Ne moraš bukvalno shvatati.
Kažeš da bi 99% forumasa takvu formaciju izvelo. Ok, ali sigurno ne bi zeljeni Barbarez, kao ni Bajevic ni Mesa niti bilo ko drugi.
Ipak nije kilometarski odgovor.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Ne moraš bukvalno shvatati.
On i Stekelenburg su neuništivi.
Oprostio se Stekelenburg. Bar do SP
Trenutno korisnika/ca: darker10, Goalgetter, insimadop, invincible1921, ladicar, Matterhorn22, Pensioner26, perun, Rule_hz, Sheyi, tuzlanskinacin, Varta, Wolffire i 73 gosta.