Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
-
Kontakt:
Post
Postao/la DuljevinhoHaraldo » 15 maj 2021, 19:15
Surreal je napisao/la: ↑15 maj 2021, 19:11
DuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑15 maj 2021, 19:03
Dizelaš je, ima dobro kretanje, donosi zrele odluke u zadnjoj trećini, ima dobar završni pas. Nije on ni loš u završnici.
Ostalo neću komentarisati jer sam etiketiran kao neki mrzitelj.
Samo 6k postova...
Čemu tako?
⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
-
kovacic
- Postovi: 1561
- Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la kovacic » 15 maj 2021, 19:54
RoninX je napisao/la: ↑15 maj 2021, 17:51
ono bi Ibisevic lagano pospremio u gajbu....jbg, demire, moras zabiti svoju snasu, kad ih tako rijetko imas.
bice bolje dogodine. 10 komada bi bilo extra. valjda i ovi hudnici dovedu nekog kreativnog veznjaka.
Sasvim solidan ove sezone, učestvovao u 15 golova, ne mora ni zabijati sve ako daje dobar zadnji pas, svakako ne igra klasičnog centarfora nego neku lažnu devetku, a ponekad i desetku.
-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 15 maj 2021, 23:26
Poprilično loše je reagovao u onoj situaciji. Prva asocijacija mi je bila da bi Salihovic bolje osutao desnom u istoj situaciji nego Demirovic sto je lijevom.
Recimo da je bila povratna s druge strane, vjerujem da bi je Demirovic pospremio u gol.
Nek posluša Dzekin savjet i vježba maksimalno lijevu nogu.
-
Mokes
- Postovi: 16383
- Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mokes » 22 maj 2021, 17:07
Ušao je zadnjih dvadesetak minuta.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
-
Justin
- Postovi: 11675
- Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
- Lokacija: Ellicott City
-
Kontakt:
Post
Postao/la Justin » 02 jun 2021, 20:00
Medju losijim danas. Ne cudi sto u Farmerligi nije standardan.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
-
Unknown2
- Postovi: 9065
- Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown2 » 02 jun 2021, 20:02
Nije on kriv sto nije lopto dobio. i kod Smaila isto
-
Zra
- Postovi: 424
- Pridružen/a: 08 maj 2016, 14:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zra » 02 jun 2021, 21:08
Dajte kakvu statistiku !?

-
TopRemove
- Postovi: 1354
- Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la TopRemove » 03 avg 2021, 15:56
Liku 26 godina, prošle sezone osam golova i jedna asistencija i prodan Romi za 18 miliona eura. Samo u dvije sezone u karijeri ima 10 + golova/asistencija. Koliko onda vrijedi Demirović?
-
Sheyi
- Postovi: 13916
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 08 avg 2021, 17:44
Klupa danas u Kupu
-
Sheyi
- Postovi: 13916
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 14 avg 2021, 14:37
I danas klupa ****
-
Lakoste
- Postovi: 7404
- Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
- Lokacija: London
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lakoste » 14 avg 2021, 15:06
Sta momku uradi srpska starleta **** mu ona kosti izdajnicke.
-
MoodyHank
- Postovi: 4776
- Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MoodyHank » 14 avg 2021, 15:12
Lakoste je napisao/la: ↑14 avg 2021, 15:06
Sta momku uradi srpska starleta **** mu ona kosti izdajnicke.
Kakav si imbecil, nevjerovatno. Nadam se da si sterilan.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆
-
L-Train
- Postovi: 18451
- Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la L-Train » 14 avg 2021, 15:38
Mozda smo previse ocekivali od decka koji nije mogao uspijeti u Alavesu.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 14 avg 2021, 16:18
L-Train je napisao/la: ↑14 avg 2021, 15:38
Mozda smo previse ocekivali od decka koji nije mogao uspijeti u Alavesu.
koji, tacnije, nije uspio nigdje do sada.
ovo je bas razocaravajuci start sezone, kup i nekako, ali ovo danas je bas neugodno iznenadjenje.
znaci da ga ponovo ceka slicna sezona, gdje mora dobro zapeti i koristiti sanse u ovih pola sata, koje ce dobijati.
valjati ce mu da i ne krenu dobri rezultati, brze ce onaj mijenjati, traziti dobitne kombinacije.
ja jos uvijek vjerujem da ce od njega biti prosjecan bundesligaski napadac, sto ce nama biti i vise nego dobro poslije dzeke.
-
Sheyi
- Postovi: 13916
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 14 avg 2021, 16:24
Ovaj Höler nevjerovatan lik svaki put fula sanse i opet starter **** mu trener zenu pa dokle vise
-
Cava
- Postovi: 111
- Pridružen/a: 06 okt 2020, 19:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cava » 14 avg 2021, 16:28
Ljudi ima li kod vas komentatora na SK

-
Sheyi
- Postovi: 13916
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 14 avg 2021, 17:32
Odlican za ovih 8 minuta sto je igrao, bio jednom u prilici da dotakne loptu, ali nije stigao. Hvala treneru

-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 14 avg 2021, 17:46
Sheyi je napisao/la: ↑14 avg 2021, 17:32
Odlican za ovih 8 minuta sto je igrao, bio jednom u prilici da dotakne loptu, ali nije stigao. Hvala treneru
Nemoj tako...u zadnjoj minuti ga je pogodila lopta u glavu nakon centarsuta i otišla u gol aut.

Sledecu ide u prvih 11.
-
Sheyi
- Postovi: 13916
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 14 avg 2021, 17:56
hurem je napisao/la: ↑14 avg 2021, 17:46
Sheyi je napisao/la: ↑14 avg 2021, 17:32
Odlican za ovih 8 minuta sto je igrao, bio jednom u prilici da dotakne loptu, ali nije stigao. Hvala treneru
Nemoj tako...u zadnjoj minuti ga je pogodila lopta u glavu nakon centarsuta i otišla u gol aut.

Sledecu ide u prvih 11.
Nije da je to sto je nas, pa smo mi previse subjektivni, ali dosta navijaca Freiburga, bar ovo sto sam vidio na mrezama kude trenera zbog toga sto se previse vremena daje Höleru, a premalo Demirovicu, naravno ne znaci da bi ovaj nas ista danas napravio, ali ubaciti lika zadnjih 6 minuta je ponizavajuce ako uzmemo u obzir da gorenavedeni nista ne napravi
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, adrenaline323, AndreWilliams, Atlanta, AzRimiRzA, BarbareZeljin, bh22, Blizzard, Bordo10, Brazzzoo123, Brokula, CAGarfia, CantonaBIH, CHR, dariolovrinovic00, Elddar, enobarca, exampLe., feniksptica, FerdinandF, GG3, Goalgetter, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Iniesta12, invincible1921, jasmin10, JimmyPage, Kljukusar, kouadio, kovac, legendarnadruga, LenyYoro15, Marokanci58, mercurial, Micron, MokraKifla, MundijalVibes26, Napapijri, nebeskasila, Pensioner26, PointBlank, rishovski, SanaBosna, Shevko, Sheyi, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, SWOT, Vanja8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wolffire i 463 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []