Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11453
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la GospodinIzSarajeva » 22 avg 2021, 22:58
Maestro je napisao/la: ↑21 avg 2021, 21:56
Nirton je napisao/la: ↑21 avg 2021, 21:54
Maestro je napisao/la: ↑21 avg 2021, 21:53
Ovaj Trako je stoper?
Da, zadnjih nekoliko utakmica je ulazio sa klupe a danas prvi put od 1. minute.
Fino bome. Vlastitoj djeci treba dati priliku. A ne dovoditi propalitete iz hrvatske i srbije.
I mali Trako je odlicno odigrao jucer, ima slifa, valjda ne bude novi Mujakic..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
Vucevich
- Postovi: 11553
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 23 avg 2021, 14:05
Nikola Ćetković (Borac), Belmin Dizdarević (Sarajevo), Luka Kačavenda (Velež)
Đorđe Milojević (Borac), Adrian Leon Barišić (Osijek, Hrvatska), Jovan Pavlović (Rudar Prijedor), Saša Marjanović (Gorica, Hrvatska), David Čolić (Leotar), Amar Dedić (Wolfsberger, Austrija), Nenad Nikić (Radnik), Luka Malić (Željezničar)
Igor Savić (Zrinjski), Amar Begić (Borac), Andrej Đokanović (Sarajevo), Ivan Grgić (Široki Brijeg), Ivan Bašić (Zrinjski), Amar Tahrić (Radnik)
Milan Savić (Čukarički, Srbija), Andrija Drljo (MTK, Mađarska), Enver Kulašin (Borac), Belmin Mešinović (Tuzla City), Anes Mašić (Zrinjski), Faris Zubanović (Velež), Adi Alić (Sloboda).
-
Zmaj35
- Postovi: 8
- Pridružen/a: 24 apr 2021, 21:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zmaj35 » 23 avg 2021, 14:06
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 23 avg 2021, 14:08
Selektor Starčević o spisku i predstojećim utakmicama kaže:
Na spisku se nalazi većina igrača koji su bili i na prethodnim okupljanjima u martu i junu, gdje su ostvarili dobre rezultate. Za razliku od prijašnjih spiskova, ovaj put je reprezentacija uglavnom sačinjena od igrača iz m:tel Premijer lige, jer mali broj igrača iz inostranstva igra na visokom nivou.
-
marlostanf1eld
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la marlostanf1eld » 23 avg 2021, 14:09
Vucevich je napisao/la: ↑23 avg 2021, 14:05
Nikola Ćetković (Borac), Belmin Dizdarević (Sarajevo), Luka Kačavenda (Velež)
Đorđe Milojević (Borac), Adrian Leon Barišić (Osijek, Hrvatska), Jovan Pavlović (Rudar Prijedor), Saša Marjanović (Gorica, Hrvatska), David Čolić (Leotar), Amar Dedić (Wolfsberger, Austrija), Nenad Nikić (Radnik), Luka Malić (Željezničar)
Igor Savić (Zrinjski), Amar Begić (Borac), Andrej Đokanović (Sarajevo), Ivan Grgić (Široki Brijeg), Ivan Bašić (Zrinjski), Amar Tahrić (Radnik)
Milan Savić (Čukarički, Srbija), Andrija Drljo (MTK, Mađarska), Enver Kulašin (Borac), Belmin Mešinović (Tuzla City), Anes Mašić (Zrinjski), Faris Zubanović (Velež), Adi Alić (Sloboda).
Tankooo, pogotovo napad ovaj.
-
Vucevich
- Postovi: 11553
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 23 avg 2021, 14:12
marlostanf1eld je napisao/la: ↑23 avg 2021, 14:09
Tankooo, pogotovo napad ovaj.
Slažem se. Alić, Zubanović, Drljo...
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 23 avg 2021, 14:16
Zubanović je već prošao puno toga i ima dobru završnicu.
