati 10 KM za jednu kartu za jednu utakmicu ispred stadiona,a prije samog početka utakmice, umjesto da za isti iznos ode u fan šop i kupi godišnju kartu.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 avg 2021, 15:32

FK TUZLA CITY – HŠK POSUŠJE 14.08.2021. stadion Tušanj 19:00
slika

Sudija:Martinović Josip – Čapljina
A 1 Čolić Josip – Kupres
A 2 Mulasmajić Tarik – Tešanj
4 Kaljanac Haris - Sarajevo

....................................ALLAHU UHDŽUBNA ANIL KAVMIZ-ZALIMIN
slika
JOSIP MARTINOVIĆ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11.11.2019
- POD LUPOM UTAKMICE PRVE LIGE FEDERACIJE BiH U toku akcija SIPA: Hapšenja zbog sumnje u nameštanje fudbalskih utakmica

Iz SIPA-e su potvrdili kako su privođenja i pretrage objekata koje koriste osumnjičeni provedeni u Sarajevu, Novom Travniku, Bosanskom Šamcu i Orašju.

Policija nije potvrdila tačan broj privedenih, ali portal “Dnevni avaz” navodi kako je reč o najmanje desetoro ljudi među kojima je i sadašnji delegat Fudbalskog saveza BiH Vladimir Dominković za koga se, kako tvrdi ovaj portal, sumnja da je organizator svega.

Portal *****tvrdi da su uhapšene sudije Ilija Živković, Kenan Bajraktarević, Haris Poprženović, Edin Mujkić, Mirza Kazlagić, Marko Pejić, Josip Martinović...
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 12 avg 2021, 17:27, ukupno mijenjano 6 puta.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 avg 2021, 15:44

.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 14 avg 2021, 09:31, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 avg 2021, 16:52

slika slika
- Golman Posušja ,Bačak (34),štoperi :Barišić kojem je danas rođendan(38),Krišto (32) igrali su u pobjedi protiv Borca .Tu je Brekalo koji je igrao za nas (32).Defanzivac Landeka -kapiten ekipe uskoro će napuniti (37).Bokovi Stipić,Lučić(također igrao za nas) i defanzivac Vranjić svi po (26). Napadači Vukoja i Begić po (24) čine ekipu starosti i iskustva.Tako bi se to nekako moglo reći.Mladi su Bešlić i Lauš (centralni vezni) sa po 20 godina.Lauš je pocvenio protiv Borca i neće igrati na Tušnju.Inače je Hajdukov pitomac.I na preostalom dijelu rostera dominiraju starci ili iskusni igrači.
- Nakon što su uspjeli sa projektom ulaska u P.L.žele zadržati taj status.Pobjeda protiv Borca i prvi bodovi svakako će biti posticaj Posušacima da u nastavku lige zapnu.Tim Posušja će u principu biti domaćinska ekipa i orjentirati se na bodove na "Mokrom docu".To je zaključak kad se gleda njihov roster.No , nema tog tima koji ne gaji sportsku želju da baš na strani ,gdje nije pod imperativom ,ćapi makar bod a pogotovo 3.Naravno nisu nipošto za potcijeniti.Utakmicu će suditi njihov čovjek tako da će i on gledat da pogura ako mogne.
- Tuzla sa očekivano dobrim startom želi i dalje da ostane na 100% učinka kad je bodovni saldo u pitanju.Naša ekipa kuburi sa problemima.Neoporavljeni Karjašević,pocrvenjeli M.M.,Brkić na koga polako i zaboravljamo da je naš igrač .Pitanje je ko je još dobio udarac u Trebinju na svečanosti Leotara kojem na njihovu žalost za poklon nismo mogli uručiti nita osim dva komada u mreži.
- Bilo kako bilo, mi smo favoriti u ovoj utakmici i bila bi senzacija da ne pobijedimo.Lopta je naravno okrugla i pobjeda ne dolazi sama od sebe.Valja se dobro oznojiti u subotnjoj noći na Tušnju.Musemić ima na raspolaganju ipak dobar izbor igrača .Čudi me kad nismo već uslovljeni TV-terminom ,zašto utakmicu nisu zakazali u 21:00 čas.Ko god da bude u startnoj postavi , nek ne brine imaju i rezerve na klupi.Mi smo sa brzim golom u Trebinju osjetili blagodat ranog vodstva.Daj Bože da se to desi i u Subotu.Posušje ima svoju računicu i svoje motive ali, mi moramo nametnuti našu igru od prve lopte sa centra.Hendikep je što u ovakvim utakmicama publika mahom šuti ili bulji u mobitele.Ne navija plaho kao kad je derbi u pitanju.No,naši igrači su do jučer igrali bez publike , pa ne vjerujem da će ih eventualna komorna atmosfera na Tušnju zbuniti.Drago mi je da nema TV-prenosa jer domaćini smo i red je da napunimo tribine.Drukčije je i gostima kad vide da će igrati pred publikom a ne polupraznim tribinama.Uz Božiju pomoć ,do pobjede.

emir012
Postovi: 505
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 12 avg 2021, 18:15

Posusje je dosta dobro uslo u sezonu, i ove utakmice koje su izgubili (mislim na Sarajevo i Zeljeznicar), - bili su ravnopravni, moglo je zavrsit i drugacije.

A Borca su dobili uprkos katastrofalnom sudjenju Grbica u korist Borca.

Komentari samih navijaca Borca dovoljno govore:


miky_hz je napisao/la:
08 avg 2021, 19:37
Ima i objektivne Banjalucke publike.

[

Sigurno nece biti lako.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 avg 2021, 19:44


Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.