Željezničar, 1 nastup, 0 golova
Tuzlaspor(druga turska liga), 3 nastupa, 1 gol
Fremad(druga danska liga), 15 nastupa, 1 gol
Velež, 10 nastupa, 0 golova
Zadnja izmjena:
Drape, dana/u 23 avg 2021, 14:18, ukupno mijenjano 1 put.
-
Unknown2
- Postovi: 9065
- Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown2 » 23 avg 2021, 14:17
Borac, Radnik, Leotar, Rudar svaka cast RS
jest ovo lose sta ovaj lik radi.
-
Vucevich
- Postovi: 11553
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 23 avg 2021, 14:18
Inače pretpostavljam da ovo znači da će Husarin Aljkanović biti na spisku A reprezentacije?

-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 23 avg 2021, 14:20
Nikola Ćetković (Borac) drugoligaški kvalitet
Belmin Dizdarević (Sarajevo) ok
Luka Kačavenda (Velež) drugoligaški kvalitet
Đorđe Milojević (Borac) tanak
Adrian Leon Barišić (Osijek, Hrvatska) ok kvalitet, ali ne igra
Jovan Pavlović (Rudar Prijedor) može se ugurati
Saša Marjanović (Gorica, Hrvatska) može se ugurati
David Čolić (Leotar) može se ugurati
Amar Dedić (Wolfsberger, Austrija) ok
Nenad Nikić (Radnik) ok
Luka Malić (Željezničar) tanak, ali može se ugurati
Igor Savić (Zrinjski) ok
Amar Begić (Borac) ok
Andrej Đokanović (Sarajevo) ok
Ivan Grgić (Široki Brijeg) ok kvalitet, ali ne igra
Ivan Bašić (Zrinjski) ok
Amar Tahrić (Radnik) ok
Milan Savić (Čukarički, Srbija) ok
Andrija Drljo (MTK, Mađarska) ne igra
Enver Kulašin (Borac) ok
Belmin Mešinović (Tuzla City) ok
Anes Mašić (Zrinjski) ok
Faris Zubanović (Velež) drugoligaški kvalitet
Adi Alić (Sloboda) ok kvalitet, ali ne igra
Iskreno. Može bolje od ovog. Makar otjerati ove što su drugoligaški kvalitet i naći šta što makar zna hodati.
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la antisisoja1919 » 23 avg 2021, 14:30
Joj bruke od spiska. Zar to Slobodini igraci (Devedzic i Osmic) nisu zasluzili poziv, a pozvani su neki iz drugih ekipa koji nisu standardni u svojim ekipama. Bruka i sramota.*ebo ti vico zenu starcevicu
Volim tebe, više od sebe
-
Unknown2
- Postovi: 9065
- Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown2 » 23 avg 2021, 14:31
Vucevich je napisao/la: ↑23 avg 2021, 14:18
Inače pretpostavljam da ovo znači da će Husarin Aljkanović biti na spisku A reprezentacije?
Nije dobio hvala Bogu
-
Zmaj35
- Postovi: 8
- Pridružen/a: 24 apr 2021, 21:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zmaj35 » 23 avg 2021, 14:38
Zukanovic je napisao/la: ↑23 avg 2021, 14:31
Vucevich je napisao/la: ↑23 avg 2021, 14:18
Inače pretpostavljam da ovo znači da će Husarin Aljkanović biti na spisku A reprezentacije?
Nije dobio hvala Bogu
Zasluzio je sigurno vise nego Kačavenda,koji je prokockao Veležu nekoliko utakmica
-
bhfanatic14
- Postovi: 5994
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhfanatic14 » 23 avg 2021, 14:41
Drape je napisao/la: ↑23 avg 2021, 14:16
Zubanović je već prošao puno toga i ima dobru završnicu.
Željezničar, 1 nastup, 0 golova
Tuzlaspor(druga turska liga), 3 nastupa, 1 gol
Fremad(druga danska liga), 15 nastupa, 1 gol
Velež, 10 nastupa, 0 golova
U prevodu znaci rasni golgeter?? Nocna mora za golmane.
Jesmo li ikada izgledali losije? Sta je ovo neki igraci iz RSa digli nivo igre od jednom zadnjih par godina? Vidjet cemo na sta ce licit ove dvije utakmice.
Zadnja izmjena:
bhfanatic14, dana/u 23 avg 2021, 14:44, ukupno mijenjano 1 put.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
-
Unknown2
- Postovi: 9065
- Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown2 » 23 avg 2021, 14:43
Zmaj35 je napisao/la: ↑23 avg 2021, 14:38
Zukanovic je napisao/la: ↑23 avg 2021, 14:31
Vucevich je napisao/la: ↑23 avg 2021, 14:18
Inače pretpostavljam da ovo znači da će Husarin Aljkanović biti na spisku A reprezentacije?
Nije dobio hvala Bogu
Zasluzio je sigurno vise nego Kačavenda,koji je prokockao Veležu nekoliko utakmica
Ko drugi golman trebao bi. steta sto nije zvao Kanurica a Dizidarevica ne

-
DaVinci
- Postovi: 3167
- Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
-
Kontakt:
Post
Postao/la DaVinci » 23 avg 2021, 14:55
Zukanovic je napisao/la: ↑23 avg 2021, 14:31
Vucevich je napisao/la: ↑23 avg 2021, 14:18
Inače pretpostavljam da ovo znači da će Husarin Aljkanović biti na spisku A reprezentacije?
Nije dobio hvala Bogu
Osvanuce nekim Husara cudom na golu kontra Katara ...

'Jesil spreman da prihvatis da je BiH zadnja rupa na svirali, nedonosce, ludnica otvorenog tipa, moneta za potkusirivanje prolazis sigurno. Ako smatras drugacije ima forum pa se prijavi tamo' by BobRock
-
ReX
- Postovi: 9115
- Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la ReX » 23 avg 2021, 15:37
KA-TA-ST-RO-FA.
Bod u ova dva meca ce biti ko kuca. Tri boda ravno plasmanu na Euro. Bojim se debaklu protiv Svedske.

Zadnja izmjena:
ReX, dana/u 03 sep 2021, 18:04, ukupno mijenjano 1 put.
@igrajlopte 🐦
-
Harise
- Postovi: 2705
- Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Harise » 23 avg 2021, 17:08
5 igraća iz Borca na spisku, a Borac je najgorja ekipa trenutno u našu ligu zamisli sudije nemože njih više izvadit iz g.ovana. Valdja su dobili poziv redi premije. Ovu mladu reprezentaciju moraš ugasit nema smisla da bude neki Cetkovic, Kujundic, Zukanovic, Nikic, Tahric i još neki anti talente. Gdje je Subasic? Salcin? Trako? Ramic? Aljkanovic? Brajlovic? Da bogda nas suspendovali ovo nema više smisla!!
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 23 avg 2021, 17:28
Jel ovo onaj starcevic sto ga supcina miske brani?
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
braco
- Postovi: 8385
- Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la braco » 23 avg 2021, 17:47
S ovog Starčevićevog spiska ovo mi je najboljih 11:
-------------------------Mašić---‐-----------------
-----Mešinović--------Bašić-----------M. Savić--
--------------Đokanović-- I. Savić-----------
--Malić-----Marjanović--Pavlović----Dedić-
---------------------Dizdarević----------------
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, AndreWilliams, antetokounmpo, atomac123, AzRimiRzA, Blizzard, Bordo10, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, Daduli, dariolovrinovic00, DeeWa, Drum, DzaniMehmet, Elddar, ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, Goalgetter, Google Adsense [Bot], goonmo, Hajdeee, Imamkarbarum, Iniesta12, J1897, jasmin10, jestamaji, JHam, JimmyPage, Jurica95, kouadio, kovac, Micron, Nah1ddd, Napapijri, NEZALAGANJE, Pensioner26, RaZuti, Rule_hz, SanaBosna, Shevko, Smaja, Sveti, SWOT, trunks1946, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 464 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []